השמדת עם 232193
ייתכן שההחלטה שנפלה היום בבית הדין הבין לאומי תהיה החלטה שיפוטית חשובה, ראשונה, כנגד משטר מיליטריסטי אימפריאלסיטי, אכזר ותוקפן, החולש על עם ישראל על ידי כיבוש בלתי חוקי של הליכי הדמוקרטיה בישראל, המשטר הזה מסכן את כל אזרחי העולם בהתפתחות מלחמה אפוקליפטית שאף אדם לא ישרוד ממנה.

לאחר השואה, גילו מרבית עמי העולם התחשבות במצבו של היהודי הנרדף, ישראל קיבלה מנדט מרוב עמי העולם להקים בית לעם היהודי, אבל מעולם לא קיבלה ישראל מנדט להתנכל לשכניה. לסכסך, להסית, לחרחר מלחמות בעולם, להשמיד את כל השכבה האינטלקטואלית של העם הפלסתיני .

התקשורת הישראלית מתנהלת כעסק כלכלי אינטרסנטי והיא מעמידה את עצמה כשותפה מלאה בהתדרדרות המוסרית שעמנו נקלע אליה.

אזרחי ישראל חייבים לפקוח עיניים ולא ללכת שבי אחרי מסעי שטיפת מוח ופרסות של עיתונות ותקשורת אלקטרונית מושחתת שהן שותפות מלאות של המשטרים הישראליים במעשי פשע נגד המין האנושי.

ישראל חתמה על הסכמי שלום עם הפלסתינים אך בדיעבד אנו רואים שלא נתכוונה לקיים אף חתימה שלה.

במקום יחס הוגן וכנה, הפעילה ישראל מסכת מעשי ערמומיות – "בתחבולות תעשה מלחמה", בין היתר הרופא ברוך גולדשטיין הוקלע במעשי תרמית למלכודת מוות מתוך כוונה להשתמש בו כדי להצית אש של שנאה ביננו ובין שכיננו הערבים, לדחות את השלום ועימו את חששותיהם של חמדני האליטות מפני מסירת אדמות לערבים, אם היתה נערכת חקירה אמיתית בפרשת גולדשטיין היה מתברר שהוא לא יצא לרצוח מתפללים, אלא הופל לתוך מלכודת ערמומית וארסית. באותו ענין, ראש הממשלה יצחק רבין נטבח במהלך עצרת לחיזוק מגמות השלום , השב"כ הישראלי פתח את חומת ההגנה על אישים והכשיר את רציחתו, השב"כ הפוליטי השאיר עקבות כבדים לאורך כל מסלול הרצח של ראש הממשלה. ואילו מערכת המשפט הישראלית הן במשפט הכבוש של יגאל עמיר הן בהטיית המשפט של אבישי רביב, הן בחקירת רצח ראש הממשלה, סייעה מערכת המשפט לטייח את הפרשה ולמנוע חשיפת האמת.

ישראל נמנעה מלקיים את ההסכמות שהושגו בקמפ דיויד אריאל שרון עשה את הפרובוקציה בהר הבית – נקלע העם הפלסתיני לייאוש, החלה אינטיפאדת אל אקצה, שגבתה משני העמים אלפי קרבנות. ישראל הגיבה בחריפות רבה על כל פיגוע והעלתה את סף הייאוש והמוכנות לפיגועי התאבדות.

ישראל כבשה וסיפחה את מרבית השטחים ביש"ע יהודה שומרון עזה, בכך גזרה מלחמה מתמדת עם העם הפלסתיני שנמצא כאן בלא כל סיכוי ותוחלת.

יאסר עראפת, המנהיג הנבחר של העם הפלסתיני, נעצר והושפל במוקטעה, בכך דוכא האדם היחידי שהוכיח שהוא יכול לארגן אג'נדה פלסתינית רחבת מימדים לשלום עם ישראל, המשטר הישראלי פעל לחסל את כל השכבה האינטלקטואלית והמנהיגותית של העם הפלסתיני.

עתה יש את הענין עם הגדר, כל מי שמעורב יודע שאך שטות ואיוולת היא לייחס לגדר יכולת לעצור פעולות ייאוש, לעומת זאת בניית הגדר ויצירת מאות הגיטאות, הפרדת המשפחות ובידוד בני אדם, תפעל כקטליזטור שיחמיר מאד את המצב ויצית אש בכל המזרח התיכון ואולי בעולם כולו, זה רק זמן שהעולם יבין את הערמומיות ואת התרגיל העוקף, רק אויל יחשוב לאורך זמן שגדר תמנע מעשי ייאוש, להיפך היא תאפשר חפירת אלפי מנהרות וחדירות יותר ממוקדות, ממשלת ישראל מטעה את העם והעיתונות עוזרת לרמות

הממשל מצביע על הקטנה בכמויות הפיגועים שביצעו נגדנו שכיננו הפלסתינים אך מעלים מהעם כי הדבר נבע מהשמדה ברוטלית של כל ההנהגה הפלסתינית, ההישג מהצעד הזה צמצם אמנם, מעט את ממדי הפיגועים אך בפועל אינו משמעותי וההיפך, העם הפלסתיני לא ייעלם לא יקפוץ מההרים ויתאבד, אלא שההנהגה הפלסתינית החלופית המתארגנת בלא ספק עתה, פועלת בצורה ממודרת, אנונימית שתקשה על ישראל להגן על אזרחיה.

הענין העיקרי כאן, הוא הצדק שבטענתו של כל צד, צריך להבין, כמו שהעם הישראלי נאבק על ארץ משלו, גם העם הפלסתיני נאבק על ארץ משלו, בוודאי שמאבקו יהיה חריף יותר ככל שהשגת המטרה הזו תרחק ממנו ותקלע את הפלסתינים לעוני לניכור וייאוש.

שתיקת העולם על כל אשר עוללה ומעוללת ישראל, תעלה בסופו של דבר במחיר יקר לנו הישראלים, לשכיננו הפלסתינים ולכל העולם כולו. אני מדבר כאן על הערכות והלוואי ואתבדה.

ישראל צריכה וחייבת ליסוג מייד ! מכל השטחים הכבושים, להחזיר לסורים את רמת הגולן ולהגיע להסכם אמיתי עם כל ארצות ערב, מנחם בגין המנוח החזיר את סיני והביא תקווה לשלום אלו שבאו אחריו הרסו את כל השגיו.

המתנחלים ממיטים שואה על עמנו, כל הסיפור על הצד הפטריוטי שלהם הוא עורבא פרח, מכיוון שאף אדם עם ידיים נקיות לא היה מתיר לצעירים כה רבים למות בשני הצדדים ובלבד שהוא יחזיק בוילה באדמות הכבושות.

ישראל תופסת את האדמות הללו בגלל האינטרסים הכלכליים של הקבלנים ושל האליטות השולטות במדינה מאחורי הקלעים. המתנחלים מספקים את הכיסוי המוסרי כביכול למעשי שוד גזל ורצח שמבצעת ישראל בעם הפלסתיני.

הייתי מציע למתנחלים לעיין קצת בתעודות שהם מציגים לצדקותם, לעיין בתורה, לראות שהכיסוי המוסרי שלהם למעללי הדמים שהם מחוללים בימינו, איננו כל כך מוסרי, ישראל היא עם מסורת היסטורית עתיקת יומין של כיבוש שוד וגזל עמים והשמדתם זו דרכהע של ישראל משחר יסודה, הדבר הזה, המגמות הללו חרותים על תורתה.

נא לעיין בספר יהושע ובספר דברים במיוחד בפרק ו' ואילך. אלקים מכוון שם את עמו למסעות כיבוש רצח והשמדה המונית בפקודה "קדושה" כנגד שבע עמים שלא עוללו שום דבר לעם ישראל.

ישראל שאחרי דור המדבר, מצווה בתורה המוגשת לנו, להיכנס לארצות הללו ולהשמיד את כל תושביהן ולרשת את מקומם.

איך אפשר לנפנף בתעודת התורה המתירה כיבוש של עמים ונישולם מאדמתם ("נשל" זה הוא הביטוי הנכון שמשתמשת בו התורה עצמה כנגג שבעת העמים הגזולים הנרצחים הללו.

בושה וחרפה היא שאחרי דורות כל כך רבים, לא למדנו לקח, לא למדנו היסטוריה, דברים שוליים ותפלים כמו שליטתנו בצד הערבי של ירושלים, הופכים להיות חשובים ודברים חשובים מאד כמו חיי צעירינו ובטחון אזרחינו הופכים להיות שוליים.

בישראל שולט משטר אנוכי ואינטרסנטי, המייצג מיעוט זעיר מאד, המשטר הזה, משולל כל שלד מוסרי, מדובר בכל המשטרים שקמו מהקמת המדינה ולאחרי ההקמה, וכל המפלגות וכל העיתונים ששיתפו עימם פעולה.

ידיהם של "מגשימי הציונות" מגואלות בדמם של מליונים, ראשית לכל מליונים מבני עמנו באירופה של הכיבוש הנאצי, שההנהגה שלנו סייעה להרדים, לשדוד לעשוק, להרוג ולהשמיד בשיתוף פעולה שקיימו נציגיו של בנן גוריון ומרעיו עם גדולי המרצחים, קורט בכר, אדולף אייכמן, קלגס, ויסלצני הימלר ועוד, אלו דברים שלא רק אני אומר, שמואל תמיר ז"ל מי שהיה שר המשפטים של ישראל אמר את הדברים הללו הכלולים בספרו "בן הארץ הזאת". ושוב מערכת המשפט הישראלית מיהרה להעניק ריהביליטציה בלתי חוקית ובלתי מוסרית למחוללי הפשעים הנוראים

לא מכבר, השופט אהרון ברק התיר לטלוויזיה הישראלית לסרס ולעוות את דמותה של גיבורת ישראל חנה סנש ה"יד.

אותו משטר מושחת לא משך את ידו מביצוע פשעים חמורים נגד העם היהודי עצמו כאן בישראל, קלגסים ממלכתיים הסתערו על אמהות עדות המזרח, גנבו מידיהן והעבירו למכירה אלפי ילדים יהודים מעדות המזרח. זה הוא פשע השמדת עם על פי החוק המקומי ועל פי החוק הבין לאומי.

השב"כ הישראלי מופעל מאז הקמת המדינה ככלי פוליטי בידי האליטות, והוא נוהג – נגד "אוייבי המשטר" באלימות וברצחנות העולה על אלה שנהגו במשטר החונטה של סלוואדור איינדה.

בדרכיו אלה, המשטר של ישראל משמיד את עם ישראל, ומקרב את קיצה של ארץ היהודים, סיכויינו היחידים להינצל טמונים בהתערבות אומות העולם במעשי הפשעים הללו, התערבות כזאת תאפשר לעמנו להתעורר לראות נכוחה את הדברים, לקום ולהתארגן בכל דרך חוקית למיגור האליטות המושחתות ולהקמת דמוקרטיה אמיתית בישראל. רק דמוקרטיה אמיתית כזו שתעניק ייצוג אמיתי לכל שכבות העם, תוכל להגיע לשלום אמת עם שכיננו, ואילו המשך השלטון הנוכחי והמשך הכיבוש וההקפאה של ההליך הדמוקרטי הישראלי יחולל מלחמת עולם.

את המצב המסוכן הזה החל אולי לתפוס העולם כפי שעולה מהחלטת בית הדין הבין לאומי. בקשר לגדר העוול, חייב לקום שיתוף פעולה הדוק בין עניי פלסתין ועניי ישראל למאבק חוקי משותף למיגור אליטות הפשע. המובילות את האיזור להשמדה הדדית.
השמדת עם 232200
הקשיבו עוד רגע
לפני שאתם מורידים את המכנסים
ישמעאל ויצחק אחים היו
ואב לנו אחד בשמיים
הולידו אתכם במחנה פליטים
חם בקיץ
בחורף קר
הולידו אותי בעיירת פיתוח
נולדנו אותו הדבר
כמו פועל ערבי
ניצלו אותי בתחנת הדלק
מעבר לדלפק
אתם התבאסתם
גם אני כעסתי
אין אחד שלא נדפק

מאמי יא מאמי
סיפורך העצוב הכניס דיכאון לליבנו
רק שאין ברירה
נחושים אנחנו
הלילה נגאל את כבודנו
גרשת את ילדינו בשם הדמוגרפיה
גזלת את שדותינו בשם הגיאוגרפיה
סגרת את בתי הספר בשם הפדגוגיה
קראת לנו נאצים וג'וקים מתוך דמגוגיה
נדפוק אותך מאמי יא מאמי מתוך אידואולוגיה
השמדת מניפסט 232205
המ.. כזה עוד לא ראיתי. אחת לאחת:
"לאחר השואה, גילו מרבית עמי העולם התחשבות במצבו של היהודי הנרדף, ישראל קיבלה מנדט מרוב עמי העולם להקים בית לעם היהודי, אבל מעולם לא קיבלה ישראל מנדט להתנכל לשכניה. לסכסך, להסית, לחרחר מלחמות בעולם, להשמיד את כל השכבה האינטלקטואלית של העם הפלסתיני ."

מדינת ישראל לא התנכלה לשכניה יותר מאשר הם התנכלו לה. חחילם ירדניים ירו ללא שום פרובוקציה על ישראלים בירושלים המזרחית. כוחות מצריים ארגנו מיליציות של פדאיון בשנים 54-55 כדי להפעיל טרור בדרום הארץ, וזו רק תחילת הרשימה. מדינת ישראל לא השמידה את השכבה האינטלקטואלית של העם הפלסטיני. יתרה מזאת, הפלסטינים הם המשכילים ביותר ובעלי התודעה הדמוקרטית ביותר מהעמים הערביים במזרח התיכון, בין השאר בזכות הפתיחות לישראל במקום שלטון ערבי בנוסח הדמוקרטיות העממיות הסובבות אותנו, כמו גם העובדה שישראל השאירה על כנן ואף אישרה לפתוח מוסדות להשכלה גבוהה בשטחי יו"ש ועזה.

"התקשורת הישראלית מתנהלת כעסק כלכלי אינטרסנטי והיא מעמידה את עצמה כשותפה מלאה בהתדרדרות המוסרית שעמנו נקלע אליה."

כל התקשורת בכל העולם המכונה "חופשי" היא מסחרית כיום, ומתנהלת כעסק כלכלי אינטרסנטי. בעולם הלא-חופשי, ובכן, היא שופר המשטר. לפחות בעולם המסחרי יש לנו סיכוי לפלורליזם של דעות על בסיס יריבות מסחרי. בעולם לא-חופשי - אין. אין בזה כמובן דבר וחצי דבר יחודי לישראל.

"ישראל חתמה על הסכמי שלום עם הפלסתינים אך בדיעבד אנו רואים שלא נתכוונה לקיים אף חתימה שלה."

ישראל קיימה חלקים נכבדים ממה שחתמה עליו עם הפלסטינים, החל מהעברת שטחים לידי הרשות הפלסטינית ואיפשור העברת ההנהגה הפלסטינית, על כוחות הבטחון שלה, מתוניס לשטחים, דרך ההסכמים הכלכליים ("הסכם פריס") וכלה בעובדה שמדינת ישראל עדיין מספקת מים וחשמל לרשות הפלסטינית, גם בימי העימות המזויין. מה לגבי הרשות הפלסטינית? האם היא מלאה את חלקה בהסכמים? כיצד פעלה הרשות הפלסטינית למניעת פגיעה באזרחים ישראלים מתחומה? כיצד פעל ערפאת כדי לפרק את הפלגים האופוזיציונים של החמאס, הג'יהאד האיסלמי ושאר הארגונים מנשק ולהפוך אותם למפלגות במערכת הפוליטית הפלסטינית? אילו סנקציות מותר לשיטתך לישראל להפעיל כאשר הפלסטינים אינם ממלאים את חלקם בהסכמים עליהם חתמו?

"במקום יחס הוגן וכנה, הפעילה ישראל מסכת מעשי ערמומיות – "בתחבולות תעשה מלחמה", בין היתר הרופא ברוך גולדשטיין הוקלע במעשי תרמית למלכודת מוות מתוך כוונה להשתמש בו כדי להצית אש של שנאה ביננו ובין שכיננו הערבים, לדחות את השלום ועימו את חששותיהם של חמדני האליטות מפני מסירת אדמות לערבים, אם היתה נערכת חקירה אמיתית בפרשת גולדשטיין היה מתברר שהוא לא יצא לרצוח מתפללים, אלא הופל לתוך מלכודת ערמומית וארסית. באותו ענין, ראש הממשלה יצחק רבין נטבח במהלך עצרת לחיזוק מגמות השלום , השב"כ הישראלי פתח את חומת ההגנה על אישים והכשיר את רציחתו, השב"כ הפוליטי השאיר עקבות כבדים לאורך כל מסלול הרצח של ראש הממשלה. ואילו מערכת המשפט הישראלית הן במשפט הכבוש של יגאל עמיר הן בהטיית המשפט של אבישי רביב, הן בחקירת רצח ראש הממשלה, סייעה מערכת המשפט לטייח את הפרשה ולמנוע חשיפת האמת."

אם יש לך ראיות בנושא, אנא חשוף אותן כאן וניווכח, מה שנקרא "לך תוכיח שאין לך אחות". כרגע אתה מתייג עצמך באותו מקום סהרורי יחד עם ברי חמיש.

"ישראל נמנעה מלקיים את ההסכמות שהושגו בקמפ דיויד אריאל שרון עשה את הפרובוקציה בהר הבית – נקלע העם הפלסתיני לייאוש, החלה אינטיפאדת אל אקצה, שגבתה משני העמים אלפי קרבנות. ישראל הגיבה בחריפות רבה על כל פיגוע והעלתה את סף הייאוש והמוכנות לפיגועי התאבדות."

שקר וכזב. בקמפ דיוויד לא היו הסכמות. יאסר ערפאת סירב להצעה ישראלית שהונחה על שולחן המשא ומתן שהציעה לפלסטינים 97% משטחי יו"ש ועזה, ופיצוי ביחס של 1:9 על שלושת האחוזים הנותרים. כעת, משום מה כאשר שרון עולה להר הבית "הפלסטינים נקלעים ליאוש". כמה פתטי. הפלסטינים נקלעים ליאוש בגלל שמנהיגם מסרב להצעה הנדיבה ביותר שהציע מנהיג ישראלי אי פעם וביאושם, במקום להדיח את המנהיג שלהם, מפנים את זעמם כלפי ישראל. אם אלו הפ הפלסטנים בעיניך הרי שאין לי מלה אחרת כלפיהם - הם (ככלל) עם טיפש, אינפנטילי ממש. עם שלא פועל בחוכמה כדי להשיג את האינטרסים הלאומיים שלו. במקופ לסלק את הדיקטטור שמועל בכספי העם הפלסטיני ומקציב לאשתו קצבה יומית בת 100 אלף דולר, בעוד הוא נותן לעמו לרעוב, הם מפנים את זעמם כלפי ישראל, שכצעד הגנתי סוגרת את המעברים אליה מהשטחים, שכן היא מחויבת בראש ובראשונה לביטחון אזרחיה, מה שבאופן לא מפתיע מגביר את רמת האבטלה בשטחים ומונע העברת מזון. אין לפלסטינים על מי להלין אלא על עצמם, שבצעדיהם ובאלימותם הטפשית מביאים לעצמם נזק בל יתואר. ומה לגבי ההנהגה הפלסטינית? לו היה אכפת לה מהעם הפלסטיני היא יכלה לנהוג בחוכמה ולהנמיך את הלהבות, אך במקום זה ליבתה את האש. והעם הפלסטיני, בסכלותו, הלך אחריה.

לעניין ה"פרובוקציה בהר הבית", זה מרגיז אותי במיוחד. ההבנה שאנשים מוכנים לגלות לאלימות בתגובה למעשה לא אלים ואפילו לא אלים בעקיפין (כמו שאולי אפשר להתייחס לפעמים למחסום למשל) ממש מרתיחה אותי. איזה מין בן אדם בתגובה לכך שמישהו קורא לו "טיפש" מגיב ברצח העומד מולו? לא אדם שהייתי רוצה בחוג מכרי.

"ישראל כבשה וסיפחה את מרבית השטחים ביש"ע יהודה שומרון עזה, בכך גזרה מלחמה מתמדת עם העם הפלסתיני שנמצא כאן בלא כל סיכוי ותוחלת."

ישראל כבשה מחדש שטחים ביש"ע לאחר שמהם יצאו מחבלים לפגוע בישראל. כמו שכבר אמרתי, מדינת ישראל מחויבת בראש ובראשונה להגן על אזרחיה, ולא לעשות כן משמעו היה להפקיר את ביטחון אזרחיה. לעם הפלסטיני יש סיכוי ותוחלת - הוא רק צריך להתחיל ולקיים את ההסכמים שהוא חותם עליו ולסגת מדרך האלימות. אני אשוב ואציין את ההצעה שהייתה על השולחן בקמפ דיוויד.

"יאסר עראפת, המנהיג הנבחר של העם הפלסתיני, נעצר והושפל במוקטעה, בכך דוכא האדם היחידי שהוכיח שהוא יכול לארגן אג'נדה פלסתינית רחבת מימדים לשלום עם ישראל, המשטר הישראלי פעל לחסל את כל השכבה האינטלקטואלית והמנהיגותית של העם הפלסתיני."

המנהיג הנבחר של העם הפלסטיני לא נקף אצבע כידוע כדי להשתמש במנהיגותו ולעצור את האלימות, אלא ליבה אותה ואף העביר בחתימת ידו כספים למשפחות מפגעים. מנהיג כזה כבר אבד עליו הכלח, וטוב שהוא הופך ללא רלוונטי וכלוא במוקטעה, כדי שלא יגרום נזק נוסף. רק מותו יאפשר לפרק את השיטה ריכוזית שהנהיג ברשות הפלסטינית ושמנעה דמוקרטיזציה אמיתית ופרנסה שחיתות שאין כמוה. אתה יכול לחזור על השקר לגבי חיסול השכבה האינטלקטואלית הפלסטינית, אבל זה לא יהפוך אותו לנכון.

"עתה יש את הענין עם הגדר, כל מי שמעורב יודע שאך שטות ואיוולת היא לייחס לגדר יכולת לעצור פעולות ייאוש, לעומת זאת בניית הגדר ויצירת מאות הגיטאות, הפרדת המשפחות ובידוד בני אדם, תפעל כקטליזטור שיחמיר מאד את המצב ויצית אש בכל המזרח התיכון ואולי בעולם כולו, זה רק זמן שהעולם יבין את הערמומיות ואת התרגיל העוקף, רק אויל יחשוב לאורך זמן שגדר תמנע מעשי ייאוש, להיפך היא תאפשר חפירת אלפי מנהרות וחדירות יותר ממוקדות, ממשלת ישראל מטעה את העם והעיתונות עוזרת לרמות"

הגדר פועלת. אי אפשר להתכחש לזה. באזור הגלבוע וצפון השומרון ירד מספר החדירות והגניבות לאפס. אפס! בכל מקום שבו יש גדר יש גם אפס חדירות. למחבלים לא נותרה ברירה והם מנסים לחדור דרך המקומות בהם אין גדר. כאן יש מקום אחד שאני מסכים איתך - הגורמים בשטח לא מקיימים את מה שהבטיחו ולא מאפשרים תנועה לשדות דרך השערים שבגדר - זו מערכת שיש ליעל ולהפעיל. אולם, אתה שוב חוזר ומגלה הבנה לאלימות. משום מה, הפלסטינים אצלך הם עם שיכול להגיב רק באלימות. מה קרה למאבק הלא-אלים בסגנון גנדי בהודו? האין הוא דרך פעולה אפשרית?

"הממשל מצביע על הקטנה בכמויות הפיגועים שביצעו נגדנו שכיננו הפלסתינים אך מעלים מהעם כי הדבר נבע מהשמדה ברוטלית של כל ההנהגה הפלסתינית, ההישג מהצעד הזה צמצם אמנם, מעט את ממדי הפיגועים אך בפועל אינו משמעותי וההיפך, העם הפלסתיני לא ייעלם לא יקפוץ מההרים ויתאבד, אלא שההנהגה הפלסתינית החלופית המתארגנת בלא ספק עתה, פועלת בצורה ממודרת, אנונימית שתקשה על ישראל להגן על אזרחיה."

אם אתה קורא למנהיגי ארגוני טרור ששולחים אנשים להתפוצץ בקרב אוכלוסייה אזרחית "הנהגה פלסטינית", אז כן. מדינת ישראל השמידה אותם, כי ברגע שאותה הנהגה התנהגה כמו הנהגה לא אחראית (בלשון המעטה) שאי אפשר לדבר איתה והיא פועל תאך ורק בדרכי טרור הרי שהיא הפכה לסיכון שיש להשמידו.

זהו, נשבר לי.
השמדת מניפסט 232206
מה נשבר לך? אתה מוותר על החלק הכי טוב? על החונטות של סלוודור איינדה המסכן?
הפרוטוקולים של זקני פלשתין 232229
100,000 דולר ליום לסוהא ערפאת?
תשמיץ יא עיוני, תשמיץ.
זה בקושי מה שהקמצן הזקן מעביר לה בחודש.
השמדת עם 232210
תגיד לי איך אתה יכול לחיות אפילו רגע אחד במדינה איומה כל כך?
השמדת עם 232211
חברים יקרים, האם כל דבר חשוב יותר מהאמת הפשוטה? אנא הביטו נכוחה בעובדות, אל תסייעו עוד לרמות את עמנו.

נכון שהציעו ליאסר עראפת 97% אבל אף פעם לא התכוונו לקיים, והיום מושיבים אותו במוקטעה, שטח של פחות מ-‏0.0001% משפילים אותו ומחכים להזדמנות לרצחו נפש.

באותו הזמן ש"מהרסינו" "הציעו 97%" דחפורים ישראליים קבעו את העובדות האמתיתיות, פילסו דרכים, הכינו יסודות לאלפי בתים שנבנו בסביבה הערבית. "ימותו הצעירים" "יחיו הקבלנים" ומי לוקח את האחריות על הטבח הזה??

אנא יהודים, אל תקרינו שנאה, אל תשכחו מה עשה לנו העמלק, גם אנו היינו נרדפים, עלינו ליתן לעם הפלסתיני זכות קיום על מנת שגם לנו תקום זכות כזו, כמה זמן נישען על הטנקים שלנו?? חברים, כתבתי את הדברים מתוך דאגה כנה לעתידנו ולסיכויי שרידתנו, עלינו להסתלק מיד מן השטחים
השמדת זמן 232212
"אל תקרינו שנאה"

חזק ואמץ אח שלו, אכן נקח דוגמה ונקרין רק אהבה. כמו זאת שמוקרנת לכל עבר מתגובה 232193.

"עלינו להסתלק מיד מן השטחים"

אחרי תגובה 232193, התחושה שקבלתי היא שעלינו להסתלק מיד מן העולם.

"האם כל דבר חשוב יותר מהאמת הפשוטה?"

חלילה! השקפת עולמך חשובה פחות.
זה לא ענין של מלים 232216
אביבי שלום

אכן, כתבתי על דברים כואבים, אך אין זאת "השקפת עולמי" אלה הן עובדות יסוד שאינן ניתנות לסתירה, לא היה שמץ שנאה בדברי, איני חפץ להיגרר לקלישאות, אבל לעתים זה שכותב אליך בלשון בוטה, אוהבך יותר מזה המתרפס לפניך ומדבר איתך בלשון רכה בשעה שהוא מכוון את פעמיך אל פתח הבור.

אביב, לך יש בית? יש לך מדינה? לך לאום? כתובת יש? הגנה? זכויות אדם? זכויות אזרח? האם כבוד האדם שלך נשמר? או שמא אתה מושפל לעיני ילדיך כמו הפלסתינים? איך אתה רוצה שהשכן הפלסתיני יחיה בלא אף אחד מכל הדברים הבסיסיים האלה?

אל נא תחמוק מן הענין המרכזי- כדרכם של היהודים אחינו - הסוטים מכל נושא - מביך ולא נוח - באמצעות גוזמא והפלגה.

אל תלך שבי אחרי סיסמאות ההבל של עיתונות חפה מכל ערך אנושי, אל תסתלק מן העולם חלילה, אביב, אין צורך בכך, אני מברך אותך באריכות ימים ובריאות טובה, היה סמוך ובטוח שהפלסתינים ביסודם, אינם מבקשים שנסתלק מן העולם, הם רק רוצים - כדרך הטבע - לחיות, להתפרנס, לחוש מוגנים, לגדל את ילדיהם בכבוד ובטחון, לכונן את אומתם, לשמור על הוריהם ועל זקניהם.

כדי שיוכלו לעשות כן, הם צריכים טריטוריה קטנה משלהם, וכדי שתהיה להם כזאת אנו צריכים להתעלות מעל עצמנו לכבוש את יצר הכיבוש שטבוע בנו משחר היות עמנו, עלינו לוותר על תכניות ההתרחבות שלנו, עלינו להפסיק מיד את המלחמה בשכן שלנו, עלינו לצאת מייד מארצם ולשוב ולהתמודד עם הבעיות המרובות שלנו מבית.

בעצם, מה ההתעקשות הרת הדמים הזאת שלנו? לנחול אדמתם של אחרים? האם כבר יישבנו את הנגב? גדשנו את את הגליל?
זה ענין של דוגמה 232217
אדיממ, אהלן וסהלן

קטונתי מלנהל ויכוח עם עובדות יסוד שאינן ניתנות לסתירה. לכך הקדישו זמן אנשים (הרבה יותר) סבלניים ממני (תגובה 2322051). אני פה רק כדי לקדם את הרעיון "מוות לערבים"‏2 באמצעות גוזמאות.

לגבי הברכות, תודה.

____
1 אם אתה רוצה דיון ענייני, נסה להתמודד עם הנאמר שם לגופו של עניין. לחילופין, אתה יכול להמשיך פה, לגרום לי להשתכנע שכהנא צדק ולקבל ממני תגובות חסרות ערך לחלוטין (מצב רוח שכזה).
2 או שזה היה "מוות לעננים", אני תמיד שוכח.
זה לא ענין של מלים 232244
כמה דברים קטנים...(ערן בטובו עשה את רוב העבודה)

"המנהיג הנבחר" - העניין הזה מרגיז אותי כל פעם מחדש, אם תפתח ספר אזרחות תגלה שאחד התנאים לבחירות דמוקרטיות הוא שהן תקופתיות, התקופה המקובלת בעולם הדמוקרטי היא בחירות אחת ל4-5 שנים הבחירות האחרונות בראשות הפלסטינית היו אי אז בשנת 96(95?), מאז עברו 8 שנים ובחירות או כוונה לבחירות אין.

ה"עם הפלסטיני" - סירב להצעה להקים את מדינתו ב47 הוא הפסיק ממאמציו(?) להשיג מדינה שכזאת בין השנים 47-67. שלא לדבר על כך שמשנות ה20 של המאה הקודמת מתנהל מסע טרור בלתי פוסק של אותו עם נגד העם היהודי היושב בציון(משפט נפלא) כאשר אותו מסע טרור לא הפסיק גם כאשר הפלסטינים היו למעשה "כבושים" תחת מגפם אחיהם מארצות ערב.

זכות האדם הבסיסית ביותר היא הזכות לחיים.

לגביי החזרת הגולן, למה ומדוע? במאה השנים האחרונות ישראל החזיקה בגולן יותר זמן מכל מדינה אחרת למעט האימפריה העותמנית. היו 2 מלחמות על השטח הסורים הפסידו וזהו. המפסיד מאבד שטח ככה זה במלחמות(ובמלחמות מוצלחות, גם משלם פיצויים, משנה את משטרו, ומפרז את צבאו עד לאחרית הימים).

ולמה פלסתין? זה מרגיז בעין.
השמדת עם 232214
תגיד בחורצ'יק לא טעית קצת בפורום?

תאוריות קונספירציה ,השמדת עם ושת'פ בין ברק לשרון.

אני בטוח שיש הרבה מקומות באינטרנט בהם דעותיך הסהרוריות וחדוות האמצאה יזכו להערכה ראויה.
אין לי בעיה עם דעות שמאלניות כשהן איכשהו מונמקות אבל מה שכתבת פה למעלה הוא הכשרה לג'יהאד.

ולמקרה שלא ידעת ,הטנקים שלנו הם סיכת הבטחון המחברת בין ראשך (ושלי) לצווארך.
השמדת עם 232235
הי, רגע, שת''פ בין ברק לשרון הוא מרכיב בתיאוריה אחת שבנתה לה מעוז מבוצר (ומצולק מבליסטראות) דווקא בפורום זה.
אבל הניק שלך לא מוכר, ואולי אתה חדש כאן ולא יודע על מה אני מדבר. שכח מזה, ואל תחפש ''בלבינזם''. מזיק לבריאות הנפש.
ישראל פזיזא? 232242
מה היא דמגוגיה? 232259
אכן הטנקים שלנו מפרידים בין החיים ובין המוות של מי שגורלם איתרע לקלוע אותם אל תוך הטנקים התוקפניים הללו וגם של מי שהזדמנו אל קירבת הטנקים, ולטווח ארוך גם אל מי שמקורבים לאלו ששלחו את הטנקים, הסכנות שמחילים הטנקים הללו על כולם, בתוקפנותם, יגיעו בסופו של דבר אל כל אזרח ישראלי.

אתה מבקר את הפלסתינים על זכותם להגנה עצמית? מה התבלע במוחך שאתה רואה רק את עצמך?

על פי אותו הגיון מעוות שלך, "הטנקים הללו הם סיכת הבטחון המחברת בין צווארי לגופי" אתה רשאי איפוא לפרוץ עם טנק אל אולם קולנוע ישראלי בעיצומה של הקרנת סרט, לערוך טבח בנוכחים באמצעות הכלי הכבד שבידך, כל איש מצפון שיעיר לך על כך - או אם חלילה יהיה באולם אזרח עם אקדח והוא ירה לעברך, תוכל לכנות את הפעולה ההגנתית שלו כתוקפנות, על המתגוננים מפניך, אלה שיירו בחזרה תאמר שהם טירוריסטים ותוקפנים, דבריך יישמעו ברמה כי הטנק בידך.

האם עצם היות הטנק התוקפני במקום - בארץ זרה - לביצוע מגמות כיבוש ותוקפנות מצדיק את נוכחותו שם? מתי בדיוק הכוח הופך לצדק? הרי גם הנאצים אמרו עלינו כאשר מרדנו בגטו וארשה, שאנו פושעים, וטרוריסטים הכל בגלל שלחמנו סוף סוף על כבוד האדם שלנו.

אבל בעולם המעוות שלנו ככל שטנק חזק יותר, הוא מגלם בחובו ומייצג יותר צדק.

אם אתה נכנס עם נשק ללב ליבה של עיירה זרה, מתחיל לירות לכל עבר, אך טבעי הדבר שחלק מאנשי הסביבה יילחמו "בשיניים ובציפורניים" על חייהם ועל חיי ילדיהם, גם אתה היית עושה כן, וכך היה עושה כל אדם הגון.

ראה מה אירע לכל היהודים שלא השיבו מלחמה לאיינזצ-גרופן
בארצות הכיבוש הגרמני.

ואתה שעמך היה קרבן למעשים שכאלה, נכנס עם טנקים לאיזור מיושב, עושה שימוש בכוח הטנקים, אין לך מכוח הטנקים, לבדם, שום הצדקה של ממש למעללים הללו, אתה אינך יכול לנתק את הקטע מהקשרו, אינך יכול לטעון שהטנקים הללו הם הם סיכת הבטחון המחברת בין צווארנו לגופנו שאם כך תאמר, הרי, ששרון, מופז, יעלון וחבר מרעיהם, הם שהורו לטנקים הללו להכנס לארץ השכנה, הם איפוא הניחו את הסיכה המחברת בין צווארם וגופם של תושבי ישראל ועליהם ליתן את הדין על כך.

אתה אינך מציין כמובן, שמישהו שלח את הטנקים הללו לשטחי שכיננו, ובשלחו אותם, הוא אשר הניח ספק רציני בקשר לחיבור בין הצוואר והגוף של רבים רבים.

מה היא דמגוגיה אם לא זו שאתה מציג כאן? כאשר אתה מערבב בין מגמות ובין עובדות, בין טונות של פלדה, ורעם מנועים כבדים ושרשראות, לבין הצדקה לטבח, הכל מעורבב עד שלא ניתן להכיר מי הוא מה.

לצערי הגדול, צבא ישראל דהאידנא, הוא צבא כובש המופעל לא כתוצאה מהגשמת אינטרסים בטחוניים אמיתיים של עם ישראל אלא מכוח נטיות אימפריאליסטיות כלכליות של מיעוט שכופה על סביבתנו, דם, אש, שבר ושכול. אנשים עבריינים משתמשים בטנקים שלנו כדי להעניק אדמות גזל לקבלנים.

מי שנכנס בכוח של טנקים, מי שמשתמש במסוקים ובמטוסים של הקו הראשון לשם פעילות צבאית של כיבוש כנגד עם חסר נשק.
גוזר על עצמו - במוקדם או במאוחר - גורל דומה,
"על די אטפת אטפוך ומאטפיך יטופון" העם הפלסתיני הוא עם שלוחם על חייו ועל שרידתו.

קראו נא את תגובתו של האייל החשוך וראו למה הגענו. רעם הטנקים שלנו ונאומי הדמגוגים הרדודים, מסמם אותנו, אנו מאבדים את שארית השפיות ואת כל הפרורפורציות, יש לנו את החוצפה להתרגז על כך שהעם הפלסתיני מתנהג בהתאם לעקרונות אנושיים בסיסיים, מנסה להתנגד, מנסה ליישר את כבוד האדם שלו, מנסה ללחום על חייו מנסה להגן על ילדיו, מנסה לממש את זכויותיו.

וכמאמר המחזאי הידוע: האם דמם של הפלסתינים אינו אדום? האם לא יכאב להם כאשר ידקרום? האם לא ייעטפו בצער במות שארם וקרובם? אם ישהו בכפור ובכפן האם לא יקפאו? האם לא יטביע הברזל הלוהט כוויה בגופם?

מה שאנחנו עושים כעם כובש וכצבא כובש עם הטנקים והמטוסים שלנו, נו.. כל אלה הן -לטעמנו - "פעולות הגנה מובהקות", ואילו מה שעושה הפלסתיני בהגינו על חייו וחיי ילדיו בידיים חשופות כמעט, אל מול מעצמה צבאית, כאשר הלוחמה מתרחשת בסמוך לקיר שמאחוריו חוסים ילדיו, זו תוקפנות, זה טרור, זה פשע.

הכל ניתן לעשות במלים, במיוחד בעזרת עיתונאים עם לב של אבן, המלים כשהן מחוסמות בשריון הטנקים, הופכות רוצח לצדיק נרדף, ועם נרמס לטרוריסט.

הלב שלנו נעשה כל כך קהה ואטום שאנו מתפלאים מדוע זה לא מסתדר לנו אחרת? מדוע כל כך קשה לנו? מדוע זה לא מתייצב כל העם הפלסתיני בשורות מסודרות שיאפשרו לנו לטווח את נשקנו, לטבוח אותם בצורה מסודרת ותעשייתית, בלא השקעת מאמץ מיוחד?

למה שנרגיש ונחשוב אחרת? הרי רק לפני חמישים וכמה שנים מנהיגינו מסרו אותנו לידי משמידינו בהונגריה לגורל דומה מי שהתיימרו להקים את הבית לעם היהודי התירו למשטרים האפלים באירופה לבצע בנו תעשיית השמדה.

שים נא לב "האייל מהחושך", (הטעות אינה מקרית) עובי שריון הטנקים שלנו, אינו נותן לנו סיבה והצדקה להיות שם.

ואילו העלם כל שמץ רגישות שלך ושל שכמותך, לזכויות האדם של עם אחר, היא שצריכה להבעיר בכולנו את האש שתחריד אותנו ותזכיר לנו עד כמה הולכת וקרבה, שוב, עת התחשרות ענני ההשמדה מעל לראשנו, זמן השואה הבאה קרב והולך.

ישראל חייבת לצאת מיד מכל השטחים, בטרם יהיה מאוחר מדי.
מעשי השוד הללו לא יצלחו, אנו איננו חיים בתקופת המקרא.
הפלסתינים אינם היבוסים. אינם החיוים והגרגשים. כל כמה שהעולם שלנו הוא ציני וקהה לב, העולם יפקח את עיניו, ישראל תמצא את עצמה במצבה של עיראק בשעת תוקפנותה, ישראל תאולץ לשוב ולהתנהג בצורה שדומה להתנהגות של בני אדם.

ואתה אייל החושך זכור נא: מעשים כמו המעשים שמבצע בוגי יעלון בשכנינו כבר התרחשו לצערי בהיסטוריה האנושית, עמים כבר השמידו עמים אחרים, אנשים טבחו באנשים, אדם חזר ושקע בג'ונגל, אבל הדברים הללו לא היו יכולים להתרחש אלמלי התמיכה הצבועה שלך ושל שכמותך, מדברים מדיניות, ופטריוטיות, מפלפלים במעשי רצח פשוטים, משביחים עובדות, הכל כשר כדי להכשיר שרצים, ובלבד להחזיק את אדמתו של השכן, אתם הופכים את דמם השפוך של תינוקות משני הצדדים למטבע שמיש לשיפור מעמדכם הכוזב, אכזריות המעשים נתמכת בשפעת המלים, אלא גם אלה ממחישים את עומק רשעת לב האדם. שאחי בני עמי היהודים נטלו ממנה תשעה קבין.

אתה כה בוטח בעמדתך ובדבריך שאין לך את האומץ ואת הישרות לעמוד מאחוריהם בשמך המלא כפי שאני עושה למשל.
מי התחיל? 232268
השאלה הילדותית בכותרת היא זאת העומדת בבסיס הוויכוח הזה.

אתה טוען נכנסו עם טנקים לג'נין נישלנו, גזלנו, חמסנו, מעכנו, הפלסטינים נלחמים בחזרה ואנחנו מתנהגים כמו הקוזאק הנגזל וצועקים מרה על התנגדותם.

הסיפור שלי שונה, היה פה טרור גם לפני קום המדינה כשהערבים בארץ(אז הם עוד לא היו פלסטינים) היו רוב ולאף אחד לא היו טנקים, הייתה פה אלימות נגד יהודים גם כשהפלסטינים היו תחת שלטון אחיהם הערבים כשמחבלים פלסטינים הגיחו מהשטחים הערבים, הייתה פה אלימות גם בשנות ה70 ותחילת ה80 אבל מקורה היה בעיקר מחוץ לשטחי ישראל.

ב87 מחסום ארז היה בוטקה עם חבל, בגדה כולה מחסומים לא היו חזיון נפוץ, ואז קרה מקרה הפלסטינים התמרדו, פרצה האינתיפאדה הראשונה, התחיל משטר המחסומים והאישורים, 6 שנים לאחר פריצתה נחתם הסכם אוסלו , שטחים התחילו לעבור לידי הפלסטינים ניתנה להם רשות להביא את הנהגתם ניתן להם נשק, השטחים המשיכו לעבור לידיים פלסטיניות אפילו בתקופת ממשלת הליכוד, כל אותו הזמן היה טרור ברמות משתנות מהשיא ב95-96 עד לרגיעה יחסית 98-2000 ואז הגיע קמפ דיוויד ופרצה האלימות הקשה, שנה וחצי לאחר מכן באפריל 2002 הטנקים נכנסו לג'נין, אני לא חושב שאפשר להתחיל את הסיפור באפריל 2002, אבל תקן אותי אם הצגת הדברים הייתה שגויה.

שאלה נוספת:
האם לעניות דעתך הודעה על יציאת ישראל מהשטחים תוך שנתיים(בכל זאת יש פה מאמץ לוגיסטי לא קטן) והתחלת פירוק אקטיבי של כל ההתנחלויות והוצאת הצבא מהשטחים תפסיק את האלימות? ואם התשובה היא כן אז באיזה שלב, עם מסירת ההודעה, לאחר פירוק ההתנחלות הראשונה, לאחר הנסיגה כולה?
מה היא דמגוגיה? 232272
אחת הטכניקות הנפוצות בדמגוגיה היא הגזמה.

האם צריך להזכיר לך שכמה מאותם אילו שנלחמו "בשיניים ובציפורניים" הוסיפו לכך כמה חגורות נפץ ורסיסי מתכת? האם אתה זוכר את הסיבה המיידית לכיבוש החוזר של ערי הגדה? (משהו עם סדר ליל פסח שנופץ לרסיסים)

הסכמי אוסלו התמוטטו בפועל עם פרוץ האינתיפאדה השניה. הסיורים המשותפים הופסקו, לדוגמה. החל גל של פיגועי התאבדות שמנע ממדינת ישראל לתפקד בצורה מספיק שפויה. הפלישה לערי הגדה עצרה את הגל הזה.

ברור לי שיש הרבה דברים לא בריאים בשהייתינו בשטחים. אולם כרגע האלטרנטיבה יותר גרועה. האם החיזבאללה הפסיק לפעול נגד מדינת ישראל לאחר היציאה מלבנון? האם אין גורמים חשובים מבין הפלסטינאים שמצהירים השכם והערב שיציאה מהשטחים לא תספיק להם? האם הרשות הפלסטינאית בעבר הראתה נכונות לרסן שאיפות כאילו?

אם נצא עכשיו מהשטחים השיפור במצב יהיה אולי זמני. אנחנו נצטרך לחזור אליהם במהרה (בקרבות עקובים מדם לשני הצדדים) או לנסיות לחיות עם אובדן חיים של תושב "ספר" אחד או שניים ביום ("ספר": שדרות, אשקלון, מודיעין, כפר-סבא, ירושליים, ועוד).
השמדת עם 232249
שאלה שמסקרנת אותי: אם אני זוכר נכון, לפני שנה-שנתיים נתקלתי בדברים שכתבת, שהיו ברוח ימנית הרבה יותר מהדברים שאתה כותב כאן. אני זוכר נכון? מה קרה?
השמדת עם 232255
הוא משתמש בתיאוריות קונספירציה מכל הכיוונים. גם מהשמאל הסהרורי וגם מהימין הסהרורי.
אכן ייתכן 232263
שלום לעומר.

ייתכן שכתבתי פעם דבר "יותר ימני", אין לך אדם שאינו טועה במיוחד כאשר העיתונות שלנו מראה לנו את אחינו הטבוחים ואינה מראה לנו מה מתרחש בצד השני.

אגב, אני חושב שאני יודע מי אתה באמת עומר, ולו רק בגלל שאתה זוכר כל כך טוב דברים שוליים, אני חושב שהכרתי אותך כאיש שעמד בחצר הרב עוזי משולם וחולל את המהומות, הסית וליבה את האש עד שגרמת לרציחת יהודים חפים מפשע, הכל כדי להכפיש את שמה של קהילת יהודי תימן, מתוך ההנחה המוטעית של שלטון שמשלם את משכורתך, שאם יכפישו את קהילת יהודי תימן יוכלו להבליע ולהשכיח את הפשע הנורא שביצע הממשל הישראלי:- גניבת ומכירת אלפי ילדים יהודים מעדות המזרח.

לגופו של ענין, ישראל רשאית להשתמש בטנקים שלה להגן על אזרחים אבל לא להגן על כיבוש אדמות ועל מעשי שוד וגזל.

ייתכן שפעם האמנתי בכנות של ישראל, ואולי כתבתי קצת אחרת, ואולי סתם טעיתי, היום כבר אינני מאמין בממשל הישראלי, ייתכן שכאשר האמנתי, חשבתי שישראל תפעל בכוח להפסיק את הטבח הדו צדדי - באבחה אחת - שתכאב אבל תפעל לטובת הישראלים והפלסתינים כאחד.

היום אני יודע שהדבר לא כך, ישראל מעוניינת רק במה שמכתיבות האליטות השולטות מהמחבוא. כיבוש וגזל!!

פני ישראל לכיבוש מרבית שטחי העולם הערבי, לאחר מכן היא תיפנה לסלק את עדות המזרח מישראל או להרוג את השכבה החושבת שלהן, אני עצמי כמנהיג חברתי, עקבי, הנאבק למעלה למעל מעשרים וחמש שנים למען עניי ישראל, כבר שרדתי כמה וכמה נסיונות של רצח על ידי השב"כ והמשטרה, בית משפט ישראליים ושופטים מעוותי דין הסבו את פניהם, לא הושיטו לי את ההגנה שמגיעה לי בדין.

הקוראים צריכים להביא בחשבון, שהמשטר שלנו הוא משטר טוטאליטרי וככזה אינו מתירר כתיבת ופרסום אותו אחת בלא רשותו, אך באינטרנט הדבר לא קל כמו בעיתונות הכבושה, אז מה עושים אם קם ופעול מכשיר תקשורתי אמיתי כמו האייל הקורא?? ובכן חלק גדול מהכותבים כאן ובמקומות אחרים יושבים כעובדים, במשרדי השב"כ כותבים דברי ארס ושטנה, כשהם מעיינים שלא כדין בתיקים אישיים של כל כותב.

מי שרוצה לראות איך השב"כ עובד, תעיינו בבקשה איך השבכניקית רחל לב סיפקה ליחיעם אוחנה מאות הוכחות מזוייפות שבעזרתם קברה את עשרים ההוכחות הנכונות שהיו בידו והציג בקשר לשחיתות במערכת המשפט.

תקראו את פסק הדין בבית המשפט העליון ע"פ 1622/95 עוזי משולם ותראו מפי השופטת דליה דורנר מה היה חלקו של נתן שיפריס בליבוי המהומות ובמתן פקודה לפתוח באש על שוטרים
מי שרוצה יכול לקבל עותק מתלונתי נגד נתן שיפריס אל היועץ המשפטי לממשלה בקשר למעלליו של שיפריס בחצר הרב משולם ביהוד, ומעלליו במאהל של ויקי כנפו, אם תראו את החומר הזה תבינו באיזו ארץ אתם חיים ומה תפקיד השב"כ בחייכם.
די עם הנרשקיינט... 232271
אפשר לשאול מי זה ישראל הזה? אני לתומי חשבתי שישראל מורכב מכמה עשרות אחוזים של "עדות המזרח".

ואני חושב שכרגע סיימתי להגיב אלייך, אחריי משפט כזה:
"פני ישראל לכיבוש מרבית שטחי העולם הערבי, לאחר מכן היא תיפנה לסלק את עדות המזרח מישראל או להרוג את השכבה החושבת שלהן" אין יותר מה לאמר.

להזכירך שר הביטחון של ישראל הוא בן גאה לעדות המזרח.

ונסכם ב:אז זיין חוכמע גייט אריין אין א הנדל, לויפט עס אליין צום שויחט.
שר הביטחון לא נחשב 232277
מי שחשובים באמת הם אותה קבוצה מצומצמת ומובחרת של זקני ציון, הלא הן ה''אליטות ששולטות מהמחבוא''.

אבל אפילו הם לא באמת המחליטים. אנחנו הרי יודעים היטב מי מחליט את ההחלטות החשובות ביקום.
אין לך סיווג לדעת את זה, אזרח 232313
אנא פנה לחדר החקירות הקרוב. אנו מודים לך על שיתוף הפעולה.
אכן ייתכן 232280
אני מקווה שלא יעיינו לי בתיק האישי וימצאו את כל התלונות מהצבא ואת הפעמים ששלחו אותי לחדר המנהלת ביסודי...הליכלוך שיש להם עלי מפחיד ממש.

אגב, שקלת לשתף פעולה עם מיכאל שרון? טלפתו זה לזה.
אכן ייתכן 232283
ההשערה שלך לגבי זהותי שגויה.
לקרוא ולא להאמין 232412
"פני ישראל לכיבוש מרבית שטחי העולם הערבי, לאחר מכן היא תיפנה לסלק את עדות המזרח מישראל או להרוג את השכבה החושבת שלהן, אני עצמי כמנהיג חברתי, עקבי, הנאבק למעלה למעל מעשרים וחמש שנים למען עניי ישראל, כבר שרדתי כמה וכמה נסיונות של רצח על ידי השב"כ והמשטרה, בית משפט ישראליים ושופטים מעוותי דין הסבו את פניהם, לא הושיטו לי את ההגנה שמגיעה לי בדין.

הקוראים צריכים להביא בחשבון, שהמשטר שלנו הוא משטר טוטאליטרי וככזה אינו מתירר כתיבת ופרסום אותו אחת בלא רשותו, אך באינטרנט הדבר לא קל כמו בעיתונות הכבושה, אז מה עושים אם קם ופעול מכשיר תקשורתי אמיתי כמו האייל הקורא?? ובכן חלק גדול מהכותבים כאן ובמקומות אחרים יושבים כעובדים, במשרדי השב"כ כותבים דברי ארס ושטנה, כשהם מעיינים שלא כדין בתיקים אישיים של כל כותב."

אחרי דבר כזה, אתה מצפה שמישהו ייתיחס למשהו ממה שאתה אומר ברצינות?
שו שו שו שו שו שו 232439
לדעתי שכ"ג בשב"כ.
רק מי שמשלמים לו בשביל זה יכול להגיע להספק שלו.
ואחרי הפרק האחרון של "24" כולם יבינו שמיצפטל היה פה בכלל מטעם לוט"ר,והוא הסתלק כשבחושים הארנביים שלו הרגיש שעומדים לחשוף אותו.
שו שו שו שו שו שו 232455
שב"כ? הארגון העלוב הזה שבקושי מסוגל לרצוח ראש ממשלה בצורה חובבנית כך שכל ילד וניצה רואה בקלות את האמת? אוסף הכלומניקים ההם שבקושי ארגנו לגולדשטיין את סיסמת הכניסה למערת המכפלה ("קוססמי, היפתחי" כמדומני), האפסים שפרקו לאחים קהלני את הנוקר במקום לתת להם לבצע את זממם ולתפוס אותם אחרי הרצח עם כל התהילה הכרוכה בכך? החנטרישים שמעסיקים את ד. קננגיסר בתור סוכן פרובוקטור זול ללכידתם של יסודות חתרניים כמיץפטל בשעתו או אדי מלכא מור שכבר על הכוונת?

לא, אדון ארסי. האמת היא שאני מועסק על-ידי ארגון סודי יותר שאף אחד כמעט לא יודע על קיומו. תפסת? ארגון סודי יותר. ארס"י. שניפגש לכוס קפה במזנון?
שו שו שו שו שו שו 232459
במזנון. בשבילי קולה,RC קולה.
תמיד תהיתי 234878
בחדרים אפופי עשן הסיגרים בו אתה ושכמותך מתכננים את הקונספירציה הבאה בדרך להשתלט על העולם‏1 - מה מגישים לאכול?

1 דרך אגב - אהבתי איך שהפללתם את השב"כ ברצח של רבין. באמת כמה מהלכים מבריקים היו שם...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים