לא יודע אם זה נחשב 235698
כשאני נוסע דרומה דרך צומת מסובים אני זורק מבט ימינה. לעתים די קרובות אפשר לראות שם את חיות הספארי בזמן האכלה או סתם מסתובבות. אני חושב שזה לא עושה לי כלום אבל בכל זאת אני כל פעם מסתכל.
לא יודע אם זה נחשב 235791
כל פעם שאני נוסע עם הטרקטור ורואה שפני סלע מתחרדנים, חרדונים תופסים סלע ופרות בוהות לאופק אני מסתכל
אני חושב שזה נחמד שאני עובד והחיות חיות להן.

ד''א הצבעתי לאפשרות הראשונה- גני חיות הם חויה - וחלקם משמרים מינים בסכנה
לא יודע אם זה נחשב 235957
בתור ילד מהצפון, שלקחו אותו לספארי הרבה פחות ממה שהיה רוצה, אני זוכר איך בכל נסיעה בכביש ההוא (כילד כמובן לא ידעתי לשבץ את הכביש באיזו מפה מנטלית, ולדעת מראש אם ניסע שם; אבל בשלב מסוים הייתי רואה את החומה הזו) הייתי מסתכל בעיניים קרועות לרווחה בחלון, בתקווה נואשת לראות איזו זברה או יען. כמעט אף-פעם לא ראיתי.

גם היום בבגרותי, גני חיות הם בשבילי תענוג שקשה לנצח אותו. זכרון ילדות טרואמטי שלי מאחת הפעמים הבודדת שכן לקחו אותי לספארי הוא של טיגריס בכלוב שגדול רק בחמישים אחוז מהטיגריס. אבל כמו רבים מהמגיבים כאן, אני מגלה שבגני חיות מודרניים לרוב התמונה נראית סימפטית בהרבה. פה ושם יש חיות מסכנות, אבל אני זוכר היטב (מסרטי טבע) שגם חיות בטבע לעתים קרובות מסכנות; אני נוטה לחשוב שיותר מאשר בגני-חיות (מודרניים). האנקדוטה מתגובה 114526 יושבת לי חזק בראש.

אחד הדברים שכמבוגר אני אוהב לשים לב אליהם בגני חיות - ילדים מן הסתם לא שמים לב - הוא העיצוב שלהם. זו הרי הזדמנות לאדריכלים לתת לילד שבהם להשתולל, ותמיד יהיו שם מים ואיים וגשרונים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים