249765
איזה מאבק קודם צמח בדימונה?
ויקי קנפו יצאה ממצפה רמון. (או שממילא כל עיירות הפיתוח שבדרום הן אותו הדבר, ולא צריך לדקדק?)
אופס. 249777
טעות שלי, כמובן.
אכן קטנוני 250063
א. מאבקו של אדרי נראה לי ראוי וחיוני .
ב. ויקי כנפו הגיעה לאן שהיגיעה מאותן סיבות שאדרי הגיע לאן שהגיע ולכן - שני האנשים/נשים הללו צריכים לפעול ביחד.

צורם לי שאדרי מתנער מכנפו למרות מה שעשתה. ואכן יש בעיה עם המעשה האחרון שלה, אבל רק בהקשר לכך שהיא מרחיקה מעליה את מי ששותף לה במאבקה הצודק - העדר מדיניות חברתית ראויה, שחיתות ו"קפיטליזם חזירי".

ויקי כנפו משתמשת במשאבים שיש לה - גופה נשמתה וכבודה
למה לא הבאתם גם את כנפו לצד אדרי? הייתי רוצה שאדרי יסביר יותר את התנגדותו לכנפו.
אכן קטנוני 250064
את מוזמנת לקרוא לה להגיב.

בכל מקרה, לא זכור לי שהביאו לכאן גם את ביבי או את עמיר פרץ, למרות ששניהם רלוונטיים.
אכן קטנוני 251624
צריך לעשות הפרדה בנושא של כנפו
ויקי כנפו מאבק החד הוריות- מאבק סקטוריאלי צודק לחלוטין מאבק שהגיע לתודעה הציבורית בזכות מאבקה של ויקי כנפו וזה ירשם על שמה בדברי ימי המאבקים החברתיים בישראל, ויקי כנפו פעלה מול מכונת ההשמדה התקשורתית של שר האוצר שלא באקראי נקרא אומן התקשורת, ויקי כנפו פעלה בזירה אלימה השזורה בספינים תקשורתיים שכל אחד היה נופל בהם, ויקי כנפו נפלה קורבן למאבקי כוח אדירים בין האירגונים החברתיים, ויקי כנפו אישה אמיצה במאבק צודק.
ויקי כנפו באתר פרפר - ברגע שויקי כנפו קישרה את מאבקה לאתר פונוגרפי היא טעתה ובגדול כי לנגד עינייה היו צריכים לעמוד כל תומכיה במאבק, ויקי כנפו היתה אמורה להתחשב באמהות החד הוריות מהמגזר הדתי ובכלל מכלל הנשים,ויקי כנפו טעתה כשלא השכילה להבין שהיא מנהיגה של מאבק ומתוקף כך צריכה להקריב את עצמה למאבק, ויקי כנפו טעתה בכך ששמה את מצבה האישי מול המאבק והחליטה שמצבה האישי חשוב מהמאבק, ויקי כנפו יצרה כר פונוגרפי שינוצל עד תום ע"י אלו שמנעו מהמאבק להתעצם וכתשו אותה בדרך, ויקי כנפו "בגדה" במאבק ובתומכי המאבק ועל כך אני התחלתי לשאול מי זו ויקי כנפו?
אני כשיצאתי למאבק "עובדי הקבלן" נשבעתי שגם אם יהיה לי תומך או תומכת אחד/ת אני אהיה נאמן להם ולמאבק ואם אמעד ואשנה את עמדותי הם הראשונים שידעו שאני פרשתי מהנהגת מאבק עובדי הקבלן והעובדים הבלתי מאוגדים בישראל, זו דרכי זו אמונתי וזה החזון שלי ועל פי כללים אלו הבעתי את דעתי לגבי ויקי כנפו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים