אוף 259026
אוף 259290
אופס - אנחנו מסכימים על משהו.
איני יודע מהן הסיבות ל"אוף" שלך, אבל שלי מגיע מהצד הכלכלי: קשה להצביע על נשיאים אמריקניים שפעלו יותר מבוש להגדלת ההוצאה הממשלתית והגדלת הריכוזיות והרגולציה - החל משעבוד התקציב בשם הביטחון והטרור לשיא של כל הזמנים של החוב הלאומי האמריקני, וכלה ברגולציות הולכות וגוברות בכל תחום אפשרי.
לעומתו, נראה היה שקרי הוא ממשיך ישיר של קלינטון באימוץ ליברליזם כלכלי.
חבל.
עוד 4 שנים הילרי?
עוד ארבע שנים... 259299
להילרי לא יהיה סיכוי כי המתמודד מולה, כנראה, יהיה רודי ג'וליאני.
אוף 259307
אני מסכימה איתך יותר משאתה חושב גם בהקשר הכלכלי, רק לא עם האבסולוטיזם שאתה מציג ולא עם האמונה שהומו אקונומיקוס=הומו סאפיינס.

האוף שלי נובע משני היבטים:

מדיניות - כפי שציינת, המדיניות הכלכלית של ניפוח המנגנון הממשלתי והגדלת החוב שתגרור *בוודאות* התמוטטות של המטבע (גם אם בינתיים אנחנו נהנים, הלכה למעשה, מפטור ממס). בנוסף לכך - מדיניות פרו-דתית קיצונית המלווה בפגיעה בחרויות הפרט, הן בחקיקה חדשה, הן באכיפה מוגברת של חקיקה קיימת והן בנסיון לשנות את הרכב בית המשפט העליון כדי להפוך החלטות תקדימיות.

שחיתות - כל המידע המצוי בידינו מעיד על כך שהשלטון הזה הוא מושחת - החל מקבלת חוזים ללא מכרז על ידי האליברטון והמעורבות של הכנופיה השלטת בחברות כמו אנרון ודיינרג'י ועד מינוי קרובי משפחה לתפקידים בכירים (כמו ראש ה FCC). לא שממשלים קודמים היו טליתות (?) שכולן תכלת, אבל באמת שיש כאן שיאים חדשים.

עוד 4 שנים?

תלוי - אם בוש יצליח לשמור את אשליית השיגשוג עד סוף הקדנציה אז ג'וליאני (אם הוא לא ימות עד אז מסרטן), אחרת הילרי.
אוף 259501
אכן בוש מאיים על חילוניותה של אמריקה (http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?...), שהיא אחד ממקורות כוחה, אך גם אחד ממקורות נכונותה להפעיל כוח זה. מה שעוד מדאיג בהתנהגותו היא נטייתו המשיחית, המנתקת אותו במידה מסויימת מדקויות המציאות, כפי שניתן ללמוד מ http://www.nytimes.com/2004/10/17/magazine/17BUSH.ht... , (-תודה לרון. לאחר שקישור זה יפוג ניתן לנסות את http://www.talkaboutgambling.com/group/rec.gambling....). אך דקויות המציאות, הן גם המונעות מן המחנה השני לראות את התמונה הגדולה.
אני מקווה שבוש יטפל באיום הערבי ושעוד ארבע שנים יצעקו הבוחרים למפלגה הרפובליקנית: "!No more years"

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים