הנטישה הגדולה-סם הרדמה תקשורתי 259625
הנטישה הגדולה-סם הרדמה תקשורתי
6\\11\\2004 [יצחק (ג'קי) אדרי]
הנטישה הגדולה
כך אני מכנה את מבול הנתונים שמוזרמים היום לציבור הישראלי, שמתם לב שבתקופה האחרונה יש עודף נתונים בפרט סטטיסטיים של משרדי ממשלה, משרד האוצר ויחידות סמך ממשלתיות על המצב החברתי, כבר לא פוחדים לחשוף את הנתונים כבר לא פועלים להשתקת הנושא, ההיפך כולם במאין מחול סוציאליסטי רווי אמוציה ועודפי חיבוק וחיבה וכולם אבל כולם רוקדים על רצפת הקפיטליזים, היום מותר לעיתון הארץ להביא תמונה שבועית של עוני מותר לעיתונאית בהארץ "לגלות" את נח ומצוקותיו,מותר לסבר פלוצקר (שפנפן) לכתוב על תחלואי המשק והמיתון הקרוב, מותר לכולם לרקוד במחול הנטישה הגדולה מההערצה הגדולה לביבי ולהון ואכן הנטישה גדולה "האוניה הכלכלית טובעת" והרב חובל מכר את צים בכלום כסף והשפן נסע לארה"ב והאניה טובעת, והמכונית הנוסעת של ביבי התבררה כמכונית שאין לה גלגל רזרבי והיא תקועה והוא ביבי ממשיך לנסות למכור לנו אותה, אבל התחילה הנטישה הגדולה מביבי ואסונותיו הכלכליים.

הנטישה של אלו שסגדו לביבי ולהון בפרט עיתון הארץ (5% תפוצה אבל מכוונת ישירות לעליון) שידע להציף אותנו בגדולתו של ביבי "הגאון" שהכלכלה העולמית אוהבת, מסבר פלוצקר שהכתיר את מנהלי ההון העליון כמנהלים המוכשרים של המשק הישראלי ועוד... ועוד.... ופתאום גילו שהמלך עירום והבחירות בדרך והאלקטוראל הגדול "העם" זועק ומתחילה להיות סכנה להון.הם נטשו את ביבי? לא, הם נטשו את ביבי לא בגלל שפתאום גילו את החברה הקורסת, לא בגלל שאכפת להם מג'קי וחבריו, או נח ושכרו.

את התחלואים הם ראו מזמן, הם קימטו את המספרים על מנת להסתיר את המטרות העיקריות של ביבי והון לפגוע כמה שיותר בחלשים ואכן הם פגעו ביודעין, הם פגעו כי זו היתה המטרה לפגוע בחלשים להוביל אותם לתהום כי זו מהות הקפיטליזים האכזר, הם ראו את הסרט "זהב לבן עבודה שחורה" נבהלו אבל שתקו, הם ראו את העוני והם שתקו, הם ראו ילדים עניים והם שתקו, הם ראו את מעמד הבניים קורס והם שתקו.
והיום הם נטשו למראית עין את ביבי, ההון והקפיטליזים, החלו להציף אותנו באלפי נתונים המחזקים את טענות "המאבק החברתי", הם החלו לגלות אמפטיה לסבל החברתי, הם החלו לתת למצוקות של החברה ביטוי גורף לכל אורך המדיה התקשורתית, הם החלו לרקוד את ריקוד הסוציאליזים על רצפת הקפיטליזים והכול נועד לספק את יצריו הפרימיטביים והחייתים של "המאבקים החברתיים" לצאת בראש חוצות ולומר צדקנו במאבק, צדקנו בדרך, הנה התקשורת שההון מתבסס עליה איתנו, ההון הם תומכים במאבק שלנו, אנחנו בדרך הנכונה, והיצר הראשוני אומר אם התקשורת אתנו והממשלה על משרדיה מצדיקה את הטענות שלנו אז ניצחנו "במאבק" ימים טובים בדרך.............

ואני אדרי יצחק ג'קי מדימונה אומר לכם "שעובדים עלינו", אני בריקוד הזה שומע את רעשי הקריסה החברתית, רעש של חריקות צורמות, רעש כזה של אדמה זזה,רעש עמום של קריסת מניות והון נשחק לאבק נייר המגרסה, ושום ריקוד לא יכהה את חושיי שהנטישה הגדולה של "התקשורת" מביבי זה סם הרדמה מהמפץ הגדול הרובץ לפתחנו.

אתמול 01/11/2004 ישבתי במושב העסקה פוגענית בכנס שדרות ובנאומי לפני הקהל אמרתי "אני לא אמיץ, את הדברים עשיתי מתוך פחד ממה שנחשפתי אליו ואתם גם צריכים לפחד, פחדתי מהקורה בחברה הישראלית ואתם כחברה גם צריכים לפחד, תזהרו שלא יהיו הרבה "ג'קי" במדינה זה מפחיד אותי וזה צריך להפחיד אותכם"
אל תלכו שולל מהמראות והקולות הבאים מהתקשורת "הידיים ידי התקשורת והקול קולו של ביבי" הוא מחפש לברוח מהכלכלה הקורסת, הוא בורח מהאחריות, הוא יוצר דעת קהל נוחה לקראת הבחירות, הוא אמן התקשורת "הקוסם" הגדול מהתל בנו שוב ושוב, אבל לא עוד.
אני מפחד וגם אתם צריכים לפחד, "סל" המשימות שהמדינה אמורה לשאת בחודשים הקרובים כבד מידי למדינת ישראל.
לי אין בית אחר, אין לי לאן ללכת רק מבקש תשארו עם עיניים פקוחות גם בעלטה הכבדה.
עדכון : בעצומה להעלאת שכר המינימום חתמו בצורה גלויה באינטרנט 7 ח"כים וכ 680 גולשים

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים