איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261806
משום מה, אולי בגלל האי-נעימות של אחיי הזכרים למגדר - מפוקחים או לא, מפוכחים או שתויים כדבעי - נעדרה מהדיון המיני הלוהט כאן עובדת יסוד אחת, המשפיעה על כל ההתייחסות לנושא תעשיית הסקס בכלל.

מה לעשות, ובשווקים הפתוחים של מכירת מין תמורת מזומנים, כל הצרכנים הם גברים. מהמעסות בבנקוק, עבור לקוקסינלים של תל-ברוך ולזונות הצמרת בפאריז - קהל הלקוחות הוא תמיד זכרי להחריד. הקליינט יכול להיות סטרייט, גיי, S&M, אוהב רזות/שמנות/שחורות/חזה גדול/תחת גברי עגול, אבל תמיד הלקוח שתמיד צודק הוא "הוא".

והיות וזכרים הם תמיד הקליינטים של התעשייה, והיות והתעשייה בנויה על היסוד הביולוגי של הציווי הגנטי המניע גברים להשתוקק למין, אין כלל מקום לסוגיות מוסריות. גם נער בן טיפש-עשרה שמספר לחברתו כמה הוא אוהב אותה במטרה להשכיבה יודע עמוק בפנים שהוא מבצע מעשה מרמה על-מנת לקבל סקס חינם.

וגם אשת החברה הנוצצת, הלובשת בליל חורף קר במנהטן שמלת מעצב חשופה ביותר, משתתפת במשחק המינים בדרכה הכאילו מתוחכמת, אבל הפשוטה בתכלית - גם היא מציגה את גופה למכירה הפומבית לקהל הרחב (מצומצם למילייה שלה). כלומר, כן, כל הנשים זונות בפוטנציה, כי כל הגברים שואפים לזיין את כל הנשים בפוטנציה (ומוכנים להתאמץ בעבור זה לא מעט).

אז בטח לא נעים להיות זונה ממולדביה בתחנה המרכזית הישנה, אבל מסתבר שללא מעט מולדביות נעים הרבה פחות במולדתן ובמצבן המהוגן לכאורה. וכל עוד זכרים יעדיפו גוף מוצק וצעיר וחטוב, על פני בת/בן 50 מותש/ת מהחיים ומ-‏3 ילדים וכרס ומשכנתא, וכנראה שההעדפה הזאת מוטבעת בנו בגנים לנצח, הרי יהיו זנות ופורנוגרפיה וניצול הדדי.

אגב, יש איזו המלצה על איזה אתר סקס משובח וחינמוני?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261808
''וגם אשת החברה הנוצצת ... משתתפת במשחק המינים בדרכה הכאילו מתוחכמת, אבל הפשוטה בתכלית - גם היא מציגה את גופה למכירה הפומבית לקהל הרחב (מצומצם למילייה שלה). כלומר, כן, כל הנשים זונות בפוטנציה, כי כל הגברים שואפים לזיין את כל הנשים בפוטנציה (ומוכנים להתאמץ בעבור זה לא מעט)''.

איזו קפיצה ענקית עשית מתיאור של סובלימציה מינית לקביעת הבונובו המטופשת הזאת. אני עייפה כרגע מכדי להפריך אותה, אבל תזכיר לי בהזדמנות.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261821
לפי תגובות אחרות, בכלל לא בטוח שה''זכר המפוקח'' היא לא בחורה.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261822
איפה, למשל?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261855
למה את מכניסה בונובו לכל דיון? את מנסה לגרור אותי בכוח?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261860
אבל זה לא אותו בונובו, בכל פעם זה קוף אחר :-(
BoNuevo 261876
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261910
טוב, אני יודע שהתקשורת בעומק הג'ונגל לא משהו אז ייתכן שסתם לא סיפרו לך, אבל ישנה תופעה חדשה ומרתקת בעולם: נשים צורכות מין!

אני יודע שזה נשמע על גבול הלא יאמן, אבל זה נכון. גם נשים מתעניינות יותר בבחורים שריריים, חטובים ויפים. גרוע מכך, ישנן נשים שאפילו בוחרות להן מאהבים סתם כך לצורכי תענוגות ומין. רובן אמנם נמנעות מהזמנת זונים – גם כי לא כל אישה מעוניינת בארס וגם כי זה עולה המון כסף ואפשר להשיג חינם – אבל העקרון דומה להפליא: הבחור נקטף לו משורות צה"לנו או אוניברסיטאותינו משיקולי אגו וסקס, לא יותר. אלה שאינן מעוניינות בכל התסבוך (זה אולי לא עולה כסף, אבל דורש להתייחס לבחור, לצאת איתו ודברים מייגעים נוספים) מקפיצות בשנים האחרונות במאות אחוזים את צריכת הויברטורים.

התופעות הנ"ל אופייניות לנשים שהתנסו מעט בחיים ובמין, אבל תופתע ללמוד כי גם נשים צעירות נוטות למנהג החדשני הזה. נשים צעירות רבות צורכות פורנוגרפיה ונהנות מכך מאוד. יתר על כן, נשים צעירות רבות אינן מעוניינות שנער בן טיפש עשרה ישכיב אותן – הן רוצות להשכיב אותו. למעשה, מי שהיו נערים יפי תואר, חטובים וחתיכים לאורך כל הדורות מדווחים על תופעות כאלו גם בשנים עברו!
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261938
צר לי לאכזב אותך, אבל במה שנוגע לצריכת יפי תארם של נערים חטובים וחתיכים בני טיפש(?) עשרה - האליפות האולימפית היא עדיין בידיהם של הצרכנים ממין זכר, והצרכניות הנקבות *רחוקות מאוד* מלהדביק את הקצב.

לא יכול להעיד אישית על איך זה בתחומים אחרים של צרכנות פורנו-זנות, אבל מצפיה בנעשה בשטח - נראה שב*כל* התחומים האלה מספרן של הצרכניות הנשים הוא זעום למדי (נמצא בקו עליה אבל עדיין רחוק מאוד מהרגלי הצריכה הגבריים).

ניתן לסכם את הסטטיסטיקה ההשוואתית הלא-לגמרי-סגורה בנושא זה, במילותיו החכמות והעמוקות של חבר (שלי) למקצוע: גברים הם בהמות.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261992
נו, אם מדובר עדיין בשוק קטן, ניתן לצפות להתפתחות מהירה במיוחד בתחום זה.

[כמובן שכל דבר הנאמר בעניין זה הוא תוצר של השוק המוטה שכל אחד מאיתנו נמצא בו]
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261947
יש הבדל בין צריכת מין לצריכת פורנוגרפיה.

ובאשר ל"להשכיב אותו" - כמי שנחשבה עד לא מזמן ל"אשה צעירה" ‏1, אני יכולה לומר לך בביטחון (לא בהכרח מניסיוני שלי, אלא מהתבוננות בחוגים הקרובים אלי) שאחרי רוב הפעמים שבהם האשה מצליחה "להשכיב אותו", היא עוברת שלב ליקוק פצעים ארוך למדי, מהסוג המסורתי, כולל ישיבה נואשת ליד הטלפון בהמתנה שיתקשר. כמובן, גם נשים עושות לפעמים סקס בלי רגש, אבל נכון להיום המנגנון שלהן עדיין מותנה מדי בשביל תרגול קבוע של זה (לפעמים אף באופן שהאין-רגש הופך לרגש).

אתה מדבר על ניצנים בלבד של שינוי מגמה. יכול להיות שהמגמה הזו תימשך, אבל ממש אין מה להכריז עליה בחגיגיות כזאת. "האשה החדשה" היא פחות או יותר המצאה מותגית שפרנסה לפני כחמש שנים סדרות כמו "סקס והעיר" ואתרים כמו "בננות". במבחן המציאות היא נכשלת לרוב.

1 לפני שהפכתי להריונית מקרטעת.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261957
מזל טוב!
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261971
תודה!
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261988
אני חושב שאת ואורי מדברים על סוג אחר של צעירות. ההבדל בהתיחסות למין בין נשים שהתבגרו במהלך שנות השמונים לכאלו שהתבגרו באמצע-סוף שנות התשעים הוא עצום.

את יכולה להאשים את האיידס את הטלויזיה וקולנוע, את האינטרנט, את ה''הולך ופוחת הדור'' אבל אי אפשר להתעלם מההבדל.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 261994
למען האמת האינפורמציה שיש לי על נערות ונשים צעירות מאוד מיושנת במידת מה, ועיקר דברי התייחס דווקא לנשים מבוגרות יותר, בגילאי שלושים ופוסטא ממנו.

אני גם לא נוטה להכריז כאן בחגיגיות של שום דבר, כיוון שכל מה שיש לי כדי לגבות את דברי הוא המדגם המוטה (בהכרח) של נשים בהן פגשתי ויותר מזה, אלו שענייני בהן התעורר במידה כזו שגם יצאתי איתן די זמן כדי לשמוע את הסיפור.

לגבי סקס עם/בלי רגש: נכון הוא שנשים רבות מצמידות רגש לעניין, אבל לפחות אצל חלקן זו יותר מצוות אנשים מלומדה. הקהלים ה"אוונגרדיים" (לעניין זה) של לסביות מאפשרים לנו הצצה לאיך זה נראה כשאלמנט ה"להתחתן ולעשות שני ילדים" נגרע במידת מה מהסיפור.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262033
גילאי שלושים פלוס - אדרבא ואדרבא. תוסיף לכל הנ"ל את השעון הביולוגי וקיבלת, לפחות בסטריאוטיפ, פקעת עצבים שמנסה לשמור על פאסון. אני לא מניחה שאתה קורא קבוע של המדור של דנה ספקטור ב"7 ימים", אבל אם תעיף מבט פעם תקבל דוגמה טובה - היא כותבת די הרבה על הנושא הזה.

לגבי לסביות - נכון, ההתמודדויות שלהן שונות לגמרי, אבל אין מה להשוות את חייהן להתהוללויות של העליזים ממין זכר. למעשה, לסביות ידועות (שוב, אנחנו ברמת הסטריאוטיפ, פתוח לתיקונים) ברמת סימביוזה גבוהה למדי בין הזוגות שנוצרים שם ובקשרים ארוכים יחסית. וישנה הבדיחה הידועה: "מה לסבית מביאה לדייט שני? משאית עם הדברים שלה".
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262044
אינני מקוראי ידיעות כך שלא נחשפתי למדורה של דנה ספקטור וכך מן הסתם גם לא הבנתי את טענתך. האם את טוענת כי נשים מעל גיל שלושים שמרבות לשכב עם גברים הן "פקעת עצבים שמנסה לשמור על פאסון"? או שזה מה שלמדת מחברותיך? או שזה מה שלמדת מדנה ספקטור? או שזה מה שנראה לך שזה?

==========

לגבי לסביות: לא ניסיתי לטעון שלסביות מזיינות כמו הומואים – אבל בהשוואה כללית לקהל הנשים הן חלוץ לפני המחנה בכל מיני תחומים. אגב, מהיכרותי הדלה עם התחום, מה שלסבית מביאה לדייט שני הוא הסיפור על החברה הקודמת שבגללה היא לא מוכנה להתחייב כי היא נורא פגועה.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262050
"נשים צעירות רבות אינן מעוניינות שנער בן טיפש עשרה ‏1ישכיב אותן – הן רוצות להשכיב אותו".

אני טוענת שמראית העין הנגלית לך אינה משקפת את המתרחש בתוככי הנפש הקולקטיבית של הקבוצה אליה התייחסת. אולי השתמשתי בביטוי בוטה מעט (פקעת עצבים וכו'), אבל כאמור, התמונה האמיתית רחוקה מאוד מהדימוי החופשי-כפרפר שאתה מצייר.

את הטור של דנה ספקטור נתתי כ... תקרא לזה מצדי "המלצה לקריאה מונחית".

1 אגב, אם התכוונת לנשים בנות שלושים פלוס, האם רצית לומר שהן משכיבות נערים בני טיפש עשרה?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262118
אני לא בטוח שהבטחון שלך שאת *כן* יודעת מה מתרחש בתוככי הנפש הקולקטיבית של הקבוצה מוצדק. לדעתי, שנינו נופלים כאן קרבן לטעות הטבעית למדי של התייחסות לשיקוף מסויים של המציאות שאנו חווים במפגש עם נשים (ובמקרה שלך, נשים אחרות) כאילו הוא המציאות. למעשה, מה שאנחנו רוצים לשמוע הוא הקול החזק ביותר. אני מניח שנשים מציגות פן מסוים שלהן כשהן איתי ומציגות פן אחר כשהן איתך, לא משום שמהותן שונה בשני המקרים, אלא משום שאנחנו וציפיותינו שונות.

טוב, נרפה ידינו מהארס פואטיקה נטולת התכלית הזו.

לגבי נשים בנות שלושים פלוס: לא ידוע לי על משכיבות נערים בני טיפש עשרה, בין השאר משום שהמין עם הקבוצה הנ"ל מחורבן במיוחד. התמונה הטיפוסית היא של מישהי שלוקחת לה מאהב בראשית-אמצע שנות העשרים.

לגבי דנה ספקטור. הקרבן (קריאת ידיעות) נראה לי גדול למדי ביחס לתועלת. אם יש בכלל תועלת. יצא לי להכיר ולצאת עם מספר לא קטן של נשים בקבוצה זו בשנים האחרונות, כך שאני מניח שבכל זאת אצליח להסתדר.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262129
או.קיי, אז שנינו לא יודעים על מה אנחנו מדברים, כפי שעולה מהפסקה הראשונה שלך. רק קח בחשבון שמבין שנינו, האדם שמעט יותר קרוב לנפש הקולקטיבית של הקבוצה "נשים [פנויות] בנות שלושים פלוס", אינו אתה (אני לא יודעת מה גילך, ובכל זאת).

גם אני בעד להרפות ידינו, וישא"ק.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262280
אתם מערבים בני ובנות טפשעשרה עם בני ובנות שלושים פלוס, שני עולמות.

איך אפשר להשוות את ההתנהגות של אנשים שהתבגרו על רקע סקס והעיר, פורנו באינטרנט, פרסומות של פוקס קליפים של MTV ונשיא אמריקאי שמקבל מציצות מתחת לשולחן לאנשים שהתבגרו על רקע שלושה בדירה אחת, אסקימו לימון, רונלד רייגן, עד פופ ובהלת האיידס*?

לא שאני יודע מה אני מדבר. בפעם היחידה שיצאתי לדייט ראשון עם משהי בת יותר מ 25 הייתי בגדר המאהב הצעיר וזה היה לפני כמעט 10 שנים. אבל כמה אפיזודות תמוהות עם נשים שעברו רק בקצת את גיל ההסכמה (לפני כמעט עשור 8 שנים) שיכנעו אותי שנולדתי כמה שנים מאוחר מידי.

* כן, אידס קיים גם היום אבל הוא כבר הרבה פחות מאיים.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262306
''או.קיי, אז שנינו לא יודעים על מה אנחנו מדברים, כפי שעולה מהפסקה הראשונה שלך''

לא בדיוק, אבל מאחר וזה פוטר אותי מהמשך הדיון ברוח המשפט השני שלך, זה מספיק טוב בשבילי.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262420
שלום וביי (עד הפעם הבאה).
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262284
גם נערות בנות טיפש עשרה הן בד''כ מין מחורבן, מה שלא מונע מגברים מבוגרים להמשך אליהן. נשים רבות נמשכות דווקא לגברים מבוגרים מהן, ביחוד כאלה עם ארנק תפוח. אלה עובדות החיים, בין אם הן חביבות עליך ובין אם לאו.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262310
''גם נערות בנות טיפש עשרה הן בד''כ מין מחורבן''

אני לא יודע אם אלו חדשות בשבילך, אבל גם נשים בנות שלושים פלוס הן מין מחורבן, ממש כמו הגברים בגיל המקביל.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262317
רק מתוך תהיה: האם תהיו מוכנים, במסגרת הדיון כאן, לנסות למקם באופן מדוייק את שלושת הימים היחידים, ככל הנראה, במהלכן נשים אינן "מין מחורבן"? משהו כמו "גיל 22 ו-‏143 יום עד 22 ו-‏146 יום, אלא אם הן במחזור"?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262320
מנסיון חיים לא מאוד עשיר וגם לא מאד דל, מגיל 25 ועד גיל 45 נשים הן תחליף לא רע בכלל לדבר האמיתי(1).
______________
(1) - היד הנעימה.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262405
סליחה... הכוונה הייתה לומר, במקום ''מין מחורבן'' -- ''אינן מפליגות בהצטיינותן בתחום קיום יחסי המין''.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262435
כן, והשאלה שלי, רגע לפני שאני פונה להתנחם בידיו הנאמנות של המין הגברי, באיזה שלב בחייהן הנשים כן מפליגות בהצטיינותן בתחום קיום יחסי המין, אם בכלל?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262474
נשים מעל גיל 40 שעדיין רוצות, גם יודעות מה הן רוצות.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262478
בדיוק בחודשים שלפני החתונה :)
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262561
צר לי לאכזב אותך, אבל נשים אינן מפליגות בהצטיינותן בשום גיל. חמור מזה, ההתנחמות בידיו הנאמנות של המין הגברי לא תפיק מלפניך תועלת רבה, שכן גם הם מגלים מידה זהה של מחורבנות.

הפתרון המעשי היחידי שאני רואה עבורך הוא למצוא לך את זו שאינה מחורבנת (או לפחות לא מתלוננת בקול אם אתה מחורבן), לעשות ילדים, לאפות עוגות, ולהתעשר.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262563
אתה עוד לא פגשת את האשה הנכונה וגם לא את הגבר הנכון.
בקשר לעובדות החיים 262325
עובדה מספר אחת. מבחינת גבר (בניגוד לאישה), אין כזה דבר מין מחורבן. המין הכי גרוע שיכול להיות (להוציא מקרים קיצוניים כמו תאונות או התעללות) הוא עדיין טוב.

עובדה מספר שתיים. על המין הבסיסי (שגם הוא לבד דבר טוב) ניתן להוסיף אקסטרות. האקסטרות יכולות לבוא בצורה של מיומנות טכנית או בצורה של ריגושים פסיכולוגיים.

גיל צעיר (עבור חלק גדול מהגברים המבוגרים) הוא סוג של מעורר ריגוש פסיכולוגי שמשדרג מין בינוני* (על פי הפרמטרים הטכניים) למין טוב.

* כפי שטענתי בעובדה מספר אחת, גם מין בינוני על פי הפרמטרים הטכניים הוא מין טוב.
בקשר לעובדות החיים 262407
העובדה שאתה כותב ''עובדה'' במקום שהיית צריך לכתוב ''טענה'' אינה הופכת את הטענה לעובדה. מין יכול להיות גרוע ביותר מבחינת גבר כמו גם מבחינת אישה.
תנחומי הכנים. 263019
תנחומי הכנים. 263102
אח, ואס.
וואלה ? 263629
כי היה לי מין כל כך מחורבן שהעדפתי ידיים במשך כמה חוגשים תמימים
וואלה ? 263634
המין שלי הוא זכר.
לא הייתי אומר מחורבן אבל בהחלט לא מציאה גדולה.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262334
אין מה לעשות
נשים בגיל 18-20 מושכות הרבה יותר למין הגברי מאשר בנות 34-36 למשל,
המין הוא עניין משני קודמת לכל המשיכה ועל כך תעיד כל מי שעשתה ניתוח לחזה זקוף וכד' (תופעה מגעילה לעניות דעתי)
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262340
אני מודה שעוד לא ראיתי באופן אישי משהי עם חזה מנותח, בין אם מדובר בהגדלה או בניתוח ליצירת חזה זקוף. קראתי על התופעות האלה המון ביקורת וכיון שלי אישית אין דעה מוגדרת לכאן או לכאן (בתמונות זה נראה טוב, גם אם לא תמיד דומה לגמרי לדבר הטבעי), אני רוצה באמת פעם אחת להבין את המבקרים: למה זאת "תופעה מגעילה"?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262368
נראה לי שבין טיפוח עצמי רגיל, איפור למשל, לניתוח לשינוי הגוף עוברים קו גבול של כבוד עצמי
אישה בת 50 שנראית בת 20 בזכות הממון והמנתח מגעילה אותי- היא שינתה את כל מה שהיא נולדה להיות לפי הטבע לסטנדרטים של יופי מסוים ומוגדר ותלוי אופנה- לא את המראה שלה היא שינתה אלא את עצמה לגופה

זה יותר תחושת בטן אצלי- ראיתי תוכנית בה הראו ניתוח לאשה ששיפצה את החזה וכל הסיכון הרפואי ושינוי הגוף הזה בשביל אידאל של יופי בלתי מושג מבחיל לדעתי
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262384
בכלל, מי שהולך לרופא מגעיל אותי. הוא רוצה לשנות את כל מה שהוא נולד להיות לפי הטבע.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262573
מי שעובר ניתוח לא חיוני תוך סיכון הבריאות ללא צורך,
לא קשור למה שציינת
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262580
אצל נשים בגיל ארבעים חמישים, וגם אצל גברים, אבל אצלם אולי פחות - ניתוחי יופי כמובן לא חיוניים לבריאות הגופנית אבל הם עוזרים בהרבה מקרים נגד הדכאונות שהגיל הזה מביא אתו, כך שאפשר לראות אותם כמועילים לבריאות הנפשית.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262657
יש בזה אולי אלמנט מועיל אבל בעיות נפשיות דורשות טיפול נפשי ולא סיכון הגוף

מה בנוגע לניתוח כזה שמשתבש?
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262660
זאת אמנם אמירה מקובלת, שבעיות נפשיות דורשות טיפול נפשי, אבל מה לעשות שטיפול נפשי הוא לעיתים יותר מדי קרובות עניין מאוד בלתי מוגדר וגם מאוד ממושך. הבעיות הנפשיות בגילים שציינתי נובעות באופן ישיר משינויים שעובר הגוף, ולכן החזרת הגוף (לא באופן מושלם אבל ככל האפשר) למצב יותר תקין מבחינה אסתטית - משנה הרבה יותר ביעילות את המצב הנפשי, ולא רק שיותר במהירות, אלא שהיא מביאה במהירות למצב נפשי יותר תקין, בו בזמן שטיפול נפשי, כשהוא מתחיל - אין שום בטחון שיביא לשיפור המיוחל.

אישית ראיתי את זה אצל גיסה שלי. היא היתה אחרי ארבע לידות וסבלה מבטן רפויה ומקפל עור מכוער שלדבריה גם גרם לה בעיות בקניית בגדים. אחרי לבטים קשים ששוחחה עליהם עם כל המשפחה, היא החליטה על ניתוח פלסטי שהוא אולי הקשה מבין הניתוחים הפלסטיים וכרוך בצלקת גדולה ובתקופת התאוששות יותר ארוכה מן המקובל בד''כ בניתוחים אלה, אבל היום היא אשה חדשה ואדם חדש. בעקבות המקרה הזה, זו היא הפעם הראשונה שהבנתי שלא תמיד יש מקום להתייחס אל הניתוחים האלה בלגלוג ובדחייה. את החזרת הבטחון העצמי שראיתי אצלה - שום טיפול נפשי לא היה מביא, גם לא אחרי עשר שנים.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262675
אני כוונתי את דבריי לניתוחים פלסטיים שנשים עושות כדי להתבלט ולהחצין את עצמן ולא ניתוח כדי להגיע למצב נורמלי
הניתוח שתארת יכול להיות משווה ליישור שיניים- דבר שלא תמיד נחוץ כדי לקיים חיים מלאים ושלמים אבל מפריע ושונה מהנורמה, ועל כך או הניתוח של גיסתך, או ניתוח לנפגעי תאונות אין לי שום תלונה והרגשה רעה

הניתוחים האלה באים להגעה לרמת אסטטיות נורמלית ויציבה
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 266223
גם אני מכיר מישהי, שבמיטב שנותיה עברה מספר ניתוחים פלאסטיים, ומאז היא נראית מצויין, מאושרת ומלאת ביטחון.

אין לראות בדברים אלו משום המלצה על הליך כירורגי כלשהו הנועד להתאים עצמנו לסטנדרטים חיצוניים.

אין לראות במשפט הקודם הסתייגות מלהמליץ על שיפור איכות החיים שלכם ו/או הנאתו האסטטית ‏1 של בן/בת הזוג בכל דרך (מוסרית כמובן).

וקישורים בנושא המאמר:
1) רשימת מאה כותרות סרטי הפורנו הגרועות בהיסטוריה:
2) מאחורי הקלעים של תעשיית הפורנו.
3) מדריך סקס יפני מצולם משנות השישים:
(בחסות "קונספציה")

ואולי קוראי המאמר יענו על דבר שמתמיה אותי כבר שנים:
למיטב ידיעתי כברו צולם כל דבר אפשרי הקשור למין, מאות ואלפי פעמים, וגם לקוחות כבדים של תעשיית הפורנוגרפיה יזכו לחזות בלא יותר מחלק מזערי מאלו. מדוע אם כן מתפרסם חומר חדש בקצב כזה גבוה? האין עדיף מבחינה כלכלית למחזר חומר ישן, שגם כך לא נראה ע"י רוב הצופים, במקום לשלם לשחקנים, צלמים וכו'?
-------------------------------------------------------
1 ובעצם גם זו החברתית, כבדוגמאות הבאות:
"הבלונדינית המדהימה הזו אינה המזכירה וזה לא פוש-אפ, זו אשתי!" או
"זה לא מדריך הטניס וזה לא אקדח בכיס שלו, זה בעלי, עם גרב במכנסיים!"
טוב, המסר קצת הלך לאיבוד אבל קוראי האייל יודעים לחשוב לבד.
המיחזור - צו השעה 266226
אתה יכול לשאול אותה שאלה לגבי הודעות באייל.
המיחזור - צו השעה 266261
האייל עוסק בעולם ומלואו ובפרט בעניינים המשתנים כל הזמן. תעשיית הפורנוגרפיה לעומת זאת מוגבלת לגוף האדם (במקרה הטוב) ולאוסף פעולות מצומצם מאוד.
העובדה שישנם גם טיעונים ואף תבניות דיון החוזרות על עצמן‏1, אינה מעידה שאין באייל דברים אחרים, בשלם אנשים משכילים וסקרנים ממשיכים לבלות בו חלק ניכר מזמנם החופשי.

-----------------------------------------------------
1 מה שמביא אותי להמלצת היום: מאמרו של דורון רוזנבלום בנושא הטוקבקים: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?... .
המיחזור - צו השעה 266265
(צ"ל: זמנם שהיה חופשי).
אופטימיות מוגזמת? :) 263135
אשה בת 50 שעושה ניתוחים פלסטיים נראית בסוף אולי בת 38-40, לא בת 20.
פלסטיק זה פלסטי 263343
ראית את גולדי הון?
פלסטיק זה פלסטי 263383
הבלונדה הזאתי?

פלסטיק זה פלסטי 263396
כן, ראיתי את התוכנית של רובי ווקס עם גולדי, כשגולדי מתקרבת לחמישים ונראית בגילאי העשרים
כמובן גם מדונה היא דוגמא טובה
פלסטיק זה פלסטי 263553
כנראה שכבר הרבה זמן לא ראית בת עשרים.
:-] 263556
פלסטיק זה פלסטי 263555
גולדי הון באמת נראית נפלא, אבל מדונה נראית מודבקת טלאי על טלאי, ונדמה כאילו אם היא תחייך בטעות, יתפרק לה הפרצוף למרכיביו.
פלסטיק זה פלסטי 263652
גולדי הון כבר עברה את החמישים בדהרה על סוס. היא ילידת 1945 ותהיה בשנה הבאה בת שישים.

ואם כך נראית לדעתך בת עשרים...
פלסטיק זה פלסטי 263659
היא נראית פה קצת כמו ענבל גבריאלי... בת כמה חברת הכנסת הנכבדה?
פלסטיק זה פלסטי 263670
חגגה עשרים ותשע לפני כחודשיים: http://www.knesset.gov.il/mk/heb/mk.asp?mk_individua...
פלסטיק זה פלסטי 263660
היא לא נראית בת עשרים, אבל נראית נהדר. הלואי עלינו כשנגיע לשם.
פלסטיק זה פלסטי 263798
אם תיראי כך, הלואי עליך כשתגיעי לשם.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262408
"נשים בגיל 18-20 מושכות הרבה יותר למין הגברי מאשר בנות 34-36 למשל"

אולי מחוץ למיטה. במיטה, זה הרבה פעמים הפוך.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262414
זה חיזוק לטענה שלי-
המראה הוא בד''כ הקובע לגברים- יותר מאשר הביצועים

ויש לי את עצמי כאובייקט מחקר
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262562
''המראה הוא בד''כ הקובע לגברים- יותר מאשר הביצועים
ויש לי את עצמי כאובייקט מחקר''

כן... הייתה לי הרגשה כזאת.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262570
אני לא יודע איזה קריטריונים יש לגבי הדירוג המיני של גברים.

בכל אופן כשמדובר בנשים, נראה לי שזה הולך בערך ככה, מנקודת הראות של הגברים: כשהן מאוד צעירות יש להן את המראה, ואז הריגוש שנגרם מעצם המראה מאפשר להן להסתפק בפחות כישורי ביצוע. כשהן מבוגרות הן הולכות ומאבדות את המראה, ואז מתעורר עניין הביצוע. במילים אחרות: הן צריכות לעבוד הרבה יותר קשה כדי להיות שוות במיטה.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262662
ומאחר וקריטריונים דומים חלים על גברים, הרי שלא אמרנו בזה כלום.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 262689
הוי, נהיה פה אתר ''בננים''.
איזו מין קליינטורה יש לתעשייה?! 275997
לא יודע על מה אתה מדבר. מספר מפתיע (הפתיע אותי, על כל פנים) ממכרותי הן או היו צרכניות פורנוגרפיה שנועדה בעקרון לגברים, לעתים בתשלום. זה אולי לא מספיק כדי להשפיע על התעשיה, אבל מספיק כדי לעקר את הטיעון הסוציולוגי שלך. (אלא אם כן תטען שקבוצת המכרות שלי מאוד לא מיצגת)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים