רקוב מבפנים 27983
אין לי מה להוסיף לגופו של עניין, במיוחד לאור הדברים שכתב טל, שכאילו ניסח את מחשבותי שלי באופן שלא היה לי סיכוי לנסחן טוב יותר בעצמי.
תגובתי נועדה לגופם של אלה שמצאו עצמם תומכים במעשה של בארנבויים. אנשים אלה *ברובם* (לא כולם) ידועים בפורום הזה כאלה שנמצאים בראש המחנה של הלוחמים על זכויות אדם, על דמוקרטיה, על הקפדה על זכויות המיעוט על ליברליות ועוד מאפיינים פופולרים של מה שקוראים ברחוב "יפי הנפש". ישנה סתירה ברורה בין כל אלה לבין עמידתם לצד בארנבויים במעשהו המתלהם הרמאי החצוף והמתנשא, וזאת הם עושים עקב תמיכתם *העקרונית* בהשמעת ואגנר, דבר שהוא *לא רלבנטי*, אך בכל זאת הם מתפתלים ושופכים עשרות משפטים מנוסחים היטב בשפה יפה. עובדה זו לדעתי מראה את פרצופם האמיתי, שבראש ובראשונה הוא פרצוף מתנשא. "הייתכן וישנה עמדה שלי (השמעת ואגנר) שהיא לא מוצדקת וחוקית בעליל בכל מקרה, בכל מצב צבירה ובכל מזג אויר? לא יכל להיות!"
אני בטוח שזה לא ידיר שינה מעיניו של מישהו, אך בכל זאת רציתי להגיד שאני סימנתי לעצמי כוכבית ליד האנשים האלה. בפעם הבאה שמישהו מהם יכתוב משהו שקשור לזכויות אדם או מיעוט או ליברליות ודמוקרטיה, אני אדע כיצד יש להתייחס לכך.
אני אספר לך מה לא רלוונטי, אדוני 27992
תגובתך היא המלאה בעניינים לא רלוונטיים, בהסקת מסקנות שגויה במקרה הטוב ודמגוגית להכעיס במקרה הרע,
ואפילו, שומו שמיים, באיום קל ("אני אדע כיצד יש להתייחס לכך" - ואללה!)
א. אין כל סתירה בין התמיכה בהשמעת ואגנר לבין דעה כלשהי בנושא זכויות האדם והדמוקרטיה - כל קשר שכזה מקורו במוחך הקודח ותו לא.
ב. ספר לכולנו, יקירי, כיצד חשפו בפניך כל התומכים בהשמעה מהן הסיבות הסודיות העומדות ביסוד תמיכתם. האם קראת זאת בקפה? בקלפים? או שמא פיתחת טלפתיה?
ג. הכותב היחיד כאן שנתן להאשימו בהתנשאות הוא אתה, בחפזונך לקבוע קביעות סרק לגבי אפיים של הכותבים שדעתם מנוגדת לזו שלך.

בקיצור - אנא חסוך מאיתנו הפלצות מעוררות רחמים כזו הרשומה למעלה, או ש-"נדע כיצד להגיב להן" בעתיד...
ובכל זאת, רקוב 27993
א. הסתירה היא לא בין השמעת ואגנר (שבה אני תומך, עקרונית) לבין דעה כלשהי בנושא זכויות מיעוט ודמוקרטיה, אלא בין מעשהו של בארנבויים לבין הנ"ל.
ב. לאור א' יש צורך בב'?

שינה לא הדרתי, לפחות הכעסתי, תודה על התגובה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים