334684
אני חושב שכעת, עם פרסומה של תגובה 334650 , הגיע הזמן לחסום את האייל הקורא בפני תגובותיו של דורון שדמי.
העובדה שהמגיב האמור השתלט על דיון 1571, גרמה לפריחה אצל כותב המאמר, ויש להניח שגרמה ליותר מאייל בודד בעל התאמה אישית לסמן "הפסק לעקוב אחר דיון זה" לגבי הדיון האמור, אבל כל עוד יש מתעניינים בהדגמה חיה של נושא המאמר - מקומו אתנו. אלא שכאשר הוא מחליט לקבוע לא רק אלו מושגים נכונים ואלה לא, אלא גם מה ומי ראויים לבוא בין דפי האייל, נראה לי שהוא הגדיש את הסאה.
סיפור עממי מספר על אדם הרוכב על עגלה רתומה לסוס, האוסף בדרך הולך רגל. לאחר מלמול מילות תודה, מפטיר הטרמפיסט: "סוס טוב וחזק יש לך, הוא סוחב את שנינו כמעט ללא מאמץ." לאחר מספר דקות של רכיבה, אומר הטרמפיסט: "אכן, חזק וחסון הוא הסוס שלנו." בשלב זה עוצר בעל העגלה את סוסו, ומשליך את האורח על כבודתו מהעגלה, כשהוא קורא אליו "בתחילה, דיברת על הסוס שלי, אח"כ המשכת לדבר על הסוס שלנו. אלמלא הייתי משליך אותך, היית עובר לדבר על הסוס שלך".
334715
"הדורון הקורא מאחל שנת תשס"ז טובה ומתוקה." :)

ועכשיו ברצינות: הרבה תגובות ב"אייל" (לרוב של אלמונים) מתלוננות על האוכלוסיה באתר או קוראות להחליף אותה. אם שדמי לא היה שדמי, התגובה הזאת לא הייתה כל כך מרגיזה. לכן השאלה האם התגובה הזו היא הקש ששבר את גב הגמל, היא שאלה חשובה מאוד, כדי שעדר האיילים יוכל לגבש עמדה כללית בנוגע לחסימה של משתמשים.
לדעתי, התגובה הזאת לא הייתה הקש ששבר וגו'. מצד שני, אני עקבתי אחר כל התגובות של דורון, ויש סיכוי לא רע שהעלבונות ההדרגתיים אפשרו לו לחמם את המים עוד קצת ולהביא אותם לטמפרטורה קריטית, בעוד שאני לא מרגיש שינוי קיצוני.
334723
אויש, אתה כזה לא מונדי
334789
אינני מכירה את הסיפור העממי, אבל וריאציות נרחבות עליו כבר ראיתי בקולנוע. ומר שדמי, בלי ספק, הוא וריאציה בעייתית מאוד של הסיפור הזה. מצד שני, אחרי כמי אלפי תגובות שלו, הגיוני שהוא ירגיש כמו אחר המגיבים הפוריים ביותר כאן...
חבל.
334932
אני כנראה אמור לומר כאן משהו, אבל אני לא כל כך יודע מה. אני לא מרגיש מאוד בנוח עם צינזור מגיבים, גם אם אני סבור שהנדון כאן חצה כמה גבולות בנסיונו להפוך את האתר לבלוג פרטי (בתוספת החוצפה לקוות שכולם ילכו למקום אחר). הדבר הנכון לעשות כאן, לעניות דעתי, הוא פשוט לעזוב אותו לנפשו.
ניזקי עונת החגים 335049
335161
מה יש לך איתו? הוא צחק.
335176
מנין הבטחון שהוא צחק? אולי המסקנה של הגלילי (לחסום) היא קצת קיצונית, אבל התגובה ההיא של שדמי לא נראתה שיא ההומור וקשה לדעת מה היו כוונותיו. אלא אם מדובר בהומור שהוא מוזר ובלתי נתפס ממש כמו התיאוריה המתמטית של האיש.
וכבר אמר אביב י.: 335196
תגובה 332403.
וכבר אמר אביב י.: 335604
שאלה למערכת (לא ברור לי אם תסכימו לענות): האם אכן נחסמו ביומיים האחרונים תגובותיו של דורון שדמי בהתאם להמלצה שניתנה כאן, או שהוא מעצמו הפסיק את פעילותו בדיון ה"טרחנים.."?
335617
לא ננקטה כל פעולה מצדנו בהקשר זה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים