359827
וזאת ידיעה הרבה יותר חשובה/מעניינת/מעוררת דיון מאשר זו על אשפוזו של שרון. כל הכבוד לכם.
359830
א. הדיון כבר מתנהל בדיון 2533
ב. איך זה שכמעט תמיד תגובות כאלו הן אנונימיות? התנקמנו פעם במישהו שהעביר עלינו ביקורת?
התפערויות (*) 359833
אני דווקא מחזק את ידיכם. דיון על בית"ר ירושלים באייל? הגיעו ימות המשיח.

(*) באיזה מערכון של הגשש היו התפערויות?
התפערויות (*) 359844
אופסייד סטורי, מאת יוסי בנאי. (המשפט בין שופט הכדורגל פנדלוביץ והאוהד המתפרע כסאח)
וגם שירים, שערים וטכנאים, מאת יוסי בנאי (אוהדי ביתר שרפו את המועדון)
התפערויות (*) 359848
נפלת בפח! התפערויות (עם השגיאה המכוונת) זה במערכון על כלא 6. (פוליאקוב משחק את הסוהר הטריפוליטאי)
התפערויות (*) 359854
אני הולך להטביע את עצמי.
או להשיג את הדיסק הראשון באוסף (שחסר לי).
359837
א. כן, אז? זה תחת הידיעה על השבץ הראשון. אין מקום ראוי לארוע הקשה הזה תחת הכותרת "חדשות"? אשמח לדעת מה היו השיקולים בבחירת הכותרות ביום רביעי/חמישי.
ב.זה הפחד מפני בעלי הכח..
359845
האתר הזה איננו אתר חדשות אלא אתר לדיונים בענייני תרבות ואקטואליה. האתר בנוי באופן כזה שהוא מסתמך ממילא על כך שקהלו האופייני מתעניין ומתעדכן בנעשה, במגוון אמצעי התקשורת המקובלים. הידיעות החדשותיות מופיעות כאן ע"מ לעודד דיון ולא ע"מ להוסיף לידע של המשתתפים באקטואליה השוטפת. מאחר ובנושא שהעלית כבר מתנהל דיון, כפי שהעיר לך ערן - לא נתעורר צורך מיוחד להביא אותו כידיעה חדשותית בפני עצמה.

ואגב, דעה אישית לגופו של עניין: מאחר והרופאים מסבירים שוב ושוב שמר שרון כבר לא יתפקד כראש ממשלה, הרי שמעתה הריהו, למיטב הבנתי - אזרח פרטי. מנקודה זו ואילך כל דיווח נוסף על מצב בריאותו איננו חשוב לנו כאזרחים לצורך קביעת עמדה בענייני פוליטיקה, בחירות וכו'. המשך הדיווחים נועד אם כן, למעשה - לסיפוק הסקרנות הציבורית בלבד (ואי לכך הריהו בלתי חיוני ואולי אפילו קצת מגונה).
359930
There's a strong impression that the editors made a point out of NOT putting such an important piece of news on the front page.
It looks very strange to me.
גיבור ישראל וקדושו 359936
באמת היה ראוי שאדם ענק בענקים, מי שהציל את מדינת ישראל מהשמדה במלחמת יום כיפור, שמש העמים, מפטר שרי ש"ס, האמיץ שבאמיצים והגיבור על חלשים, שכולנו חייבים לו את השלווה והשקט של חמש השנים האחרונות, הצדיק הידוע והענו הגדול, המצביא הגדול של מבצע שלום הגליל, אבי ההתנחלויות והורסן, מי שהתריע נגד מתן 13% לפלשתינאים, מקים ה 101 והליכוד יקבל קצת יותר כבוד והערכה מסתם עמך כמו מרים רות דיון 2507.
359937
אני חושבת שיש להם אינפורמציה סודית שכל האישפוז הזה אכן יתברר כספין לסיום הבעיות המשפטיות של משפחת שרון ושובו של המנצח לבחירות בכוחות מחודשים.
359846
אני לא חשוד בחברות במערכת או באהבה גדולה ששוררת ביני לבינם, אז אני אענה: קודם כל, דיון 1009, שאלות 20-21. שנית, האירוע הוא אולי "קשה", אבל אין ממש הרבה מה לדבר עליו שלא מדובר כבר בפתילים הקיימים - על המצב של שרון אף אחד לא ממש יודע משהו, ועל המיש מש הפוליטי כבר מדברים בחצי מהדיונים הפעילים באייל. אני אישית מאוד שמח שהאייל לא נגרר לקרקס התקשורתי של הימים האחרונים, שבו נדמה היה שמנהל החדשות קיבל שבץ רק מעצם המחשבה על הקדשת זמן למשהו שאינו השבץ.
המ? 359849
"לא חשוד... באהבה גדולה ששוררת ביני לבינם"?
המ? 359850
כלומר, אני כן חשוד באהבה גדולה שכזו?
המ? 359907
המשפט "איני חשוד באהבה גדולה ל-X" נתפס כרומז שיחתית (דיון 2477) שאתה עוין את X (ושהעיונות הזו ידועה למדי). למעשה, זה מקרה פרטי של "X אינו חשוד ב-Y", ביטוי שגור בעיתונות (כאשר לא מדברים באמת על פלילים) שלרוב רומז שיחתית ש-X הוא *ההפך* מ-Y (ושזה ידוע למדי). גם אני לשנייה חשבתי להיעלב.
המ? 359910
אכן, גדי אינו חשוד בעודף טאקט.
המ? 359919
אני אזהר בשימוש בסופרלטיבים בפעם הבאה, כדי שחס וחלילה לא יהיה במערכת מישהו שלא אוהב אותי אהבה גדולה.

(בסה''כ ניסיתי לומר שאין לי קשר אישי עם אף אחד מהמערכת).
רק לי לא מספרים שום דבר 359857
למה אתה לא חשוד באהבה גדולה ששוררת בינך לבין חברי המערכת? לינקים יתקבלו בברכה.

-------------
(דיסקליימר: הדברים הבאים נכתבים על סמך ניתוח המידע שפורסם בהרחבה בכלי התקשורת. אין לי שום מידע אחר מעבר לכך, שום עניין אישי להכפיש את שמו של ראש הממשלה לחינם, וקרוב לודאי שכל הכתוב אינו אלא דברי הבל.)

ככל שאני מהרהר בזה, השערת הספין שלך נראית לי יותר ויותר מוצלחת. בצהרי יום ד' שעבר עמרי היה עם הפנים לכלא (כשעיקר הקושי שלו להתחמק מזה, בדומה לח"כים אחרים, היתה ההתעניינות בו כבנו של), לשרון היה מתוכנן צינתור ליום המחרת, התקשורת והמשטרה חגגו על ההתפתחות עם שלאף, וכל זה בתקופת בחירות.

הבאת שרון להדסה כמה שעות לפני התכנון המקורי (באמבולנס מחוות השיקמים לירושלים, כזכור), תוך כדי פיזור רמזים מבוהלים לגבי חומרת מצבו, מזכה אותו בתעמולת בחירות משובחת מסביב לשעון שעוסקת רק בחשיבותו של האיש ומעלה על נס את תרומתו למדינה. היריבים הפוליטיים שותקים (יש להם ברירה?), המאבקים הפנימיים בקדימה הורידו ווליום, בעמרי ובגלעד מתעניינים מתוך אמפתיה ופרשת שלאף נדחקה לפינה. לי לא יצא לראות את שרון שוכב חסר הכרה (אפילו לא בטלוויזיה), וככל שאני יודע, גם אנשי התקשורת שמזינים אותנו באינפורמציה עושים זאת רק על סמך ההצהרות שהרופאים משחררים במשורה.

אבל אם ביממה הראשונה השתמע מהתיאורים שהמצב אבוד לחלוטין, לאט לאט מתחילים לטפטף לנו כל מיני הודעות על שיפורים קלים במצבו (נכון לרגע זה הוא כבר "נושם בכחות עצמו"), ומופז כבר מדבר על "כשאריק יתאושש" (משאלת לב או פליטת פה?). אם בסוף פברואר "ישוב לאיתנו", יתוסף מיתוס הנצחון על השבץ להילת הצליחה וכיתור הארמיות (ולכל יתר הכתרים), ומספר המנדטים של קדימה בראשותו עשוי להתקרב להערכות שכבר נזרקו כאן קודם.

גדולתו של התרגיל בכך שהוא נראה כל כך tff, שאפילו פרנואידים עם קבלות יתקשו לקנות אותו. אבל אותי מעניינת שאלה אחרת: נניח שזה אכן ספין מטורף, ונניח שהדבר ידלוף לידיעת הציבור עוד לפני הבחירות; האם יהיה בכך כדי להוריד את קדימה אל מתחת לארבעים מנדטים?
רק לי לא מספרים שום דבר 359860
בהתאם להגיון של תגובה 359368, שרון יראה לעצמו כבוד גדול שהוא הצליח לעבוד על האינדיאנים ועשה ספין מוצלח. זה יגייס למפלגתו עוד 3 מנדטים כדי שהם יוכלו לסגור לבד עם ש"ס ואגודה קואליציה.
רק לי לא מספרים שום דבר 359864
tff= too far fetched??

אם כבר בספקולציות עסקינן הנה שלי:

בקרוב יתגלה מכתב של שרון אצל גיל אלדמע, בו הוא חושף שעמרי חף מפשע וזה הכל הוא.
רק לי לא מספרים שום דבר 359867
too fucking fantastic?

*אני* אצביע קדימה אם יתברר שזה באמת מה שקרה. אצביע? אני אתרום להם כסף.
רק לי לא מספרים שום דבר 359881
"תרום *לי* כסף," הציע הקהמ"ק.

(תגובה 208535)
רק לי לא מספרים שום דבר 359886
רוץ לכנסת ותופתע.
_____________
בסדר, אם בסוף מתברר שהקהמ"ק הוא אהוד ברק אז בזבזתי כמה גרושים.
הלו הלו, 359889
בלי הורים!
רק לי לא מספרים שום דבר 359873
על התחום:

אבא שלי אריאל שרון.
רק לי לא מספרים שום דבר 359876
אולי התכוונת אריאל הורביץ?
רק לי לא מספרים שום דבר 359878
פספסתי משהו.
רק לי לא מספרים שום דבר 359891
קשר בין המונחים:
גיל אלדמע, ירושלים של זהב, יאללה ביי
רק לי לא מספרים שום דבר 359875
כן.
(אבל פרוש שכ''ג גם מתאים)
בנוסף לזה 359865
עכשיו הוא יכול לקבל "תרומות" בלי לדעת כלום ועם אליבי מושלם (ואמרו את זה לפני http://www.haaretz.co.il/hasite/images/printed/P0601...)
רק לי לא מספרים שום דבר 359914
אמרו ששרון נושם *חלקית* בעצמו. מה פשר המשפט התמוה הזה?
והאם בעצם שרון הוא שמו של החתול של שרדינגר?
לא הזמן 359895
אני מצפה מקהל הקוראים של האייל הקורא להתעלות בשעה קשה זאת, לעם ולמדינת ישראל, מעל לאינטרסים האישיים, המפלגתיים והפוליטיים ולהפסיק לנגוח באייל הקורא.

ימים קשים אלו הם לא הזמן המתאים לעסוק בעתידו הפוליטי של פרס, עמדותיו של ברק או דיכטל, מצבו של רוה''מ, או בביקורת על האייל הקורא.

אבל אם יותר לי באופן שלא ישתמע כביקורת על האייל הקורא, אז זה באמת לא לעניין שהאייל הקורא התעלם בכזאת הפגנתיות מהפציעה של שרון, היו יכולים לפחות לשם איזו כיבשה בוכיה בכותרת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים