לראשונה בהיסטוריה 36877
מדווחים בוואלה על ניסוי שהצליח בעכברים ונכשל בבני אדם

לראשונה בהיסטוריה? 36881
ואיך אתה מסביר את זה שהמדענים הסכימו לפרסם זאת? חשבתי שהתאוריה שלך היא שהם יעשו הכל כדי להמשיך בתרמית.

אגב, נא לקחת את הכתבה בערבון מוגבל מאד, משום שיש בסיומה המלצה על תרופה אחרת, במסווה של ידיעה חדשותית.
לראשונה בהיסטוריה? 36993
ואני יודע שמוגלי יודע על הניסוי עם הקופקסון שרק כשניסו להדביק את הקופים הם מתו. וזה מחקר שלא יתפרסם לעולם
לראשונה בהיסטוריה? 36996
מדוע שלא יתפרסם? פרסמו את הידוע לכם! חישפו את העובדות! כאן באייל, או במקום אחר (זה נשמע כמו משהו שיעניין את "מעריב" או "ידיעות").
לראשונה בהיסטוריה? 36998
כן, כבר הוזכרו כאן המקורות העלומים של מוגלי, שלא יתפרסמו לעולם. אולי הוא עשה את הניסוי בעצמו.

באמת רציתי לשאול בקשר לקונספירציה:
היות שנציג האגודה נגד ניסויים בבעלי חיים יושב בועדה שתפקידה לאשר את הניסויים האלה (איוש עמדה מוזר, אם תשאל אותי), כיצד מצליחים דיוני הועדה להיות חסויים מהציבור?

והצעה עבורך - אתה יכול להציע לועדה לדרוש דו"חות התקדמות מכל ניסוי שהיא מאשרת. כך תוכל לדעת אם הקופים שמתו מקופסקון הם אמיתיים.
לראשונה בהיסטוריה? 37049
על פי החוק, דיוני המועצה חסויים ולמפרסם פרטים שנודעו לו עקב חברותו צפוי עונש של עד שנת מאסר.

כמו שאמרתי בתגובה אחרת, התמיהה צריכה להיות מדוע הארגונים לא פנו עד היום לכפות את חשיפת החומר באמצעים חוקיים. רבים כאלה עומדים לרשותם, וזהו אולי הצעד הבוער יותר בתחום (יחד עם פסילת ניסויים ספציפיים בשל אי עמידתם בדרישות החוק).

האיוש של המועצה במתנגדי הניסויים איננו מוזר בעיני. מועצות ציבוריות הן גופים פלורליסטיים, האמורים לשקף את הציבור. אל דאגה, הייצוג שניתן להם (3 מתוך 23) מבטיח כי דעתם תישמע אך לא יאזינו לה, מחד; וכי מאידך תהיה להם אוזן פקוחה במועצה אשר מאפשרת סוג מסוים של פיקוח (אפשרות שכאמור נוצלה רק במעט). נציגי הארגונים לא מגיעים אפילו לכל ישיבות המליאה.
לא קורא עתונים? מועצה לניסויים? 37067
יובל רבינוביץ, בכל החודשים האחרונים בתקופה האחרונה מכוסה מאבקה של האג' נ' ניסויים במועצה לניסויים בבעלי חיים שע"י משרד הבריאות. הרי מככבים שם בעלי ענין מובהקים, שאינטרס וענין להם בהמשך הניסויים, באי פיקוח עליהם, ואי מציאת וחיפוש חלופות לניסויים האכזריים הללו. חבר אחד במועצה (היתה ידיעה התפטר) כי נחשפו קשריו עם חברת ביוטכנולוגיה גדולה. המועצה עצמה מורכבת מרוב של בעלי ענין כנציג מש' הבריאות, המדע וכו...נציגי הציבור שם במיעוט מגוחך, כך שתמיד כאשר הם מתנגדים זה נבלע בים האישורים האוטומטי הכללי. נכתבו כמה ידיעות בעתונים שונים כמו : גלובס, ידיעות, מעריב, מקומונים שונים על המאבק הזה .
הרי על זה בדיוק הם נלחמים. ומה אתה חושב שהם לא רוצים שזה יהיה גלוי ושקוף לציבור ? כל מה שרוצים שתהיה הגינות, שקיפות לציבור, ופיקוח אמיתי שם. וכרגע אין את זה. כל הניסויים מאושרים אוטומטית ובדיעבד...וזה אינו פיקוח.
ובודאי שרוצים דוח על כל ניסוי ...מה אתה חושב ? שהם יתנו ??? כל מה שהם מנסים כל הזמן זה להסתיר את המידע הזה מהציבור...כי אז הציבור יראה בדיוק מה קורה שם....
וזה נורא...!!!
עשה חיפוש בעתונים ותראה כי דבריך נובעים אולי מחוסר מידע.
לא קורא עתונים? מועצה לניסויים? 37079
לעשות חיפוש בעיתונים כדי להוכיח את מה שאת מדברת עליו?

הטיעון הוא שלך. חובת ההוכחה מוטלת עלייך. אם אני יכול למצוא - גם את יכולה. הביאי מראי מקום.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים