במקרה נתקלתי בזה 413161
http://www.bullypulpitgames.com/games/index.php?game...

The Shab-al-Hiri Roach

Overview:

The Shab-al-Hiri Roach is a dark comedy of manners, lampooning academia and asking players to answer a difficult question - are you willing to swallow a soul-eating telepathic insect bent on destroying human civilization?

No?

Even if it will get you tenure?
מלחמת קישורים! 413164
מלחמת קישורים! 413434
תודה על הקישור להופעה הנפלאה של עירד יבנה. מענין אם הסופרת ראתה את הוידאו כשכתבה את הספר - שימו לב למשל לשימוש במלה ''פרוקרסטינציה'' בהופעה וגם בספר.
מלחמת קישורים! 413435
נועה, שימי לב גם לכך שעילאי בהט משיג מאוניברסיטת "רדוודס" תנאים מופלגים בזכות העובדה שיש לו משרה ב... MIT
מלחמת קישורים! 413436
המקום היחידי שנתקלתי עד היום במילה הזאת זה הספר הפיקטיבי בשם זה שכתב כביכול ט. ס. גארפ (Procrastination by T.S. Garp).
(הספר הזה מזכיר ספר אמיתי של ג'ון אירווינג בשם Setting free the Bears)
מלחמת קישורים! 413439
מלחמת קישורים! 413440
עוד ספר עם דובים של אירווינג, נוסף לשניים שאני מכירה? מה יש לו מדובים? (שואלת ברצינות).
מלחמת קישורים! 413455
דובים, וינה ואגרוף (שהפך לסקווש הספרים האחרונים. כנראה שהוא מזדקן). לא שמת לב עד עכשיו?
בדיוק כמו ילדים בני חמש שקורה להם משהו רע אצל אוסטר, וגיבורים שהם תמיד בני 11 אצל קינג.
מלחמת קישורים! 413456
בגלל ששמתי לב הפסקתי לקרוא אותו.
מלחמת קישורים! 413496
יש לאירווינג שני ספרים וסיפור קצר עם דובים, מתוך סך של 11 רומאנים. זה לא נראה לי משהו אובססיבי מדי, בעיקר שהתפקיד של הדובים בספר הוא שונה מאוד בכל אחד מהם.
הספר "Setting free the bears" (אין לי מושג אם הוא תורגם לעברית) הוא הראשון שלו (1968) ובעיני, הוא אחד מהטובים ביותר שלו. הוא מתרחש כולו באוסטריה וביגוסלביה בשתי תקופות זמן - 1967 ו1942-6. לדובים אין בו חלק פעיל.
הדב הבא הוא דונה בסיפור הקצר "The Pension Grilparzer" שמופיע כסיפור הראשון של גארפ (וכן בספר "Trying to Save Piggy Sneed") והאחרון הוא הדובה סוזי ב "The Hotel New Hampshire".
דרך אגב, גם האבקות לא מופיעה בכל הספרים שלו (למיטב זכרוני רק בגארפ, "The Hotel New Hampshire" ו"The 158-Pound Marriage" - שלושה מ11). וינה מופיעה הכי הרבה וגם היא רק בחמישה הראשונים.
אני עדיין קורא אותו, פשוט כי אני נהנה מהשפה שלו ומהיכולת המדהימה שלו לספר סיפור (אני צריך לקנות ולקרוא את "Until I Find You").
מלחמת קישורים! 413500
האבקות יש גם באוון מיני, או שאני מתבלבל עם כדורסל?
מלחמת קישורים! 413502
אכן כדורסל. לא זכורה לי שם האבקות.
מלחמת קישורים! 413601
תודה על הפירוט. את גארפ אהבתי כמו את כולם, והמשכתי איתו (דרך מלון ניו המפשייר), עד שנתקעתי ב-‏50 העמודים הראשונים של אוון מיני (באנגלית אומנם), כשפשוט לא הבנתי מה האיש הזה רוצה מחיי.

וכך, בתיאור המצב הכל-אמריקני עם מוטיבים נוצריים, אני מעדיפה דולי פנינים נשכחים כמו נתנאל וסט (גברת לב בודד)‏1 או ג'ון צ'יבר (עץ התפוחים).

1 תגובה 54438
כמעט התבלבלתי וכתבתי נתנאל הות'ורן.
מלחמת קישורים! 413626
הספר על אוון מיני הוא (בעיני) מאוד ביקורתי כלפי הקתולים והקתוליות ועקב כך הוא כולל מוטיבים קתולים רבים - אוון מיני הוא מעין ישו מודרני, ואני לא אפרט מחשש לספויילרים. באופן אישי מאוד אהבתי את הספר וקשה לי להאמין שניתן לתרגם אותו לעברית בצורה טובה.
באופן כללי, הספרים המוקדמים יותר של אירווינג הם היותר קלים (ויותר קצרים בד"כ, למעט "The fourth Hand" שהוא גם קליל וגם קצר). אני ממליץ על כל השלושה שקדמו לגארפ. הספר היחיד שלא ממש נהנתי ממנו הוא "A Widow for one Year". כאמור, את האחרון שלו ("Until I find you") לא קראתי.
סתם אנקדוטה, בעקבות הסרט "העולם ע"פ גארפ" פיתחתי תעוב עמוק כלפי רובין וויליאמס ואני משתדל להמנע מסרטים בכיכובו. לעומת זה הסרט "מלון ניו-המפשייר" הוא סרט נהדר.
מלחמת קישורים! 413654
זהו, שתיארתי לעצמי שאוון מיני (ילד קטן מכפי גילו, ג'ינג'י ומעצבן, נכון?) הוא מעין ישו מודרני, וזה בלי לקרוא אפילו עשירית העלילה.

נו טוב.
מלחמת קישורים! 413678
ודאי שמלון ניו המפשייר הוא סרט נהדר. וקינסקי בהחלט לא מזיקה לו...
מלחמת קישורים! 413687
אני בעיקר התרשמתי דוקא מג'ודי פוסטר, אבל זו שאלה של טעם.
מלחמת קישורים! 413695
כנראה. קשה לי להבין איך אפשר להעדיף את פוסטר על קינסקי המדהימה.
מלחמת קישורים! 413589
את תגובה 356145 לא קראת?
מלחמת קישורים! 413620
את התגובה קראתי, את הקישור לא.
מלחמת קישורים! 413624
כרגיל דחית את זה, מה?
מלחמת קישורים! 413637
הוא התכוון לדחות את זה, אך שכח.
מלחמת קישורים! 413688
משהו כזה.
את רוב התגובות (והמאמרים) באייל אני קורא מהעבודה ואני לא יכול להרשות לעצמי לקרוא גם את הקישורים. לפעמים אני מרפרף, לפעמים אפילו זה לא.
מלחמת קישורים! 414335
"מלכוד 22" מכיר?

From General Peckem's office on the mainland came prolix bulletins each day headed by such cheery homilies as 'Procrastination is the Thief of Time' and 'Cleanliness is Next to Godliness.'

General Peckem's communications about cleanliness and procrastination made Major Major feel like a filthy procrastinator, and he always got those out of the way as quickly as he could.
מלחמת קישורים! 414430
לא קראתי את המקור.
זה היה קרוב 417058
התכנון של הבית שלי כלל חצר מונמכת בשטח של 4X5 מטרים בערך שבצדה האחד קיר הבית שכולל את חלונות המרתף והממ"ד, בצד ממול יש קיר בטון גבוה שגובל את המגרש שלי, צד אחד גובל בקיר התמך של החניה והצד האחורי מסתיים במסלעה שמעליה שאר החצר בגובה המקורי של המגרש. חצר כזאת דורשת סידורי ניקוז מיוחדים ולכן במרכזה יש בור בעומק של כ-‏3 מטרים מדופן מהצדדים בטבעות בטון, אך ללא קרקעית יצוקה. הבור הזה אמור לקלוט את מי הגשמים מהחצר ולאפשר להם לחלחל לאדמה מתחת לגובה הרצפה של המרתף ועל מנת למנוע הצפה במקרה של גשם חזק במיוחד הייתי צריך לשים משאבה בקרקעית הבור עם צינור שיוציא את המים החוצה.
כמובן שכל הקיץ הקפדתי לציין לעצמי שעד החורף צריך להתקין משאבה אבל רק לפני שבועיים קניתי משאבה וצינור תוך כוונה אמיתית להתקין אותה מתישהו. התחזית לסופ"ש האחרון המריצה אותי לעשות את זה ביום שישי בצהרים וזה היה באמת בזמן הנכון, כי עוד באותו ערב התנפל עלינו שבר ענן שהציף את החצר ואלמלא המשאבה זה היה יכול להיות ממש רע.
זה היה קרוב 417067
אתה דחיין?
זה היה קרוב 417075
התשובה בעוד שבועיים, אם עדיין תצטרך אותה אז.
זה היה קרוב 417074
למה הניקוז של החצר לא מחובר לניקוז הכללי של הבית? לאן בכלל שולחת המשאבה את המים כרגע?
זה היה קרוב 417128
א. אסור לחבר ניקוז מי גשם לביוב.
ב. הביוב של הבית יותר גבוה מהחצר השקועה.

המשאבה מוציאה את המים לחניה וממנה הם זורמים מתחת לשער אל הרחוב.
מלחמת קישורים! 413438
ואם בפרוקרסטינציה עסקינן

האייל האלמוני, באיחור של חצי שנה בהגשת התזה.
מלחמת קישורים! 414097
זה באמת מעניין, אם כי לא הייתי נתלית דווקא במילה "פרוקרסטינציה". במהלך הלימודים שלי היינו חשופים לסדנאות אינסופיות (ומועילות, במידת מה) על how to beat procrastination, כך שהמילה הופכת לחלק מאוצר המילים היומיומי שלך (בניגוד ל"דחיינות", למשל).
מלחמת קישורים! 413441
אם כך, תועלה נא באוב גם "הממלכה הפנימית" - דיון 2041 .

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים