קריאת השכמה למערב 414368
לפני כחודש יצא לאור ספר בשם "איסלאמיסטים ונאיביסטים" שנכתב ע"י קארן יספרסן ורלף פיטלקו (זוג כותבים ליברלים ידועים, שהתפכחו). הספר טיפס במהרה לרשימת רבי המכר, ומהווה קריאת השכמה לנאיביסטים (וכמה מהכותבים כאן בהחלט משתייכים לקבוצה זו) שעיוורים לסכנה שהאיסלאם - בדומה לקומוניזם ולנאציזם בזמנם - מהווה לשלום העולם החופשי.
לפרטים
קריאת השכמה למערב 414371
אין ספק. יש להתפכח מהר, ולהשמיד את כל המוסלמים, ואת הנאיביסטים המסוכנים איתם. ככה הם ילמדו מה זה לא לזהות סכנות של ג'נוסייד.
אולי עם קריאת הספר תושלם ההתפכחות, והאגרסיביות של האיסלם תראה בכל עוצמתה, כפי שהיא היום בפלישות ארה''ב לעולם השלישי, בהתקפות הרוסיות על הרפובליקות איתן היא לא מסתדרת, בניסויים הגרעיניים של צפון קוריאה, ועוד בעיות שמעצמות מוסלמיות מעוללות באופן קבוע לשכנותיהן המסכנות.
פ.ק. זה קיצור של פ.ק.פ? 414374
קריאת השכמה למערב 414375
ויצויין רק שהשניים (שהם זוג נשוי) הם דמויות מרכזיות בשמאל הדני - פיטלקו היה יועץ רה''מ, ויספרסן כיהנה בעבר כשרת הרווחה וכשרת הפנים.
קריאת השכמה למערב 414376
יש גם לציין שהשניים טורחים מדי יום לזרוק את הזבל לפחי המיחזור הנכונים, ושניהם גם בלונדינים, מה שהופך כל מילה שהם כותבים בספרם למילה בסלע.
קריאת השכמה למערב 414378
למה לכתוב שטויות? שניהם כבר מאפירים/מלבינים (האדון מקריח), אבל בצעירותה, הגב' היתה ברונטית:
וחוץ מזה שאני אבין, זה המשך לדיון על משקלה של מלמדת הבקר?
קריאת השכמה למערב 414386
לתמונה הזו אתה קורא "בצעירותה"? זה אחרי ניסוי צבע שיער מס' 13 של לוריאל, כדי שלא יהיה לה אותו צבע כמו לבעלה (המקריח).
זה לא משנה את העובדה שהם ממחזרים יפה את האשפה, ושכשהם היו צעירים יותר, ועוד לא כתבו על הסכנות המוסלמיות, הם היו בלונדינים עם קוקיות.
עכשיו הם כבר בלי קוקיות, וכמו שציינת, גם לא בלונדינים. טוב שיש אשפה למחזר, אחרת אפשר היה לקרוא להם הזוג רמספלד.
קריאת השכמה למערב 414382
לא, אבל בכל פעם שאני טורח ומביא דעה של מישהו מהעולם הגדול (אתה יודע, זה שמעבר לשלולית הדומן המקומית), מיד צץ לו איזה פ.ק. או א.ש. ואומר "הכותב הוא ימני/שמרן/דתי, מה שהופך כל מלה שהוא כותב לשטויות במיץ עגבניות" (תגובה 413221)
קריאת השכמה למערב 414385
אני לא א.ש., ואני דיברתי על בלונדינים עם או בלי קוקיות (שממחזרים אשפה), גם אם יש להם תמונות עם שיער חום.
ולהבדיל מא.ש. או תואמיו, אני לא סבור שיש לימין מונופול על השטויות. יש מתחרים טובים גם במרכז ובשמאל.
קריאת השכמה למערב 414423
למה להבדיל? ראית פעם שכתבתי שלשמאל יש מונופולין על החכמה?
לא פעם כתבתי שההגדרות של שמאל משקפות בעיקר את מה שחושב עליו הימין. לא פעם לא רק שכתבי לי אלא גם אמרו לי מה אני חושב. אלו המכנים עצמם כאנשי שמאל מאד מגוונים- כמו הימין לדרגותיו. אצלנו הפכו את המילה לסמול. אני חושב שלחלוקה הזאת אין הרבה ממשות בגלל חוסר הדיוק והיותה טעונה יותר מדי.
קריאת השכמה למערב 414506
כן. בתגובה 413221 למשל, טענת לאי לגיטימיות של מאמר בגלל שהוא פורסם בכתב עת "ימני-שמרני-דתי".
קריאת השכמה למערב 414508
איפה כתוב בתגובה ההיא "אי לגיטימיות"? הוא לא טען לאי לגיטימיות, רק אמר שהלינק מוכר לו וציין שזהו כתב עת של הימין הדתי השמרני.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים