423754
טוקבקיסטים רבים מוחים באופן מפתיע דווקא על הפרת זכויות האזרח של בני סלע

הפתעה! 423897
מדוע לדעתך זה "באופן מפתיע"?
הפתעה! 424056
הייתי צריך להוסיף ''לדעתי'', אותי זה הפתיע..

טוקבקים נוקטים לעיתים קרובות בגישה מתלהמת בנוגע למלחמה בפשע ובטרור ( וגם בכל מה שקשור לבכירים בשלטון ,בעלי הון וסלבריטיז אבל זה כבר נושא אחר), לכן ביטוי כזה של חמלה כלפי אנס כ''כ שפל מאוד הפתיע אותי.
הפתעה! 424128
אני חושב שאתה מפספס דקות חשובה: טוקבקיסטים לדעתי בעיקר נסחפים אחר הלך רוח (לפעמים, בהתלהמות). הם אינם קובעים סדר יום אלא מושפעים ממנו. באמצעי התקשורת סומן הארוע די מהר כ"לא ראוי" והטוקבקיסטים, לדעתי, אימצו את הלך הרוח הזה.
הפתעה! 424535
אני לא מסכים איתך. אני חושב שהמיידיות של הטוקבקים מנטרלת במידת מה את ההשפעה החיצונית על התגובות והופכת את הטוקבקים גם לכאלה שמשפיעים על דעת הקהל.

אני ראיתי את תפיסת בני סלע בערוץ 2 ואני לא חושב שהארוע סומן בשידור חי כ"לא ראוי" אלא ההפך- אהרון ברנע טען שבני סלע הוא ארטיסט ולא גילה כלפיו יותר מדי אמפתיה.
הפתעה! 424615
הארוע סומן כ"לא ראוי" בטור אליו קישרת ובו הגיבו הטוקבקיסטים שכל כך הפתיעו אותך.
הסבר נוסף/משלים להסבר של ערן הוא שטוקבק, מעצם טבעו, הוא מדגם לא מיצג של דעות קוראי הטור אליו הם מגיבים. אופי המדיום דולה מבין הקוראים את אלה שהנאמר מעורר בהם את הצורך להגיב. טבעי שאלה יהיו בד"כ אלה שמאוד מסכימים עם הנאמר (ואז קיימת אשליה של ציבור ש"נסחף אחר הלך רוח", למרות שדעות רוב האנשים נשארו כשהיו) ואלה שהנאמר פשוט מביא להם את החלסטרה.
הפתעה! 424642
אל תהרוס לי את התיאוריה עם עובדות.
423912
לא רק טוקבקיסטים: http://www.notes.co.il/carmi/26291.asp
כלב נשך אדם 423915
423927
אכן. וחגם נכון אמרה כרמי בעניין ''התמהוני'' בפרשת תאיר ראדה ז''ל. כשעצרו אותו היה כל כך ברור שזה בסגנון ''עצרו את החשודים הרגילים'', כי היה צורך דחוף לעצור מישהו... ולצערי, אני גם משוכנעת למדי שגם הגנן איננו קשור לפרשה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים