מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 43677
קשה לי להאמין, שמישהו בישראל, שאינו נמנה על המיעוט הפלסטיני/הערבים אזרחי המדינה (וכמובן חוץ מפרס) באמת "תומך" בהקמת מדינה פלסטינית. היה הרבה יותר נחמד אם לא היתה מדינה פלסטינית ולא היה עם פלסטיני.
כמו שרוב מוחלט בציבור לא "תומך" בכריתת איברים שהתגלה בהם גידול ממאיר אלא רואה בזה "הרע במיעוטו", כך חלק כזה או אחר בציבור הישראלי רואה במדינה פלסטינית פתרון אפשרי לסכסוך הישראלי-פלסטיני, שהוא בבחינת "הרע במיעוטו". חלקים אחרים מאמינים בקיום פתרונות אחרים, או חושדים, שיתכן ולפנינו בעיה חסרת פתרון בתנאים הנוכחיים.
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 43725
למה להשוות נתינת מדינה עצמאית לעם כבוש שכבר מזמן לא ראה חופש לכריתת איברים? אנשים רבים דווקא חושבים שהראשון הוא דבר חיובי מאוד. אם לא היית גר פה וחווה את הסכסוך על בשרך, כנראה שההתלבטות כמעט ולא היתה קיימת והיית תומך בהקמת המדינה ללא היסוס, כפי שכמעט כולם בעולם תומכים בעצמאות לטיבט, למשל, ולא רואים בכך שום רע ושום כריתת איברים.
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 43763
אני בעד הקמת מדינה פלשתינאית. באטלנטיס.
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 43831
שי כהן, קם לך יורש!
ובא גואל לציון! 43856
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 274476
צודק! גם אני בעד
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 43800
ברור ומובן מאליו. אני תומך נחרצות הקמת המדינות החופשיות הבאות:
טיבט, קויבק, קורסיקה, ביסקיה, פלמיה, וולוניה, סקוטלנד, וולש או בקיצור בזכות ההגדרה העצמית של כל שלושה אנשים, שטוענים שהם עם.
אני לא תונך בהקמה של מדינה עוינת של עם עוין בשכנות מדאיגה אל מקום מגורי. מצד שני, יתכן, שכפי שציינתי, זהו הרע במיעוטו ולכן הפתרון הרצוי ושבו אתמוך.
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 274478
אני מסכימה איתך אבל אם כבר צריך להקים מדינה שלפחות תקום על שטחי A ולא על חשבון עוד שטח מהמדינה שלי
מי בעד הקמת מדינה פלסטינית? 43835
easy, להשקפת עולמי גם מדינת ישראל היא "הרע במיעוטו". היה הרבה יותר נחמד אם לא היתה מדינת ישראל ולא היה עם יהודי. אני רואה בציונות ברירת מחדל עקב כישלון ההתבוללות.

[כמובן, אני רואה בכל מדינה "הרע במיעוטו", רק לדמיין כמה רצח היה נמנע, איזה שגשוג כלכלי היה מתרחש אם לא היינו חולים במגיפת הלאומנות...]

כאן צריך להתנגן imagine...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים