מה עם 448371
"אף פעם לא ראיתי, אין לי מושג"? זה לא שקול ל"אין לי שום דבר בעדה או נגדה" (עמדה שאפשר להגיע אליה אחרי שיקולים מעמיקים).

כל מה שאני רואה הוא את ספיחי התוכנית בתרבות - ועל זה אפשר לקטר עד מחר. זו עדיין לא התוכנית עצמה.
מה עם 448389
נו, אבל כל הכיף זה לגבש דעה נחרצת בלי לראות את התוכנית. אם היית מפריד בין האופציות, אז אנשים שיש להם דעה נחרצת בלי לראות את התוכנית עוד היו מחליטים שהיא (הדעה) לא רלוונטית. אני, למשל, ניזונתי תמיד מספיחי התוכנית בתרבות, והיה ברור לי שהיא מעצבנת מכל הסיבות. העונה התפתיתי ממש לצפות, והנה, אבוי לבושה, אני מצביע לאופציה הראשונה.

(וכל מה שהעפרונית כותבת נכון בהחלט - היתרון שלי שאני רואה את התוכנית בפעם הראשונה...)
גם אני במומרים 448398
אם כי מעולם לא הצבעתי ולא אצביע למסחטת הכספים הזו.

בעונה הראשונה, אני זוכרת את עצמי תולה כביסה במרפסת ושומעת את "ים של דמעות" ודומיו מחלונות השכנים, שמחה שאני לא צופה בתועבה הזו. בעונה השנייה התייחסתי בהסתייגות‏1 לתופעה שסביב התוכנית. בעונה השלישית מצאתי את עצמי צופה אדוקה ומכורה, בעונה הרביעית כבר התחלתי לתת להם עצות‏2 ומאז יחסי לא השתנה. במרווחי הפרסומות אני מספיקה לשטוף כלים ולנקות את השיש, כך שהתוכנית היא גם קרן אור בעולמי האפרורי וגם מסייעת לי לשמור באופן סדיר על הגיינה במטבח.

גם אני במומרים 448492
זהו, שברמת ההזדהות שלי חמישה שקלים נראים לי מסחטת כספים לא נוראה כל כך.
גם אני במומרים 448493
אני בטוחה שיש קבוצות תמיכה מתאימות לאנשים במצבך.
גם אני במומרים 448496
הזכרת לי שאלה נוספת שסקרנה אותי - כמה זה עולה לנו? יותר מדוייק - על מה בדיוק שולחים סמס, וכמה עולה כל סמס שכזה?
גם אני במומרים 448508
(נשמטה לי המילה ''בשבוע'' - חמישה שקלים בשבוע. אבל התבלבלתי, זה עשרה שקלים, כי יש גם שישי וגם שבת. ואם במשק הבית שלך יש בעל מכשיר סלולרי אחר, וגם הוא בעסק, זה יכול להגיע לעשרים. המממ, אולי באמת קבוצת התמיכה של ברקת...)

שולחים סמס להצבעה על המועמד הנבחר שלך מהתוכנית הנתונה - יש שתיים בשבוע. מכל מכשיר סלולרי אפשר לשלוח חמישה סמסים לתוכנית, ולחלק אותם כרצונך בין המועמדים. כל סמס עולה שקל. בנוסף, אפשר להצביע מאתר התוכנית - גם שם, חמש הצבעות לכל תוכנית, עד כמה שהבנתי תמורת צפייה בפרסומות בלבד - לאחר הרשמה שכרוכה בסמס אחד שעולה רק כמה שעולה סמס.
גם אני במומרים 448517
תמיד תהיתי איך מנגנון הסמס הזה עובד. מפיקי התוכנית וחברת הפלאפונים מתחלקים ברווחים?
גם אני במומרים 448525
מן הסתם. אבל הרווח הישיר מסמסים הוא טיפה בתקציב התוכנית. הרווח העיקרי של המפיקים הוא מיצירת הזדהות ואשליית השפעה אצל הצופים, אשר מביאה לצפיה חוזרת, ולהמתנה דרוכה לתוצאות שאחרי הפרסומות.
אם כבר מדברים... 448616
למי אתה מצביע?
גם אני במומרים 448652
תגובה 448517 העלתה אצלי את השאלה: אם אתה מצביע למישהו שעף מהתוכנית באותו ערב, האם אין לך תחושה ש"זרקת כסף"? :-)
גם אני המרתי את דתי... 453203
והשנה אני לא מחמיץ אף פרק, הולך לאינטרנט כדי לצפות בביצועים בסוף כל תכנית, קורא על המתחרים ומחזיק אצבעות למארינה מקסימיליאן בלומין ולאדיר אוחיון
שאלה: 448764
איזה מהמאפיינים של התוכנית (התחרות, המוזיקה, העיבודים, השופטים, המועמדים, המתח, התהליך...) הוא הכי "חזק" בעינך? על איזה היית מוותר?
שאלה: 449280
על מה הייתי מוותר - זה קל, וכבר אמרו כאן - על הדאחקות של השופטים בינם לבין עצמם (דווקא מעלים חיוך לפעמים, אבל אחרים היו עושים זאת יותר טוב), על הפומפוזיות ועל המסחור (אבל דה, צריך להתפרנס ממשהו). מה הכי טוב בעיניי? שאלה קשה. מבחינה מוזיקלית יש הרבה דברים יפים ועוד יותר דברים מסקרנים, אבל כנראה שהעיקר הוא התהליך. אמרו קודם, לפני (כמה מבקרים; לא משנה) שהחלק הכי מוצלח בתוכנית הוא שלב המיונים הראשון, שבו עדיין אין פומפוזיות, פוגשים כל מיני טיפוסים באופן בלתי-אמצעי, ויש משהו נוגע ללב (ועובר מסך) ברצון שלהם להתפרסם ולהצליח. בניגוד לאיזי שקיבל ג'ננה מהרשעות של צביקה הדר והשופטים בשלב הזה, בעיניי הם דווקא שמרו על איזון נכון בין רשע לבין פרגון. אז כך התוכנית העלתה אותי בחכתה: השלב הראשון באמת היה מאוד חביב, אבל אם לפני-כן חשבתי שאחר כך אנטוש, גיליתי בשלב הזה כמה מתמודדים שחיבבתי (וגם גיליתי להפתעתי שרוב אלו שעלו שלב היו לא רעים בכלל), ואז רציתי להמשיך לראות מה קורה איתם - וגו'. עכשיו כבר יש ממד מסקרן נוסף - לראות איך המתמודדים מתפתחים מתוכנית לתוכנית.
שאלה: 449311
מתי הוא קיבל גננה מצביקה הדר? יש ביוטיוב?
שאלה: 449342
תגובה 448433
שאלה: 449416
אני חייב לציין שאתמול אמא שלי ואני שכנענו את אבא שלי להמנע מהתועבה.
שאלה: 449417
תחזקנה ידיכם.:)
שאלה: 449419
ואחי דיווח לי שהחמצתי דואט מרשים של ''גיטרה וכינור''.
שאלה: 449421
אוה מה עגום. נקווה שתתגבר על הטראומה.
תשובה: 449443
היי, תמיד תוכל לראות את הדואט באתר של קשת, בלי שתצטרך להאזין לשטויות של השופטים.
מה עם 448426
גמני גמני! אבל גם נכון שהיא איומה כי לא קיבלו אותי. ושלא יילכו על התירוץ שלא פניתי אליהם, אז מה? הם לא יכולים לפנות אליי???

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים