מממממממממ...... 448388
נורא לחשוב שיש כבר מספר לא מבוטל של עונות ואין ספור מתמודדים שרוצים ''לגעת בכוכבים''.
האם זאת היא השאיפה הנשגבת מכולם , להיות מפורסם.
מה לעשות שגיבורי התרבות שלנו כיום חלולים כמו קליפת ביצה

אבל איזה יופי נינט הרזתה
מממממממממ...... 448457
מי שיש לו ציפיות לא-אנושיות מבני אדם, סופו שיתאכזב. הרצון להיות מפורסם רציונלי לחלוטין, שלא להזכיר טבוע ברובנו גנטית (ניחוש שלי).
מממממממממ...... 448552
ועוד יותר מזה, הרצון להיות עשיר.
מממממממממ...... 448572
לי דווקא נראה שהשאיפה לסטטוס היא שטבועה גנטית, ושהעושר הוא כלי, לא מטרה.
להיות מפורסם תמיד נראה לי נורא ואיום 449584
אני חושבת שהאנונימיות היא דבר מבורך. אני מבינה למה אנשים אוהבים להופיע, כי הבמה היא מקום נפלא שגם אני אוהבת מאד (גם אם זה כולל, במקרה שלי, לחץ אטומי שמתבטא לא פעם ברעידות, נשימות קצרות וכו'). אבל להיות פנים מוכרות? שכולם יזהו אותי ויטרידו אותי, ויצביעו, ויבקשו חתימות או דברים גרועים יותר? זה נראה לי סיוט. מבחינתי השלב הבימתי מסתיים במחיאות הכפיים, ואח"כ אני יורדת מהבמה וחוזרת להיות "אף אחד". ככה הכי טוב.
להיות מפורסם תמיד נראה לי נורא ואיום 449585
אם את, אכן, עולה על הבמה - מאוד לא ברור איך את חוזרת להיות אח''כ ''אף אחד''.
כי בפעמים ובנסיבות שבהן זה קרה (ופה ושם קורה) 449590
זה לא הופך אותי לסלבריטי או לפרפורמרית דגולה. המכרים שלי שנכחו טופחים על השכם, מקסימום איזה מישהו זר מחווה ח''ח כזה או אחר, וזהו בערך. אני נשארת באלמוניותי וזה לא מרגש אף אחד מעבר לכמה דקות. היה מגניב, החיים ממשיכים.
להיות מפורסם תמיד נראה לי נורא ואיום 449586
הפרסום שאני חושב שטבוע בנו גנטית לחפש הוא מהסוג של להיות המסמר של הערב, לא של העיר. שכל מי שאתה מכיר יראה בך החשוב בקהילה. לא שזרים יטרידו אותך.
זה אכן מתקרב יותר למציאות שאני מכירה 449589
בלי קשר לזרים, מי שמופיע בטלוויזיה עושה את זה מתוך רצון, או לפחות ידיעה, שהוא הולך להיות מוכר להפליא (או להחריד). אנשים הולכים לתוכנית שנקראית "כוכב נולד", וזו לא תחרות שירה, זו תוכנית טלוויזיה בידורית שאכן מחפשת "כוכב" (ולא מי יודע לשיר הכי טוב או הכי יפה). נדמה לי שהיתה זו עדי כהן (מהעונה השניה) שאמרה שהיא חלמה להגיע לתוכנית מהרגע שהיא ראתה את הגב של נינט בניצנים (כלומר, את נינט וברקע את כל הקהל הזה).

אצטדיון מלא, קהל שואג, אורות גדולים – לי זה לא נראה חלום, יותר כמו סיוט בלהות... בעיני זה משהו שונה לגמרי. אבל אולי בבסיס זה אותו הדבר, אותה תשוקה לבמה, רק במינון הרבה יותר גבוה... מה שלא מדבר אלי, אבל כן קוסם לרבים, ככל הנראה. אני חובבת אינטימיות (גם כשאני הולכת להופעות, אני מעדיפה מקומות קטנים).

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים