לא סובל את התכנית הזאת 448433
פחות או יותר מכל הסיבות, אבל בעיקר בגלל צביקה הדר והקשקשת הבלתי פוסקת (שירים מקוצצים שם למקסימום שני בתים כדי שלשופטים יהיה הרבה זמן ללהג).
הזוועה העיקרית, היא שבימי שישי, כשאנחנו בחוג המשפחה, אבא שלי (כשאנחנו אצלם) והבעל של גיסתי (כשאנחנו אצל החותנים) מכורים כבדים ואני נאלץ לשמוע את המטרד הזה. לפחות בימי שבת אני פטור.
מה שכן, השלב הנוכחי הוא פחות נורא מהקודם. בשלב המיונים הרוע של השופטים והירידות המגעילות של צביקה הדר העלו לי את החשק לשבור את הטלויזיה.
לא סובל את התכנית הזאת 448471
יש פתרון אחד למצב שבו נמצאים בחוג המשפחה כשהיא צופה בשקיקה בתוכנית מעצבנת: בקיץ יוצאים למרפסת עם ספר, בחורף נשארים בפנים בלית ברירה - אבל עדיין עם ספר.:)
לא סובל את התכנית הזאת 448475
להורים שלי אין מרפסת ואם היתה היתושים היו אוכלים אותי שם.
היתרון הגדול של טלויזיה על ספר, זה שאפשר לראות טלויזיה (אפשר? אי אפשר להתעלם ממנה) גם כשהילדים רוצים תשומת לב. ספר אי אפשר לקרוא (אלא אם כן זה הזחל הרעב או איה פלוטו?).
לא סובל את התכנית הזאת 448777
דווקא אני אהבתי יותר את שלב המיונים. מין מישמש אנושי של תמהונים ומקצוענים למחצה. לפעמים קיבלתי את התחושה שההחלטה אם להעביר או לא היתה די ארביטררית. זייפנים נוראים לא העלו, אבל לפעמים זמרים שלא עשו עלי רושם קיבלו מחמאות, ואילו ביצועים שאהבתי נידחו כשבלוניים. גם לא אהבתי את כלל האצבע שאם מדובר בשיר מקורי, סביר שתדחה.

השלב התחרותי של המיונים פחות מושך אותי, אולי בגלל הפורמט היותר פורמלי (שיר, ביקורת, הצבעה). גם לא נקשרתי רגשית למבצעים, אז לא כל כך איכפת לי מה יקרה להם.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים