כל פלוץ ראוי לאיזכור רשמי באייל? 460589
אז מה היה לנו לאחרונה? שיר, ראיון עם פילוסוף, סיפור אישי מרגש ו...אה...כן... סיפור דלוח מעולם הפירסום והטלויזיה, מבצר בועת היהירות והאטימות.
כל פלוץ ראוי לאיזכור רשמי באייל? 460705
יאללה, עזובותך שטויות. קומוניזם או קפיטליזם?

(וברצינות, רפי גינת רואיין ב"מה בוער" עם רינו צרור היום, בתגובה לדברים, כך שאם מדובר בפלוץ, הרי שהוא מסריח במיוחד).
כל פלוץ ראוי לאיזכור רשמי באייל? 460708
לאחר רפי גינת שהכחיש מכל וכל את מה שאמרו עליו-ריאיין רינו צרור את שלי יחימוביץ. היא לא התייחסה לפרטי הפרשה רק הסבירה את הדרך בה משפיע ההון על התקשורת; היום כבר לא צריכים בעלי ההון הגדול ללחוץ ובד"כ הם לא לוחצים כמו שעושים הפוליטיקאים. היות שהם נמצאים באיזור אמצעי התקשורת אם כבעלים או כמפרסמים, העיתונאים נמנעים מלדרוך להם על היבלות או להתקרב אליהן. אם כבר איזה עיתונאי בכל זאת מעז לעשות את זה, מבהירים לו בעתון שהוא פועל כנגד האינטרסים של העיתון. העיתונאים מרגישים בנוח לתקוף את הממשלה, ראש הממשלה ואפילו את הפרה הקדושה-צה"ל. לדגדג את האינטרסים הכלכליים- לא ולא. רפי גינת הצהיר בקולו הרועם שאין אצלו בכלבוטק הנחות לאף אחד. אם היה לי זמן הייתי בודק את זה. בתחושת הבטן שלי צודקת.
כל פלוץ ראוי לאיזכור רשמי באייל? 460712
אני לא יודע למי אני מעדיף להאמין, לרפי גינת או לשלי יחימוביץ'. מה לונדון וקירשנבאום אמרו בנושא?
כל פלוץ ראוי לאיזכור רשמי באייל? 460715
טעיתי כשהשתמשתי במילה אמונה. השיטה שעליה התעכבה שלי יחימוביץ די ברורה: יש שדות ממוקשים אליהם לא נכנסים. כשמוזי וירטהיים התבטא באופן כה בוטה וחסר בושה נגד התכנית עובדה, לא ראיתי מחאות מאד חזקות נגדו בעיתונות היומית. אני מניח שאם פוליטיקאי היה מתבטא כך- אללה ירחמו.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים