501293
בפרץ הגשמים האחרון גיליתי, שבניגוד להתרשמותי הקודמת, לא רק חלק התקרה שמעל מסך המחשב שלי חדיר לגשם, ולאחר יממה של גשם אמיתי, כל מלאי הסירים, הדליים, הקערות ואריזות הגלידה הריקות הוסבו לשמש כקולטי טפטופים. שבוע לאחר מכן התקרה כולה התמלאה באיזוב- בו טיפלתי בקלות, אבל מאז פשה ריח טחב עז בדירה, עליו לא הצלחתי להתגבר.
קצת לפני כן גיליתי שהכפתור המפעיל את דוד החימום משמש למטרות דקורציה בלבד, מכיון שאינו מחובר לכלום. מסתבר שמים חמים יש לי רק כשבעל הבית מחליט בעצמו להתקלח.
בשילוב תמת הרטיבות והמקלחת, מהצינור המוביל מי קולחין מבית הכסא החוצה, פורץ גייזר קר בכל הורדת מים, גם לאחר מאבקים רבים בינו לבין סיליקון שמרחתי ביד נדיבה עליו.
נטייתי הטבעית להאמין כי הנורה בקיטון השינה שלי אינה דולקת כי נשרפה, נתבדתה כאשר נוכחתי כי מדובר בהתקנה לקויה של מערכת החשמל בחדר. לא נורא, כשאני רוצה לקרוא במיטה אני מדליק את האור מחוץ לדלת הכניסה, ופותח חלון.
סיום הגז בבלון הציב אותי בפני בעיה קלה, מכיון שהוא מחובר באמצעות צינור גומי פשוט אל הכיריים שבדירה, כך שחברת גז מן השורה לא תהין לבוא ולהחליפו באחר כך סתם (אני יודע שיש פתרונות אחרים, אבל תודה על ההיענות!).
כל אלו ועוד לא מטרידים את מנוחתי כמעט. הצבעתי ל"מחליף שכן"- בחור בעל חיבה עזה למוזיקה מזרחית הארדקור, ובעיית שמיעה משוערת שמאלצת אותו לבחון את עוצמות הפלט של מערכת הסטריאו שלו, עליה אני יכול להעיד מאוזן ראשונה כי היא משובחת מאוד, לפחות בפן הווליומי.
La dolce vita 501297
איך שהם מפונקים, הצעירים של היום. לכי תסבירי להם שאני גרתי בקופסת נעליים של נעליים מספר 36 שאפילו לא עולות לי על הרגל והם אפילו לא יאמינו לך. הייתי שמחה אם היה לי כוס תה קר בלי חלב, בלי סוכר, בלי מלח ופלפל ובלי תה, ואבא היה חותך אותי לשניים בסכין מטבח חלודה ואחר כך הוא היה רוקד על הקבר שלי ושר הללויה בקונטרפונקט בעשתי-עשר קולות - שניים מהם בפאלסטו! ובסוף האיגואנה המרושעת הזאת של השכנה גיברת סליבוביץ' שגרה בנעל ממול עוד היתה עושה לי פרצופים סנוביים כאילו שצריך להגיד לה תודה שהיא זורקת לי את העצמות היבשות של כל העכברים החולים שהיא בולעת!

מפונקים, הצעירים, מפונקים. מתלוננים על כל שטות, כמה טיפות גשם והם ישר מתמוטטים, לא יודעים להרגיש רגש של תודה בלב. מפונקים.
8.5 501298
לכם היתה קופסת נעליים...
8.5 501302
תגובה 119972.
8.5 501305
כן,אני מכיר ולכן לא המשכתי לפתח, אבל יש לי אחד ממש טוב, איך שהיינו ישנים בשלולית בלילות החורף ובבוקר היינו צריכים לשבור את הקרח כדי לצאת מהשלולית.
8.5 501344
מקווה לפחות ששברתם את הקרח עם בדיחה טובה.
501364
אני את השכנים לא מחליפה בשום אופן (פרט לאחת אולי), ובעיקר לא את ועד הבית - אנשים שהם זהב טהור.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים