המאור החדש של השמאל 666731
רצח בסכין מזעזע כמו הכיבוש.

ואני אומר: רצח בסכין מזעזע כמו רצח רבין.

ועוד "פנינה" מדבריו: "מדהים אותי שהדבר הראשון שעשתה הממשלה הוא להכחיש שיש קשר בין גל הטרור לכיבוש. זה חלק מהגזענות ומהדמוניזציה שהופכת שוב את הערבי לאדם שמטבעו הוא רצחני ובעל מוסר מעוות."

פעמיים המלצתי כאן לאחרונה לקרוא את הערך "טבח חברון" בויקיפדיה, ואני ממליץ גם למאור החדש של השמאל לקרוא ערך זה.
המאור החדש של השמאל 666732
ושיקרא חדשות של היום: טבח גברים נשים וטף בגז ע"י אסד, שיטות המתה יצירתיות כמו הטבעה בכלוב, שריפה בכלוב,מאות עריפות ראשים של "כופרים", אינוס נשים יזידיות ומכירתם לעבדות ע"י דאעש, כל אלה בגלל ה"כיבוש" ? אז בגלל מה ?
המאור החדש של השמאל 666733
לא הבנתי אותך. דוגמה קטנה: ישראל מסרבת להחזיר גופות. יש בעקבות כך הפגנות אלימות. האם נראה לך סביר שישראל הייתה מעזה לעשות משו דומה לאזרחי מדינה זרה?

ומה הקשר לזוועות שבסוריה? אתה באמת רוצה שזה יהיה קנה המידה שלנו? ולא, טיראן לא האשים בכך את הכיבוש (הישראלי. הכיבוש של דאעש בהחלט אשם).
המאור החדש של השמאל 666735
אין בדבריך שום פרט ענייני, והיה אפשר לראות בהם מעין הרמה להנחתה, אך לא אעשה זאת הפעם כי פשוט עייפתי מלתת תשובות מובנות מאליהן. אם לא הבנת, תחשוב עוד ואולי תבין.
המאור החדש של השמאל 666736
ישראל לא החזירה גופות של אזרחי מדינה זרה (לבנון) עד שבוצעה עִסקה עם החיזבאללה בנדון. הגופות בילו שנים לא מעטות בבית קברות ארעי ליד גשר בנות יעקב - יתכן שגם היום יש שם גופות.
המאור החדש של השמאל 666741
ר' בתי הקברות לחללי אויב [ויקיפדיה] (רציתי לכתוב שלמיטב ידיעתי בית הקברות ליד גשר בנות יעקב אינו פעיל יותר ואכן צדקתי. בית הקברות עבר משם).

מדובר על ארצות אויב שישראל נמצאת פורמלית במצב לחימה איתן (לבנון, ובעבר ירדן) ובפועל שהחללים אינם של צבא המדינה עצמו אלא של ארגונים שאינם בדיוק המדינה. לא ידוע לי האם הגיעה תביעה מסודרת nממשלת לבנון לקבל את הגופות.
המאור החדש של השמאל 666845
במקרה של הרשות מדובר על ישות שנמצאת במצב של חצי-לחימה-חצי-לא עם ישראל, והגופות אינן של חללים מטעם ארגוניה הרשמיים. בוא נניח לרגע שבידי ישראל היו כמה גופות של חללים סוריים והיתה מגיעה דרישה מסודרת להחזרתן. האם ישראל היתה מחזירה אותן? לדעתי, היא היתה אומרת "לא, עד שתחזירו אתם את גופותיהם של חללי סולטאן יעקוב ושל אלי כהן". ההחזרה לא היתה בלתי-מותנית אלא היתה קלף מיקוח - וגם במקרה הזה כך המצב, אם כי במקרה הזה אין ספק שהכוונה מלכתחילה לא היתה להשאיר את הגופות אצלנו לזמן ממושך (ולכן גם לא קברו אותן).
המאור החדש של השמאל 666853
הנקודה היא שאין כאן בדיוק מדינה מאחוריהם. לא היה בית קברות לחללי אויב מצריים או סוריים, למיטב ידיעתי.
המאור החדש של השמאל 666898
המאור החדש של השמאל 666900
אנדרטה. לא קבר.
המאור החדש של השמאל 666907
אבל השאלה היא אם קיומה של מדינה היה משנה. האם ישראל היתה מסכימה להחזיר חללים סוריים רק מפני שמי שעומד מאחוריהם הוא מדינה, כשיש גופות של ישראלים שהסורים לא מחזירים? דווקא בהקשר הפלשתיני אפשר לטעון שמי שרוצה בהחזרת הגופות אינו (באופן ישיר) מי שמחזיק בגופות של גולדין ושל אורון שאול.
המאור החדש של השמאל 666737
רגע... אבל הסיבה שישראל מסרבת להחזיר גופות, היא בגלל הפגנות אלימות - שזו הגדרה ממעטת וקלושה לגל טרור שבו רוצחים יהודים, והגופות הן גופות מחבלים.
המאור החדש של השמאל 666763
גם החזרת הגופות יוצרת הפגנות אלימות ומסיתות שתופסות טרמפ על הלוויות של אותם מחבלים.
אגב, מן המפורסמות הוא שגם הדמוקרטיה הגדולה ארה''ב לא החזירה את גופתו של המחבל אוסמה בן לאדן.
המאור החדש של השמאל 666768
עוד מקרה מיוחד. לבין לאדן לא הייתה כבר אזרחות סעודית מאז 1994.
המאור החדש של השמאל 666783
אז מה? אני בטוח שאחרים, ממשפחתו ועד ארגונים או מדינות שאינן סעידיה היו שמחים לקבל את גופתו. גם למשפחות המחבלים ברובן אין אזרחות, הלא כן?
המאור החדש של השמאל 666792
משפחתו של בין לאדן התנערה ממנו וגינתה אותו. כך גם סעודיה (כבר בשנת 1994).

לגבי המחבלים: הוא שאמרתי: אין להם אזרחות. מה שמפתיע הוא שאנחנו מקבלים את זה בקלות ראש שלאוכלוסיה שלמה אין אזרחות. בין לאדן היה צריך להיות קשור לפיגוע במגדלי התאומים כדי שזה יקרה לו.
המאור החדש של השמאל 666894
אתה רואה איך הופכים טיעון על פיו?
התחלנו בסיבות לאי-החזרת גופות מחבלים (בגלל טענות לאלימות לכאן או לכאן), ואתה הזזת את הנושא לענייני אזרחות או לא. נושא מעניין אולי כשלעצמו, אבל לא קשור לענייני החזרת הגופות.
אם אתה לא מצליח לסתור את טיעון האלימות וההסתה בלוויות שממנו חוששים קובעי המדיניות, אז כנראה שהוא טיעון טוב, ואין צורך להסיט את הנושא למשהו אחר לגמרי כדי להתחמק מהמסקנה הזאת.
המאור החדש של השמאל 666895
השאלה היא איפה "התחלנו". שים לב ש"התחלנו" בתגובה לתגובה 666733.
המאור החדש של השמאל 666896
כנראה שאני הבנתי אחרת את הדגשים בתגובה התחילית הנ''ל.
אבל בטח שלוש הספרות השמאליות במספר התגובה הטעוני, מעשה שטן.
המאור החדש של השמאל 666992
כנראה רובנו לא מפנימים את עניין האזרחות. בראיון שנתן איוו מוראלס לעיתונאים אמריקאים, הוא אמר שהם אינם מפנימים את העובדה שלרוב האינדיאנים בבוליביה לא הייתה כלל תעודת זהות. השגת תעודת זהות הייתה התקדמות גדולה.
המאור החדש של השמאל 666770
שבע גופות שוחררו - נשים וקטינים.
המאור החדש של השמאל 667292
ואני גם מקווה שעקב אחרי חדשות היום מפריז.
המאור החדש של השמאל 667295
דרך אגב: הטרוריסטים מאשימים את "הכיבוש", אבל את הכיבוש הפרטי שלהם (התרוץ שלהם הוא המעורבות הצרפתית בלחימה בדאעש - למיטב זכרוני: רק הפצצות בעיראק). ואין בהודעה הזו משום התיימרות להצדיק אותם. רק נסיון להסתכל קצת מחוץ לסכסוך הפרטי שלנו.
המאור החדש של השמאל 667298
אמרו מה שתאמרו על זה, אבל אני שמח לאידם של הצרפתים שבמדיניותם המתמשכת מעודדים את הטרור נגד ישראל, ומעקמים את האף מול ניסיונותיה של ישראל להגן על עצמה מול הטרור.
המאור החדש של השמאל 667306
אני לא שמח לאידם אבל נדהם מהחוצפה. מבקשים ממני לקום מכורסתי המפנקת ולהזדהות עם סבלם וערכי הדמוקרטיה הכי דמוקרטית.
היכן לעזאזל ההתחבאה הסולידריות הצרפתית כשהטרור הפליטסיני טבח כאן במאות אזרחים חפים מפשע?
יש גבול. יש דין. בצלם.
סה לה ווי. אני נשאר בבית והטריקולור יכול מצידי להפוך לסינגקולור בשחור.
כל מה שנדרש לזיהוי הבעיה המשותפת מקובל עלי.
המאור החדש של השמאל 667310
בתגובה למעשי האלימות האחרונים בפריז, אני קורא לשני הצדדים לשמור על איפוק.
המאור החדש של השמאל 667313
תתפלא, אני בטוח שתקבל מצד הליברלים איפוק בכל הנוגע למוסלמים שבמולדתם. בתקשורת האירופאית עדיין לא מעיזים לקשר בין דת השלום לפיגוע.
כשזה יקרה, תדע שהשינוי הגיע. עניין של אלפיים מנות דם להערכתי.
המאור החדש של השמאל 667315
למה אתה מכליל על הדתות? הקבוצות היהודיות שדנות בעניין הרלוונטיות של הציווי זכור מה שעשה לך עמלק, מייצגות את הדת היהודית? אצל המוסלמים קבוצות קיצוניות ורצחניות הן כלל האיסלם; אצלנו קבוצות קיצוניות הם עשבים שוטים.
המאור החדש של השמאל 667317
נכון שאסור להכליל, יש באיסלאם זרמים שוחרי שלום (כמו הזרם האחמדיני). הבעיה היא שהם מיעוט. בשאר הדתות מחייבי האלימות לשם האל ("מלחמת קודש"/"מסע צלב"/אינקויזיציה וכד') הם מיעוט שבמיעוט, באיסלאם הם הרוב המוחלט, והם אפילו רודפים את המוסלמים שלא מאמינים באלימות (כמו אותם האחמדינים המוזכרים לעיל). במלים אחרות, ליהודי או נוצרי דתי אקראי יש סיכוי אפסי לתמוך באלימות בשם האל, בעוד שלמוסלמי דתי אקראי יש סיכוי של 95% שהוא תומך באלימות (אם מצרפים את האסכולות המחייבות ג'יהאד אלים, כלומר החנפים, החנבלים, המאליכים, השאפעים, האיסמעילים, הזיידים, הג'עפרים, הוואהבים והסלפים, מקבלים 95%, כאשר שאר ה5% שייכים לשאר האסכולות, ובראשן הסופיים, וגם האחמדינים דלעיל)
המאור החדש של השמאל 667330
האחוזים שהבאת אינם משקפים את רוב האנשים שמאמינים באסלאם. בכלל, אתה לא צריך לחפש רק את אלו שמחייבים אלימות בשם מלחמת הקודש; הבסיס לאלימות הוא גם גזענות- תפיסת האחר כתת אדם. ברגע שהדבר הזה ישנו- האלימות תבוא. מלחמת קודש יכולה גם להפוך למטפורה.
המאור החדש של השמאל 667332
האחוזים שהבאתי משקפים את הזרמים במדוייק. אם מוסלמי בוחר להשתייך לזרם הוואהבי (שמחייב ג'יהאד כנגד כופרים) במקום לזרם האחמדיני (שמתנגד לזה), הוא משייך עצמו למחנה שמחייב אלימות, בין אם הוא עצמו מקיים את הג'יהאד או לא. זה נכון לסונים ולשיעים כאחד. בחלק מהמדינות המוסלמיות, האחמדיניות הוצאה מחוץ לחוק בדיוק בגלל העובדה שהם מתנגדים לג'יהאד.
והאיסלאם - בבסיסו - תופס את הלא מוסלמי כתת אדם (מובן המלה "מוסלם" בערבית היא "מושלם" או "שלם", כלומר אדם שאינו מוסלמי הוא פגום, וחובתו המוסרית של המוסלמי לתקן פגם זה ע"י ג'יהאד).
המאור החדש של השמאל 667391
זאת התיאוריה. אני מתייחס לאנשים ממש. אם תקח את האוכלוסיה המוסלמית של אירופה, אינני בטוח שתוכל לחלק אותה על פי הזרמים הללו ובהתאם את רמת המתינות או הקיצוניות שלה.
המאור החדש של השמאל 667393
אנשים ממש
המאור החדש של השמאל 667466
אתה מנסה להרוס אמונות בעזרת עובדות ללא טיפת רגישות לדתו של האחר.
האסלאם הקוראן והחד'ת והשפה ערבית לא עניינו ועדיין לא מעניינים את השמאל כי האשמה שמורה בכל מקרה- רק ליהודים.
הסלפנות היהודית היא הסיבה לפי הקוראן שהביאה להולדת הנביא להם מכות.
חבל שהשמאלנים לא מבינים שכשיהודים מסכימים עם הטענה הם לא הופכים לצדיקים ולא למוסלמים. רק לאשמים יותר.
המאור החדש של השמאל 667404
במציאות, הגדרות הן דבר הרבה יותר גמיש ממה שאנשים כמוך היו רוצים לחשוב. בעולם האמיתי, אנשים יכולים לבחור להשתייך לכל זרם שהוא, מבלי לאמץ את הפרשנויות האלימות שבו. הקוראן לא יותר מפלצתי מהתנ"ך. גם ביהדות יש עמדות שתופסות את הגוי כתת אדם (https://www.facebook.com/photo.php?fbid=9076881459813...). כמו שיש אנשים שמגדירים עצמם יהודים אורתודוכסים אבל לא חושבים שצריך לסקול מחללי שבת או הומוסקסואלים (אוף אבל זה מה שכתוב!) - ככה גם באסלאם.
המאור החדש של השמאל 667405
סלח לי,אבל התגובה הזאת היא ,איך נאמר,קלישה שטחית וילדותית של חילוני מערבי(ואין צורך לומר גם מעוותת ולא נכונה) שנועדה לתחזק את הקשקוש השמאלני ש"כולם אותו דבר".
אז לא.
א.נתחיל מזה שהבעיה היא לא באף ספר אף פעם,אלא בפרשנות שלו.וכמות המוסלמים שתומכים בפיגועי הטרור מראה כמה שזה קל להגיע לפירוש הזה מספר השטן הארור.
ב.הניסיון הדוחה להשוות את האומה הקדושה הטהורה הצדיקה והיפה של היהודים שגם אחרי אלפי שנים של פרוגרומים,רדיפות והשמדות לא איבדו את המצפן המוסרי לחיות האדם המתקראות "מוסלמים" היא בושה,דמגוגיה ורשעות.או בקיצור חסר יכולת להבדיל בין טוב לרע.
ג.מי חושב שכן צריך לסקול מחללי שבת? -רב אחד תראה לי.

"בעולם האמיתי" שלך הכל גמיש,(כשאין טוב ורע והכל זה נרטיב ויחסי) "בעולם האמיתי" של מי שמבין משהו ביהדות או אסלאם ,קצת פחות.

ולא אסיים בלי המשימה הרגילה שנועדה לחבר שמאלנים למציאות -תמצא לי גם את המנהיג המוסלמי שמתנגד לרצח של יהודים.(לא חפים מפשע,לא בלתי מעורבים,לא שני צדדים ולא דרדסים).
המאור החדש של השמאל 667407
כל רב שאינו רפורמי חושב שבאופן עקרוני צריך לסקול מחללי שבת, רק שכיום אין סנהדרין, לכן באופן טכני לא מוציאים לפועל את החוק התנ''כי.
המאור החדש של השמאל 667415
כבר דיברנו על זה ,ואתה טועה.אין לי רצון להכנס שוב לויכוח המיותר הזה.מדובר במהות של העברת מסר מוסרי.
התפיסה שלך של הרעיונות והלך הרוח היהודי הוא שגוי זר וחריג לעולם היהודי,במובן הזה אתה רפורמי לא פחות ממי שאתה מכנה רפורמי.זאת גישה פונדמנטליסטית שטחית לא בריאה ולא מורכבת מספיק להכיל את עולם הרוח היהודי.

"...רבי אליעזר בן עזריה אומר אחד לשבעים שנה רבי טרפון ורבי עקיבא אומרים אילו היינו בסנהדרין לא נהרג אדם מעולם רבן שמעון בן גמליאל אומר אף הן מרבין שופכי דמים בישראל".
(מסכת מכות פרק א´ משנה י).
המאור החדש של השמאל 667424
אני לא אחזור על כל מה שעניתי לך כשכתבת את הדברים בעבר. רק אומר לך בקצרה שתוכל לשאול בעניין רבנים.
מן הסתם ''רבנים'' כמו דוד סתיו יניחו את דעתך, ותשובותיהם של רבנים כמו הרב מוצפי והרב שמואל אליהו, ידירו שינה מעיניך.
המאור החדש של השמאל 667430
הרב ציון מוצפי

"לכבוד הרב
במסכת סנהדרין דף לז: מובא שארבע מיתות בית דין בטלו אבל דין ארבע מיתות בית דין לא בטלו. האם גם בימינו שאנשים נהרגים ע"י תאונות דרכים ר"ל זה אומר שזה דין מיתת בית דין?

תשובה
בודאי, כל סוג שהוא יש בו משום כך השם יצילנו."

הרב שמואל אליהו

"חרם לעובר על מיתות בית-דין
חרם הנו חמור מן הנידוי. ההחרמה נעשית עם ספר תורה ושופרות. למי מחרימים? לאדם שעובר עבירה שחייבים עליה מיתת בית-דין. המוחרם לא מצטרף למניין עשרה לתפילה ולכל דבר שבקדושה, אין מזמנים עליו בברכת המזון, אסור לו להסתפר ולכבס את בגדיו, אין אוכלים ושותים עמו, אין יושבים בתוך ארבע אמותיו, אינו שונה לאחרים ואין אחרים שונים לו, אינו נשכר למלאכת אחרים ואין אחרים נשכרים לו, אין נושאים ונותנים עמו, והוא אסור במלאכה. ויש אומרים כי אסור לדבר עם המוחרם."
המאור החדש של השמאל 667449
נדמה לי שהנכתב מחזק את עמדתי.
מה שאני מבין מן הנכתב לעיל הוא שעקרונית יש דין ארבע מיתות בית דין, אבל אינו נוהג בזמננו בגלל שאין סנהדרין.
הבנת משהו אחר? הסבר לי בבקשה.
המאור החדש של השמאל 667502
אני לא טענתי שאין דין כזה. אני טענתי שיהודי מעמיק ומשכיל מבין את מה שהבינו חזלינו וגדולי התורה מעולם-מדובר בקביעה של חומרת העברה (אי שמירת שבת=רצח וכו') ולא בדין מעשי בפועל (ברובם המוחלט של המקרים)
המאור החדש של השמאל 667505
לא שמת לב שנאמר כי הדין איננו מעשי בפועל רק מאז החורבן?
המאור החדש של השמאל 667703
לא שמת לב שכתבתי "ברוב המקרים"?

אם אתה יהודי שחילל שבת (לצורך העיניין) בזמן סנהדרין הסיכוי שתוצא להורג כמעט ואינו קיים.
זה ידידי סוד החיים הטובים,תשאל את הרמב"ם-מידה. הכל בחיים זה מידה.
המאור החדש של השמאל 667707
כן. מה באמת הסיכוי שאדם יחלל שבת בעדים והתראה כשהוא יודע שלבית דין יש כוח להוציא אותו להורג?
המאור החדש של השמאל 667710
מה הסיכוי שאישה תנופף בסכין מול 20 שוטרים וחיילים חמושים שמכוונים עליה נשקים?
המאור החדש של השמאל 667725
אז... ספר לי בבקשה, לכמה בתי משפט יוצא לדון במקרה כמו שציינת יותר מפעם בשבע שנים?
המאור החדש של השמאל 667780
אביר,מאות,אם לא אלפי אנשים כל שנה מוצאים להורג בעולם על עבירות שגזר דין מוות בצידם.
המאור החדש של השמאל 667782
ב-‏2014 היה מדובר, כפי הנראה, על בערך 2,500 אנשים (רובם הגדול בסין). נראה לי שיחסית לגודל האוכלוסיה היו הרבה יותר לפני 200 שנה.
המאור החדש של השמאל 667783
יכול להיות,בהקשר למה את/ה כותב/ת את זה?
המאור החדש של השמאל 667785
ורובם המוחלט לא מבצע את העבירות בפרהסיה, בחשיפה גלויה של זהותם, מתוך ידיעה ברורה שיעמדו לדין בו צפוי להם עונש מוות.
הטענה שלי היא שהאדם הממוצע עובר על החוק מתוך מחשבה שלא יתפס, או שלא יצליחו להוכיח שזה הוא או שאכן עבר את העבירה.

מאחר והיהדות דורשת הוכחה ברורה ומלאה של כוונה ומודעות, זה מצמצם בהרבה את התופעה.
המאור החדש של השמאל 667800
כל המחבלים המתאבדים מאז פשע אוסלו
המאור החדש של השמאל 667802
אבל זה הקטע - הם מתאבדים.
בשביל זה יש את העיקרון שאם אדם בא לבית הדין ואומר שפשע בעבירה שעונשה מוות, למרות שמקובלנו כי "הודאת בעל דין כמאה עדים", לא מוציאים אותו להורג. וכך פסק הרמב"ם.

אבל כפי שכתבתי לעיל, הפושע הממוצע לא מבצע את פשעו כדי שהרשות תעניש אותו, אלא כדי להרוויח מזה משהו, בהנחה שלא יצליחו להעניש אותו.
המאור החדש של השמאל 667805
אז אתה טוען שהרמבם אומר שאם אדם בא לבית הדין ואומר שפשע בעבירה שעונשה מוות, למרות שמקובלנו כי "הודאת בעל דין כמאה עדים", לא מוציאים אותו להורג.?!
המאור החדש של השמאל 667807
למה אתה הופך את זה לטענה שלי? נתתי לך מקור לדבר. בשביל שיוציאו אותו להורג צריך שני עדים זרים ולא מסתמכים על העדות שלו עצמו.
המאור החדש של השמאל 667809
לא הבנת,אני שמח שאתה מביא חיזוקים לטענה שלי שהוצאה להורג הייתה מעשה חריג מאוד.
המאור החדש של השמאל 667811
איך זה אומר שההוצאה להורג היתה מעשה חריג? זה רק אומר שהוצאה להורג נעשית על מנת להעניש ולהרתיע ולא כדי לעזור לאנשים להתאבד.
ובעבר כבר כתבתי לך למה הוצאה להורג לא היתה מעשה כל כך חריג. תוכל לעיין בתגובה 649633 ובתגובה שקישרתי מתוכה. כמו כן תוכל לראות בקישור שנתתי לך בתגובה 667802 שיש כאלה שהורגים אותם בלי להביא אותם לבית דין ובלשונו של הרמב"ם: "וכל ההורגן, זכה".
אני חוזר ומזכיר לך שעל פי הרמב"ם (ואחד האזכורים לזה נמצא באותו קישור) יש כאלה שאין ראיות מספיקות להוציא אותן להורג ממש, אבל גורמים את מיתתם.
המאור החדש של השמאל 667413
אם אתה מחפש קוזאק-של-ריבונו-של-עולם, דאע''שניק יהודי - יש אחד שגולש באתר זה ממש.
המאור החדש של השמאל 667416
כן,כבר כתבתי לו שלדעתי הוא יותר קרוב לעולם הרוח המוסלמי מאשר היהודי.
המאור החדש של השמאל 667425
כרגיל, השוואות עלובות שיוצאות מהקשרן.
נסה להסביר כיצד אדם שרוצה להשיב את שופטיו כבראשונה ויועציו כבתחילה, דומה לאלו שרוצים להשתלט על כל העולם ועל הדרך לחסל, לבזוז ולאנוס את כל הנקרה בדרכם.
המאור החדש של השמאל 667453
הם עושים את כל זה לפי השריעה. וגם הם רוצים להשיב את שופטיהם כבראשונה, יועציהם כבתחילה וגבולותיהם כבימי שארל הפטיש.

אתה יודע, הדאע''שניקים שאונסים ילדות יזידיות, משוכנעים שהם עושים את רצון האל. שאלוהים שמח, בכל פעם שהם אונסים כופרות.
המאור החדש של השמאל 667454
זהו בדיוק, אתה מכיר איזה שהוא רב שקורא למאמיניו לאנוס גויות?
(ההיפך דווקא כן קורה, ואפילו ע"י עו"ד)
המאור החדש של השמאל 667456
אתן לך נקודה למחשבה על ההבדל.
כשאני רוצה להשיב את שופטי כבראשונה, אני חולם על משפט צדק שימעט את הרציחות ובסופו של דבר גם את הדין ואת הרוגי בית דין. מטרתם של שופטי שהיו בראשונה, לא היתה להתחרע על אנשים בתירוץ שהם פושעים, אלא ליצור הרתעה בענישת פושעים שהרשעתם הוכחה מעבר לכל ספק. משראו שכבר אין הרתעה והענישה לא משיגה את מטרתה, הם גלו מלשכת הגזית והפסיקו לבצע גזר דין מוות‏1.
כשדעא"ש רוצים להשיב את שופטיהם כבראשונה, הם רוצים לחזור לימי מוחמד בהם אנשי מוחמד אנסו, בזזו ורצחו כאוות נפשם.

ולנקודה המרכזית עליה רציתי לדבר:
כשאני מנסה לקדם את רצון האלוהים, אני חותר להפשטת הגשמיות והשגת מעלה רוחנית גבוהה יותר, על מנת שבבוא היום בו אשלים את ימי בעולם הזה, אוכל להשיג מעלה רוחנית גבוהה יותר בגן-עדן, שטיבו השגת הבורא ועילוי רוחני טהור.
כשדעא"ש אונסים ילדות יזידיות ורוצחים צרפתים ושודדים כורדים, הם ממלאים את תאוותיהם השפלות, על מנת שבבוא היום יגיעו לגן עדן ובו יתבהמו בלי סוף עם עוד כמה בתולות.

אם כן, ביהדות מדובר באמצעי מוגבל וממוקד, מותנה בדקויות וסייגים רבים, על מנת ליצור אדם מאופק ורוחני יותר שמצליח להתנתק מתאוותיו הבהמיות.
אצלם מדובר בהתרת כל רסן, על מנת להגיע למקום מופלא בו איש לא יפריע להם להתיר כל רסן.
גועל נפש!

______________

1 לתשומת לבו של אישקש - שהרי לפני כן הם גזרו והוציאו לפועל דיני מוות.
המאור החדש של השמאל 667434
מנהיג מוסלמי שמתנגד לרצח של יהודים ללא סייגים: נשיא ועידת האימאמים של צרפת, חסן שלגומי.

השתתף בועידה למאבק באנטישמיות בירושלים

"על היהודים והמוסלמים לשלב ידיים במאבק נגד דאע"ש"

מנהיג, מוסלמי, שמתנגד לרצח של יהודים.
המאור החדש של השמאל 667436
אכן אדם הגון, כמה חבל שהוא צריך שמירה צמודה כשהוא יוצא מהבית.
המאור החדש של השמאל 667442
באמת חבל אבל בוא לא נוסיף תנאים ונחפש (כפי שמישהו כתב כאן) מטרה נעה.
אישקש הציב אתגר, למצוא מנהיג מוסלמי שמתנגד ללא סייגים לרצח יהודים. האימאם חסן שלגומי עונה על התנאים במלואם.
המאור החדש של השמאל 667437
תודה,ו"שחכת" לציין שמדובר במוסלמי סופי שהם מיעוט אזוטרי (כלומר לא רלוונטי לכלום) שנרדף בעצמו (כמו האחמדים) ע"י המוסלמים הפסיכופטים.
כשמדברים על מוסלמים מדברים על ה90% שהם שיעים וסונים.
הוא "מוסלמי" כמו שהדרוזים מוסלמים או הבהאים.
המאור החדש של השמאל 667447
למעשה, הסונים והשיעים, על ענפיהם השונים (שכולם מחיייבים אלימות בשם האל), מהווים כמעט 100% מהמוסלמים. הענפים ששוללים אלימות בשם האל הם הסופים (עליהם נמנה אותו שלגומי), האחמדינים (שרואים עצמם כמוסלמים, אבל נחשבים כופרים ע"י שאר המוסלמים) והבאהיים (שלא רואים עצמם מוסלמים, אלא כמי שדתם נבעה מהאיסלאם, כפי שהנצרות נבעה מהיהדות, בהעדר הגדרה טובה יותר), כנ"ל הדרוזים והעלאוים.
מעניין שדווקא חיפה וסביבתה משכה אליה את הפלגים היותר אזוטריים של האיסלאם.
המאור החדש של השמאל 667503
וזה רק מראה את תהום התודעה שבה שרוי השמאל,ע"מ למצוא מנהיג שחושב שאסור לרצוח יהודים,אני חוזר-אסור לרצוח יהודים,פסיכופטיה טהורה,חיות אדם מטורפים. היא נאלצה לנדוד למחוזות האזוטריה והביזאר.
וזה לא ישנה דבר,היא עדין תמשיך לחשוב שהכל זה "דתות" שהן אותו דבר,שכל התרבויות הן אותו דבר (ככה אומרים אירופאים לא?!) שהכל זה הכל,הכל דומה הכל זה נרטיבים ומוסר מומצא.
המאור החדש של השמאל 667443
"שלשום פרצו למסגד בזמן תפילות יום השישי כמה עשרות מוסלמים – אנשי “קבוצת שייח יאסין” – ותבעו להדיח לאלתר את האימאם חסן צ’לגומי (Hassen Chalghoumi). הם הפסיקו את התפילה, איימו על המתפללים וניתקו את ציוד ההגברה. את צ’לגומי הם כינו “אוייב האיסלאם”, אחרי שכבר כינו אותו בחודשים האחרונים “בוגד”, “משתף פעולה עם הרפובליקה הצרפתית”, “האימאם הציוני” ו”האימאם של היהודים”."
המאור החדש של השמאל 667445
אה, ידעתי שבסוף יתברר שהוא בכלל יהודי. בטח יותר מיהודי רפורמי.
_________
התראת ציניות מתבקשת.
המאור החדש של השמאל 667450
אה, אולי הוא מוסלמי רפורמי...
המאור החדש של השמאל 667458
בודקים בציציותיו.
המאור החדש של השמאל 667435
בנאדם, אתה נובח על העץ הלא נכון.

"א.נתחיל מזה שהבעיה היא לא באף ספר אף פעם,אלא בפרשנות שלו." - אני חותם על זה במאתיים אחוז. הבעיה היא לא בקוראן אלא באיך שיותר מדיי מוסלמים מפרשים אותו. -אפשר- לפרש גם את התנ"ך בצורה זוועתית - למשל הפוריטנים הנוצרים השתמשו בו כדי להצדיק עבדות, ואביר הקרנפים כאן הוא דוגמא ליהודי שתומך בפרשנות כזאת. יש זרמים ביהדות - כמו כהניזם למשל, שמפרשים את התנ"ך בצורה לא פחות זוועתית ממוסלמים.

התגובה שהגבתי אליה טענה "הם כולם רוצחים - עובדה, כתוב בקוראן שצריך לרצוח!" - וזה לא טיעון טוב, כי גם בתנ"ך כתוב כל מיני דברים. אני טענתי שאפשר להשתייך לזרם דתי כלשהו מבלי לאמץ את הפרשנויות הקיצוניות שלו - ואתה חיזקת את טענתי, עובדה שבתנ"ך כתוב שצריך לסקול מחללי שבת אבל בפועל היהודים לשמחתי בוחרים להתעלם מכך. זה -בדיוק- מוכיח כמה שהכל גמיש.

ב. כאמור אני לא משווה בין שתי האומות אלא בין התנ"ך לקוראן. ההבדל הוא באופן שבו בוחרים לפרש, לא בכתבי הקודם עצמם.
המאור החדש של השמאל 667440
א.אני רואה את עצמי מאוד קרוב לרעיון הכהניסטי,אשמח לשמוע מה זוועתי בתפיסת עולם הזאת.

הבעיה מלחתחילה היא שאתה משווה בין האסלם ליהדות.התנ"ך הוא לא היהדות,היהדות היא הגמרא וההלכה-הקוראן והחד'יתים הם האסלם.
כשאתה כותב "בפועל היהודים לשמחתי בוחרים להתעלם מכך"-זה מעוות,המהות של היהדות היא לימוד עמוק של טקסט,כי אין משמעות לכתוב ללא לימוד עמוק של העולם ההלכה.לכן יהדות צריך ללמוד,קבלת הטקסט כפשוטו זה קראי או שומרוני (או אביר קרנפי)-לא יהודי.

ב.אז תשווה בין התנך לקוראן-איזה מוסר הביא לעולם התנך ואיזה הקוראן?
המאור החדש של השמאל 667451
סלח לי, אבל להיות ''אביר קרנפי'' זה לעקוב אחר התנ''ך על פי פרשנות חז''ל ופסיקותיהם של הראשונים והאחרונים.
נדמה לי שבינתיים אני עומד בקריטריונים. אני לא ממציא שום דבר מעצמי, ובכל דבר אני נסמך על פסיקות של גדולים ממני.
המאור החדש של השמאל 667509
מה ההבדל בין הגמרא וההלכה ובין הסונה והחדית'?
המאור החדש של השמאל 667705
כתבתי שהחדית היא לאסלם מה שהגמרא ליהודי לא?!

אם כבר שאלת,
החדית וקוראן הן אוסף סיפורים והיגדים מפי ועל הפדופיל הפסיכופט מוחמד-ומשם הברברים הבורים שואבים דרכי חיים-
מוחמד היה נשוי לשלושה נשים 2 ילדות ואנקה-גם אנחנו.

הסונה זה אותו דבר,רק ע"פ מה שהיה מקובל בקרב חיות האדם במדבר לפני בוא המטורף פחות והסוטה יותר מוחמד שר"י.

התלמוד להבדיל אלף אלפי הבדלים,כיאה לעם קדוש מדהים חכם ויפה יותר מכל ה-עם היהודי,הוא ספר משפט ופילוספיה ודרך ארץ שנועד להעמיק את מחשבת האדם בבחינת מציאות.

להמחשה,דיון(הכל פה דימיוני חוץ מקטע של לאכול את האישה) בין מוסלמים יהיה כזה-
א:"מותר לאכול את אשתך אם אתה רעב."
ב:"למה אתה חושב כך?"
א: "כתוב {בחדית או בקוראן,לא משנה) שעֻביד אללה בִּן מוסא אכל לאשתו את הרגל כי כשחזר הבייתה האוכל היה קר".

אתה לא תשמע אף פעם דיון יהודי כזה:
א:"אני הולך לחתוך לבן שלי את הלב"
ב:"למה שתעשה דבר נורא כזה?"
א:כתוב:"ומלתם עורלת לבבכם".

או בקיצור,יהדות צריך ללמוד,אסלם צריך להיות או אידיוט הדיוט או מטורף.
המאור החדש של השמאל 667721
לא הבנתי למה הקוראן הוא האיסלאם יותר מאשר התנ''ך הוא היהדות. את שניהם יש לפרש רק לאור התורה שבעל פה, ולגבי שניהם יש קרנפי אורקים שמבקשים להסיק מסקנות סדיסטיות ליומא הדין. שלנו חלשים יותר, זה הכל.
עיישה היתה בת תשע כשם שרבקה היתה בת שלוש.
המאור החדש של השמאל 667781
הם לא "מפרשים את הקוראן לאור התורה שבעל פה". לצרוך העינין הם שני ספרים שמתקיימים במקביל (בניגוד ליחסי התלמוד-תנ"ך).הקוראן והחדית משמשים לגיבוש ההלכה כל אחד מכוחו של עצמו.

רבקה
המאור החדש של השמאל 667722
א. *שלוש* נשים, במחילה
ב. השואה נכונה יותר תהיה "כי אלוהים אמר לאברהם להקריב את בנו יחידו"
המאור החדש של השמאל 667519
זה די משעשע איך שאתה נובח עליי ואז מחזק כמעט כל מה שאני אומר.

א. ההצעה לגרש מכאן מיליוני אנשים שזו מולדתם (במובן זה שהם נולדו כאן, הוריהם נולדו כאן וגם הורי הוריהם) - היא אכזרית מאד בעיניי ולא מתיישבת עם ערכי ההומניזם שלי. בנוסף הדיבורים של כהנא על א"י השלמה - עקרון מרחב המחיה הכהניסטי הוא רעיון מטורף ומסוכן. אלו שתי דוגמאות שעולות לי לראש.

איפה השוויתי בין האסלאם ליהדות? השוויתי בין התנ"ך לקוראן. טענתי שאין הבדל מהותי בין שני הספרים מבחינת כמות הזוועות שבהם, ושההבדל הוא באופן שבו מפרשים את הספרים האלה. ונראה שאתה מסכים איתי.

ב. למשל - התנ"ך הביא לעולם 300 שנה של עבדות אמריקאית מתועבת (ושוב, יש לך כאן בפורום דוגמא ליהודי שתומך בעבדות שחורה מנימוקים תנ"כיים).
המאור החדש של השמאל 667537
זו לא מולדתם. מולדתם בחצי האי ערב. הם יושבים פה מכח כיבוש אימפריאליסטי.
מעניין שאותו טיעון (הם, הוריהם והורי הוריהם נולדו כאן) מתבטל באורח פלא כשמדובר ביושבי "מחנות הפליטים" בארצות ערב, שעדיין נקראים "פליטים" למרות שהם, הוריהם והורי הוריהם נולדו בסוריה, לבנון או ירדן.
התנ"ך לא הביא לעולם את העבדות השחורה בארה"ב. מי שהביאו את העבדות השחורה לארה"ב היו הליברלים שטענו, בשם הרב תרבותיות, שמכיוון שמוסד העבדות נהוג באפריקה, הרי שנכון לייבאו לארה"ב, למעשה זו היתה הטענה הראשית במשפטו של John_Casor [Wikipedia] העבד השחור הראשון במושבות בריטניה באמריקה, שהפך לתקדים שבעקבותיו נוסד מוסד העבדות השחורה שם.
המאור החדש של השמאל 667542
די כבר עם הכיבוש האימפריאליסטי.
היה מישהו לאורך 4000 השנה האחרונות שהתיישב בארץ ישראל לא דרך כיבוש אימפריאליסטי?
המאור החדש של השמאל 667544
ודאי שהיה- הכיבוש העברי.
רוב הכיבושים של הארץ היו אימפריאליסטים- אשור, בבל, יוון, רומא, הערבים, הטורקים- כולן היו האימפריות.
הכיבוש העברי יוצא דופן מבחינה זאת. היו אמנם התפשטויות קטנות בתקופת דויד והחשמונאים לצד השני של הירדן, אבל לכלל איפריה זה לא הגיע.
המאור החדש של השמאל 667579
בוא נחליט על פי איזה נרטיב אנחנו מקיימים את הדיון הזה. אם על פי סיפורי התנ"ך אז ששים ריבוא זו חתיכת אימפריה.
אם על פי עדויות ארכיאולוגיות אז ממלכת יהודה היתה כולה 5000-6000 איש ולא כבשה כלום מאף אחד.
המאור החדש של השמאל 667583
בין אם ששת אלפים או שש מאות אלף, ממלכות ישראל ויהודה לא היו איפריות ששלטו על ארצות אחרות. כל הכיבושים שהתרחשו אחרי הכיבוש העברי היו מטעם אימפריות.
המאור החדש של השמאל 667592
אם כך גם הפלשתים לא.

אבל זה מאוד משמעותי בין ששת אלפים לשש מאות אלף.
המאור החדש של השמאל 667597
הפלשתים היו קולוניאליסטים, עובדה שאי אפשר לזקוף לגנותם לאור העובדה שהקמת קולוניות היתה פרקטיקה מקובלת אז (ע''ע קרתגו), ובכל מקרה הם הוגלו לבבל ע''י נבוכדנצר ונטמעו שם ללא הותיר שריד.
המאור החדש של השמאל 667601
גם מעשרת השבטים לא נותר שריד. אנחנו לכאורה הצאצאים של שבט לוי (שאין לו קרקע משלו) ושל שבט יהודה, ששלט על שטח לא כל כך גדול. אם אנחנו רוצים דווקא את הנחלה של שבט יהודה, כולל ירושלים בירתנו הנצחית, אנחנו מוותרים על מישור החוף, כן?
המאור החדש של השמאל 667620
אם לנטפק, אנו הצאצאים של שבטי יהודה ובנימין, ואותו חלק משבט לוי שהיה גר בתוכם.
נראה לי שאנו תובעים את השטח מכוח השארות - אם הארץ שייכת לבני ישראל, אז כשכולם נמצאים מחלקים אותה ביניהם. כשלא כולם נמצאים, יהודה לוקח את הכל בשמם של השאר.
והרי האתיופים עולים לארץ בטענה שהם בני דן, וההודים טוענים שהם צאצאי שבט המנשה. כלומר - בינתיים צאצאי יהודה, בנימין ולוי מחזיקים בשטח, ושומרים אותו עבור כל השאר, לכשיבואו.
יש גם את עניין הירושה. אם ישראל מת והוריש את הארץ לבניו, כל אחד יורש חלק מן הירושה. מתו כולם ונשארו רק יהודה, לוי ובנימין, יורשים אלה את אחיהם ירושה מוחלטת, ולא רק לשמור את הירושה ליום בו ימצא צאצא לאחיהם.

כך או אחרת, נראה שיש טענת בעלות על כל השטח.
המאור החדש של השמאל 667636
איזה אחיהם?
במשך מאות שנים היו שתי ממלכות נפרדות, שעל פי המסורת היה להן אב משותף. אחת הוגלתה קודם ואבדה, השניה הוגלתה מאות שנים אחר כך ושמרה על צביונה הדתי והלאומי בגולה. צאצאיה חזרו להקים לעצמם בית לאומי בערך באותה סביבה, והקימו ממלכה חדשה. אחרי מאות שנים הוגלו שוב ופוזרו בעולם. אחרי עוד יותר מאלף שנה שוב חזרו לאותה סביבה להקים להם בית לאומי. מה הקשר לממלכה שאבדה?
המאור החדש של השמאל 667640
אתה מתבדח נכון?
-קשרי דם, תרבות, שפה, טריטוריה, דת וכמובן מטבח ארצישראלי שורשי אותנטי והרבה יין.
דומה לקשר בין הפלסטינים לערביי סוריה או מצרים (רק בלי השבריה וחגורות הנפץ) שבאו "להגן" על אחיהם.
המאור החדש של השמאל 667665
אני חושב שפספסת את הנקודה. אני שואל על הקשר בין ויצמן ובן גוריון לבין ממלכת ישראל (זאת מספר מלכים, מירבעם בן נבט והלאה) שהוגלתה בידי מלך אשור לפני כמעט 3000 שנה ונעלמה.
המאור החדש של השמאל 667655
הנמר ענה לך יפה, אבל אני רוצה להוסיף.
כאשר חזרו הגולים מבבל ובנו את בית המקדש השני, הם לא הגבילו את עצמם לתחומיה של ממלכת יהודה מימי בית ראשון, והתיישבו גם בגליל, במישור החוף, בשומרון ובבקעת הירדן.
בנוסף, צריך לזכור שגם עם חלוקת המלוכה הם המשיכו לראות בעצמם עם אחד, ומוזכר היטב חששם של מלכי ישראל במקרה שנתיניהם יעלו לרגל לירושלים, ולאחר מכן יקבלו חזרה את מלכותו של בית דוד.

ואם כבר מלכותו של בית דוד, זה גם גורם המאחד את העם, בית מלוכה שיש עליו קונצנזוס, והמלכים האחרים נחשבו פחותים וזמניים.
כך שושלת בית דוד החזיקה מעמד לאורך כל התקופה, ומלכות ישראל עברה מיד ליד בהתנקשויות, מרידות ומעשי רצח.
המאור החדש של השמאל 667663
הם התיישבו בפחוות יהודה שהייתה אפילו קטנה יותר משטח ממלכת יהודה (לא כללה את שטח חברון, לשם עברו האדומים - חלקם גוירו בהמשך על ידי החשמונאים). בשומרון ישבו מי שבהמשך נקראו השומרונים. די ברור שהחל מזמן כלשהו בתחילת ימי בית שני הם נפרדו מהיהודים. לא לגמרי ברור מקורו של היישוב היהודי בגליל ולפחות חלקו הגיע מגיור יטורים.
המאור החדש של השמאל 667674
-רגע. נזכרתי, סימטריה.
אם אימצת את הגישה שטוענת שהנראטיב הוא חזות הכל אין מקום לשאלה מי היהודי שהתיישב פעם בגליל ומתי. הטיעון מן זמאן אמור להספיק.
אם אתה מנסה לברר מה חוזק השורשים בין העם היהודי לאבותיו כדי להפריך או לחזק את קשריו למקום ראוי לברר כמה מהמתקראים פלסטינים הגיעו לכאן ומתי.
המאור החדש של השמאל 667679
אתה עקשן. כנס לאינטרנט ואסוף נתוני אוכלוסיית ארץ ישראל מ-‏1800 ואילך. תופתע לראות כמה מהמתקראים פלסטינים הגיעו לכאן ומתי. קח כל שנה את האוכלוסייה והכפל אותה בריבוי הטבעי בהתאם להתפתחות הרפואה. רק בקשה אחת לי אליך: התייחס רק למספרים הרשמיים ולא לאמירות אידאולוגיות באתרי הימין.
המאור החדש של השמאל 667709
אני מכיר את גוגל עוד כשהיה בש"אש ונוטה להתעקש על דברים עקרוניים.
במיוחד כששקרים מסבים נזקים והורסים תקווה למשהו טוב יותר.

מאיפה הטינה היוקדת שלי לשמאל?
טוב ששאלת, הנה התשובה.

השקרים הבוטים והקטנים שיצרה תעשיית המסכנות הפלסטינית שהשמאל אימץ בחום מפריעים לעמים להתקרב.
הם שמונעים מאיתנו לדבר גלויות במלוא הזהות והאמת ההיסטורית.

הבריטים (והטורקים) הגבילו מצד אחד את כניסת היהודים ולא ניהלו רישום (בכוונה) של מספר המסתננים הערבים בניגוד להצהרת בלפור.
הצהרת בלפור היא המפתח להקמת מדינת ישראל והיא כבר כוללת ויתור יהודי על עבר הירדן המזרחי לטובת ערביי המקום.
אחזור שוב ותקשיב טוב: אותו וויתור יהודי הביא להקמת מדינה שיועדה לערבים שישבו כאן.
במקום לשלוח אחרים ללוח הכפל נסה לנחש מי דפק את העסקה ומדוע הדרישות הערביות לא נעצרו עם הקמת הממלכה האשמית.
ההתעלמות המכוונת מההצהרה היא הסילוף הגדול ביותר של הדיון בסכסוך היהודי-ערבי.

על הריבוי הטבעי של הערבים במאה ה-‏18 ובמאות שלפני תוכל ללמוד מהספרים שעסקו בתקופה ולהתרשמותי לא תאהב את התוצאה.
המאור החדש של השמאל 667695
אתה מדבר על החלוצים שבאו עם עזרא וזרובבל. הם היו מועטים במספרם ומטרתם הראשונה היתה לבנות את חורבות ירושלים ולהתיישב סביבה. בדורות הבאים חזרו עוד ועוד יהודים לארץ ישראל וגם אוכלוסיית הארץ רבתה באופן טבעי, עד שבימי החשמונאים כבר היתה כל הארץ מיושבת יהודים.
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • ירדן ניר-בוכבינדר
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • האייל האלמוני
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  I've got amazing powers of observation • אריק
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • דב אנשלוביץ
  המאור החדש של השמאל • רון בן-יעקב
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • דב אנשלוביץ
  המאור החדש של השמאל • אייל האלמוני
  המאור החדש של השמאל • רון בן-יעקב
  המאור החדש של השמאל • דב אנשלוביץ
  המאור החדש של השמאל • רון בן-יעקב
  המאור החדש של השמאל • דב אנשלוביץ
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • רון בן-יעקב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  אח, האירוניה. • הפונז
  אח, האירוניה. • צפריר כהן
  אח, האירוניה. • הפונז
  אח, האירוניה. • נמר טמילי
  אח, האירוניה. • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אייל האלמוני
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • רון בן-יעקב
  המאור החדש של השמאל • ידידיה
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • תשע נשמות
  המאור החדש של השמאל • אבו באדו
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אבו באדו
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • אבו באדו
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נמר טמילי
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • צפריר כהן
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נמר טמילי
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נמר טמילי
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • צפריר כהן
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נמר טמילי
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • מאור ציון
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נמר טמילי
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נועה ו
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נועה ו
  יותר גודווין מגודווין • הפונז
  יותר גודווין מגודווין • נועה ו
  יותר גודווין מגודווין • הפונז
  זוכרות שקרים ושוכחות אמת • נמר טמילי
  שלב השאלה הרטורית • הפונז
  שלב השאלה הרטורית • נמר טמילי
  שלב השאלה הרטורית • אריק
  שלב השאלה הרטורית • נמר טמילי
  שלב השאלה הרטורית • אריק
  שלב השאלה הרטורית • נמר טמילי
  שלב השאלה הרטורית • אריק
  שלב השאלה המוטורית • נמר טמילי
  שלב השאלה המוטורית • אריק
  שלב השאלה המוטורית • נמר טמילי
  שלב השאלה המוטורית • אריק
  שלב השאלה המוטורית • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • תשע נשמות
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • האייל האלמוני
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • האייל האלמוני
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נועה ו
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • האייל האלמוני
  אין טעם להתווכח על הגדרות • האייל האלמוני
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נועה ו
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • ב/ טיפשים, שחרחרים, חלשים ונרפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • ב/ טיפשים, שחרחרים, חלשים ונרפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • ב/ טיפשים, שחרחרים, חלשים ונרפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • הפונז
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • הפונז
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אמ
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  הנה באה הרכבת בואו ילדים לשבת • הפונז
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אריק
  אין טעם להתווכח על הגדרות • ארז לנדוור
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • שוטה הכפר הגלובלי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • יוסי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אביר הקרנפים
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • הפונז
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • הפונז
  אין טעם להתווכח על הגדרות • מאור ציון
  אין טעם להתווכח על הגדרות • אישקש
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נמר טמילי
  אין טעם לשכב על הגדרות • אריק
  אין טעם להתווכח על הגדרות • נדב
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • רון בן-יעקב
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • תשע נשמות
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אריק
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • נועה ו
  המאור החדש של השמאל • אמ
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  חד קרן הספגטי המעופף • הפונז
  חד קרן הספגטי המעופף • נדב
  חד קרן הספגטי המעופף • אישקש
  חד קרן הספגטי המעופף • תשע נשמות
  חד קרן הספגטי המעופף • הפונז
  חד קרן הספגטי המעופף • אישקש
  חד קרן הספגטי המעופף • הפונז
  חד קרן הספגטי המעופף • צפריר כהן
  חד קרן הספגטי המעופף • אישקש
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • צפריר כהן
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אמ
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • ידידיה
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • שוטה הכפר הגלובלי
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • הפונז
  המאור החדש של השמאל • איציק ש.
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נדב
  המאור החדש של השמאל • אביר הקרנפים
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • מאור ציון
  המאור החדש של השמאל • אישקש
  המאור החדש של השמאל • נמר טמילי
  המאור החדש של השמאל • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הצדקיות הנבלניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • easy
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • easy
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • easy
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • easy
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • easy
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  עוד פעם הברווז המסכן • אריק
  עוד פעם הברווז המסכן • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ידידיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אייל מאנגליה
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • איציק ש.
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • איציק ש.
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • איציק ש.
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • מאור ציון
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • אביר הקרנפים
  מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות? • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שםחובה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • QWERTY
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • QWERTY
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • dd
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • Bababooey
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • נמר טמילי
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • אייל מאנגליה
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • נמר טמילי
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • אייל מאנגליה
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • נמר טמילי
  האנשים שאומרים שהם אוהבים את המדינה • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • יהונתן בר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אייל מאנגליה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • הפונז
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • הפונז
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • אריק
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • הפונז
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • שוטה הכפר הגלובלי
  מה עם הסמיות הכפולה • יובל נוב
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מה עם הסמיות הכפולה • האייל הפלמוני
  מה עם הסמיות הכפולה • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות-בעולמם של העבדים • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  תיקון • דב אנשלוביץ
  תיקון • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  זאת שלנו זו גם כן • שוטה הכפר הגלובלי
  זאת שלנו זו גם כן • נמר טמילי
  זאת שלנו זו גם כן • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הפלצנים • אישקש
  מצעד האיוולת של הפלצנים • עומר
  מצעד האיוולת של הפלצנים • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • איציק ש.
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • עומר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • מאיה
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • מאיה
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אביר הקרנפים
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • הפונז
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • נמר טמילי
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • הפונז
  לא.הורגים.יהודים. בלי כן,אבל. • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • מאיה
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אביר הקרנפים
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אריק
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  גם אני כמו כל היהודים עסוק במספרים • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • אישקש
  עגלי זיעה. • נמר טמילי
  עגלי זיעה. • יוסי
  עגלי זיעה. • צפריר כהן
  עגלי זיעה. • אישקש
  עגלי זיעה. • יוסי
  עגלי זיעה. • אישקש
  OMG שבת • ק
  OMG שבת • נמר טמילי
  OMG שבת • ק
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • יוסי
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • נדב
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • מאור ציון
  הערך שלי יותר ארוך • שוטה הכפר הגלובלי
  הערך שלי יותר ארוך • מאור ציון
  הערך שלי יותר ארוך • שוטה הכפר הגלובלי
  הערך שלי יותר ארוך • נדב
  הומו נון ספיינס • אמ
  הערך שלי יותר ארוך • שוטה הכפר הגלובלי
  הערך שלי יותר ארוך • רון בן-יעקב
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  הערך שלי יותר ארוך • מאיה
  הערך שלי יותר ארוך • אריק
  הערך שלי יותר ארוך • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • צפריר כהן
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • תשע נשמות
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • מאור ציון
  כבוד לאזרח • צפריר כהן
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  החתול של שוורצנגר • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • אביר הקרנפים
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • אישקש
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • שוטה הכפר הגלובלי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • מלאכי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • צפריר כהן
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • נמר טמילי
  איך מתוך הסדק מבעבע, זעזוע • צפריר כהן
  נקמת דם ילד קטן • שוטה הכפר הגלובלי
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • צפריר כהן
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  נקמת דם ילד קטן • נמר טמילי
  נקמת דם ילד קטן • אביר הקרנפים
  נקמת דם ילד קטן • מאור ציון
  נקמת דם ילד קטן • מאיה
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • נמר טמילי
  כבוד לאזרח • אריק
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • ק
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • הפונז
  כבוד לאזרח • צפריר כהן
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • הפונז
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • הפונז
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • מאור ציון
  פעם שלישית גלידה • הפונז
  פעם שלישית גלידה • מאור ציון
  פעם שלישית גלידה • אישקש
  כבוד לאזרח • מאיה
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • תשע נשמות
  כבוד לאזרח • שוטה הכפר הגלובלי
  כבוד לאזרח • תשע נשמות
  כבוד לאזרח • ידידיה
  כבוד לאזרח • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ארז לנדוור
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • האייל האלמוני
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • האייל האלמוני
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • מאור ציון
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • מאור ציון
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • אריק
  מצעד הסימטריה נוקע עקבים • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  ''זמני בידיי'' • אנטילופה
  ''זמני בידיי'' • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האישי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האישי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אמ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • ירדן ניר-בוכבינדר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל האלמוני
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • דב אנשלוביץ
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • אריק
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • אריק
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • אריק
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • צפריר כהן
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • צפריר כהן
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • צפריר כהן
  ''מלכת הראיות'' • אח של אייל
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • אח של אייל
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • צפריר כהן
  ''מלכת הראיות'' • דב אנשלוביץ
  ''מלכת הראיות'' • שוטה הכפר הגלובלי
  ''מלכת הראיות'' • ידידיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • שוטה הכפר הגלובלי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • האייל המקשר
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  ויש לנו אבא קוראים לו הרס"ר! • קיצוני סיקי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • תשע נשמות
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  שיר נטול כותרת או נייר • נמר טמילי
  שיר נטול כותרת או נייר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • שוטה הכפר הגלובלי
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • מאור ציון
  כשהדוד שמחה שר • שוטה הכפר הגלובלי
  כשהדוד שמחה שר • מאור ציון
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • תשע נשמות
  שר? הוא בוכה • שוטה הכפר הגלובלי
  שר? הוא בוכה • מאור ציון
  כשהדוד שמחה שר • מלאכי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • שוטה הכפר הגלובלי
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • צפריר כהן
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  כשהדוד שמחה שר • ק
  כשהדוד שמחה שר • מאיה
  כשהדוד שמחה שר • נמר טמילי
  לשון בני אדם • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אישקש
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • הפונז
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • צפריר כהן
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • נמר טמילי
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאיה
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • רון בן-יעקב
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • מאור ציון
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אביר הקרנפים
  מצעד האיוולת של הנבלות הצדקניות • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • פטריציה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • יוסי
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • צפריר כהן
  Photo shoot • ידידיה
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • תקוע בגרון
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  שקט, מקניטים • נמר טמילי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • אישקש
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  נבל ברשות התורה • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מאיה
  עוברים אללה • נמר טמילי
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • מאיה
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • מאיה
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • מאיה
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • ק
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • ק
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • ק
  אנקדוטיזם והכלליזם נפגשים במילון • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • easy
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • הפונז
  Photo shoot • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • שוטה הכפר הגלובלי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • שוטה הכפר הגלובלי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אביר הקרנפים
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מלאכי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אריק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • הפונז
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אריק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • ק
  הזרזירים בחומש • ק
  הזרזירים בחומש • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • איציק ש.
  הזרזירים בחומש • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • ק
  הזרזירים בחומש • נמר טמילי
  הזרזירים בחומש • ק
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • האייל האלמוני
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • האייל האלמוני
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • האייל האלמוני
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אביר הקרנפים
  מעולם לא התחרו כל כך הרבה תגובות מכל כך מעט מגיבים על תואר אחד • רון בן-יעקב
  מעולם לא התחרו כל כך הרבה תגובות מכל כך מעט מגיבים על תואר אחד • אישקש
  בהפוכה • הפונז
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • ידידיה
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • הפונז
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • מאור ציון
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • רון בן-יעקב
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • אישקש
  כל הזמירים ייתנו בשיר קולם והעורבים ינומו בקנם (ידומו לעולם) • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • נמר טמילי
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אביר הקרנפים
  Photo shoot • אריק
  חזון העצמות היבשות • אביר הקרנפים
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • שוטה הכפר הגלובלי
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • צפריר כהן
  Photo shoot • מאור ציון
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • מאור ציון
  הלנצח תאכל גרב? • צפריר כהן
  הלנצח תאכל גרב? • מאור ציון
  הלנצח תאכל גרב? • צפריר כהן
  הלנצח תאכל גרב? • מאור ציון
  הלנצח תאכל גרב? • ידידיה
  הלנצח תאכל גרב? • נמר טמילי
  הלנצח תאכל גרב? • נמר טמילי
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אמ
  Photo shoot • מלאכי
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אריק
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • ק
  Photo shoot • אח של אייל
  Photo shoot • ק