כשביבי אמר את זה,,, 709936
כשביבי אמר את זה שנים כולל היום כולם בזו לו ואנשי רל"ב כולל ארץ נהדרת צחקו כמו אחרי שכטה ראשונה של גראס.

אבל שעוזי אבן אומר את זה - המשמר יעבור לדום.
כשביבי אמר את זה,,, 709963
אתה רואה, אמינות זה דבר שצריך להשקיע בו וגם לתחזק אותו.
כשביבי אמר את זה,,, 710010
מסכים.
כשביבי אמר את זה,,, 709968
אתה מבין, הסכנה האמיתית במי שכל הזמן צועק זאב זאב היא לא (רק) שהוא מצייר את עצמו כשקרן, אלא בזה שבסוף באמת בא זאב וטרף את כולם.
זילות השימוש באיומים בטחוניים לצרכים פוליטיים ואישיים קטנוניים היא עוד אחת מהצורות שבה ביבי פוגע שיטתית בתשתיות המדינה, ובמקרה הזה בבטחון המדינה.
והוא עוד מציג את עצמו כ'מר בטחון'.
כשביבי אמר את זה,,, 709987
הזאב היה תמיד זאב. זה שאובמה והצרפתים ויתר המטורללים האירופאים העדיפו לדמיין את הזאב לגדי - זאת הבעיה הנפשית המוכרת מאז תום מלחמת העולם ה1. מבחינה זאת מר בטחון היה מר בטחון וכולנו עוד נחזה במר הביטחון החדש שיעלה לשלטון בקרוב, איזה בטחון יהיה ברחובות הארץ. אוטובוסים עפים באוויר לא יהווה את הקדימון למה שיהיה.

כשחברי כנסת מהרשימה המשותפת ימליכו את גנץ בחודש הקרוב ‏1 זה לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן, כאשר המן הפעם זה ישראל. כל מי שסבור שרק שיקולי רל"ב עומדים מאחורי המהלך הזה מבחינתם, תמים הוא או אדיוט.

גם גנץ יודע שהמשותפת תפיל אותו מייד לאחר הצבעת האמון בממשלתו שתורכב מ44 ח"כ.מבחינתו זה הקלף שמציל אותו מסיבוך המשפטי של המימד החמישי ושל המאהבת הנשואה הדוסית שהוא מינה להיות חברת כנסת. כל עוד הוא ראש ממשלה של ממשלת מעבר יש לו הגנה.

מה שחשוב מבחינת לפיד זה שהוא צדק - באיחור של 5 שנים - שביבי לא יהיה ראש ממשלה.

ליברמן חייב להעיף את ביבי כי אחרת הוא הולך לכלא,מה שלא יהיה כן בעידן שבו שר המשטרה ויתר הגורמים המשפטיים יגיעו מיש עתיד.

בקיצור -
שמאלנים יקרים, אתם ואנחנו עוד נלמד שנים רבות איך זה להרגיש טיפשים. עלאק גנץ ראש ממשלה, זה מה שקורה שזורקים את החוקית היפה בגלל צ'ט עם כונפה.

1 בגיבוי ליברמן שאצלו ההמן זה ביבי על אמת. והבנו זאת מהנאום של ביבי על 'פליטת הפה' של האתרוג במקום האתגר.
כשביבי אמר את זה,,, 709997
בזאב זאב של ביבי הכוונה היתה שכל חודשיים שלושה הוא משתמש באיזה איום בטחוני עלום כזה או אחר, כדי להצדיק ספין פוליטי כזה או אחר, לפעמים זה החמאס, לפעמים חיזבאללה ולפעמים אירן.
ועכשיו השקרן הזה פתאום מטיף כמה חשובה ממשלת אחדות, כשעד ה-‏17 בספטמבר הוא נאם שוב ושוב כמה חשובה ממשלת ימין צרה. כמה פעמים אפשר לעשות את הספינים האלה ולחשוב שמישהו עוד יאמין לך (חוץ מקוזמו כנראה)?

אני אוותר ברשותך על להגיב לשאר הפייק ניוז מדף המסרים של קמפיין הליכוד. הבחירות כבר מאחורינו, לפחות לזמן מה.
כשביבי אמר את זה,,, 710009
1. לכתוב זה הכי קל כאן באייל , להוכיח את הנכתב מן הסתם קצת יותר קשה . אם כן - אנא הראה מתי מר בנימין נתניהו אמר זאב ובאיזה הקשר והיכן הוכח שזהו פייק או ספין. בנסיבות אלו , גם אתה תסכים איתי כי אם אין לך את הנתונים הרי שמר נתניהו צודק.
2. הצבעתי לבן גביר ומאחר ומר נתניהו אמר לכולם לא להצביע למי שהצבעתי הרי שברור לך שדף המסרים של מר נתניהו עף לו ברוח.
3. ובמחשבה נוספת , הדיאלוגים כאן באייל הקורא בנושאים פוליטיים ובייחוד כאשר נתניהו עומד למשפט איילי בכל פסיק , נראים לי מיותרים לחלוטין וזאת לאור העובדה ששנאת נתניהו כשנאת מוות הדומה לרועה הצאן שהצהיר ' מי יתן לי חכם ואנשכנו כחמור ' - הרי שלאור זאת , עדיף להתמקד בהיסטוריה,אותה אי אפשר לשנוא.
כשביבי אמר את זה,,, 710027
בטוחני שאם היית פותח גוגל היית מגלה חלק ניכר מהמקרים בהם ביבי הכריז זאב זאב.
רק בשנה האחרונה - כשניסה למנוע מליברמן לפרוש מהממשלה, כשלא הגיב לחמאס בגלל 'אירועים דרמטיים' שנעלמו כפי שהופיעו, כשהכריז השכם והערב - רצוי בעיצומו של קמפיין בחירות, לקבלת הפוקוס התקשורתי בשמונה בערב - על מסיבת עיתונאים חשובה והכרחית (שלא לומר מלחיצה, חצי יום הרשת התמלאה בפאניקה ממלחמה קרבה) שהתגלתה כתעמולה קטנה ומביכה ולא מוצדקת, וכן הלאה.

השתקת הטיעון על ידי זעקות 'שנאת ביבי' היא לא עניינית ולא רצינית.
כשביבי אמר את זה,,, 710035
להצביע על ׳שנאת ביבי׳, כאילו מדובר במגרעה של הציבור ולא במגרעה של ביבי, זה בעיקר משעשע. בכיינות של ביביסטים חמוצים. זעקת הקוזק הנגזל.

האיש הרויח את השנאה כלפיו ב״יושר״.
כשביבי אמר את זה,,, 710053
בטוחני שאם היית פותח גוגל היית מגלה חלק ניכר מהמקרים בהם ביבי הכריז זאב זאב.
הקשבתי לעצתך מר הפונז , וראה זה פלא - אף לא אחד מהאיזכורים בהם ראש ממשלת ישראל מר בנימין נתניהו התריע על האיום האיראני או האיום החמאסי או האיום החיזבאללי ,או כל איום בטחוני אחר , לא היה בגדר סרק או זאבים באספמיה, אלא אמת לאמיתה. אתה יותר ממוזמן להפריך את מה שבדקתי. אם לא הצלחת להפריך משמע שתגובתך מלכתחילה לא הייתה עניינית ורצינית.

רק בשנה האחרונה - כשניסה למנוע מליברמן לפרוש מהממשלה, כשלא הגיב לחמאס בגלל 'אירועים דרמטיים' שנעלמו כפי שהופיעו, כשהכריז השכם והערב - רצוי בעיצומו של קמפיין בחירות, לקבלת הפוקוס התקשורתי בשמונה בערב - על מסיבת עיתונאים חשובה והכרחית (שלא לומר מלחיצה, חצי יום הרשת התמלאה בפאניקה ממלחמה קרבה) שהתגלתה כתעמולה קטנה ומביכה ולא מוצדקת, וכן הלאה.

אני באמת מנסה להבין מהי אותה מחשבה אשר מובילה תנועות פוליטיות היונקות מחזונם של אנשי המהפכות לקוות למלחמות עם אלו אשר איתם הם מצהירים החל משנת 92' לשלום. בעיה נפשית או בעיה עלומה ? אדון נתניהו נותן ברקסים בירידות של ים המלח , כי הוא מבין שהחמאס מתים למלחמה עם ישראל כדי לסבך את עיסקת ה100 של טראמפ וכדי לגרום למדינות המפרץ לחוש באי נעימות עם ההסכמים אשר אמורים להחתם עם ישראל כנגד איראן וזאת כאשר היהודים ' טובחים' בערבים אחרים . או - אז באים לי אנשי שמאל ושולפים את הקלף אשר שייך בכלל לאנשי הלאום ' ביבי , ימין חלש ' - ' ביבי פחדן' . כאילו אשכרה הם רוצים מלחמה כדי להוכיח את שהם אומרים שנים.

אגב ליברמן - השמאל עדיין רוצה את ליברמן בכלא ?
כשביבי אמר את זה,,, 714890
עכשיו אתה מבין למה הדיבורים של נתניהו על מלחמה באירן היו סתם? מסמכי ממשלה חושפים: מחסני החירום לא מלאים. או אולי הוא באמת התכוון לצאת למלחמה בצורה כזאת...

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים