נתניהו מאבד נקודות אצלי 711586
נתניהו לא יוכל לקבל חסינות בכנסת זו כי ליברמן הצהיר, ואין סיבה שלא להאמין לו בעניין זה, שלא יצביע עבור חסינות לנתניהו. לכן אי קבלה מידית של הצעת גנץ ללכת לממשלת אחדות לאומית כשהתנאי היחיד הוא ויתור על חסינות שממילא לא יקבל, פירושה שהוא בפירוש רוצה בבחירות, למרות שהוא טוען שאין הוא שואף לכך. יש כאן זריית חול בעיניים שבעיני אינה מוצאת חן.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711591
איזה טיעון משונה. אם גנץ היה מסכים לממשלת חסינות (כלאמר, לא היה מבקש ויתור על דרישת החסינות שהגיעה מהליכוד) היה לחסינות רוב גם בלי ליברמן.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711592
ברור לכל שכחול לבן לא תצביע עבור חסינות בכל מקרה ולכן ברור שגנץ לא התכוון לכך שנתניהו יוותר על תנאי שכחול לבן תצביע עבור חסינות. הדרישה של גנץ כפי שהבנתיה היא שנתניהו יוותר על חסינות ללא קשר להצבעה של כחול לבן שבמובן מאליו תהיה נגד.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711595
וואו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711597
יש כאן נקודת מבט אחרת, מעניינת, שלא חשבתי עליה, לרצון לבקש חסינות. גם אם לא יקבל נתניהו חסינות, דיון בעניין בכנסת עקב בקשה כזאת, ושאלות שיישאל היועץ המשפטי ועמן ייאלץ להתמודד, משחקים לטובת נתניהו, ואולי זו הסיבה להתעקשותו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711598
כי ללא חפץ לא היו האשמות בסיגרים, שמפניות וקבלת שוחד מהאויב מרחוב משה (המשטרה כבר הגישה את ההמלצות בשתי הפרשות הללו עוד לפני שתיק 4,000 התפוצץ).

נתניהו רוצה למשוך עוד זמן. יחיעם פוטרוך.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711599
גיגלתי יחיעם פוטרוך והגעתי לסדרה. ראיתי פרק ראשון וזה פשוט מעולה- מטלטל, מבחיל, ואקטואלי להחריד.
לכל הפרקים
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711638
אחרי צפיה בעוד כמה פרקים ההתלהבות שלי ירדה. הבדיחות (המצוינות) חוזרות על עצמן בלופ. אולי זה רוצה להגיד משהו על המצב הקיומי שלנו, אבל זה פחות ופחות מצחיק.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711608
תגובתך סוטה מהנושא. הטענה במאמר היא שדיון בכנסת שבו יישאל היועץ המשפטי שאלות, ייטיב עם נתניהו. אגב, אם שמתם לב, הטוענים כנגד הפרקליטות טוענים טענות מאד ממוקדות, ותשובת הפרקליטות היא אי התייחסות לשום נקודה, ואמירות כלליות שביקורת על הפרקליטות מותרת אבל השאלה איך, ושליאת בן ארי (שהצהירה בבית הדין לעבודה הצהרת שקר) ''ישרה כמו סרגל'', ושעל הדרכים העברייניות שבהם גויסו עדי המדינה חל איסור פרסום, ועל ההדלפות שהסנגורים הדליפו ולא הם אבל ללא מוכנות להעמיד את טענתם זו במבחן הפוליגרף, וכדומה. היועץ המשפטי שישיב בכנסת לשאלות הממוקדות תשובות דומות, ממש לא ייראה טוב. דווקא סביר שזה יעזור לנתניהו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 711613
התגלגלה הצעה לקדם את כינוס ועדת הכנסת. היועץ המשפטי לכנסת אישר שזה אפשרי. נתניהו לא טרח לקדם את זה ואני מערי שגם לא יטרח לקדם את זה. נתניהו לא רוצה להוכיח את חפותו בדיון. הוא רוצה להמשיך לעכב את התהליך.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711628
יפה לראות איך "חזקת החפות" שעומדת בראש מעייניהם של אנשים מסוימים כשזה נוגע לנתניהו, דרעי, כץ, ליצמן, ביטן, שמרון, גולן, אוריך ושאר הצדיקים‏1, נעלמת לגמרי לגבי מי שעליו פסק היועמ"ש "כי בחן את מכלול המסמכים הרלוונטיים לאירוע - בהם התצהיר שהוגש, מלוא תמליל הקלטת הפגישה הנדונה בפנייה ומסמכים נוספים - ומצא כי אין כל עילה לפתיחה בבדיקה או בחקירה פלילית", וזאת לאחר ש"סוגיית ההלימה בין תצהירה של עו"ד בן ארי לבין תוכן השיחה הועלתה כבר בשנת 2016, ונבחנה בזמן אמת, בין היתר ע"י אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה - וכבר אז לא נמצא כי יש מקום להורות על נקיטת צעדים כלשהם כלפיה".

מחד - חשודים שחלקם כבר עם כתב אישום, מאידך מי שלא נמצאה סיבה לפתוח נגדה בחקירה אפילו בעבירת משמעת‏2, אבל אין כל ספק קל שבקלים ש"ליאת בן ארי... הצהירה בבית הדין לעבודה הצהרת שקר". מן הסתם שפטל אמר.
_______________
1- אני מתנצל בפני אלה ששכחתי. חפותם של הרו, פילבר וחפץ תוכרע רק אחרי שנשמע את עדויותיהם במשפט נתניהו.
2- למשטרה, לפרקליטות וליועמ"ש יש להוסיף גם את אגף המשמעת בנציבות שירות המדינה ברשימת הגופים המושחתים.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711634
פרשת ליצמן ומלכה לייפר נשמעת מזעזעת יותר מיום ליום.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711642
בתגובתי לא אמרתי שכן צריך או לא צריך לנקוט כנגד ליאת בן ארי בהליכים פליליים או משמעתיים‏1 אלא אמרתי כפי שאתה עצמך מצטט שהיא הצהירה בבית הדין לעבודה הצהרת שקר. אמרתי זאת כי שמעתי תמלילים של דברים שנאמרו בפגישה בינה ועמיתיה ובין הפרקליטה נג'ארי, וגם קראתי את הצהרתה לבית הדין לעבודה שמעולם היא לא איימה על נג'ארי, ואני מבין עברית. זה נכון שלפעמים נדמה ש"שומרי הסף" חושבים שרק הם מבינים עברית, אבל זו חשיבה מופרכת. הבאת את השורה התחתונה בפסיקותיהם של אותם צדיקים כולל פקידי נציבות שירות המדינה, שמצטרפים לדיבורים הכלליים ללא כניסה לפרטים בדיוק כפי שתיארתי בתגובתי. יכול להיות שהפסיקות כללו גם את הנימוקים, כלומר התייחסות לאותה הצהרת שקר, ואם יש כאלה הם היו הרבה יותר מעניינים אותי, וחבל שלא הבאת אותם, כי שבעתי דיבורים כלליים. את זה שבן ארי "ישרה כסרגל" כבר שמעתי ואין טעם שאשמע זאת מעוד מקורות. אני רוצה לשמוע את הנימוקים. ברחל בתך הקטנה.
ועוד כדאי להזכיר שהמקרה הזה שרק אליו בחרת להתייחס הוא אחד מתוך רשימה שבעזרתה אני מנסה להסביר את הרעיון של יוסי דר שליועץ המשפטי יהיה קשה להתמודד עם שאלות שיישאל בכנסת. כבר הייתה לו פעם הופעה בכנסת בעניינים שעל הפרק והיא הייתה ממש עלובה. הוא פשוט לא ענה.

1 אבל אם אתה כבר שואל אז לדעתי זה בהחלט ייתכן, והשיקול לא לעשות זאת יכול להיות רק על ידי קביעה שחומרת המעשה היא "ברף נמוך" כפי שהם קוראים לכך, כי לא על כל המעשים שבגינם אפשר להגיש תביעה פלילית מגישים, אלא שוקלים גם את משקל העבירה ביחס לאיזה שהוא ממוצע.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711645
היכן אתה עומד תלוי בהיכן אתה יושב (או באנגלית...)
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711648
אגב, כמי שמסתפק בשורות תחתונות של גופים רשמיים, אולי כדאי שתתייחס לדבריה של מי שכיהנה כמבקרת הפרקליטות: "בפרקליטות יש משהו חולה, שי ניצן‏1 לא ראוי לתפקיד פרקליט המדינה". אז אתה רואה שהיא אמרה ושהוא המשיך למלא את תפקידו, וגם לפשוע (לפי מיטב הבנתי) פשעים חמורים.

1 שי ניצן הוא מן הסתם אותו "סרגל" שליאת בן ארי ישרה כמוהו.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711674
היא אמרה, הוא אמר... כל עוד אין פסק דין חלוט אין כלום, לא?

ובינתיים בכנסת:
כנס חירום בהשתתפות יועמ"שים לשעבר ופרופ' דניאל פרידמן(!)
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711676
אם יש כלום אחרי פסק דין חלוט, הכלום הזה היה גם קודם, ויכול להיות שאין כלום גם אחרי פסק דין חלוט שקבע שיש כלום. אין קשר.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711680
השאלה היא על סמך איזה מידע אתה קובע שיש או אין כלום.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711682
בדיוק כך!
והשאלה שלי- האם לא צריך להחיל אותם קריטריונים על כולם?

מבחינתי אם הפרקליטה לא התנהגה כראוי- צריך להוקיע אותה. אם ראש הממשלה ההתנהג לא כראוי- צריך להוקיע אותו.
אבל בעשרים השנה האחרונות השתרשה התפיסה שרק מה שפלילי נחשב. ולדעתי זו תפיסה נוראה שהופכת אותנו לרפובליקת בננות.
יותר מדויק אולי- שמי שבקבוצה שלי, רק פסק דין חלוט נחשב, וגם זה בקושי, ומי שבקבוצה היריבה- הכל נחשב.
לכן לבוחרים של ליברמן לא אכפת מהמיליונים שצצו בחשבון הבנק של הבת שלו (בדיוק כמו לבוחרים של שרון), לבוחרים של ביבי לא אכפת מרמיסת כל כללי האתיקה, וכן הלאה. לבוחרים של דרעי אפילו פסק דין חלוט לא אומר כלום.

כיוון שהכח משחית, וחברי ממשלה נמצאים בעמדת כח מהגבוהות שיש, דרוש שיהיה מעליהם שוט שימנע מהם ללכת בדרך הרעה. והשוט הזה לא יכול להיות רק משפט פלילי.
התהליך הפלילי ארוך ומסורבל, עוברות שנים של חוסר ודאות, רף ההרשעה גבוה, והפרקליטות לא תגיש בכלל כתב אישום אם אין לה בטחון גבוה שהוא יעמוד ברף הגבוה של הוכחות שנדרש במשפט הפלילי. בהיעדר שוט אחר הופך יותר ויותר משתלם לפוליטיקאים להתנהג באופן לא ראוי, לא מוסרי, לא אתי, על גבול הפלילי, בלי לשלם על זה מחיר.
אילו היו כללי אתיקה עם שיניים לחברי ממשלה לא היה צריך לחכות שנים להכרעה בערכת הערעור האחרונה, והיועמ"ש לא היה מוותר על הגשת כתב אישום במקומות שהשחיתות זועקת מהם לשמים, כי קשה יהיה לו לעמוד ברף ההוכחה הפלילית. ההרשעה המשמעתית היתה מהירה, ומבהירה את כללי המשחק גם לפוליטיקאים וגם לציבור. לא היה מצב שחבר ממשלה היה לוקח הלוואות מטייקונים בלי להחזיר ועולם כמנהגו נוהג.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711685
קצת אבדתי את הקשר בין המקום שאליו הגענו, ובין תגובתי תגובה 711648 שבה בסך הכל בקשתי ממי שהביא מספר "שורות תחתונות" של גופים רשמיים, התייחסות ל"שורה תחתונה" מסוימת אחרת.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711714
חשבתי שלשם הדיון מתפתח, אבל אולי זה רק אצלי.
בין כתב אישום פלילי לבין ''לא היה כלום'' ישנו מרחב שמטופל בדין משמעתי.
לחברי ממשלה אין דין משמעתי, ולכן יש מרחב אפור גדול שבו הם יכולים לטעון ש''לא היה כלום'' בזמן שיריביהם הפוליטיים עושים עצמם מתפלצים מההתנהגות הלא ראויה שעוברת בשקט.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711970
היות שאת כללי האתיקה אמורים לקבוע אלו שמפירים אותם-אין סיכוי שיקבעו כללי אתיקה. האתיקה איננה כללים אלא תפיסת עולם. אינני בטוח שבבריטניה יש כללי אתיקה שעל פיהם ראש ממשלה כמו ביבי היה מתפטר. ההתנהלות הדמוקרטית אינה נקבעת על ידי מה שעושים אלא על ידי דברים שלא ייעשו. לכן הבעיה אצלנו היא מסגרות המוסר הציבורי; מהם הדברים שלא ייעשו- שהציבור לא יקבל אם הם נעשים.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 711991
לחברי הכנסת יש כללי אתיקה, לעובדי מדינה יש דין משמעתי, אבל לחברי ממשלה אין. יש רק את כללי אשר למניעת ניגוד עניינים שהממשלה אימצה בהחלטת ממשלה, ואין להם שיניים.
ב 2006 הוקמה ועדת שמגר לקביעת כללי אתיקה לחברי ממשלה. הועדה הגישה את מסקנותיה ב 2008 אך ממשלת אולמרט דחתה אותן. מאז ועד היום הממשלה ממסמסת את התהליך, וברור למה.
מחאה ציבורית מספיק חזקה אולי תוכל להביא לחקיקת חוק של כללי אתיקה לחברי ממשלה גם ביוזמה פרטית ולא ביוזמת הממשלה.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712135
כללי אתיקה לחברי ממשלה במדינה בה ראש ממשלה עם שלושה כתבי אישום ממשיך לקבל תמיכה עצומה מהציבור?
לי זה נשמע קצת מנותק מהמציאות הישראלית. על מה אתם מדברים?

זה כמו לדבר על הצורך להדפיס ספרוני אטיקט בכנס ברברים.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712136
אין לרוב הציבור הישראלי אמון במערכת המשפט ומשטרת ישראל.בנסיבות אלו הדיקטטורה נאה ויאה ומתבקשת.

גם מדינת ישראל זקוקה למהפכה עקובה מדם כמו שאר העמים .
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712148
"החלק הראשון לא נכון. החלק השני לא יהיה"

נכון ל 2018 אמון הציבור במשטרה הוא 52%, בבית המשפט העליון הוא 54%. להשוואה אמון הציבור בממשלה הוא 34% ובכנסת הוא 30%. מתוך: https://www.idi.org.il/articles/25015
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712151
בדומה לבדיחה על החוצפה האולטימטיבית?
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712153
ספר..
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712154
לחרבן בכניסה לדירה שלך, לדפוק בדלת ולבקש נייר טואלט.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712157
טוב, זה הרבה יותר מוצלח ממה שאני חשבתי במקור, אני זורם עם זה.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712184
הנתונים שהבאת - שאולי ביום בהיר נכונים ב 50% - מנחמים אותך ונותנים לך את התחושה שלמרות הכל נע תנוע?

בשנת 1861 הושלכו פשקוולים ברוסיה ברחובות בהם נכתב ' עם מפגר אנחנו, ובזאת ישועתנו'. מאחר ואני מפקפק אם אנחנו יכולים להכלל בגדר 'עם', אז אפילו ישועה לא תצמח לנו מהפיגור הזה.

מכל מקום גם מדינת ישראל תשתה ביום מן הימים את כוס התרעלה אשר רקחה לעצמה במהלך 70 שנות קיומה. בני אדם שלא מרגישים חלק מהחברה שונאים את המדינה הזאת שנאת מוות. שנים של השפלות וביזוי של קבוצות גדולות בחברה. מהערבים שעד היום מרגישים שהם אפסים. מהחרדים שעד היום מתייחסים אליהם כמו לפרימיטיבים וחשוכים, ואפילו כאן באתר הנאור כותבים מביאים לי מחקרים למה חשוב לדחוף להם לימודי ליבה, וכלה בשאר האוכלוסיות השקופות. וזה ממשיך בשוטרים פושעים שמפוצצים אותך במכות ואז מגישים נגדך תלונה שתקפת שוטר ובשופטים שמשתינים על כולם בקשת אליפטית.

כל אלו ועוד רבים שומעים ורואים ומבינים והאינסטקים שלהם מדויקים - החברה הזאת חברה חולה ורקובה. וכשנופלים טילים על תל אביב לא רק הערבים שמחים אלא גם החרדים והמתנחלים ואנשי הימין וכל מי שמדינה דפקה אותו, כה משתוקקים שתל אביב תחרב והמגדלים שלה יקרסו כמו ב 911, כי סמל השחצנות סופו להתרסק.

עכשיו תמשיך לספר לנו סיפורי סבתא.
לעומת זאת ב''נוסע מתמיד'' הוא ממשיך לצבור 712176
אני חושב שיש יחסי גומלין בין הנורמות שקובעת הממשלה לבין אלו שהציבור מקבל כלא ראויים. כשם שהנורמות הללו הלכו ונשחקו בעשורים האחרונים משני הצדדים, אני מאמין שמהלך חקיקתי יוכל לסמן קוים אדומים ולהפוך את תנועת המטוטלת.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 713558
נזכרתי בתגובה הנשכחת הזאת שלי לנוכח מה שקרה מאז עך לאחרונה. אם נחזור למה שקרה אז כשכתבתי את התגובה, גנץ הציע בפרוש ללכת עם נתניהו לממשלת אחדות לאומית בתנאי שיסיר את בקשת החסינות שלו, ומכך שנתניהו דחה את ההצעה הבנתי שנתניהו אכן רוצה ללכת לבחירות נוספות, למרות שהוא טוען שאינו רוצה בכך ומוכן ללכת לממשלת אחדות לאומית. סירובו של נתניהו, כפי שכתבתי, לא מצא כן בעיני משום שנראה שאין תוכו כברו.
לא שיניתי את דעתי זו, אבל עכשיו, לנוכח מה שקרה מאז יש לי גם ביקורת על גנץ, כי נראה שגם הצעתו ההיא שקפה חוסר תום לב. זה משום שבינתיים, כפי שצפיתי, נתניהו לא היה זוכה לחסינות מהכנסת. לכן הוא הסיר את בקשת החסינות, ולנוכח מעשהו זה נעלם המכשול לממשלת אחדות. אבל מצד גנץ אין שום סימנים שבאמת התכוון ברצינות כאשר הציע את ההצעה, כי הסיסמא ''רק לא ביבי'' לא נעלמה ממחנהו גם לאחר הסרת החסינות.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 713573
ולפני שאתוקן בניסוח מתחכם על ידי משתתף ותיק, התכוונתי כמובן ל''לא מצא חן בעיני'' ולא כפי שכתוב.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 713574
גנץ חזר ואמר שהוא לא יישב בממשלה שבראשה נתניהו. זו אינה סתם סיסמה. גנץ לא מוכן לשתף פעולה עם הההאחזות בכיסא של נתניהו (לפחות לדרכם של מצביעיו של גנץ).
נתניהו מאבד נקודות אצלי 713575
כשכתבתי את תגובתי הראשונה בזמנו הוא בפרוש אמר שהתנאי שישב בממשלה עם נתניהו הוא שנתניהו יסיר את בקשת החסינות. תגובתי התבססה על דיווח שפורסם באמצעי התקשורת. לא הבאת אז מקור (וחבל שלא עשיתי זאת) כי הידיעה הזאת התפרסמה והכול הכירו אותה אז.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715051
לא תוכו כברו. זה כל הסיפור. אי אפשר לנהל משא ומתן עם שקרן פתולוגי כי אי אפשר לסמוך על שום הסכם איתו.
ביבי לא מכבד פסק דין של בג״צ‏1, אז הסכם רוטציה הוא כן יכבד? נו באמת. רק משוגע או תמים קיצוני יסגור עסקה עם נתניהו. האיש עשה שטיק אחד יותר מידי בחיים שלו ועכשיו יש לו רק או חיילים ממושמעים או אנשים שלא מאמינים לו. זהו. זה מה יש. את הבור הזה הוא חפר לעצמו.

_______
1 מי שחושב שזה אדלשטיין ולא ביבי שהחליט על אי מילוי החלטת בג״צ תמים או מתמם.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715057
איני מבין מדוע הצמדת את תגובתך לסיפור שבו מוכח חד משמעית שדווקא גנץ הוא זה שאינו עומד במילתו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715074
את זה אני יכול להסביר:
זה משום שהתגובה היא מסוג "הצד השני הרבה יותר גרוע".
תגובות כאלה, ממשפחת ווטאבאוטיזם, אופייניות יותר לימין, ולכן מובנת הפליאה שלך.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715082
יש לך לינק למחקר שמוכיח את המשפט האחרון שלך?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715091
לא, זאת התרשמות אישית שלי. אבל יש לי דוגמאות אם אתה רוצה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715099
בטח תסכים איתי שיש לא מעט דוגמאות הפוכות. יש מצב שמדובר בהטיית האישוש הישנה והטובה?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715110
לא יודע. בוא נראה- אני אביא דוגמה, ואתה תביא דוגמה הפוכה.

א'- "נתניהו קיבל מתנות מאילי הון ותקשורת וסידר להם דברים בתמורה"
ב'- "ומה עם גנץ שהחברה שהוא עמד בראשה רימתה את המשטרה?"
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715137
דוגמא משמאל: תגובה 715074
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715151
נה, זאת הטענה שאתה מבקש לסתור. תצטרך להשתמש בדוגמה אחרת, אחת שמשתמשת במלים ''ומה עם...'' או ביטוי דומה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715182
הממ, המשחק שאתה מציע פה הוא מטא-ווטאבאוטיזם.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715188
באמת? ומה עם המשחקים שמציעים אחרים, כמו חידות ההגיון של השוטה?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715192
הם קשים, המילה היחידה שהצלחתי למצוא ב-‏11 אותיות וקשורה אסוציאטיבית לציור היא "ואוסצילציות".
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715193
המילה השנייה היא ברורה: אסימפטומטית. אבל מה הראשונה?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715205
אוסצילציה, אבל זה פשוט מדי.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715207
שאלתי את השוטה אם המילה הראשונה בעברית היא 5 אותיות, הוא ענה שלא.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715276
הבעיה שלכם היא שאתם חושבים עקום.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715381
סינוסיטיס?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715456
:-) (כזכור לך זה כבר היה בשימוש)

הרשה לי לצטט אחד מענקי הרוח שקמו לעם ישראל בצוק העתים: "יש ביטוי עברי יפה: "דרך הישר." כמו תמיד, דרך הישר זו הדרך שבה נלך".
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715460
הביטוי הזה כאן מזכיר לי בדיחה מאד לא נחמדה או תקינה פוליטית:
אתה יודע מה הדבר האחרון שעבר בראשו של טייס הצ'לנג'ר‏1?

1 במקור סופר על המורה בצוות, אבל ניסיתי לתקפלט ולו במעט.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715464
אני מכיר את השאלה מה הדבר האחרון שעובר בראש של עש שנפגש עם המכונית של אריק בנסיעה טיפוסית.

על הצ'לנג'ר אני מכיר משחק מלים אחר שכבר אי אפשר להתשמש בו כי אף אחד לא זוכר את הפרטים הרלוונטיים.
הגה הכיוון 715465
אותו הרעיון. ובמשפט שלך - נלך דרך הישר, נרסק אותו ונמשיך הלאה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715519
אצלנו היא כיכבה בבדיחה שאינה בטוב טעם, אבל לאו דווקא לת"פ: מי המורה הכי מפוזרת בעולם.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715211
אה, ככה?
ומה עם עוכר השמחות שזה לא קשה לו?
הוא בטח מקבל את הפתרונות מקשה אחת עם החידות.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715084
נתניהו "הסיר" את בקשת החסינות כמה שעות בודדות לפני ההצבעה עליה, כשהיה ברור מעל לכל ספק שהבקשה לא תתקבל. הסיבה למשיכת בקשה לא הייתה ויתור על חסינות, אלא לחסוך הפסד בהצבעה‏1.
הדבר משול למצב בו הרשימה המשותפת תשנה את השם שלה ל"איחוד הרשימות" אחרי שיכנסו לקואליציה עם גנץ, ומישהו יגיד שגנץ לא שבר את הבטחת הבחירות שלו לא לשבת עם הרשימה המשותפת.

___________________
1 נראה שזה הופך לשיטה בליכוד - כשעומדים להפסיד זורקים את כלי המשחק בזעם על הרצפה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715086
לא מפסיק לשעשע שאלה שנזעקים על "הפרת הבחירות של גנץ לא לשבת בממשלה עם המשותפת"‏1, הם בדיוק אלה שמעודדים אותו בכל הכח להפר את הבטחת הבחירות העיקרית שלו - לא לשבת תחת ראש ממשלה מושחת ועם שלושה כתבי אישום, ולעשות כל שביכולתו להחליף את ראש הממשלה הזה. כנראה שאין בעיה בלהפר הבטחות, בתנאי שזה אלה שאתה רוצה שיופרו.
הכל מהפוזיציה.

1 שרק לצורך הפרוטוקול - הוא עדיין לא הפר אותה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715119
כחול לבן הבטיחה לבוחריה הבטחות סותרות, שאי אפשר תיאורטית למלא את כולן באותו זמן. אני חושב, למשל, שהססמה ''ישראל לפני הכול'', מחייבת מהלך של ממשלת חירום בשעה קשה זו, בהיעדר אפשרות אחרת.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715120
שעה אחרי שכתבתי את התגובה ההיא, גנץ עשה אורלי לוי והפר את הבטחתו הראשית לבוחריו (מה שגם רע לישראל - המדינה רק תפסיד מהמשך שלטון הארדואן לשנה וחצי ואולי יותר, ולא תרויח כלום מהתמיכה בו של גנץ).
אוי לבושה, בשביל הפארסה הזו היה צריך לכנס את בג"ץ פעמיים השבוע? כבר עדיף היה לחכות ליום שני ולחסוך כמה ימים של עוגמת נפש.

נקודת יציאה קרובה: האם ביבי יעמוד בבית המשפט ב-‏24 במאי?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715122
אם גנץ עשה מעשה שאינו ראוי בעיניך, הוא, מנהיג המפלגה שבה בחרת עשה זאת. לא אני. מה אתה רוצה מחיי? אני שמח בגלל שאני חושב שמדינת ישראל נחלצה ממצב מאד מסוכן. וקשה לי לחשוב על על דרך אחרת שבה הייתה יכולה להיחלץ.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715123
אז לפחות אני מבין מתגובתך שלא אכפת לך אם גנץ מפר הבטחת בחירות, למרות שכשנראה לך שהוא מפר הבטחה אחרת זעקת מרה.
לא אכפת לך מהבטחות, אכפת לך מימין או לא ימין. לפחות זה ברור עכשיו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 715124
אני מצהיר בזאת שבמעשיו האחרונים של בני גנץ יש משום הפרת אחת מהבטחותיו לבוחר ויש לגנותו על כך. מדובר בעוד סיבה לכך שכל אלה שהצביעו עבור ''כחול לבן'' עשו טעות חמורה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723867
ומה דעתך על הפרת הבטחת הבחירות המרכזית של נתניהו לבוחריו - הסיפוח שזה עתה נקבר קבורת חמור?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723872
תגובה 722603
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723878
הלוואי ותגובה זו תאפיין מגזר רחב ולא תיעלם בדרך לקלפי.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723897
רגע. יש לנו עכשיו שלום. אולי נתחלף בפתקים. . .
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723900
מזל של-UAE עדיין אין טילים בליסטיים עם ראשי נפץ גרעיניים.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723906
אתה הרי כבר מכיר את משנתי ויודע שאני כבר מזמן לא מצביע לפי שמאל/ימין.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723907
כן, אבל איך תוכל להימנע מלהצביע עבור מי שהביא לנו שלום כל כך נחמד.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723908
שלום נחמד קטנטן רחוק מלהלבין כל כך הרבה חטאים גרועים הרבה יותר.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723915
לא באמת התכוונתי שתענה ברצינות על תגובתי.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723921
ושלום גדול, כן?

יואיל נא מר הפונז הנכבד לספר לנו כמה מדינות ערביות צריכות לכרות איתנו הסכם שלום כדי שכבודו ילבין את חטאיו האיומים?

כמה דגלים צבעונים (ירוק/אדום/שחור) עם חרבות נצטרך לקדש כדי שהתקשורת הישראלית תפסיק להקדיש 70% מהחדשות שלהם נגד נתניהו?

כמה חומוס נצטרך לנגב בחום הלוהט של המדינות האומללות הללו שרק מבקשות כמה טילים מדויקים מפני איראן- כדי שהסדר היום הציבורי שמשסע את ישראל משנות ה90 יפסיק?

או שבעצם זה משהו אחר שקשור לתחום הנפשי ולא מדעי המדינה.

אני סבור שאי אפשר להסתפק בפרויד אחד. אנחנו זקוקים לאולמות מלאות בפרוידים כדי לפתור את בעייתם הנפשית העמוקה של כת רל"ב. גם אם היה מביא להם שלום עם כל הערבים, ומוחמד בכבודו ובעצמו היה ממליץ על ביבי, עדיין היו רוצים לתלות אותו בכיכר העיר.

אבל אתמול חשבתי על זה כשראיתי את הכתבות בהארץ נעים באי נעימות עם שינוי מה בתמונות של ביבי שבו הוא נהפך מהשטן למריה תרזה. ותוך כדי בולמוס של אלכוהול וסמים קלים היה לי חיזיון מה.
ובחזוני הבנתי שביבי נענש כי הוא שם לשמאל את המראה הכי ברורה ביקום במשפט מוזר - הם שחכו מה זה להיות יהודים - ואידך זיל וגמור.

שאלה לקהל:
ולמי מי ששכח להיות יהודי מצביע?
תשובת תם:
לרשימה המשותפת! הידד! ‏1

ולמען הסר ספק: וזה בסדר שהשמאל /מרכז מצביעים לרשימה המשותפת, אני לא חושב שזה סותר משהו מעקרונות הדמוקרטיה, שכן זכותו של אדם להצביע לכל מפלגה שאושרה לרוץ. מה גם שבנסיבות הפוליטיות שבו הם נתקעו עם לפידברמן-נטקד, הרביעיה הקלאסית אשר הפוכה מכל מה שקשור לליברליזם, הרי שאפשר להבין את התסכול שלהם בעת המחאה מוזרה ובהתאם לכך ובשילוב הקורונה אנחנו עדים לעומס ניכר במחלקות הפסיכיאטריות באזור המרכז.
----------

1 אני בספק אם ערביי ישראל יצביעו להם בבחירות הבאות כגוש אחד לאחר שחלק מהחכים של המשותפת לרגע שחכו שלהטבים זורקים מהגגות ולא תומכים בהם בכנסת.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 723937
גודל נזקיו של נתניהו לחברה, הכלכלה, התרבות והדמוקרטיה הישראלית, כה עצום, שאני לא רואה כרגע שום שלום באופק שיכול לכפר עליהם או לתקן אותם.
המיטב שהוא יכול לעשות זה להתפטר ולתת לאחרים לנסות לתקן.
מסמך הבנות מול נסיכות רחוקה זה נחמד,אבל מה הוא שווה מול מיליון מובטלים ומשטר מלוכני?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724022
נתניהו השיג הישג יפה מאוד בזירה הבינלאומי, ולא היחיד שלו.
הוא גם ללא עוררין אלוף המשחק הפוליטי בארץ.
הוא אינטליגנטי, רהוט, מנוסה, לכאורה כל מה שצריך מראש ממשלה מוצלח.
אני שם את החשדות בפלילים בצד. הוא לא ראש הממשלה הראשון שחשוד בפלילים.

בכל זאת הממשלות האחרונות בראשותו נכשלו כשלון חרוץ בכל התחומים האזרחיים- תחבורה, חינוך, שירותי חירום, אנרגיה, תשתיות, תרבות וספורט.
הכשלון הקולוסאלי בטיפול במשבר הקורונה רק הדגים את אזלת היד של הממשל בראשותו.

אני מניח שלא צריך להתווכח האם הטיפול הממשלתי במשבר הקורונה היה מתחת לכל ביקורת. בכל זאת אביא כמה נקודות:
- תנאי הפתיחה של המדינה היו מעולים: שערי המדינה מנוטרים וניתן לסגור אותם בקלות כמו מדינת אי, ואוכלוסיה צעירה מאוד בהשוואה למדינות המפותחות. בכל זאת המצב התדרדר ועכשיו אנחנו במקום העשירי בעולם במספר המקרים הפעילים לנפש. לשם השוואה- יש כעת אצלנו פי עשרה מקרים פעילים לנפש מאשר באיטליה.
- ההחלטות על שינויים בהנחיות הממשלה התקבלו ללא עבודת מטה מסודרת, בלי תכנון מראש, בלי קריטריונים ברורים, והשתנו מהיום למחר ללא הסבר.
- האכיפה של ההחלטות היתה בררנית. דווקא במגזרים המועדים נאכפו ההנחיות פחות.
- התגובה לנזקים הכלכליים היתה בניגוד לדעתם של כמעט כל הכלכלנים הבכירים במשק.
- עדיין לא עבר תקציב לשנת 2020, והיעדרו גורם להחמרה גדולה במצב הכלכלי.

מה גרם לכשלון?

לדעתי הדבר החמור ביותר, והסיבה העקרונית שבגללה צריך להחליף את הממשלה, ובמיוחד את העומד בראשה, הוא שטובת המדינה נדחקת מהמקום הראשון בשיקולי הממשלה לטובת אינטרסים אישיים ופוליטיים.
נתניהו הוא ראש הממשלה הראשון שבזמן משבר לא שם את טובת המדינה במקום הראשון מול כל שיקול אחר.
כבר היו לנו ראשי ממשלה מושחתים, אבל כזה דבר עוד לא ראינו. אולמרט לא ניהל את מלחמת לבנון כשהשיקול האישי והפוליטי גובר אצלו על טובת המדינה, אבל נתניהו כן.

לדעתי המחאה מחמיצה כשהיא לא מציבה את העניין הזה בראש. כי זה לא ימין מול שמאל. זה בעד המדינה ונגד המדינה. לדעתי כל מי שימשיך להצביע לנתניהו אחרי הכשלון בטיפול בקורונה מצביע נגד המדינה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724040
ראשית- אין לי דרך להגיב לטענתך שבתקופת ממשלות נתניהו כל הנושאים האזרחיים שמנית ירדו בתקופתו. שכן זה בסיסי יהיה שתביא אסמכתאות לכך וזאת בהתאם לשורות לקונויות ופשוטות כגון: בהשוואה למדינת א בתקופה ב ובחישוב אקוולנטי מוערך ש,, וכו'.

לעניות דעתי משבר הקורונה הוא משבר דמיוני שכן אין יישות מדינית אשר הייתה ערוכה לכך. ומעבר לזה - את המסקנות סופרים בבית הקברות, לבנתיים מצבנו לא רע.

ובכל מקרה: כן! צריך להחליף את נתניהו במישהו טוב יותר. היכן הוא בן הבליעל? תביא אותו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724043
מבלי שנכנס לניטפיקינג (בכמה ירדו ציוני התלמידים במבחני פיזה, כמה אחיות ומכשירי MRI חסרים, איפה המסילה הרביעית באיילון, כמה צריך לשלם על הגז) אני חושב שהתוצאות של הממשלה במבחן משבר הקורונה מדברות בעד עצמן- גם דפקו את המשק משלשה כיוונים שונים, וגם אנחנו מקום עשירי בעולם במקרים פעילים לנפש.

את המסקנות לא סופרים בבית הקברות אלא בגרעון הממשלתי וביכולת החזרה לשגרה שהוא הצליח לממן. בינתיים הגרעון עצום והחזל"ש בין לא משמעותי לבין עלוב.
אתה מבין שכשאין תקציב כל משרדי הממשלה חותכים את הספקים החיצוניים שלהם ואנשים שמתפרנסים מזה נשארים עם חור שחור בחשבון הבנק? העדר התקציב מושך בדיוק לכיוון ההפוך מכל תכניות הסיוע הממשלתיות.
למערכת החינוך היתה חצי שנה להתארגן לפתיחת שנה"ל הבאה. בוא נראה אותם.

>> לעניות דעתי משבר הקורונה הוא משבר דמיוני

מה הכוונה דמיוני? אם אתה אומר שלא היה צריך סגר מ.ש.ל בענק. אם אתה אומר שכן היה צריך סגר מה דמיוני בדיוק?

>> שכן אין יישות מדינית אשר הייתה ערוכה לכך.

לא נכון פעמיים. טאיוואן היתה ערוכה. ומדינות אחרות שלא היו ערוכות פשוט נערכו- איסלנד, ניו זילנד, קוריאה. למה יש לנו עכשיו פי עשרה מקרים פעילים לנפש מאשר באיטליה? איטליה!

>> היכן הוא בן הבליעל? תביא אותו.

כל אחד. קח כל בעל דוכן בשוק, או אחמ"ש מבית הקפה החביב עליך והם יהיו עדיפים על מי שמזיק במזיד.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724044
רוצה לומר- גנץ, בנט, גלעד ארדן, אשכנזי, עפר שלח - כל אחד מהם ראוי בעיני פי מאה מנתניהו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724048
אז איך תסביר את זה שכל האישים אשר מנית ועוד רבים וטובים - כולם היו בניו ועוד על תנאי?
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724053
אני לא מבין למה אני צריך להסביר את זה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724087
אתה לא חייב להסביר את זה, אבל הייתי ממליץ לך להבין את זה וכמאמר המשוררת - אני רואה הרים ואתה רואה שקיעה.

לעניות דעתי מתחילת המאה הנוכחית וקצת לפני, כולם מנסים להפיל את המלך ולא מתוך אהבת המדינה אלא מטעמים אינטרנסטיים אישיים מובהקים של דור חדש שלא הכיר ולא יכיר את יוסף. הם חושקים את משרת ראש ממשלה רק כי זה נותן להם הטבות עתידיות לחיים הנוספים שלהם. מעין כרטיס ביקור למה שאף פעם הם לא היו. ואני לא מצפה מהם אחרת, זה דור מטומטם שאין לי אמון בו.

יש כאלו מהשחקנים שהם דיבלים גמורים עם השכלה של נערי רפול ורק כי זה שעומד לדין א שניסה להפיל את ב אמר לילד המבוהל שיום אחד הוא יהיה ראש ממשלה.

ויש את ההיטיקסטים שאחרי הכסף עכשיו הפוזות של המנהיג, ויש כאלו שרק בזכות האמביציות של האישה הם שם ויש כאלו שסתם בלי כוונה נכנסו.

אין לי מושג מה אתה מוכר בחיים, אבל אני לא קונה ממך את המחשבה שיש כיום אישיות שיכולה להכנס לנעלי נתניהו. ואין פשוט אין. אני יודע שאין עם מי לדבר ואני טוחן את המקלדת לשווא, אבל תפנים: אין תחליף לנתניהו וטוב שכך.

ובכל זאת - אין אדם ללא תחליף. מה שגורם לי לכעוס על ההשמאל/מרכז האידיוט הזה שבמקום להביא דמויות נעלות במשך כל השנים הרבות, הולכים כמו כלבים שוטים אחרי רמטכ"לים עייפים וזה כה מאפיין את הפשיזם הפחדן שמסתתר מאחורי המדים ועוד מעז להצהיר שהוא ליברל.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724088
כמה מהם, בנט, גלעד, ארדן, אחראים לכשלון כמו נתניהו. קצת מוזר שהם ראויים בעינך יותר מנתניהו.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724090
אני מאמין שטובת המדינה עומדת אצלם במקום הראשון, וזה התנאי הראשון שלי. אצל מלחכי הפנכה של נתניהו- כץ, רגב, אוחנה וזהר- אני חושב שהרקבון כבר פשה.
אני מאמין שטובת המדינה עומדת במקום הראשון גם אצל שקד ולפיד, אבל עליהם אני סתם לא סומך בתפקיד הזה. אצל האחת בגלל שטובת המדינה בעיניה כל כך שונה מטובת המדינה בעיני, ואצל השני כי הוא רדוד מדי.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724095
שום דבר בהתנהגות שלהם (בפרט של בנט) בעשור האחרון לא גורם לי לחשוב שאתה צודק.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724097
גנץ במיוחד, כי הוא נכנס מתחת לאלונקה לטובת המדינה ודי קבר את עצמו פוליטית (ביודעין או שלא). האחרים חפים מפשע בעיני עד שתוכח אשמתם. זו האשמה כבדה מכדי שאטיל אותה כלאחר יד. לקח לי זמן עד שהאשמתי בה את נתניהו עצמו.
צריך להבדיל בין מי שטובת המדינה בעיניו שונה מטובת המדינה בעיניך לבין מי שמעדיף את טובתו האישית על פני טובת המדינה. מי שגרר את המדינה לסבב בחירות שלישי (ואולי רביעי) הוא החשוד המיידי בעיני (תרתי משמע). אלו שנגררו לכך לא.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724181
אם בנט היה מצטרף ל''ממשלת חירום'' עם השמאל, אם ליברמן היה מצטרף לממשלת הימין עם נתניהו, אם לפיד היה מסכים להקים ממשלה עם החרדים והערבים, אם ארדן וגלעד היו פורשים מהליכוד ומצטרפים לממשלת חירום עם השמאל... לרובם היו כמה אפשרויות למנוע חלק ממערכות הבחירות, וכולם יכלו להקריב את עתידם הפוליטי על מנת לסיים את שלטונו של נתניהו, שהם מכירים טוב ממני וממך. היחיד שבאמת העדיף את טובת המדינה על טובתו האישית הוא גנץ (ועל זה הם אף פעם לא יסלחו לו).
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724184
טיעון טוב.
כל מה שיש לי לומר הוא שבצוק העתים רף הדרישות שלי נמוך.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724189
א. איך הצטרפותו של ליברמן לנתניהו היתה מסימת את שלטונו של נתניהו? תמהני.
ב. לפיד היה מקים ממשלה עם החרדים, הם לא היו מקימים איתו, זוכר את ה"גוש" הידוע לשמצה? תמהני שוב.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724193
להזכירך, אני עונה על הטענה של אריק: "מי שגרר את המדינה לסבב בחירות שלישי (ואולי רביעי) הוא החשוד המיידי בעיני (תרתי משמע)."
א. הצטרפותו של ליברמן לנתניהו היתה מונעת מערכת בחירות שלישית (או ראשונה, או שניה, או רביעית).
ב. אם הוא היה מנסה ונכשל, אפשר היה להגיד שהוא לא אחראי. בגלל שהוא אפילו לא ניסה, לא עם הערבים ולא עם החרדים, והצהיר וחזר והצהיר שהוא לא ידבר איתם, אז אני לא רואה איך אפשר להגיד שהוא לא אחראי לגרירת המדינה לבחירות. אם אתה מצהיר מראש שלא תשב בממשלה עם נתניהו, ולא תשב עם החרדים, ולא תשב עם הערבים, אתה מצהיר מראש שלא תקים ממשלה, ולמעשה שתוצאות הבחירות יכולות להיות או ממשלת נתניהו או בחירות חוזרות.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724195
במחשבה שניה הגבתי מהר מדי.
האחריות של ראש הממשלה לגורל המדינה גדולה בהרבה מזו של ח''כ מן השורה, ולכן סדר העדיפויות שלו מבחינתי אמור להיות שונה. דוגמה מייצגת- מנחם בגין כח''כ באופוזיציה וכראש ממשלה.
ח''כ מהאופוזיציה אמור לאתגר את דרכה של הממשלה כל הזמן. עבור זה הוא קיבל את המנדט מבוחריו.
חברי ממשלה לא מייצגים רק את הבוחרים שלהם, אלא את כלל הציבור.
על שרים יש אחריות גדולה, אבל עדיין קטנה מזו של ראש הממשלה, שמתווה את הדרך. על כן אני אמור לשפוט אותם יותר לחומרא מאשר ח''כים בכלל, וח''כים מהאופוזיציה בפרט. אבל את הטענה הראשית אני עדיין חייב להטיח בראש הממשלה כי הוא הנושא הראשי באחריות לגורל המדינה. הוא צריך להיות תמיד ראש הממשלה של כווולם.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724310
אתה צודק, לדעתי, בהטלת אחריות על ראש הממשלה. אבל נראה לי שמכאן ועד למסקנה שכל ה-Enablers וה-Cheerleaders שלו ראויים פי מאה ממנו הדרך ארוכה.
נתניהו מאבד נקודות אצלי 724314
Enablers כן, Cheerleaders לא. את מלחכי הפנכה של נתניהו- כץ, רגב, אוחנה, זהר, ביטן, אמסלם וכו' אני לא סופר.
בסדר, אלך כברת דרך לקראתך. ראויים פי כמה ממנו.
לפיד זכה בנקודות אצלי 724660
"רשת" החליטה להוריד את תוכנית הסאטירה הוותיקה "גב האומה" משידור בערוץ 13, ואף התירה את חוזהו של ליאור שליין על אף שבחוזהו נותרו עוד 40 תוכניות.
יאיר לפיד כתב בפייבוק:
אסור לפטר את ליאור שליין
"ליאור שליין התחיל אצלי את הקריירה והמשיך אותה על הראש שלי. אני לא מתכונן להעמיד פנים שזה לא כאב לפעמים, קצת הרגיש לי מוגזם, אבל מעולם לא חשבתי שהוא עושה משהו בלתי הגון. זה לא סוד שמכל הפוליטיקאים בישראל, הוא נטפל אלי יותר מכולם. ובכל זאת, אסור להוריד את התוכנית שלו. מפני שפוליטיקאים צריכים לשבת בבית ולחשוש מתוכניות כמו ״גב האומה״. מפני שאחת הבעיות הגדולות שלנו היום הוא שיש לנו מערכת פוליטית שמניחה שאף אחד לא יחשוף אותה. מפני שהומור הוא לא רק הומור - הוא גם החרב החדה ביותר של האמת. שליין הרגיז את בוחריי. את הציבור שלי. היש-עתידניקים בקריזה מתמדת עליו. הבייס שלנו חושב שהוא בלתי נסבל. אלה בדיוק הסיבות שבגללן הוא צריך להמשיך לשדר"

זה ליברליזם במיטבו. לפיד הפתיע אותי.
לפיד זכה בנקודות אצלי 724663
אני לא צופה בתכנית הזאת, ולכן איני יודע במה מדובר, אבל היתכן שהורידו אותה בגלל חוסר עניין ומדרוג (ריטינג) נמוך?
לפיד זכה בנקודות אצלי 724664
מה התחנה הבאה של גב האומה?
תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים 724665
אני דוקא ראיתי כמה תכניות.
לא כזו מבדרת שמעודדת צפייה עקבית. בסה"כ talking heads עם טקסטים שנונים ברמה שהיא די שגרתית בז'אנר. 90% מן התוכן היה יכול לעבור באותה מידה ברדיו.
מהתרשמותי הלא שיטתית, לפיד לא ממש מדייק.
התכנית הלכה על הראש של ביבי וממשלתו. יתכן בהחלט שהיא גם תקפה את לפיד ויש עתיד, אבל ההתקפות היו די ספוראדיות כדי לחמוק מתשומת לבי. הביטויים "המשיך את הקריירה שלו על הראש שלי", "היש עתידניקים בקריזה מתמדת עליו" מופרזים לחלוטין. לכל היותר שליין היה יכול לתפקד כאופוזיציה הממוסדת של יש עתיד.
ליאיר לפיד אין יותר מדי סיבות לחסוך את ביקורתו מערוץ 13 שסגר תכנית סאטירה פוליטית שאין רבות כמוה במדיה.
נדמה לי שהאופציה של סאטירה פוליטית נושכת שאינה מביאה רייטינג גבוה היא לא אופציה בת-קימא במדיה של ערוצי הטלביזיה הגדולים.
בכלל נראה לי שאם היתה תחרות בין תכניות הסאטירה הפעילות היום לבין ניקוי ראש הקשישה, הן היו מפסידות לה.
תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים 724666
באמת. במקום שבו שידרו את ניקוי ראש, משדרים היום את פעם בשבוע ואם זהו זה.
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • האלמון האיילי
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • שוקי שמאל
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • אריק
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • easy
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • שוקי שמאל
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • easy
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • שוטה הכפר הגלובלי
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • האלמון האיילי
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • האלמון האיילי
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • האלמון האיילי
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • צפריר כהן
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • צפריר כהן
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ab
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • צפריר כהן
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ab
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • אריק
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • האלמון האיילי
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • אריק
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • אריק
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ירדן ניר-בוכבינדר
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ירדן ניר-בוכבינדר
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • שוקי שמאל
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • שוקי שמאל
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • הפונז
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • שוקי שמאל
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ירדן ניר-בוכבינדר
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • kozmo5449@gmail.com
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ידידיה
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • ab
  תלמידי חכמ1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ab
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ab
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • שוקי שמאל
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • easy
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ab
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • שוקי שמאל
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ab
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • שוקי שמאל
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • אריק
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • אריק
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ירדן ניר-בוכבינדר
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • הקשה המקשה
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • אח של אייל
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • easy
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • הקשה המקשה
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ירדן ניר-בוכבינדר
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ab
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • שוקי שמאל
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • צפריר כהן
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • easy
  ** 1000 מטפלי נפש בעניין האישיות של ביבי • ירדן ניר-בוכבינדר
  תלמידי חכמים הזהרו בדברי פוליטיקאים • אח של אייל
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • צפריר כהן
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • קוזמו
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • kozmo5449@gmail.com
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • kozmo5449@gmail.com
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • kozmo5449@gmail.com
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  צריך להגיש עתירה לבג''ץ כדי להוציא לניבצרות מיידית את ביבי • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • נביא הזעם
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • תשע נשמות
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אלמוני אחר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • easy
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • easy
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • easy
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • easy
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • נביא הזעם
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • נביא הזעם
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האייל האלמוני
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • easy
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוקי שמאל
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אלמוני אחר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אח של אייל
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ירדן ניר-בוכבינדר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוקי שמאל
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוקי שמאל
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ירדן ניר-בוכבינדר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ירדן ניר-בוכבינדר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • תשע נשמות
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • יובל נוב
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ירדן ניר-בוכבינדר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • קוזמו
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • kozmo5449@gmail.com
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • kozmo5449@gmail.com
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • קוזמו
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • kozmo5449@gmail.com
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • יובל נוב
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • kozmo5449@gmail.com
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ab
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוקי שמאל
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוקי שמאל
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • אריק
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • הפונז
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ירדן ניר-בוכבינדר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • ירדן ניר-בוכבינדר
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • תשע נשמות
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • דב אנשלוביץ
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • שוטה הכפר הגלובלי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • האלמון האיילי
  אובדן עשתונות מוחלט: נתניהו הורס את המשק רק בגלל פוביית ההפגנות • צפריר כהן
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האלמון האיילי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • נובה מת
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוקי שמאל
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • easy
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ירדן ניר-בוכבינדר
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • kozmo5449@gmail.com
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ירדן ניר-בוכבינדר
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ידידיה
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • Sensei
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ארז לנדוור
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ידידיה
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ארז לנדוור
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • Sensei
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ידידיה
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • Sensei
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הקשה המקשה
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוקי שמאל
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • גרשון
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ab
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • kozmo5449@gmail.com
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוקי שמאל
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • יובל נוב
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • צפריר כהן
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוקי שמאל
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • צפריר כהן
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ירדן ניר-בוכבינדר
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • תשע נשמות
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • צפריר כהן
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • שוקי שמאל
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • שוקי שמאל
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • דב אנשלוביץ
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • דב אנשלוביץ
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • דב אנשלוביץ
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • דב אנשלוביץ
  זכרונות מעידן אחר • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוטה הכפר הגלובלי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • צפריר כהן
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוטה הכפר הגלובלי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוטה הכפר הגלובלי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • easy
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • צפריר כהן
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוטה הכפר הגלובלי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • ירדן ניר-בוכבינדר
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • צפריר כהן
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • יהונתן בר
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • תשע נשמות
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • תשע נשמות
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוטה הכפר הגלובלי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • תשע נשמות
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • ירדן ניר-בוכבינדר
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • ירדן ניר-בוכבינדר
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוקי שמאל
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • אלמוני חדפעמי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האייל האלמוני
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • דב אנשלוביץ
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האייל האלמוני
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האייל האלמוני
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • הפונז
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • ירדן ניר-בוכבינדר
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • האלמון האיילי
  גנץ זה לא ''בלפור'', זה ''בלופר''. • שוטה הכפר הגלובלי
  זכרונות מעידן אחר • דב אנשלוביץ
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • ידידיה
  זכרונות מעידן אחר • הפונז
  זכרונות מעידן אחר • האייל השואל
  זכרונות מעידן אחר • אריק
  על כתבלבים ושופרים • הפונז
  על כתבלבים ושופרים • שוטה הכפר הגלובלי
  זכרונות מעידן אחר • שוטה הכפר הגלובלי
  זכרונות מעידן אחר • אריק
  זכרונות מעידן אחר • שוקי שמאל
  זכרונות מעידן אחר • אריק
  זכרונות מעידן אחר • תשע נשמות
  זכרונות מעידן אחר • אריק
  זכרונות מעידן אחר • תשע נשמות
  זכרונות מעידן אחר • ירדן ניר-בוכבינדר
  זכרונות מעידן אחר • אריק
  זכרונות מעידן אחר • ירדן ניר-בוכבינדר
  זכרונות מעידן אחר • easy
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • easy
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  הוי האירוניה • הפונז
  הוי האירוניה • דב אנשלוביץ
  הוי האירוניה • הפונז
  הוי האירוניה • דב אנשלוביץ
  הוי האירוניה • אריק
  הוי האירוניה • דב אנשלוביץ
  הוי האירוניה • אריק
  הוי האירוניה • דב אנשלוביץ
  הוי האירוניה • עומר
  הוי האירוניה • דב אנשלוביץ
  הוי האירוניה • תשע נשמות
  הוי האירוניה • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • easy
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • יהודי תימני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • צפריר כהן
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • אריק
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האייל האלמוני
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • הפונז
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוטה הכפר הגלובלי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • שוקי שמאל
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • האלמון האיילי
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • דב אנשלוביץ
  נתניהו מאבד נקודות אצלי • ab

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים