מכחיש 86811
אמנם הקפדתם לציין ''חשוד'', אבל רצוי להוסיף שהוא מכחיש את כל החשדות נגדו.
מכחיש 86812
לפני שיקפצו הקופצים, אקדים ואומר שאמנם גם אני אינני מקפיד על הסתייגות כאלה בכל הודעותיי (בשל הסח הדעת), אבל הן מתבקשות במיוחד בפרסומי חדשות מטעם המערכת.
מכחיש 86818
כשהידיעה עודכנה, דווח רק על התפוצצות הפרשה ועל מעצרו של החשוד. דברו עדיין לא נשמע.
ובניסוח ''חשוד'' כלומר - כל אדם הוא בגדר חשוד עד אשר שיוכח אחרת. הואיל ומשפטו טרם נפתח וכרגע עומדות כנגד האדם טענות לאי חפותו, הרי שהוא בגדר חשוד.
אגב חשודים ועבריינים מורשעים 86878
שימו לב ללינק הזה, שבו ynet קורא לחשוד "עבריין מין סידרתי", תוך כדי ציון שמו המפורש. אם בסיום המשפט נגדו האיש ייצא זכאי, הרי שכלי-התקשורת הרסו חיי אדם שלא לצורך. כמו-כן הסיפור הוא על העובדה שהשופטת שיחררה אותו למעצר-בית כי היא יצאה לשבתון, ומהביקורת על כך אפשר להסיק שבynet סבורים שחירותו של אדם צריכה להישלל ממנו לחלוטין(גם מעצר-בית הוא שלילה כלשהי, כמובן) עד שהשופט/ת י/תתפנה לטיפול בו.
אגב חשודים ועבריינים מורשעים 86892
הקישור הנכון:

אגב חשודים ועבריינים מורשעים 86917
אני חושב שהביקורת הייתה על כך ששנת השבתון של השופטת מונעת את המשך המשפט.
המצב אינו תקין גם עבור הנאשם (מעצר בית לא ייחשב כחלק מהעונש בניגוד למעצר רגיל, לדוגמא) וגם משום שהנאשם הוגדר כמסוכן ע''י השופטים ובכל זאת שוחרר למעצר בית.
אגב חשודים ועבריינים מורשעים 86991
זה נכון שהביקורת היתה גם על כך, אבל אני לפחות הבנתי מצורת הצגת הדברים בynet גם ביקורת על שיחרור ה"עבריין הסדרתי". העובדה שהשופטים הגדירו אותו כמסוכן לפני ששמעו את הראיות נגדו ותגובת-הנגד שלו בצורה מפורטת נראית לי בעייתית.
עניין השבתון של השופטת נראה לי מוזר- סביר להניח שכל שופט פעיל כשהוא יוצא לשבתון יש אילושהם תיקים שהוא טיפל בהם באמצע, אז מה העניין המיוחד כאן?
המעצר הרגיל הוא תמיד נחשב כחלק מהעונש? זה לא נתון לשיקול-דעתו של השופט? האם לא לזה הכוונה ב"עונשים חופפים"?
אגב חשודים ועבריינים מורשעים 87118
לא, חפיפת עונשים משמעה שזמן הישיבה בכלא על מספר עבירות אינו מצטבר. המעצר תמיד נחשב כחלק מהעונש.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים