בתשובה להרמן שמואל, 14/10/00 14:18
לשבור את הסטטוס קוו 10794
כן הלואי רק שאתה קצת שוכח (או מתעלם) מהקהילה הבין לאומית...באמת נראה לך שיתנו לנו להרעיב 2,000,000 אזרחים כמו כלום? איך זה יצטייר בחוץ? אני תומך במה שאתה אומר, אבל בוא נהייה מציאותיים...
לשבור את הסטטוס קוו 10945
אתה לא ממש הבנת את הרעיון, בגלל שהנקודה היא שהאזרחים שם לא ירעבו למוות בגלל שהם ישברו או יכנאו לפני כן, הרי בסופו של דבר זה פעל לאורך כל ההיסטוריה(חוץ ממצדה).

אתה שואל את עצמך איך זה יצטייר בחוץ, אז אני אומר לך איך עכשיו אנחנו מצטיירים בחוץ:
תסתכל קצת בסי.אנ.אנ ותראה שבתחילת המהדורה הם מרעיינים את הכתבת הערבייה שלהם ברמאללה, אחר כך את הכתבת הערבייה בעזה, ובסוף כדי "לאזן" את הראיונות הם עוברים לישראל, אלה שגם שם הם מרעיינים את סאייב עריקאת.
וכל האישיים האלהכמובן מאשימים את ישראל בכך שהיא תוקפת אותם(מה שכמובן לא נכון) וטובחת בצורה אכזרית באנשיהם! כך אנו נראים בעולם.

אתה רוצה לדעת מה יאמרו על זה בעולם הערבי ה"נאור", הם לא יאמרו שום דבר מיוחד חוץ ממוות ליהודים שהם צועקים בתקשורת הממלכתית במשך כל השבוע האחרון.

אתה רוצה לדעת מה יאמרו על זה באו"ם?
ראה צרפת, זא'ק שירק

אתה רוצה לדעת מה תאמר על כך ארה"ב?
בדיוק מה שהיא אומרת עכשיו: הצדדים צריכים להגיע להפסקת אש ולהרגיע את הרוחות משני הצדדים ובלה בלה בלה וכל שאר הצהרות טפלות.

כך שאנו בעצם מגיעים למצב שבוא התמיכה הבינלאומית שלנו היא לא נכס יקר ערך כל כך בגלל שגם ככה אין לנו הרבה מה להפסיד חוץ מחיי החיילים שלנו שיפגעו מאש חיה כתוצאה מירי של פלסטיינים לעברם אשר בסוף היום ילכו הביתה למשפחותיהם כאילו כלום לא קרה, וכאן היא הטעות!
אל לנו לשחק בצורה עיוורת לכלליו ומלכודותיו של האוייב אשר מתכנן להשפיל אותנו ולקבור אותנו בחזית מוגבלת ועקובה מדם, החוכמה היא להעביר את הלחימה והמועקה לתוך שטח האוייב בצורה הכי נקייה שיש.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים