בתשובה להאלמוני המקורי (מהדיון ההוא), 22/11/02 22:36
טוב, אז לא 108384
ג' היה נורא שנון. לשאר ההודעה שלך לא אתייחס, אלא לחלק שמצטט את הבעילה האנאלית (בהסכמה!) של אפרת בת החמש. דווקא לא הצטרפתי למזועזעים מהקטע הזה של וייל ‏1. גם לא צחקתי ‏2. עבר לידי.

1 איך אפשר להזדעזע ממשהו שמראש נראה שנכתב כפרובוקציה? אף אחד לא חושב שוייל באמת רואה כך ילדות בנות חמש. ואלה שכן רואים אותן כך, לא כותבים על זה קטעים משעשעים לעיתון מקומי.

2 אולי אפילו מאותה סיבה. לא הרגשתי שהוא נוגע באיזו הסכמה שבשתיקה שקיימת בחברה בנושא הזה (ומכאן: גם לא מפוגג מתח כלשהו שגורם לצחוק). בדיחות השואה שלו, לעומת זאת, כן מעלות אצלי חיוכים לפעמים.
<שיחה בטלה. לא לקרוא!> 108388
כשאמרת שג' היה נורא שנון באמת התכוונת לזה, או שזה נאמר באירוניה?

עוד שתי ההערות:
א. אפרת ניצן היא בת 6 וחצי (באמת, בעילה אנאלית של ילדה בת 5?! אין לך גבולות?).
ב. עכשיו ב"החמישיה הקאמרית" הקטע המצויין של רמי הויברגר עושה את יואב טוקר! (די, נגמר. לוקח לי שעות לכתוב את ההודעות האלה). בכלל היה לקט מצויין היום של ה"חמישיה" (הם עושים לקטים נושאיים. היום זה היה על תוכניות טלוויזיה).
<שיחה בטלה. לא לקרוא!> 108394
ואם כבר בדיחות שואה - היה שם את הקטע המצוין על תוכנית הארוח שבה המנחה שואל כל אחד שאלות בסגנון - "אתה איבדת את כל הכסף שלך בקזינו בטורקיה. האם הרגשת, כשאיבדת את כל הכסף שלך, כמו שהרגישו סבך וסבתך, ניצולי השואה, כשהיו בגטו טרזינשטט?". היסטרי ונורא כאחת. (:
<שיחה בטלה. לא לקרוא!> 108403
איזה עיתונים קוראים בקיבוץ לוחמי הגטאות?
מהו משחק הילדים הנפוץ בלוחמי הגטאות?
(יש עוד אבל שכחתי)
באירוניה 108396
ובכלל התכוונתי לא לענות לך, כדי שלא תכניס שוב לתשובה את איילת ואת בציר טוב, כפי שאתה עושה השכם והערב, עם צורך וללא צורך. וגם כדי שלא תזכיר לי שוב שניחשת את זהותי האמיתית, כי אפילו אותי זה כבר משעמם. וגם כי אין לי כוונה להיסחף שוב לשיחות בטלות ולהרוס את מעמדי המעורער ממילא באתר זה... והנה בא העורך הראשי ובפיו בדיחת שואה!

תביא עוד אחת, קננגיסר :-)
אה. חבל. 108431
טוב, בסדר. תשמיצי את ההודעות שלי, תתנערי מכל קשר איתי ותצחקי רק מהבדיחות של העורך הראשי. (לא שכל החיל והרעדה האלה לא קצת שקופים מדי (שלא לומר מוגזמים), אבל ממילא זה לא יעזור לך, כי אין סיכוי שדובי יזכור משהו מזה).
ובכלל אם את חושבת שההתרפסות הזאת בפני הממסד הלבן‏1 תוביל אותך לאנשהו, אני ממליץ לך להסיק מסקנות מחוויותיו של ההוא עם השם של הערבי, שרצה להיות מועמד לראשות הממשלה מטעם מפלגת העבודה.

לא ניחשתי את זהותך האמיתית. את נידבת את אחד מכינוייך מיוזמתך, וכל השאר הוא מידע גלוי (שאותו (כזכור?) לא חלקתי עם יתר קוראי האתר). ובכלל חבל שאת לא עוקבת. לא חשוב.

האמת שגם אני די התפלאתי שדובי הגיב הגיב להודעה שלי, כי הרי נתתי לה את הכותרת ההיא רק בשל החשש מחרונו. מצד שני, ובמחשבה שניה, זה דווקא הגיוני. לך תהיה עיקבי כשאתה סנילי.

1גילוי נאות (כי אח"כ בטח יהיו כאן מיליון אי הבנות): הח"מ הוא (במקרה) יותר פולני מלך ואלנסה ויאיר גרבוז ביחד.
מיליון אי הבנות 108536
כל התרעומת הזו, ואפילו לא אמרתי שהבדיחה של דובי היתה מצחיקה. העובדה שהוא סיפר בדיחה, זה מה שהצחיק אותי.

שבת שלום לך.
מיליון אי הבנות 108556
ברקת, בושי והכלמי! שבת יצאה מזמן. "שבוע טוב לך" הולם יותר.
מיליון אי הבנות 108628
מצידי אפילו שנה טובה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים