בתשובה לגלעד ברזילי, 03/02/03 22:56
126835
אפשר לפשט את העסק. במקום ליצור דירוג בן 7 דרגות, למה לא לנצל את המנגנון הקיים של אי השדים, ופשוט ליצור מצב של אייל "נקי" ו"אייל מלוכלך" - מי שיהיה במצב ה"נקי" לא יראה תגובות שסומנו כבלתי ראויות על יהיה המערכת.

אה, נזכרתי - משום שאף חבר מערכת לא ילך לקרוא את האייל המלוכלך כדי לוודא שאין שם תגובות שהן בלתי חוקיות או סתם מהוות סכנה משפטית לאייל.

בכל אופן - יצירת נישה אקולוגית של תגובות שהן סאב-זירו רק יעודד גולשים מסוימים לאכלס אותה בזריזות. כרגע יש מידה מסוימת של צנזורה עצמית אצל כל הכותבים. כפי שציינתי בהודעה על ביטול אי השדים, גורל האייל מסור כרגע בידי הגולשים. אין לנו שום כוונה להתעסק בשטויות הללו יותר. ניסינו את אי השדים וזה לא הלך. אם נרגיש שהאייל באמת מלא בזבל (אגב, אני לא חושב שזה המצב כרגע), פשוט נסגור את הבאסטה.
יסלושדט האייל! 126839
אין זבל - יש רעש. ואני לא מציע בכלל את מה שאתה מתאר - העורכים (המסכנים?) ימשיכו לקרוא הכל כמו שהם קוראים היום - עם סף של 0. ראית ספאם? הורד אותו ל-‏1 ואפילו קורא עם סף 0 לא יראה אותו. ראית קורא רשום כותב פליים? הורד אותו ל0 וחסוך לי לקרוא אותו. יותר חשוב - ראית אלמוני כותב הודעה יפה? תן לו נקודה, ספר לי.

אגב, באייל היום באמת אין צורך בדרוג מעבר ל2, בשיטה הזו. סתם פתח לשינויים בעתיד (ממש כדאי לקרוא את הfaq של /. ולראות איזה יופי שם: http://slashdot.org/faq/com-mod.shtml#cm520)
יסלושדט האייל! 126979
אתה מוסיף למסכנים האלה עבודה, המון עבודה - שגם אינה כדאית מבחינת עלות/תועלת. נתקלת בפתיל שברור לך שלא תקרא מסיבה זו או אחרת? כמה תנועות page down וזה עובר.
יפה אמרת 126981
יסלושדט האייל! 126984
לא יותר עבודה ממה שיש להם היום - גם ככה הם קוראים הכל. אני מוסיף להם אקסטרא קליק כל 50 הודעות להערכתי - בשביל להוריד רשום, או להעלות אלמוני. סה טו.

כלמקרה, הדיון הזה כבר הפך לשם שמיים בלבד. הטל והדובי אמרו דברם.
יסלושדט האייל! 127056
"אקסטרא קליק כל 50 הודעות" פירושו כי כמות ההודעות שלא תקרא, בשל מודרציה כלפי מטה, היא כ-‏2% מכלל ההודעות... (טוב, נו, פלוס הודעות של אלמונים, שהם להערכתי כ-‏10% מהתגובות). בשביל שינוי כזה להתאמץ? :-)
פגעת בכבודנו מיסטר ברזילי 127073
"ראית אלמוני כותב הודעה יפה? תן לו נקודה, ספר לי."
פגעת בכבודנו מיסטר ברזילי 127115
מערכת האייל נלחמת בזיהום אתרים

אם מגיב זה עבר על חוקי התעבורה ברשת

נא להתקשר לטלפון 8#7(98^-0%
פגעת בכבודנו מיסטר ברזילי 127129
מי זה כהד"ב? המושיע של חולית?

(כדלה"ב)

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים