בתשובה לאפופידס, 22/03/03 23:16
חתול, מה לעשות 136852
תמונות נהדרות :-)
טוב, מאז שעברתי דירה, מרתה הופרדה ממנגו. היא די מאושרת, אם כי אני מקווה להוסיף לה חבר/ה בקרוב.
תמונות של מרתה (ומנגו) מלפני המעבר (וגם כמה שלי):
כשהייתי ילדה, היה לי תרנגול מחמד שמאור אהבתי, אם כי לא נתתי לו שם. הוא בא אלי שאלטף אותו מתחת לכנף :-)
הכל נגמר כשלילה אחד הרגה אותו נמייה (אם כי היא לא טרחה לאכול אותו. סתם השאירה את גופתו זרוקה, עד שפיניתי אותה).
חתול, מה לעשות 136855
בילדותי העשוקה התידדתי עם תרנגול צבעוני ויפה שהיה מוכן לבוא ולנקר גרעינים מכף ידי. קראתי לו ''ארוחת צהריים'', אבל למרות זה הוא זכה לאריכות ימים.
חתול, מה לעשות 136862
לפני שנולדתי, למשפחה שלי היו אפרוחים בחצר (זה לפני שהם עברו להרצליה). עד שאח שלי מלק לאחד מהם את הראש יום אחד, ובא לאמא שלי עם שני חצאי האפרוח ואמר ''הוא לא זז יותר''. מאז לא היו לנו יותר חיות בבית.

טוב, היו לנו ראשנים, אבל הם לא האריכו ימים.
חתול, מה לעשות 136868
איזה חמודיםםםםםםם. למי עוד יש תמונות?
כלב, מה לעשות 136903
אז ככה:
1. ניקו היא כלבה מעורבת (פיט בול/רועה גרמני) שלקחנו מצער בעלי חיים הניו-יורקי לפני שנתיים. התמונות הן לפי הסדר: בראשונה היא בת חודשיים, בשניה בת שלושה חודשים, בשלישית בת ארבעה חודשים, ובשתי האחרונות היא בת שנה בערך. היום ניקו כבר בת שנתיים וחצי, אבל לא השתנתה הרבה מאז גיל שנה.
2. הלינקים המעצבנים הם עדות לשעה המאוחרת, ובעיקר ליכולות ה-html המאוד מוגבלות שלי. הכתובות הן case-sensitive, אז שימו לב לזה שהתעצלתי ושה-N משנה case כל הזמן. אז צריך לעקוב אחרי הלינקים במדיוק. התנצלותי הכנה.
3. כבר אין לי שיער וורוד מזה זמן רב.
4. אני יכולה לכתוב עמודים על גבי עמודים על הכלבה שלי ונפלאותיה, אבל אני אחסוך מכם את התענוג המפוקפק. אז הנה, תמונות:

כלב, מה לעשות 136935
ומה זה שם, העיתונים על הרצפה? לספיגה?
כלב, מה לעשות 137015
כמובן. היה לך פעם גור כלבים? אי אפשר להוריד לרחוב כלבלב בן חודשיים.
ייאמר לזכותה של ניקו שלקח לה בדיוק 24 שעות ללמוד להשתמש בעיתון, מה שהפך את חיינו לקלים ונעימים בתקופה הקשה של חינוך הגור.
אימוצים 136871
תודה. אני מקווה שגם הסיפור שבסוף נטען. על קריאת התגובות אוותר לך. בשלב זה. לא הזכרתי שהוא היה גם חתול האמצע חודשיים ברציפות בPlayCat, למרות שהתנגדתי לעניין. הוא אמר לי שזה כסף טוב, ובעולמנו הלא קל, אתה צריך לנצל כל יתרון שיש לך כדי להצליח. אז ויתרתי.

לגבי חתוליך: בהחלט חמודים. ואני לא חושב כך על כל החתולים. מאז שאימצתי את פיץ, התחלתי לשים לב לגיוון הגדול של הצורות ויותר מזה, האופי של פרטים שונים מקרב אוכלוסיית החתולים. אחת ההבחנות שלי, הלגמרי לא מדעית היא שבאופן מולד, מתחלקים החתולים לידידותיים ולעויינים. בד"כ באותו שגר יהיו פרטים משני הסוגים. בעצם זה די מובן למה.
החוויות בהמשך, ביחוד בשבועות הראשונים, משפיעות אך מעט על כיוון התפתחות האופי בהקשר זה. למרבה ההפתעה, רוב החתולים הביתיים הם תמהוניים עד עוינים, לפחות מאלו שאני פגשתי. מרתה משתייכת לסוג הידידותי, או שאני טועה?

בעניין התרנגול, נזכרתי במקרה שתועד על ידי חוקרים באפריקה, של לביאה (או נמרה) שאימצה גור איילים, למשך מספר ימים וטיפלה בו באותה תקופה. לבסוף הוא נטרף ע"י לביאה אחרת. אכן, קנאת נשים תרבה בשר, או משהו.

ראיתי גם בסרט, מקרה של גור של צבי תומפסון שמנסה לינוק מצ'יטה שרצתה לטרוף אותו. היא לא הניקה אותו, אבל עזבה אותו והוא חזר לאימו.
טוב, זה לא לגמרי קשור. הנמיה הרי לא אמצה אותו. אבל נזכרתי.

לילה טוב
נמיה, מה לעשות 137027
נמיה, כערפד המצוי, רק שותה את דם התרנגולות שהיא הורגת

אוי! כמה לא רציתם לדעת!

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים