בתשובה לXslf, 22/03/03 23:44
אימוצים 136871
תודה. אני מקווה שגם הסיפור שבסוף נטען. על קריאת התגובות אוותר לך. בשלב זה. לא הזכרתי שהוא היה גם חתול האמצע חודשיים ברציפות בPlayCat, למרות שהתנגדתי לעניין. הוא אמר לי שזה כסף טוב, ובעולמנו הלא קל, אתה צריך לנצל כל יתרון שיש לך כדי להצליח. אז ויתרתי.

לגבי חתוליך: בהחלט חמודים. ואני לא חושב כך על כל החתולים. מאז שאימצתי את פיץ, התחלתי לשים לב לגיוון הגדול של הצורות ויותר מזה, האופי של פרטים שונים מקרב אוכלוסיית החתולים. אחת ההבחנות שלי, הלגמרי לא מדעית היא שבאופן מולד, מתחלקים החתולים לידידותיים ולעויינים. בד"כ באותו שגר יהיו פרטים משני הסוגים. בעצם זה די מובן למה.
החוויות בהמשך, ביחוד בשבועות הראשונים, משפיעות אך מעט על כיוון התפתחות האופי בהקשר זה. למרבה ההפתעה, רוב החתולים הביתיים הם תמהוניים עד עוינים, לפחות מאלו שאני פגשתי. מרתה משתייכת לסוג הידידותי, או שאני טועה?

בעניין התרנגול, נזכרתי במקרה שתועד על ידי חוקרים באפריקה, של לביאה (או נמרה) שאימצה גור איילים, למשך מספר ימים וטיפלה בו באותה תקופה. לבסוף הוא נטרף ע"י לביאה אחרת. אכן, קנאת נשים תרבה בשר, או משהו.

ראיתי גם בסרט, מקרה של גור של צבי תומפסון שמנסה לינוק מצ'יטה שרצתה לטרוף אותו. היא לא הניקה אותו, אבל עזבה אותו והוא חזר לאימו.
טוב, זה לא לגמרי קשור. הנמיה הרי לא אמצה אותו. אבל נזכרתי.

לילה טוב

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים