בתשובה לשוטה הכפר הגלובלי, 06/07/03 0:38
אפשרות שלישית 157829
לא הבנתי למה אתה צריך להסתיר את הקשר בין הפסבדונים המכובד, נניח יהושפט ברכה-גלולה‏1, לבין שכ"ג.
שלח לדובי מאמר, ידע אותו כי שמך האמיתי הוא <הכנס כאן שם כלשהו שהגיוני שיופיע בתעודת זהות, ושאינו שמך האמיתי (אבי בן צבי)>, בקש כי ב"דף הכותב" שלך, תופיע השורה: "מוכר גם כשוטה הכפר הגלובלי", או איך שלא מנסחים את זה, ושלום על ישראל. זה מה שאני שקלתי פעם לעשות, אבל בסוף ירדתי מהענין בשל סיבות טכניות‏2.

-----------------------------------------
ובעניין אחר: מזה זמן אני מתבלט ביני לביני האם יש צורך שאחווה את דעתי המלומדת על "מצעד הגאווה" (לא המצעד של ההומואים, זה של הלסביות. היפות.), ואשתף את יתר הקוראים בתמהון הגדול שהיכה בי, עת עשיתי לעצמי הנחה קטנה בסופה"ש האחרון‏3, וצלחתי את מאות התגובות בסקר. היות שידרשו מילים כה רבות, כדי למצות את התרשמותי ואת תמיהותיי אומר רק: שלום, האבר. גוד ביי פרינד. סתם, אשאל רק (ובכך אתן ביטוי רק לחלק קטן ממה שהיה לי לומר): האמנם הסירה המערכת את הודעת ההסרה של עצמה?

.............................................
1 הייתי מציע כאן פסבדונים אחר, אבל לא יפה לזרות מלח על הפצעים.
2 לא כתבתי את המאמר.
3 ולכן, שכ"ג, למרות הטובה האדירה שעשו לך האנשים עם המספריים, מעידתך שמורה עימי לטובתו של ההיסטוריון העתידי, ואולי גם לטובתם של אלה שפיספסו‏4.
4 טל אמנם לא מרשה להעלות קבצים כאלה אל האתר ההוא, אבל אתם יכולים פשוט לעשות חיפוש ב"קאזה" על הקובץ "בלונדינית דו-מינית מהממת". אני לא אומר שתמצאו שם את ההודעה של שכ"ג, אבל אני מבטיח לכם שלא תצטערו.
אפשרות שלישית 157834
היו שמועות שאף אתה נטלת חלק באותו דיון.
אז היו 157838
את מה שהיה לי לומר בנדון כבר אמרתי (תגובה 157830), אבל למענך אני מוכן לחזור על זה שוב: מחוצ'קנת אמאש'ך.
אז היו 157840
תודה. אבל אמאש'י כבר עברה ת'גיל (אחרת מן הסתם היא לא היתה אמאש'י).
אז היו 157844
זהו הבל נפוץ, שחצ'קונים עוברים עם הגיל.

אז זהו, שלא.
אז היו 157845
If you say, you probably know.
אז היו 157854
על בשרי, so to speak.

בכל מקרה, העניין הרבה יותר נפוץ מהנראה לעין - לא סתם מבלות נשים רבות שעות אצל קוסמטיקאיות.
אפשרות שלישית 157839
תודה, אבל הרצון לפרסם את המאמר (הלא נורא חשוב) ההוא אינו בוער בעצמותי במידה שתגרום לי לשקר לדובי. בכלל, נראה לי שהחלמתי משגעון הגרפומניה הקטן שאחז בי ברגע של חולשה.

(אשר לשאר האינסינואציות: תתפלא, אבל לא כל הנוצץ זהב הוא).
בעניין הזהב 157850
זה קשור לשיר החודש?
אפשרות שלישית 159435
"לשקר לדובי"- על מה אתה מדבר? למה לשקר לדובי?
אפשרות שלישית 157848
לטובת אלה שפיספסו - אולי תסביר מה קרה שם?
אפשרות שלישית 157879
מש שקרה שם הוא ששכ''ג נפל במלכודת האיילים כמו טירון כשכתב לעצמו עוד אחד ממכתבי התהילה בהם הוא ממלא את האתר. הפעם הוא לא היה לסבית יפה אלא בלונדינית מהממת אבל העיקרון נישאר. הוא נעלם לכמה ימים ולא חזר עד שלא הצליח למצוא איזה תירוץ עלוב שרק גרם לבושה להיות יותר גדולה. מה שקרה אחר כך הוא שדובי מחק את הפתיל ויותר מאוחר מחק גם את ההודעה על מחיקת הפתיל. האלמוני המקורי מחזיק את ההוכחות, פנה אליו בדואל ואני בטוח שהוא ישמח לשתף אותך בהן. ליתר בטחון תציג את עצמך בתור שאטנית הורסת.
מה דעתי על מצעד האיוולת 157943
אז זהו, שאם הייתי מבין מה קרה שם, אולי לא הייתי מוכה בתימהון כה רב.

בגדול, הדבר היחידי שדי ברור שקרה שם הוא, שכמו שכתב האלמוני מתגובה 157879 "שכ"ג נפל במלכודת האיילים כמו טירון". כל היתר ספקולציות.

ספקולציה שאני נוטה לאמץ היא שהיישות הבלתי קוהרנטית בעליל, שהזדהתה בעיקר כ"לסבית יפה" ומאוחר יותר כ"מולי", הרבתה להגיב להודעותיה שלה עצמה, בעיקר כמעריצה ו/או מאוהבת. היא עשתה זאת בחוסר כישרון בולט, כשבניגוד נניח לשכ"ג שנפל במלכודת בגלל האימייל - דבר שיכול לקרות לכל אחד (טוב, לא לכל אחד, יש דרך להבטיח שזה לא יקרה לך לעולם) - היא פשוט שכחה לשנות את שם הכותב בשדה השם, באופן שהיה פשוט מעורר רחמים. בפעמים רבות אחרות סמיכות הזמנים בין ההודעה לבין התגובה לה, היתה יותר מחשודה.

ספקולציה קצת יותר ספקולטיבית: באופן אישי אני נוטה לחשוד בכל מי שמצד אחד מציגה את עצמה כבחורה, ומצד שני זוכרת באיזו שנה הושבעה שרה דורון כשרה (1983). מצד שני, אולי היא באמת לסבית, ואז לך תדע.
שפקולציות 157950
יש להעיר שידידנו הגלובלי מכיר את הדרך לא ליפול באותה מלכודת, כפי שעולה מ תגובה 82463 שאף מוחזרה בלי בושה ב תגובה 135476

אלא שמאחר ועבר זמן רב מאותן תגובות ועד ימינו אנו, אין לפטור את הנ"ל מהחשד ששכח, או לא נזהר. בקיצור: נפל כמו טירון. מוסכם. כמו כן אין לפטור אותו מהחשד שהוא זה שחיבר את ההודעה הנוכחית. מי עוד היה זוכר את ההודעות הישנות ההן?
שפקולציות 157953
אני אדם תמים ופשוט, ולכן ב''יש דרך להבטיח שזה לא יקרה לך לעולם'', התכוונתי לאמצעי פשוט בהרבה. זה שאני, למשל, משתמש בו.
מה דעתי על מצעד האיוולת 158064
מקורי.
בתור מי שיצא לו שם כמומחה האתר בזיהוי מסתתרים ומחליפי ניקים סדרתיים, אתה יכול ודאי לזהות את המגיב/ה המסתורי/ת שהריצ/ה פה במהלך השנה האחרונה לפחות איזה כמה עשרות ניקים שעל פי השמועות לפחות כתריסר מהם הריצ/ה באופן די קבוע, ולקבוע אם אכן הוא/יא אלוף הניקים האיילי אם לא בכל הזמנים לפחות השנה?
ערביי הרצליה כבר לא כועסים? 158170
אני לא ממש בטוח שהבנתי את השאלה. אתה קובע שהיה כאן "מגיב/ה מסתורי/ת שהריצ/ה פה במהלך השנה האחרונה לפחות איזה כמה עשרות ניקים... לפחות כתריסר מהם באופן די קבוע", ועכשיו אתה רוצה שאני אקבע האם הוא/יא אלוף הניקים האיילי אם לא בכל הזמנים לפחות השנה?
מה דעתי על מצעד האיוולת 158531
שאלה קצת מוטה - אם אתה לא יודע מי זה, איך אתה יודע שאותו אדם הריץ "לפחות איזה כמה עשרות ניקים", ואת כל שאר הפרטים האלה?
מה דעתי על מצעד האיוולת 158560
אפשרות אחת היא שטל כהן מספק לו את כתובתו של בעל הניקים הסדרתי (אחרי הכל, קרוב משפחה של דובי).
אפשרות אחרת זה שהוא עצמו מחליף הניקים הסדרתי 158694

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים