בתשובה לאפופידס, 17/05/04 20:02
? 219780
כנראה שהייתי מחפש עבודה במקומו.

אם הייתי מחליט להתעלל באנשים, המטרה היא מנהל החברה או בעלי התפקידים הבכירים, ולא אשת מכירות מסכנה, שרוב הסיכויים שגם נסעה אליו על חשבונה. ואגב, אני מתאר לעצמי שאם היא עובדת בעבודה כזאת היא אינה במצב שיאפשר לה ''לבדוק את המוסריות של הגוף שבשבילו היא עובדת''.
אהבתי גם את האמפתיה שהוא מגלה כשהיא מחווירה. את ההסברים שלה אח''כ הוא פוטר ב''שכנראה חשבה שאיני יודע לקרוא את צבע פניה ואת הבעתה''. הוא מאיים להפיץ את הסרטון ברשת, ונהנה להמשיך להתעלל בה אחרי שברור שהיא בפניקה מהעניין.
חלאה.
? 219782
אה, שכחתי. אח''כ רץ לספר לחבר'ה איך הוא הצליח להתעלל בה. אני מוכן להתערב שעוד בילדותו הוא היה הטיפוס שמתעלל בחלשים כדי למצוא חן בעיניי החזקים.
האישה והאריה 219789
אז זהו, שאני לא רץ תמיד לחפש את העשירים והחזקים והמנגנונים ותקרות הזכוכית והאילוצים החברתיים וכו'. כלומר גם, אבל אני לא נוטה לפטור מאחריות בוגרים, גם אם הם קטנים וחלשים ופאסיבים. כמובן, הכל במידה ובהתאם לתנאים והאלטרנטיבות.

זכור שלא קל להגיע לגופים השולחים את הזבל עצמם, שלא לדבר על ההנהלות. אולי אם היה אתר בו מידע עליהם היה נאסף ומפורסם (ומתעדכן), הייתי מעדיף לפנות לדרך זו. אבל בעצם גם אז היית מרחם עליהם כי היית מגלה שכאן מפעיל את זה בחור נכה ושם הוטרדה משפחתו (כולל ילדתו בת ה11 המבוהלת) של שולח, לאחר שמספר הטלפון שלו פורסם באתר וכו'

כרגע, כפי ששולחי הזבל עושים לעצמם חיים הכי קלים שאפשר, ועוד מבלי שזה יעלה להם גרוש, אני לא מוצא פסול בדרך הקלה בה נקט מר גולן והייתי שמח להצטרף אליו, כך שאני מקווה שהתכוונת ל"חלאה" במובן הטוב של המילה (:

ולסיום סיפור אמיתי, שהוא משל לעוד דברים הנהוגים במקומותינו:
בקיץ 94', שבועות אחדים אחרי שאשה בת 47 נאכלה ע"י אריה בשמורת סיירה-נוודה, מתברר שהקרן למען ילדיה קיבלה תרומות בסך 9,000 דולר, בעוד הקרן למען האריה קיבלה תרומות בסך 21,000 דולר.
האישה והאריה 219799
שמע, אפו, זה סיפור על *התעללות*. ואח"כ זה ללכת לספר לעמישראל על איך התעללת בבחורה. אין לסיפור שום קשר לדואר-זבל, מעבר לתירוץ די-עלוב.

אני לא נוטה לפטור מישהו מאחריות או נותן לאחרים לדרוס אותי בחיי היום-יום. אבל כן, אם פעולות מצידי היו מבהילות ילדה בת 11, הייתי חושב פעמיים לפני עשייתן, גם אם הן נורא-נורא-משעשעות.
האישה והאריה 219807
טוב, 11 זה באמת קצת מוקדם. כשלעצמי איני נוהג להבהילן טרם מלאו להן 25 שנים (:

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים