בתשובה ליהונתן אורן, 17/05/04 20:15
האישה והאריה 219789
אז זהו, שאני לא רץ תמיד לחפש את העשירים והחזקים והמנגנונים ותקרות הזכוכית והאילוצים החברתיים וכו'. כלומר גם, אבל אני לא נוטה לפטור מאחריות בוגרים, גם אם הם קטנים וחלשים ופאסיבים. כמובן, הכל במידה ובהתאם לתנאים והאלטרנטיבות.

זכור שלא קל להגיע לגופים השולחים את הזבל עצמם, שלא לדבר על ההנהלות. אולי אם היה אתר בו מידע עליהם היה נאסף ומפורסם (ומתעדכן), הייתי מעדיף לפנות לדרך זו. אבל בעצם גם אז היית מרחם עליהם כי היית מגלה שכאן מפעיל את זה בחור נכה ושם הוטרדה משפחתו (כולל ילדתו בת ה11 המבוהלת) של שולח, לאחר שמספר הטלפון שלו פורסם באתר וכו'

כרגע, כפי ששולחי הזבל עושים לעצמם חיים הכי קלים שאפשר, ועוד מבלי שזה יעלה להם גרוש, אני לא מוצא פסול בדרך הקלה בה נקט מר גולן והייתי שמח להצטרף אליו, כך שאני מקווה שהתכוונת ל"חלאה" במובן הטוב של המילה (:

ולסיום סיפור אמיתי, שהוא משל לעוד דברים הנהוגים במקומותינו:
בקיץ 94', שבועות אחדים אחרי שאשה בת 47 נאכלה ע"י אריה בשמורת סיירה-נוודה, מתברר שהקרן למען ילדיה קיבלה תרומות בסך 9,000 דולר, בעוד הקרן למען האריה קיבלה תרומות בסך 21,000 דולר.
האישה והאריה 219799
שמע, אפו, זה סיפור על *התעללות*. ואח"כ זה ללכת לספר לעמישראל על איך התעללת בבחורה. אין לסיפור שום קשר לדואר-זבל, מעבר לתירוץ די-עלוב.

אני לא נוטה לפטור מישהו מאחריות או נותן לאחרים לדרוס אותי בחיי היום-יום. אבל כן, אם פעולות מצידי היו מבהילות ילדה בת 11, הייתי חושב פעמיים לפני עשייתן, גם אם הן נורא-נורא-משעשעות.
האישה והאריה 219807
טוב, 11 זה באמת קצת מוקדם. כשלעצמי איני נוהג להבהילן טרם מלאו להן 25 שנים (:

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים