בתשובה לidan, 05/12/04 14:28
מדינה יהודית שמשחררת ערבי ומשאירה את 266940
פולארד בכלא היא דמוקטטוטורה.
מדינה יהודית שמשחררת ערבי ומשאירה את 266944
לא ידעתי שפולארד יושב בכלא של מדינה יהודית.
איש צעיר! 266971
אתה צריך לחזור על "הפרוטוקולים של זקני ציון". ברור שאמריקה היא מדינה יהודית. וכי יש מדינה שעדיין לא השתלטנו עליה?
מדינה יהודית שמשחררת ערבי ומשאירה את 266979
ואני לא ידעתי שעזאם עזאם ערבי.
מדינה יהודית שמשחררת ערבי ומשאירה את 266980
ואני לא ידעתי מה זאת דמוקטטוטורה.
מדינה יהודית שמשחררת ערבי ומשאירה את 266981
מילה נפוצה בתישקשורת.
דמוקטטוטורה 267104
דמוקטטוטורה: "מדינה יהודית שמשחררת ערבי ומשאירה את פולארד בכלא". ההגדרה היתה ב תגובה 266940
דמוקטטוטורה 267137
יש עוד הרבה פולרדים שישראל משאירה להרקב ואף מוסיפה כמה תולעים משלה לגנגרנה שלהם. האם ניסית לחשוב שאולי הסיבה שהוא שם עדיין קשורה בכך שמישהו פה לא מעוניין שהוא יעשה ראיון בערוץ 2 ? אכן, דמוקטטורה. רציתי להעיר שסר טעם בעיני להשאיר את ההודעות שמתייחסות לעזאם כ"ערבי" תוך השוואה לא נעימה על רקע גזעי...זה לעניין שיקולי המערכת בעיקר.
בקשר למה שהעלו פה על גורל המשוחררים במצרים, האם לאור היחס של ישראל למשוחררי ניו זילנד יש משקל מוסרי לדרישה שהם יקבלו יחס רע ? אמנם זה לא באותה סקלה של חומרת מעשית וחשדות, אבל העקרון דומה. אם מקבלים פרס על הפרת ריבונות של מדינה ידידותית, אז אולי אלה הנורמות ?
דמוקטטוטורה 267138
דמוקטטורה != דמוקטטוטורה.
מה זה דמוקטטוטורה אנחנו יודעים. נשאר רק לברר מה זה דמוקטטורה.
דמוקטטוטורה 267139
מה הפחד מראיון בערוץ 2? הוא יודע משהו על רצח רבין בידי השב"כ?

לדעתי מי שחוצה כביש שלא במעבר חציה צריך להישפט למאסר עולם כאילו רצח את משפחתו ואנס את כל השכנות בבניין שלו. "אמנם זה לא באותה סקלה של חומרת מעשית וחשדות, אבל העקרון דומה".
דמוקטטוטורה 267148
אני חייבת ללמוד "מבוא לדמגוגיה" ממך, את מלמד איפה שהוא?
דמוקטטוטורה 267169
לפי מה שקראתי ממך עד כה, את לא צריכה ללמוד שום דבר בעניין הזה.
דמוקטטוטורה 267183
ממך זה נשמע כמעט כמו מחמאה.
דמוקטטוטורה 267185
חוששני שגם השמיעה שלך לא משהו.
דמוקטטוטורה 267197
כןף בנוסף לחוש הריח שנפגם.
דמוקטטוטורה 267187
זה מדינה יהודית או לא?
מה ההבדל בין דרוזים שהם ערבים לא מוסלמים שבחרו להתרפס בפני יהודים,לבין ערבים סתם כמו בצד"ל.

שחרורו של עאזם עזאם הותנה פעמים רבות בעסקה סבובית שתשחרר את פולארד מכלאו.

הבעיה שלשמאלני שרון מצוות פדיון שבויים לא מזיזה.
סולם ערכים יהודי היה משחרר קודם כל את פולארד.
דמוקטטוטורה 267201
כניראה שאני לא מבינה מה אתה אומר. שיש הבדל בין דרוזי לבין מוסלמי לבין יהודי בהקשר הזה ? טוב, אני הערתי את הערתי למערכת, ולא לך שכניראה לשיטתך השלמה זה הגיוני.
אני מודה גם שלא הבנתי את המשפט העיקרי בתשובתך :שחרורו..הותנה בעסקה סיבובית..." מי היתנה ? ישראל ? מצרים ? משהו לא מסתדר פה. אשמח להבהרות (לא לגבי שיטתך השלמה, את זה נידמה לי שאני מבכרת לא להבין).
מצרים בטח לא התנתה את השחרור הזה בפולרד, ואני רוצה להאמין שישראל לא החזיקה את עזאם כקלף מיקוח נגד עצמה...(אם כי לא אתפלא גם על זה)
סולם ערכים יהודי לא היה מאפשר לפרשת פולארד להתרחש, ולכל מיני דברים נוספים שקורים פה ליהודים כשרים, אז על מה אתה מדבר ? מי שניצל את פולרד ידע מה הסיכון שהוא מפיל על האיש הזה, ו"נידב" אותו בלי שהאיש בדיוק הבין מה הוא עושה. אז האם ראינו איזה גל התפטרויות ענקי מאז ? לא, להיפך. האנשים שהנדסו אותו לא סובלים משום חסרון, והדבר האחרון שהם רוצים זה פולרד חופשי וחי...ועוד בישראל. מה יהיה עם הפנסיה שלהם ? אני דוקא מאמינה 0 או רוצה להאמין שאריאל שרון, שהיהודים כן נגד עיניו, עושה כמיטב יכולתו להחזיר את סולם הערכים היהודי על כנו, ולעשות מה שאפשר בנסיבות האלה. אלא שהוא כפי שאתה רואה לא פועל בחלל ריק ותלוי בגורמים אחרים שגם להם יש מה להגיד.
טוב, אני נזכרתי בעצם שאני עסוקה מידי בשביל הדיונים האלה. בכל אופן אם תבהיר לי את "העסקה הסיבובית" שמישהו התנה, ומי זה המתנה, אקרא.
דמוקטטוטורה 267215
מדוע זהו עניין של המערכת? המערכת באתר זה מסירה תגובות אך ורק אם יש בהן עלבונות אישיים, התלהמויות אד הומינם (וגם אז לא תמיד אלא לפי שיקול מקומי) או דברים בלתי חוקיים (למשל ציטוטים תוך פגיעה בזכויות יוצרים, וכולי). ככל הידוע, מדיניות המערכת כאן היא שאינה מתערבת ב"תוכנן הענייני" של תגובות, ואינה מצנזרת אותו. הדבר כולל גם הבעת דעות גזעניות, וגם היה כאן פעם מאמר גזעני. אלה - התגובות והמאמר - עוררו ויכוחים חריפים, גם מצד חברי מערכת - אך הושארו ולא צונזרו.
דמוקטטוטורה 267218
טוב, אז שיהיה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים