בתשובה לאדם שמח, 16/07/06 21:36
בדידות. ארוך ומעניין. לא ארוך כמו שלך אבל.. 397443
אם למישהו יש משהו לחלוק עליי - אשמח לשמוע דעות שונות. אפילו שאני לא באמת מאמאין שמישהו\י ת\יקרא את כל זה. ואם כן - אז מברוק, שיחקת\ת אותה!
בדידות. ארוך ומעניין. לא ארוך כמו שלך אבל.. 397455
תתפלא, קראתי בשימת לב את תגובתך המושקעת, את *כולה*, מן המילה הראשונה ועד לאחרונה. אנחנו אנשים עם נשימה ארוכה, אחרת לא היינו כאן :-] .

אולי תתכונן מראש לכך שהמשתתפים הקבועים לא ישושו להיכנס אתך לדיונים ארוכים, קודם כל משום שנושא הדיון האינטנסיבי כאן כרגע הוא המלחמה, ושנית מסיבה שאולי אינך מודע לה: נושא האמונה נדון, נלעס ונטחן כבר באתר זה מלמעלה למטה, מימין לשמאל, קדימה-אחורה וברוורס, על הרגליים ובעמידה על הראש. ע"מ שתקבל מושג-מה, אתה יכול להתחיל מדיון 425 ודיון 1365.
בדידות. ארוך ומעניין. לא ארוך כמו שלך אבל.. 398184
דבר ראשון - אני מעריך מאוד שקראת את -כל- התגובה.. אני התעצלי לקרוא את כל התגובות שיש פה. אולי בגלל שמיהרתי, אבל קראתי הרבה..
דבר שני - הגעתי לאתר הזה בטעות (חיפוש מוטעה בגוגל) ואני שמח מאוד שנתקלתי בו!
דבר שלישי - לדעתי, דת, אף פעם לא תיהיה מאוסה, תנו לי שבוע בלי דת ואני יכניס אותה לכל שיחה, אפילו שישאלו אותי מה השעה. אבל זה רק אני..
בדידות. ארוך ומעניין. לא ארוך כמו שלך אבל.. 398209
נו, אז זה טוב שמצאת את דרכך אל הדת ושיש לה משמעות כה עמוקה בשבילך. ולא התכוונתי שהדת מאוסה, חלילה, רק אמרתי שנוצרה נקודת רוויה מסויימת בדיונים כאן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים