בתשובה לאמ, 14/09/16 7:18
ועכשיו ברצינות- מה עובר על גברת קלינטון? 683872
אתה מדבר על האדם שהבטיח שיממן בעצמו את הקמפיין, אבל החל לקושש תרומות (כולל מתורמים כבדים כמו אדלסון) בהמשך? אבל זה לא מפריע לו להפוך את כל הקמפיין לעסק משפחתי (לא עט מההוצאות מופנות לעסקים שונים שבבעלותו). הצהרותיו המופרכות (והסותרות) בתחומים רבים הן הרבה מעבר לסדר הגודל של שרון או אף של ליברמן.
ועכשיו ברצינות- מה עובר על גברת קלינטון? 683898
לא ירדת ךסןף דעתי. לכן אתה מתעסק בקטנות.

להערכתי הילרי קלינטון מקבלת "תרומות" לא פורמליות בשיעור פי עשר ממה שמקבל טראמפ אלא שהתרומות אינן מפורשות אלא תרומות בשיטת "שלח לחמך עכל פני המים".

כמעט כל המימסד מגוייס לבחירתה של קלינטון (בלי שהוא מעביר לה כסף מפורש לתרומות: הכסף הניצרם מושקע בתעמולת זוועה, הפחדות על דברים איומים ונוראים כביכול שיקרו לאומה האמריקאית אם הוא יבחר). אם הוא יבחר דברים נוראים יקרו רק למימסד שלוחם נגדו מכיוון שישללו ממנו פריבילגיות שהן קיבלו מנשיאים חלשים.

היום פאוול האמריקאי (שר ההגנה האמריקאי בדימוס כמדומני) השמיץ את טראמפ. אבל מי שזוכר היטב יודע שפאוול הוא אחד מהפוליטקאים המחורבנים שגררו את ארצות הברית למלחמת עירק השניה. ההפסדים של אמריקה בגין מלחמת עירק השניה גרועים יותר מכל מה שטראמפ יכול לעולל. איך פאוול יכול היה הלגרור את אמריקה, להרפתקה המפוקפקת בעירק ? מפני שהניש בזמו בוש הבו היה נשיא חלש ולא חכם, כזה שניתן לעבוד עליו. הילרי קלינטון תהיה אפילו גרועה יותר בחולשה ובטיפשות מבוש הבן, השגיאות הצפויות ממנה צפוחות להיות גדולות.

האם אתה יכול להעריך כמה כסף גורמים עשירים הרוויחו מהמדיניות המופקרת של הדפסת דולרים מאז משבר המיין פריים (אפס ריבית) שכביכול קידמה את המשק האמריקאי אבל תקעה את המשק במקום, שיעבדה את אמריקה לכלכלה סינית ?. המשק האמריקאי במצב קשה מאוד ומדשדש, כי הכסף הזול זרם בעיקר לכיסי טייקונים. הם יודעים שטראמפ יעשה סוף להתנהלות הפרועה הזו של משק הכספים האמריקאי (לפי זכרוני הוא הצהיר שיעיף מתפקידה את צמרת הפד) לכן הם יעשו ככל יכולתם להפחיד את הציבור האמריקאי.

האם אתה מודע לעובדה שבנק הפד אינו כלל מוסד ממשלתי לאומי (לא פדרלי ולא נעליים) אלא הוא "בנק על" שהוקם על ידי 4 או 5 הבנקים הפרטיים הגדולים של ארצות הברית (לפי זכרוני המקימים הם בנק רוקפלר, בנק מורגן, בנק רוטשילד ועוד בנק ששכחתי את שמו). גוף זה מעשיר את הבנקאות הפרטית על ידי העברת כספים לאומיים לטובת הבנקים האמריקאים הגדולים. חפש ביוטיוב את הסרט THRIVE שמסביר כיצד הוקם הפד ואת מי הוא משרת.

למה הממסד הנצלני אוהב את הילרי קלינטון ? למה הוא מגוייס לסייע לה להיבחר ? כי הילרי קלינטון חלשה וכנראה מספיק טיפשה כדי שאפשר למימסד המנצל להתעלק עליה.
ועכשיו ברצינות- מה עובר על גברת קלינטון? 683899
לעניין הפד: הוא הוקם ע"י ממשלת ארצות הברית ומועצת המנהלים שלו ממונה ע"י הנשיא (אחרת טראמפ לא היה יכול להתיימר להעיף את הנהלת הבנק).

אבל זה מצחיק שתומכי טראמפ מוחים על תעמולת זוועה ומתעלמים מהסתירות הגלויות של מועמדם (יורם ארבל היה אומר על זה: ככה לא בונים חומה!)
ועכשיו ברצינות- מה עובר על גברת קלינטון? 683909
ההקמה והשליטה פורמליים ולא מבטאת את העובדה מי-שולט-במי

באותה מידה ממשלת ישראל יכולה למנות את בנק פועלים, בנק לאומי בנק דיסקונט ובנק מזרחי להיות בנק ישראל.
וכן ישראל יכולה למנות מועצת מנהלים לבנק הזה ולספר לנו שהיא שולטת באותו בנק שלא יפעל חלילה נגד הראינטרסים של המדינה. צפה 3 פעמים בסידרה "מגש הכסף" אולי תשתכנע אז כי כל השליטה של הממשלה בעשירים בישראל היא אחיזת עיניים.

הסרט THRIVE שהזכרתי מסביר בפירוט מדוע זה רע שהפד בארצות הברית הוא "בנק על" שהוקם על ידי הבנקים הראשיים בארצות הברית כדי לשרת את רצון ההתעשרות של הבנקים הללו מכספי הכלכלה האמריקאית.

הסרט THRIVE (סרט חופשי להורדה) פורסם מספר שנים לפני שטראמפ חשב לרוץ לנשיאות. זה אינו סרט תעמולה של טראמפ. סרט זה מבטא את השחיתות של הון-שלטון בארצות הברית.

(הסרט THRIVE דן גם בנושאים אחרים לגמרי, אבל הם אינם מעניינים אותי, גם אינני בטוח שהם נכונים. מה שמעניין אותי בסרט THRIVE הוא שהבנקים הגדולים בארצות הברית השתלטו על מוקדי הכוח הפיננסי בארצות הברית והם עשו זאת באמצעות הקמת הפד שהוא "בנק על" שמשרת את הבנקאים הגדולים של ארצות הברית. ההשפעה של הנשיא על _הפעילות השוטפת_ של הפד כמעט לא קיימת כי הפד מזין את הנשיא באינפורמציה ושולח לו יועצים ש"מסבירים" לנשיא ארצות הברית מדוע פעולת הפד היא לטובת ארצות הברית. מכיוון שכך — נשיא ארצות הברית יכול רק להנהן בהסכמה ל"יעוץ" שהוא מקבל מהפד.

הפד הוא זה שאחראי באופן ישיר להדפסת דולרים ללא הכרה בארצות הברית, מאז משבר הפריים. הדפסת הכסף היתה מוצדקת רק בשנה שנתיים הראשונות כדי למנוע חוסר נזילות אם הבנקים היו פושטים רגל. מעבר לפתרון משבר הנזילות, הדפסת כסף עלולה להתגלות כאקט הרסני שיערער את ערך הדולרים בבוא העת. ניפוח הבורסות על ידי פימפום הדולרים הללו לשוק יצר מנגנון של העברת כסף ציבורי לכיסים של האוליגרכיה הכלכלית בררצות הברית. האוליגרכיה האמריקאית מושקעת בניירות ערך בבורסות האמריקאיות ובורסות אחרות לכן ניפוח הערך של הניירות מאפשר להן לקחת את הכסף הדולרי המפומפם ולהשקיע אותו בנכסים אמיתיים (מחוץ לבורסאות).

העסק הזה של הדפסת דולרים ללא הכרה פועל בינתיים ללא קריסה כי ערך הדולרים מושתת על כלל הסחורות בשוק העולמי (לפי זכרוני 80 אחוז מהסחר העולמי ממומן על ידי דולרים אמריקאים). אם יום אחד לפתע סין ועוד ארצות יצליחו לכונן מערכת סליקת כספים בין לאומית שאינה מושתתת על הדולר האמריקאי, המשק האמריקאי צפוי לקרוס כי הדפסת דולרים זה _סוג של מס_ שארצות הברית מטילה על כלל העולם (האינפלציה כתוצאה מהדפסת דולרית מפוזרת על כלל השווקים העולמיים, האינפלציה זה סוג של מס כי לבעלים "קטנים" של דולרים אין אמצעי יעיל להתגונן מפניה). לא חושב שסין ושותפותיה יעשו מהלך כזה באופן _פתאומי_ כי זה יזיק גם להם אבל יתכן שיעשו זאת באופן מדורג על פני שנים רבות כדי למנוע קריסה של כל השוק העולמי.

כרגע לא נוצרו התנאים הכלכליים להחלפת כסף סליקה בין לאומי מדולרים לכסף אחר. לדוגמא: לסין משתלם בינתיים לא לייצב את האינפלציה של המטבע הסיני כדי להפוך אותו לכסף סליקה כי היא מנהלת מלחמת מטבעות לצורכי תחרות סחר, כל עוד המטבע הסיני לא מיוצב אינפלציונית הוא לא יכול לשמש כסף סליקה בין לאומי.

אם הגברת קלינטון, המריונטה בידי האוליגרכיה האמריקאית, תיבחר כנשיאה - השחיתות הזו תימשך ותימשך. זו הסיבה בגללה המימסד כל כך "אוהב" את הילרי וכל כך שונא את "טראמפ". כל שאר התעמולה בענייני קוסמטיקה ("פוליטיקלי קורקט") הם סתם הסחת דעת מענייני הכלכלה המושחתים בארצות הברית. המימסד בארצות הברית פוחד מטראמפ מפני שהוא מספיק חזק כדי לאיים על המשך החגיגה המושחתת.
ועכשיו ברצינות- מה עובר על גברת קלינטון? 683912
אבל מסתבר שאותו הסוג של הרחבה כמותית ננקט בידי בנקים מרכזיים אחרים ברחבי העולם. באירופה, בבריטניה, ביפן, ואפילו כאן בארץ.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים