#whinylittlebitch 685056
טוב, נראה שגם הדונלד הפנים כבר שהוא הולך להפסיד בבחירות. הוא מכין את הקרקע ליום שאחרי הבחירות. מפזר טענות קונספירציה הזויות על כך שה-FBI, לא פחות ולא יותר, שותף להמלכת הילארי קלינטון בתהליך בחירות מכור מראש.

אלו לא טענות סטנדרטיות של רפובליקנים על הטיה בתקשורת וכו׳, שעליהן עוד אפשר להתוכח. איך כל כך הרבה אנשים שוקלים להצביע ליצור ההזוי והמסוכן הזה? איך כל כך הרבה ישראלים התרשמו לטובה מהיצור הזה?

עצרו את העולם, אני רוצה לרדת.
#whinylittlebitch 685059
הפרשנות שלך מוגזמת לא פחות מדברי טראמפ על FBI והקנוניה שלו עם הילרי. טראמפ כעת בלחץ ויתכן שהוא ניסחף. הטענות שלו יותר מורכבות מאשר לפטור אותן בשלוש מילים "טענות קונספירציה הזויות". גם דרכי התעמולה שלו בבחירות אינן כה נאיביות כפי שאתה מדמה, הוא רוצה לגרום לבוחרים להטיל ספק בכשרות הבחירות.

אתה מאמין באופן עיוור ביושרה של FBI? האם שמעת פעם על אדגר הובר, מייסד וראש ה- FBI לשעבר ? התפרסם בזמנו (לאחר מעשה) שאדגר הובר היה שמוק לא קטן שהתנהג באופן לא אתי, גם על זה תאמר אולי שאילו טענות קונספירציה. מאחורי טענות קונספירציה לא מעטות יש גרגירי אמת. מניין אתה בטוח ש- FBI אינו גוף שמשרת את המימשל, אתה בסוד העניינים ? גופי מימשל דומים ל- FBI נוטים לעיתים לשרת את אדוניהם זה קרה בהיסטוריה הרבה יותר פעמים ממה שנידמה לך. חומר למחשבה: מדוע רצחו את ג'ון קנדי ואת רוברט קנדי ? מישהו יודע מי הרוצחים ? יתכן שהמניעים לרציחות היו לסלק שני אנשים שהיו רפורמיסטים ועלולים היו לפגוע בגופי שלטון/או פשע. ברגע שתוכיח מדוע האחים קנדי נרצחו (ללא סיבה, עלק) תוכל ללגלג על טענות קונספירציה.

אני לא עוקב אחר ההאשמות של טראמפ לכן אני לט יכול להתייחס. לעומת זאת - המימשל האמריקאי הכריז על "מלחמה קיברנטית" נגד רוסיה לפני מספר ימים, זה מהלך מסוכן מבחינה מדינית אם אינו מבוסס, זו תחילתה של מלחמה קרה מחודשת.

הטענה של המימשל האמריקאי היום שויקיליקס מקבלת חומרי ידע מודיעיני מרשות רוסית כדי לחבל בבחירות - עניין נראה לי לא פחות טענת קונספירציה הזויה ממה שאומר טראמפ.

ומה לגבי מתקפת כיבוש מוסול, החלטה מלפני מספר ימים ? גם זה עשוי להיות מהלך פופוליסטי של המימשל האמריקאי לצורך הבחירות.

כנ"ל החלטת NO FLY ZONE בסוריה, שיכולה להוביל לעימותים צבאיים בין ארצות הברית ורוסיה (מניח שהמצב לא יתדרדר אבל בכל זאת המהלך של NO FLY ZONE הוא מהלך עם פוטנציאל צבאי מסוכן). האם אינך חושב שהחלטת NO FLY ZONE נקיה משיקולי בחירות של הדמוקרטים.
#whinylittlebitch 685061
כמובן. ה־FBI רצח את השניים כי הם לא הסכימו לשתוק לגבי הנחיתה המזוייפת על הירח, וכחלק מהתוכנית העתידית להפלת מגדלי התאומים.

את המתקפה על מוסול מארגנים כבר במשך חודשים והיא חלק מערכה שנמשכת מעל שנה. אם זו לא הייתה המתקפה על מוסול, הייתה מתקפה על פלוג'ה, או מתקפה אחרת. דרך אגב, התזמון בכלל לא מושלם. לקראת הבחירות יש סיכוי לא רע שהלחימה בעיר תסתבך ותגיע לשלבים מכוערים (כמו בפלוג'ה) ובכל מקרה היא תיצור עוד זרם של פליטים.

No Fly Zone: יש החלטה כזו? לפי מה ששמעתי זו בעיקר הבטחת בחירות של קלינטון (וטראמפ מתנגד ומעדיף להפקיר את סוריה).
#whinylittlebitch 685062
ראש ה-FBI הנכחי ג'יימס קומי היה חבר רשום במפלגה הרפובליקנית (ותורם למועמדי המפלגה לנשיאות) כל חייו. לפני כמה חודשים הוא אמר שהוא כבר לא רשום במפלגה.
#whinylittlebitch 685079
בלי להכנס לשאלה מה קרה ומה לא קרא עדיין עלי להעיר שכנראה אינך מבין מה קורה בסוריה.

מה קורה בסוריה ?

1.
רוסיה רוצה להשתלט על סוריה או על חלקה (כיבוש חלב בגיבוי רוסיה) זה חלק מהמהלך.
2.
ארצות הברית רוצה להשתלט על סוריה והיא חוששת שרוסיה תגנוב לה את נתח הגבינה הזה. ה- NO FLY ZONE שמתוכנן או קרוב לביצוע על ידי אובמה או על ידי הילארי קלינטון (שזה אותה גברת בשינוי אדרת) הם חלק מהמהלך האמריקאי. אובמה חוש אישית לשלוח צבא קרקעי (כנראה כי הוא הבטיח לפני 8 שנים לצאת ממעורבות צבאית במזרח התיכון) לאובמה אין בעלי ברית בסוריה לכן האפשרויות הצבאיות שלו מוגבלות, מקסימום חיל אוויר אמריקאי (מתורכיה למשל, שקיבלה היתר עכשיו להלחפ בכורדים במוסול).

"הפקרת סוריה" (על ידי ארצות הברית) ? אתה באמת מבין מה קורה בסוריה ?
סוריה כבר מופקרת לחלוטין זו מדינה ללא תקומה עצמאית (כנראה מחוסלת ותבותר בין כמה כמה מדינות). יש כרגע כמה אוכלי נבלות (רוסיה, ארצות הברית, אירן, דע"ש ISIS שנוברים כעת בפגר הסורי הזה).
#whinylittlebitch 685074
טרחנים כפיתיים ב̶מ̶ת̶מ̶ט̶י̶ק̶ה̶
אהממ... יש גם בפוליטיקה.
#whinylittlebitch 685078
פתאים חסרי תקנה יש בעולם בשפע, כמו שאומר הפתגם ביידיש "עוילם גוילם" (תרגום: רוב אנשי העולם הם מפתאים).
#whinylittlebitch 685081
הערה:

אני יודע כנראה מי אתה וכפי שאמרתי כבר - אין לי עניין להתעסק בקישקושים שלך וההסתתרות שלך מאחורי ניקים משתנים. מי שמסתתר מאחורי ניקים משתנים הוא טרול שחושש לדבר בגלוי, אתה לא מעניין אותי. לך תשטה בעצמך.
#whinylittlebitch 685076
#whinylittlebitch 685082
שלחו את החתול אובמה כדי שישמור על השמנת שגנבו בגיבוי אובמה. במקום אחר אביא שני לינקים או שמות קבצים שמופצים החל מאתמול ביוטיוב.

הסרטון הראשון ניצפה על ידי יותר מ- 2.5 מיליון צופים תוך יממה, הסרטון השני כנראה נחסם לצפיה בשרתי יוטיוב כי הוא יותר מדי רעיל לדמוקרטים. הפניות לסרטונים הנ"ל אביא בהודעה ניפרדת (יתכן שיהיו סרטונים נוספים). אציין כאן כי י שכנראה מנהל את ההדלפות הוא עתונאי ששמו SCOTT FOVAL. שם ג'נרי של הסרטונים הוא

Rigging the Election - Video XX- Mass Voter Fraud

חפשו בגוגל לפי השם הזה כי יתכן שהסרטונים יחסמו ביוטיוב בגלל שהם יותר מדי רעילים למקדמי נשיאות קלינטון. אם קלטתי טוב, סקוט פובל SCOTT FOVAL פוטר אתמול ממשרתו כעתונאי עקב ההדלפות שלו. אני לא מתחייב על הדיוק בפרטים כי אין לי זמן לעקוב אחר האירוע שכרגע מתגלגל מהר.

ה- XX מוחלף בתוויות I או II או תוויות נוספות אם יהיו עוד סרטונים.

אין לי עניין בהמשך וויכוחים איתך, אמרתי זאת כבר גם בהזדמנויות קודמות.

תגובתי כאן מיועדת _לאחרים_ כי אני לא בטוח שאוכל כרגע למסור הודעה ניפרדת (לכן אני מוסר כאן מידע מינימלי).
#whinylittlebitch 685087
״אמרתי זאת כבר גם בהזדמנויות קודמות...״

אני אמור לדעת מי אתה? על מה אתה מדבר? אפילו אני חלק מקונספירציה של אנשים שמחפשים אותך, בלי שאני אדע על זה?

תרגע בנאדם. אין לי שמץ של מושג מי הוא ״אמ״ ואני לא יודע אילו דברים אחרים כתבת ואיפה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים