הדלפות SCOTT FOVAL 685083
החל מאתמול מתפרסמים ביוטיוב סרטוני תחת השם הג'נרי

Rigging the Election - Video XX- Mass Voter Fraud.mp4

את התווית XX יש להחליף בתוויות אחרות (למשל I או II). את הסרטים מדליף או ייצר העתונאי (?) SCOTT FOVAL.
מדובר בתיעוד מודף שכולל הקלטות וצילומים. ההפצה נעשית כנראה בחסות גוף שנקרא (בערך)
PROJECT VERITAS ACTION לפי זכרוני (אם איני טועה) הגוף הזה קיים משנת 1999 ושמו מדבר על מטרותיו (דהינו חשיפת אמיתות מטרידות).

הסרטון הראשון (שסימונו I ) ניצפה על ידי 2.5 מיליון איש תוך יממה מהרגע שהועלה ליוטיוב ... והספירה נימשכת. כך שיש לסרטון קהל, סרטון ויראלי.

הסרטון השני כנראה הועלה היום ואולי נחסם (חלקית) לאחר שצפו בו 20.000 איש. עדיין ניתן לצפות בדרכים עוקפות חפשו בגוגל לפי השם העזרו בשרת פרוקסי.

כל סרטון הוא בערך באורך 15 דקות ונפחו 200 מגה בסרטון ברזולוציה 720p .

סרטונים מיוטיוב ניתן להוריד דרך האתר WWW.SAVEFROM.NET . האתר נקי מווירוסים (לפחות אם לא מתקינים את התוכנה המומלצת שם,אין הכרח להתקין את התוכנה אם ההורדות מעטות).

הסרטון הראשון מדבר על כך שמארגני הקמפיין של הילארי קלינטון (או גוף דומה) מארגנים קבוצות של פרובוקטורים שמטרתם לפוצץ את אסיפות ההמונים של דונלד טראמפ. אני מנחש שאם אסיפה כזו תפוצץ יאשימו את דונאלד טראמפ שהוא "משוגע על כל הראש" או האשמה דומה. אם איני טועה מדובר בסרטון זה גם על כך שהתיקשורת הממוסדת משתפת פעולה עם מחנה קלינטון כדי למזער את ניזקי החשיפות הכואבות למעשי הילארי קלינטון (במקום זאת התיקשורת הממוסדת תנסה לנפח בצורה מוגזמת את הזוטות בדבר הטרדות מיניות לכאורה (!) של דונלד טראמפ החל מימי גן ילדים שלו).

הסרטון השני מדבר על הקמת רשת הסעות של בוחרים מתחזים ממדינה למדינה בתוך ארצות הברית כדי להטות את תוצאות הבחירות. סביר להניח שכמו בסרטון הראשון יש תיעוד שאמור להוכיח את הטענות.
הסרטון הזה רעיל לדמוקרטים ויתכן שמשום כך נעשה נסיון לחסום אותו ביוטיוב. אם הוא יחסם ביוטיוב יתכן ויופץ בדרכים אחרות.

ליתר בטחון הורדתי את הסרטונים כי אני מעריך שינסו לחסום את הצפיה בהם.
הבהרות לגבי הדלפות סקוט פובל 685086
להלן פרטים נוספים בענייני סקוט פובל.

1.

הסרטו השני שסימונו II נימצא ביוטיוב בכתובת הבאה

נכון לעכשיו בסרט הזה לא נחסם לצפיה כפי שחששתי אתמול.

כאמור הסרט הזה או חלקו מפיץ מידע על זיופי בחירות. לא הפרעה לתעמולה אלא שליחת בוחרים מתחזים, הפעולה נעשתה או מתוכננת ליום הבחירות העיקר (לא הבנתי). בעניין זה: יש אחוז ניכר מהבוחרים בארצות הברית שמצביעים לפני יום הבחירות העיקרי , מצביעים בבחירה מוקדמת.

2.

האירגון שנתן חסות להדלפות סקוט פובאל הוא PROJECT VERITAS ACTION (או שם דומה) שמחוייב על פי שמו לגילוי אמיתות לא נעימות על המימשל הדמוקרטי. הארגון הזה די ישן (נדמה לי הוקם ב- 1999). האירגון VERITAS הוקם על ידי אדם בשם OKEEFE או O'KEEFE אם שם דומה.

OKEEFE היה חבר בגופים פוליטיים של הדמוקרטיים OKAFEE פרש מאותם גופים והקים את פרוייקט VERIAS מפני שנקעה נפשו ממה שעושים אותם גופים בהפרת הדמוקרטיה. לינק לוונטי לעניין OKEEFE ן- VERITAS יש להלן

ניתן להגיע ללינק האמור או ללינקים דומה אם תעשו חיפוש גוגל עם מילות המפתח
SCOTT FOVAL

3.

יש ברשת דיבורים על "הדלפות אוקיף" . יתכן שהכוונה היא ל"הדלפות סקוט פובל" שמופצות בעזרת אירגון ווריטאס של אוקיף. לא להתבלבל בין כל השמות הללו. כאמור, הסרטון II של סקוט פובל הועלה אתמול לרשת יוטיוב ועל סרטון זה דיברתי אתמול.

4. מספר הצפיות בסרטון II של סקוט פובאל עולה עכשיו במהירות. לפני כשעה מספר הצפיות היה יותר מ- 550 אלף. על סמך הצפיות בסרטון I, אני משער שהסרטון II יזכה לפחות ל- 2 מיליון צפיות תוך יום יומיים (אלא אם כן הוא יחסם).
אתר אינפורמציה הידוע LINKEDIN שמסר אינפורמציה על OKEEFE נחסם (כנראה) למרות שהוא עדיין מופיע בגוגל, יתכן שהחסימה לא מחקה את דף המטמון של אותו דף שנחסם אבל לא בדקתי כי לא חשוב לי מיהו בדיוק OKEEFE רק חשוב לי שהוא איש אמין עם גישה למידע שמוסתר מהציבור הרחב. החסימה של דף לינקדין (אם היא נכונה) מעידה על פעולות צינזור שמטרתן להשתיק את הדלפות VERITAS.
הדלפות SCOTT FOVAL 685090
להלן לינק ביוטיוב לפרשנות של עתונאי חובב (שאני קורא לו "הגיק" כי איני יודע מה שמו). זה בחור מעניין מאוד שווה לשמוע את דבריו (שנאמרים בטון שקט).

הפרשנות שלו כאן היא לגבי הסרטון II שהפיץ היום סקוט פובאל בחסות אירגון VERITAS של OKEEFE.
הסרטון עוסק בתיכנונים של הדמוקרטים לזייף תוצאות הבחירות על ידי הסעת בוחרים מתחזים ממדינה למדינה.
הדלפת פובאל II הופכת היום לווירלית 685099
עד עכשיו , תוך 12 שעות נירשמו יותר מ- 1,350,000 צופים ביוטיוב לסרטון הדלפות פובאל II .
רמת ה- LIKE / DISLIKE של הסרטון פובאל II היא כ- 96% חיויי LIKE .

התחזית שלי היא שהסרטון פובאל II יצבור תוך 48 שעות ראשונות לפחות 2 מיליון צפיות.

חיפוש בגוגל אחר צירוף מילות המפתח
RIGGING ELECTIONS
יוביל אתכם לרוב הדיונים באינטרנט אודות הדלפות פובאל. רשת פוקס כבר הזכירה את פובאל I או פובאל II , זאת לדברי העתונאי החובב "הגיק" (זה עם השיער הארוך והמשקפיים) שלינק לאחד הסרטונים שלו נתתי אתמול.

מילות מפתח נוספות FOVAL O'KEEFE ו- PVA
SCOTT FOVAL
יסייע בחיפוש גוגל אחר הדיונים באינטרנט בעניין הדלפות FOVAL.

PVA הן ראשי תיבות
PROJECT VERITAS ACTION
כלומר זה שם האירגון להפצת "מידע אמת" שהקים O'KEEFE (אם איני טועה האירגון PVA הוקם ב- 1999).
PVA זה האירגון שנותן כרגע חסות לסרטוני SCOTT FOVAL

(המשך לא בדוק):

פובאל פוטר אתמול מהאירגון הקשור פוליטית למחנה הילארי קלינטון בעקבות ההדלפות שלו בסרטון I וסרטון II .
לכן לא יהיה לו חומר חדש להדליף מעדות אישית, אבל יתכן שיש עדיין בידיו חומר להדלפות נוספות אותן הוא לא שיחרר עדיין. אם יש לפובאל שותפים לדעה במחנה הילארי קלינטון הם יוכלו להמשיך להעביר לו בחשאי חומרים להדלפה, אבל יתכן שהם יחששו להדליף בגלל חשש לפיטוריהם.
הדלפת פובאל II הופכת היום לווירלית 685103
מועמד חדש זוכה להצלחה אצל צעירים

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים