בתשובה לאמ, 18/10/16 23:57
הבהרות לגבי הדלפות סקוט פובל 685086
להלן פרטים נוספים בענייני סקוט פובל.

1.

הסרטו השני שסימונו II נימצא ביוטיוב בכתובת הבאה

נכון לעכשיו בסרט הזה לא נחסם לצפיה כפי שחששתי אתמול.

כאמור הסרט הזה או חלקו מפיץ מידע על זיופי בחירות. לא הפרעה לתעמולה אלא שליחת בוחרים מתחזים, הפעולה נעשתה או מתוכננת ליום הבחירות העיקר (לא הבנתי). בעניין זה: יש אחוז ניכר מהבוחרים בארצות הברית שמצביעים לפני יום הבחירות העיקרי , מצביעים בבחירה מוקדמת.

2.

האירגון שנתן חסות להדלפות סקוט פובאל הוא PROJECT VERITAS ACTION (או שם דומה) שמחוייב על פי שמו לגילוי אמיתות לא נעימות על המימשל הדמוקרטי. הארגון הזה די ישן (נדמה לי הוקם ב- 1999). האירגון VERITAS הוקם על ידי אדם בשם OKEEFE או O'KEEFE אם שם דומה.

OKEEFE היה חבר בגופים פוליטיים של הדמוקרטיים OKAFEE פרש מאותם גופים והקים את פרוייקט VERIAS מפני שנקעה נפשו ממה שעושים אותם גופים בהפרת הדמוקרטיה. לינק לוונטי לעניין OKEEFE ן- VERITAS יש להלן

ניתן להגיע ללינק האמור או ללינקים דומה אם תעשו חיפוש גוגל עם מילות המפתח
SCOTT FOVAL

3.

יש ברשת דיבורים על "הדלפות אוקיף" . יתכן שהכוונה היא ל"הדלפות סקוט פובל" שמופצות בעזרת אירגון ווריטאס של אוקיף. לא להתבלבל בין כל השמות הללו. כאמור, הסרטון II של סקוט פובל הועלה אתמול לרשת יוטיוב ועל סרטון זה דיברתי אתמול.

4. מספר הצפיות בסרטון II של סקוט פובאל עולה עכשיו במהירות. לפני כשעה מספר הצפיות היה יותר מ- 550 אלף. על סמך הצפיות בסרטון I, אני משער שהסרטון II יזכה לפחות ל- 2 מיליון צפיות תוך יום יומיים (אלא אם כן הוא יחסם).
אתר אינפורמציה הידוע LINKEDIN שמסר אינפורמציה על OKEEFE נחסם (כנראה) למרות שהוא עדיין מופיע בגוגל, יתכן שהחסימה לא מחקה את דף המטמון של אותו דף שנחסם אבל לא בדקתי כי לא חשוב לי מיהו בדיוק OKEEFE רק חשוב לי שהוא איש אמין עם גישה למידע שמוסתר מהציבור הרחב. החסימה של דף לינקדין (אם היא נכונה) מעידה על פעולות צינזור שמטרתן להשתיק את הדלפות VERITAS.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים