בתשובה לרון בן-יעקב, 23/10/16 15:35
דונאלד טראמפ, אנטי-אמריקאי, אנטי-אמריקניזם 685307
אין לי זמן לעסוק כאן בדיונים ארוכים שהם לא יותר מאשר טחינת מים. אני מעדיף להתעניין בנושא דרך גלישה לאתרים שבהם מצויים אנשים מעניינים וניתוחים מעניינים.

איני שפוט של אף צד חוץ מאשר לנאמנות לאמת, נוחה או כואבת. איני חושש מאמת כואבת גם אם היא מפריכה ב- 180 מעלות את האמיתות בהן האמנתי. מהשוטטות שלי באינטרנט הסקתי שהילארי קלינטון היא מושחתת ברמות עטופה בשכבות מגן של רמאים ומושחתים, זו אמת לא נוחה שקשה לך לקבל אותה.

דונלד טראמפ הוא איש חכם, בוטה אבל ישר, אין לו מאוויי שליטה על האומה האמריקאית כי מעולם לא הייתה לו. לדונאלד טראמפ לא חסר דבר ואין לו שאיפות שליטה לשמה. דונאלד טראמפ בן 70, בערוב ימיו, לא ירוויח כלום בבחייו אם יהיה נשיא כי הוא ימות עוד 10 20 שנה ויפרוש כנראה תוך 10 שנים. דונאלד טראמפ הוא איש עשיר שעסקיו פורחים, מוקף בבני משפחה. אז למה דונאלד טראמפ מתעסק בפוליטיקה ? כי הוא רואה את ארצות הברית שוקעת יותר ויותר והוא רוצה להציל את ארצות הברית ממשחיתיה.

הילארי תפיל אסון על ארצות הברית (שמלחתחילה היתה במצב גרוע מזה עשורים).

אני טועה פה ושם במיקרו (בעניינים שוליים) ואילו אתה טועה במאקרו. מאחר ואתה טועה במאקרו - אינך מסוגל לראות את הטעויות שלך, הטעויות שלך נימצאות הן מעבר לאופק הראיה שלך.

כאשר אני מתייחס להילארי קלינטון וכנופיתה ואני מסתכל על חוסר יכולתך להבין מיהי באמת הילארי קלינטון - אני חושב שעליך להפנים מה שאמר המלך ינאי החשמונאי בצוואתו הרוחנית לאשתו שלומציון (?):

אל תתייראי מההפרושים ואל תתייראי מהלא פרושים, התייראי מהצבועים שעושים מעשי זימרי ומבקשים שכר כפנחס.

הילארי קלינטון צבועה שעושה כל חייה מעשי זימרי (חוברת למושחתים הקפיטליסטים, כלומר היא זונה פוליטית). כעת הילארי, מבקשת לקבל שכר על מעלליה בתור צדיקה כביכול.

יש סיכוי רב שהילארי תיזכה בנשיאות, הריקבון השלטוני בארצות הברית כבר הרחיק לכת. הילארי תשלים את המהלך של החלפת ארצות הברית ממדינה דמוקרטית למדינה קפיטאלו-קרטית (שלטון במדינה של בעלי ההון בלי שניבחרו).
ביקשת פוטין קבל את פוטין 685308
פוטין מגיב על ההסתה של מחנה קליטון נגדו במהלך מסע הבחירות. הוא מזהיר אותם מפני צעדים נימהרים של ייחצון הבעיות הפנימיות של אמריקה לעבר סיכסוך עם רוסיה כי זה צעד לא בריא (ואולי מסוכן).

מכיוון שיעצת לי עצה להקשיב לפוטין, אני מציע לך להקשיב היטב לעתונאי החובב STYX (הגיק) שמסביר את המצב הבינלאומי טוב יותר מהתיקשורת המצחיקה שתומכת בקליטון. אני לא מצפה שתשמע לדבריו של STYX: כמה נוח לא לעייף את תאי המוח שלך ? כמה נוח לך לשמוע שוב ושוב את הטחינה הנדושה של התישקורת על כך שקלינטון טובה, טראמפ ליצן, פוטין מחרחר מלחמה. כמה נוח לך לראות עולם פשוט להבנה ... וכוזב לגמרי.

STYX אומר באחד הלינקים שהבאתי, שהילטון מסיתה כל הזמן ומחרחרת מלחמה כל הזמן (פעם בעירק , פעם בסוריה וכעת עם רוסיה).

להרגשתי - לא תבין מה ש- STYX טוען גם אם תנסה, כי STYX חורג מעבר לאופק האירועים הצר שעיניך מסוגלות לראות.

יהיה משעשע אם למרות הסיכויים הנמוכים טראמפ יזכה. יהיה המון רעש והפחדות אבל לאחר שנתיים שלוש כולם יראו שטראמפ הוא בחור טוב הרבה יותר מאילו שמשמיצים אותו. (אני מקווה רק שבמקרה כזה הוא לא ירצח כמו שנירצחו ג'והן קנדי ובובי קנדי על ידי המושחתים בחברה האמריקאית שניבהלו משני הרפורמטורים הללו.) דונאלד טראמפ הוא רפורמאטור והמושחתים פוחדים ממנו, זו הסיבה להשמצות המגוכחות נגדו.

אשר לזילזול שלך בטוויטר. אתה עדיין שקוע במאה העשרים וכלל לא מבין שהאינטרנט היא רשת מידע חדשה - חופשית (במידה מסויימת) מכלבי השמירה התישקורתיים שהכתיבו לנו עולם מאטריקס שאין לו קשר למציאות. הטוויטר ושאר הרשתות הפתוחות לציבור משוחררות (אבל גם מבלבלות, כי אין מי שכובל אותן ומונע ריבוי דעות). בשום פנים אין לזלזל בכוחן להעביר מידע לא מסונן.

אגב: מצבה של הילארי קלינטון ברשת האינטרנט הוא על הפנים, לזה לא תהיה השפעה מספקת על מערכת הבחירות הנוכחית אבל תהיה השפעה בעתיד הלא רחוק, ממש לאחר בחירות מזוייפות. שום תרגיל "אתם בכיינים ..." לא יועיל להילרי קלינטון, היא תאכל מרורים מרשת האינטרנט כראוי למושחתת. ולברק אובמה יאמר: בוכה מי שבוכה אחרון.
ביקשת פוטין קבל את פוטין 685311
רצף שתי תגובותיך האחרונות בהפרש הזמנים הקצר ותכולתן המסיבית מראה בבירור שאכן המחויבות לאמת היא ממש בנפשך ולכן ציוציו של טראמפ אינם אלא טיפה שאינה יכולה לרוות את הצמא לאמת.
דונאלד טראמפ, אנטי-אמריקאי, אנטי-אמריקניזם 685344
הלכת רחוק מדי.
אני מצדד בטראמפ בגלל השוביניזם שלו ובגלל שהוא לא מוכן להכנע לכללי התקינות הפוליטית.
אני חושב שהתקינות הפוליטית גורמת למערב העשיר, השבע, המשכיל והחמוש לעייפה, לנחול תבוסה בידי פראים פנאטים דלי חימוש והשכלה‏1.העולם המערבי מכניס לעצמו גול עצמי באמצעות התקינות הפוליטית, וצריך בדחיפות מישהו שיתנער ממנה. דחיפות חיונית ברמה של פיקוח נפש.

עם כל זאת ולמרות שאני משוכנע לחלוטין בשחיתותה החולנית של משפחת קלינטון, אני לא חושב שטראמפ ישר. כנראה פחות מושחת מקלינטון. כנראה פחות נתון לשליטה בידי אחרים בגלל שאת הכסף שלו הוא הרוויח בצורה עצמאית ולא להיות לשכיר של אנשים עשירים ממנו ששולטים במדיניות שלו בהתאם לכסף שהם מזרימים לו.

מן הסתם לאחר שדונלד טראמפ זכה בעושר ופרסום ועוד הרבה דברים שאחרים שואפים להם, מה שמניע אותו זו תאוות השלטון.
נכון שיש גם רצון של אדם בערוב ימיו להותיר אחריו מורשת. נכון שמן הסתם הוא מאמין במה שהוא אומר. אבל אני נוטה להאמין יותר לטבע האדם מאשר למילה של טראמפ.
__________

1 נכון שמחבלים רבים ובעיקר ראשיהם זוכים להשכלה רחבה יחסית, אבל בסיס התמיכה העיקרי של הצד ההוא נבער ברובו.
דונאלד טראמפ, אנטי-אמריקאי, אנטי-אמריקניזם 685358
"נכון שיש גם רצון של אדם בערוב ימיו להותיר אחריו מורשת"

איזה ערוב ואיזה ימיו.

טראמפ רצה לרוץ לנשיאות עוד ב-‏1988. הוא היה אז גם המועמד לסגן נשיא של ג'ורג' בוש האב. אחרי זה הוא היה המועמד של המפלגה הרפורמיסטית (רוס פרו עמד בראשה כשקלינטון - ביל קלינטון - ניצח את בוש ב-‏1992). טראמפ רצה גם להתמודד על המועמדות הרפובליקנית בכמה מערכות בחירות קודמות.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים