בתשובה לאמ, 23/10/16 20:07
ביקשת פוטין קבל את פוטין 685308
פוטין מגיב על ההסתה של מחנה קליטון נגדו במהלך מסע הבחירות. הוא מזהיר אותם מפני צעדים נימהרים של ייחצון הבעיות הפנימיות של אמריקה לעבר סיכסוך עם רוסיה כי זה צעד לא בריא (ואולי מסוכן).

מכיוון שיעצת לי עצה להקשיב לפוטין, אני מציע לך להקשיב היטב לעתונאי החובב STYX (הגיק) שמסביר את המצב הבינלאומי טוב יותר מהתיקשורת המצחיקה שתומכת בקליטון. אני לא מצפה שתשמע לדבריו של STYX: כמה נוח לא לעייף את תאי המוח שלך ? כמה נוח לך לשמוע שוב ושוב את הטחינה הנדושה של התישקורת על כך שקלינטון טובה, טראמפ ליצן, פוטין מחרחר מלחמה. כמה נוח לך לראות עולם פשוט להבנה ... וכוזב לגמרי.

STYX אומר באחד הלינקים שהבאתי, שהילטון מסיתה כל הזמן ומחרחרת מלחמה כל הזמן (פעם בעירק , פעם בסוריה וכעת עם רוסיה).

להרגשתי - לא תבין מה ש- STYX טוען גם אם תנסה, כי STYX חורג מעבר לאופק האירועים הצר שעיניך מסוגלות לראות.

יהיה משעשע אם למרות הסיכויים הנמוכים טראמפ יזכה. יהיה המון רעש והפחדות אבל לאחר שנתיים שלוש כולם יראו שטראמפ הוא בחור טוב הרבה יותר מאילו שמשמיצים אותו. (אני מקווה רק שבמקרה כזה הוא לא ירצח כמו שנירצחו ג'והן קנדי ובובי קנדי על ידי המושחתים בחברה האמריקאית שניבהלו משני הרפורמטורים הללו.) דונאלד טראמפ הוא רפורמאטור והמושחתים פוחדים ממנו, זו הסיבה להשמצות המגוכחות נגדו.

אשר לזילזול שלך בטוויטר. אתה עדיין שקוע במאה העשרים וכלל לא מבין שהאינטרנט היא רשת מידע חדשה - חופשית (במידה מסויימת) מכלבי השמירה התישקורתיים שהכתיבו לנו עולם מאטריקס שאין לו קשר למציאות. הטוויטר ושאר הרשתות הפתוחות לציבור משוחררות (אבל גם מבלבלות, כי אין מי שכובל אותן ומונע ריבוי דעות). בשום פנים אין לזלזל בכוחן להעביר מידע לא מסונן.

אגב: מצבה של הילארי קלינטון ברשת האינטרנט הוא על הפנים, לזה לא תהיה השפעה מספקת על מערכת הבחירות הנוכחית אבל תהיה השפעה בעתיד הלא רחוק, ממש לאחר בחירות מזוייפות. שום תרגיל "אתם בכיינים ..." לא יועיל להילרי קלינטון, היא תאכל מרורים מרשת האינטרנט כראוי למושחתת. ולברק אובמה יאמר: בוכה מי שבוכה אחרון.
ביקשת פוטין קבל את פוטין 685311
רצף שתי תגובותיך האחרונות בהפרש הזמנים הקצר ותכולתן המסיבית מראה בבירור שאכן המחויבות לאמת היא ממש בנפשך ולכן ציוציו של טראמפ אינם אלא טיפה שאינה יכולה לרוות את הצמא לאמת.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים