בתשובה לאמ, 22/10/16 0:24
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685316
בהמשך להודעתי למעלה - הילרי קלינטון עדיין מגלה נוכחות דלה ביותר באסיפות פומביות גדולות. נראה שהיא ספונה בביתה חוץ מגיחות קצרות לאסיפות קטנות של "תומכים מושבעים". עכשיו הילארי לא יכולה לתרץ את העדרותה בשטח ב"הכנות לדיונים נשיאותיים". הדיון הנשיאותי השלישי היה ב- 19 אוקטובר בערך. הדיונים הנשיאותים הסתיימו לפני מספר ימים לכן אינם הסיבה להעדרויות (או נוכחות דלה מאוד שלה בשטח).

מחזק את הרושם שהילארי במצב בריאותי ירוד מאוד, היא לא מסוגלת פיזית לעמוד בעומס. היא עוד מתפארת שהיא בכושר ללחוץ על הכפתור האדום (אישור למיתקפה גרעינית); יתכן שבלי _הפרמדיק השחור השמן עם המזרק_ שיעמוד לצידה בזמן הלחיצה על הכפתור האדום היא לא תוכל להרים את היד ללחיצה על הכפתור האדום. ומה באשר לחשיבה שלה תחת לחץ ? המצב הבריאותי שלה הוא סכנה לבטחון העולם.

אינני חושש ללחצים על ישראל במקרה שהילארי תיבחר. היא חלשה מכדי שתוכל להפעיל לחצים אפקטיבים. אני חושש להשחתה עמוקה בארצות הברית שאמורה להיות סלע יציבות לעולם כולו, וכן אני חושש מהרפתקאות צבאיות כושלות של ארצות הברית שגם הן תערערנה את היציבות בעולם (ההרפתקאות הצבאיות: ההיסתבכות בעירק, בסוריה, במצריים, בלוב). כמו כן אני חושש ל- FLY ZONE מטורף בסוריה שבה רוסיה טסה ללא הרף, למיתקפה קיברנטית שהיא יוזמת נגד רוסיה. . הילארי קלינטון פועלת בצורה נימהרת ופרובוקטיבית באופן שיטתי (בניגוד לתדמית המזוייפת שהיא עוטה על עצמה כמי ששומרת על שיקול דעת). לעניין אופיה הגרוע של הילארי וחוסר שיקול הדעת השיטתי שלה -ראו את הניתוחים ביוטיוב של העתונאי החובב STYX (הגיק).

טראמפ מופיע בימים אילו בפני קהל גדול פעמיים-שלוש ביום. זה מעמס גופני קשה ולדעתי הוא חייב השגחת רופא, במצבו הבריאותי הכללי זה מעמס מסוכן.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685332
אתה מתאר חיסרון בולט של המועמד המכובד טראמפ כיתרון. הסיבה היחידה שטראמפ מתרוצץ כרגע בארה״ב (כמו תרנגולת שערפו את ראשה) היא שאין לו ברירה. זו תגובה ריפלקסיבית אחרונה של גסיסה לפני מותו של הקמפיין. בכנסים הללו הוא לא מצליח לגייס שום קול. לטראמפ, בעיקר בגלל התנהגותו של טראמפ, יש מעט מאוד ידידים כרגע במפלגה הרפובליקנית. מנהיגי המפלגה יודעים טוב מאוד שהוא הולך להפסיד את המירוץ והם עסוקים בלנסות לשמור את כוחם בסנאט ואין להם פנאי לבזבז (או רצון להתאבד פוליטית) למען הברנד הרעיל שהוא הדונלד. המינוח שמשתמשים היום לגבי הברנד Trump, גם מהבחינה הפוליטית וגם מהבחינה העסקית, הוא TOXIC. אנשים שאוהבים את כספם ו/או את שמם הטוב, מתרחקים ממנו והוא נשאר לבד.

אז כן, הילארי קלינטון מנהלת את המשאבים שלה בצורה קצת יותר מסודרת ויעילה (תוך כדי ניסיון להרחיב את ה-base ולא למשיך לשכנע את המשוכנעים בכנסים), משום שהיא יכולה להרשות זאת לעצמה. יש לה ידידים ומכונת קמפיין משומנת היטב עם אנשים טובים שיודעים איך לעשות למענה ובשבילה. היא הצליחה אפילו לגייס אנשים שהיו יריבים מרים שלה במהלך הקמפיין של המוקדמות (כמו סנדרס) כדי לדבר עם הבוחרים למענה ובשמה.

דונאלד חייב לרוץ כמו משוגע מכנס אחד למישנהו ולהמשיך לשכנע את המשוכנעים כדי שלא יצטמצם ה-base שלו וכדי למנוע ניצחון של הכחולים במדינות מתנדנדות שהילארי היתה מעדיפה לנצח בהן (אבל לא ממש צריכה). אם הוא לא יעשה את זה בשביל עצמו, אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילו.

רק בעולם האלטרנטיבי של מעריצי טראמפ, אפשר לפרש חולשה בולטת כל כך של מועמד מפסיד כיתרון.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685333
מסתבר שיש לו תומכים. אדלסון כנראה תומך בו. ע''ע ישראל היום (מה שאומר שידיעות אחרונות נגדו ובעד קלינטון).
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685347
כל מי שקורא את הכתבות של הצהובון הנחות ynet יודע שהם נגדו. כולן כתובות בצורה שאינה מנסה להסתיר תמיכה עיוורת בקלינטון ושנאה גואה לטראמפ.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685334
הוא מתאר מציאות מדומיינת.

לעצלנים, לוח הזמנים מאז שאמ המציא את המחלה שלא היתה עד מחר כאן, אחרי פלורידה (מחר) היא מופיעה בפלורידה יום נוסף, אחרי זה בצפון קרולינה, אחרי זה באיווה... לוח הזמנים שלה מתעדכן מידי יום, ותמיד אפשר למצוא שם איפה היא תהיה בארבעת הימים הקרובים.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685418
לענין הניתוחים של מי שאתה מכנה "הגיק" שכינויו ביוטיוב Styxhexenhammer666
צפיתי בשני סרטונים שקישרת אליהם. הבחור אינטליגנטי בעליל, ומנתח היטב בדיעבד את כשלונות ההתערבויות הצבאיות האמריקאיות השונות באסיה.
אבל זה לא אומר שלתחזיות שלו לגבי העתיד יש איזשהו בסיס במציאות.
למשל הוא לא משוכנע שבמדינתו (ורמונט) הילארי תנצח, בגלל מועמדים עצמאיים שעלולים לנגוס בכוחה. אבל אצל החזאי בעל המוניטין נייט סילבר ורמונט היא אחת המדינות הבטוחות ביותר לנצחון של קלינטון
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686114
השעה 4 וכמה דקות בבוקר, וזה נראה מאוד צמוד. בפלורידה ספרו 92% מהקולות וטראמפ מוביל ב 130-140 אלף קולות, כנראה לקח אותה. נראה שהוא גם גנב את וירג'יניה, אחרי שנספרו 60% מהקולות. יתכן שקלינטון תיקח את אוהיו האדמדמה, אבל צפון קרולינה צמודה.
שיעור ההצבעה של הלבנים לטראמפ בחגורת החלודה עצום, וזו טעות של הסקרים שהיו לטובת קלינטון ותחזית מדויקת של היוטיובר Styxhexenhammer666. כרגע נראה שפנסילבניה תהיה המפתח, גם כן כפי שהוא חזה.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686115
כעת 4:30 - מה נראה לך ? מי תהיה הגב' הראשונה : ביל או מלניה?
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686119
טראמפ לקח את פלורידה, כנראה את צפון קרולינה, ואת אוהיו, שזה שלוש מארבע שהוא צריך. את וירג'יניה הוא כנראה לא גנב, אפילו שהיה קרוב, ובפנסילבניה קלינטון מובילה בבטחה, אבל טראמפ מוביל במישיגן ואפילו ויסקונסין (עם ספירה בינונית של הקולות) שהיו אמורות להיות כחולות לגמרי.
לי זה נראה כרגע מאוד צמוד- 55%-45% טראמפ לדעתי
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686122
עדיין צמוד, אבל ההובלה היא בעליל של טראמפ.
איווה חזרה להיות אדומה, ועם 74% ספירת קולות היתרון של קלינטון בפנסילבניה הצטמצם, כך שנראה לי סביר שהוא יקח את מישיגן או ויסקונסין, או שתיהן.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686123
לקח את ויסקונסין. כנראה שגם ניו המפשייר. נבדה כנראה של קלינטון אבל זה לא מספיק. עם ניו המפשייר הנשיא הוא טראמפ, אפילו בלי מישיגן, שההובלה שלו בה עדיין קטנה מכדי להכריז עליה.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686126
מתסכל להיות נביא תגובה 684839 ולא לעשות עם זה כסף.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686127
דווקא במישיגן ההובלה עכשיו נראית יותר מוצקה. 48.3 ל 46.6% עם ספירה של 64% מהקולות. עדיין לא סגור, אבל כל הכבוד לתחזיות של היוטיובר שמדינות חגורת החלודה ייטו לטראמפ ויכריעו. בסוף ויסקונסין ומישיגן עשו את ההבדל.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686128
עוד לא סגור- במישיגן עם 71% מהקולות 47.7-47.1% טראמפ ובניו המפשייר עם 77% מהקולות 47.9%-47.0% לטראמפ. לפי הספירה שלי אחת משתיהן מספיקה לו.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686129
עכשיו כנראה כן סגור- 0.5% יתרון בפנסילבניה כשספרו 94% מהקולות
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686211
לא כדאי להגרר אחר הפרשנויות המטורללות של חסידי השלטון בישראל. לפיהם, אנו עוד עלולים לחשוב שהבחירות בארה"ב נערכו כדי לחבוט בתקשורת, בסוקרים ולהחזיר את חה"כ פייגל'ה לחדשות. מי שהסתכל בימים שלפני הבחירות במפת האלקטורים של ה-CNN ראה אמנם שההסתברות נוטה לקלינטון (203 לעומת 164 אלקטורים צבועים), אבל שיש רצועת אי ודאות גדולה שתוצאת האמת לגמרי נמצאת בליבו.
אין צורך אם כן לכתוב את תורת ההסתברות מחדש והחדשה המרעישה שמדינת החלב והגבינה עברה לטראמפ אינה יותר מאיזוטריה היסטורית ופוליטית.
מה אם כן, כן מהותי?
א. טראמפ ניצח את שיטת הבחירות האמריקאית שכל כולה נועדה למנוע ניצחון של טראמפים.
ב. מאחורי ניצחונו של טראמפ עומד ציבור תומכים משמעותי ובעל עמדה. ממקומי פה, אני לא רוצה לשער ולתאר קוים לדמותה של קבוצת המצביעים האנטי-ממסדית הזו. רק אציין ואומר שנראה לי שיש בסיס לעמדת גארדיאן הבריטי: קבוצה גדולה בתוך מעמד העובדים (צוארון כחול) מאמינה שהממסד בגד בה (המהגרים, הפשיעה, הטרור האיסלמי, המשכנתאות, הפנסיות, האמרת מחירי השירות הרפואי). זוהי הקבוצה שמצביעה לכל מועמד אנטי-ממסדי בין אם שמו לה-פן, ברקסיט או טראמפ.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686213
מסכים, כתבתי דברים ברוח דומה בתגובה 686196

עלתה בי מחשבה: אם כבר האמריקאים השתדרגו משחקן שנבחר לנשיא, למיליונר כוכב ריאליטי שנבחר, אז מיליונרית כוכבת ריאליטי תוכל להיות הנשיאה הראשונה.
כל שנותר לי הוא להתלבט בין פאריס הילטון לקים קרדשיאן.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686215
השחקן שאתה (ורבים) מזכיר כאן עם צליל זלזול, היה פעמיים מושל קליפורניה והתמודד לנשיאות כשמאחוריו שני עשורים של עשייה פוליטית מרובה ורבת הישגים.
אפשר לומר שכשהתמודד, היה פוליטיקאי מקצועי הרבה יותר מאשר יצחק רבין בכהונתו הראשונה. אז לדעתי הזלזול הכה נפוץ במקצועיות והנסיון שלו לא במקומו.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686216
מסכים. היה צליל זלזול.
אתקן- האמריקאים שדרגו משחקן בינוני שעשה הסבה לקריירה פוליטית ענפה, למיליונר שהתמחה בפשיטת רגל לחברותיו שעשה הסבה לשחקן ריאליטי, ושהקשר הגלוי היחיד שלו לפוליטיקה הוא חברות עם המשפחה נגדה התמודד.
מי אתה מעדיף לשלב הבא?
קים קרדשיאן או פאריס הילטון?
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686226
בוב דילן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים