בתשובה לאמ, 24/10/16 8:25
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685332
אתה מתאר חיסרון בולט של המועמד המכובד טראמפ כיתרון. הסיבה היחידה שטראמפ מתרוצץ כרגע בארה״ב (כמו תרנגולת שערפו את ראשה) היא שאין לו ברירה. זו תגובה ריפלקסיבית אחרונה של גסיסה לפני מותו של הקמפיין. בכנסים הללו הוא לא מצליח לגייס שום קול. לטראמפ, בעיקר בגלל התנהגותו של טראמפ, יש מעט מאוד ידידים כרגע במפלגה הרפובליקנית. מנהיגי המפלגה יודעים טוב מאוד שהוא הולך להפסיד את המירוץ והם עסוקים בלנסות לשמור את כוחם בסנאט ואין להם פנאי לבזבז (או רצון להתאבד פוליטית) למען הברנד הרעיל שהוא הדונלד. המינוח שמשתמשים היום לגבי הברנד Trump, גם מהבחינה הפוליטית וגם מהבחינה העסקית, הוא TOXIC. אנשים שאוהבים את כספם ו/או את שמם הטוב, מתרחקים ממנו והוא נשאר לבד.

אז כן, הילארי קלינטון מנהלת את המשאבים שלה בצורה קצת יותר מסודרת ויעילה (תוך כדי ניסיון להרחיב את ה-base ולא למשיך לשכנע את המשוכנעים בכנסים), משום שהיא יכולה להרשות זאת לעצמה. יש לה ידידים ומכונת קמפיין משומנת היטב עם אנשים טובים שיודעים איך לעשות למענה ובשבילה. היא הצליחה אפילו לגייס אנשים שהיו יריבים מרים שלה במהלך הקמפיין של המוקדמות (כמו סנדרס) כדי לדבר עם הבוחרים למענה ובשמה.

דונאלד חייב לרוץ כמו משוגע מכנס אחד למישנהו ולהמשיך לשכנע את המשוכנעים כדי שלא יצטמצם ה-base שלו וכדי למנוע ניצחון של הכחולים במדינות מתנדנדות שהילארי היתה מעדיפה לנצח בהן (אבל לא ממש צריכה). אם הוא לא יעשה את זה בשביל עצמו, אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילו.

רק בעולם האלטרנטיבי של מעריצי טראמפ, אפשר לפרש חולשה בולטת כל כך של מועמד מפסיד כיתרון.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685333
מסתבר שיש לו תומכים. אדלסון כנראה תומך בו. ע''ע ישראל היום (מה שאומר שידיעות אחרונות נגדו ובעד קלינטון).
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685347
כל מי שקורא את הכתבות של הצהובון הנחות ynet יודע שהם נגדו. כולן כתובות בצורה שאינה מנסה להסתיר תמיכה עיוורת בקלינטון ושנאה גואה לטראמפ.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685334
הוא מתאר מציאות מדומיינת.

לעצלנים, לוח הזמנים מאז שאמ המציא את המחלה שלא היתה עד מחר כאן, אחרי פלורידה (מחר) היא מופיעה בפלורידה יום נוסף, אחרי זה בצפון קרולינה, אחרי זה באיווה... לוח הזמנים שלה מתעדכן מידי יום, ותמיד אפשר למצוא שם איפה היא תהיה בארבעת הימים הקרובים.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים