בתשובה לנדב, 03/04/21 1:38
רל״ב 735125
על זה בדיוק כבר נפל ראש ממשלה. בגלל זה כשהביביתון הוקם, הוא הוקם כשבראשו התמיכה במערכת הצדק (להבדיל מידיעות אחרונות שתמך בראש הממשלה במידה רבה).

לגבי החיסונים: נתניהו פישל בשלבים הקודמים. הסיבה העיקרית שמדינת ישראל קיבלה עדיפות היא התשתית הטובה שהיא יכלה להציע לפייזר כדי לבדוק את החיסונים. אני לא נותן קרדיט לנתניהו על הארגון מכיוון שנתניהו הצליח לפשל בארגון של רוב הדברים הקודמים שקשורים במשבר הזה. נראה שיכולתו הארגונית היא בעיקר בתקיעת מקלות בגלגלים ובקרבות קרדיטים. זה שהוא הלך כל יום להצטלם עם משלוח חיסונים, לא אומר שהוא באמת אחראי לקבלתו.
רל״ב 735130
הוא התקשר למנכ״ל פייזר ב 3 בלילה והמנכ״ל בעצמו הגדיר את נתניהו כאובססיבי. זה שיש פה תשתית זה יפה מאד, אבל מישהו היה צריך להביא את זה לתשומת לב המנכ״ל ולהיות קצת רוטוויילר בנושא הזה. אני לא חושב שגנץ או לפיד היו מתקשרים למנכל פייזר ב 3 בלילה. איכשהו זה נראה משהו שרק נתניהו היה עושה.
רל״ב 735149
אני חייב להגיד שהעניין של השעה נראה מוזר.
היית מתקשר למישהו בשלוש בלילה?
בהנחה שבקבלת החיסונים לא היה רגע של ״הסורים על הגדרות״, מה מצדיק את זה?
ובהנחה שאדם שמוער בשלוש בלילה מראש מתחיל שיחה בגישה פחות חיובית, מה צריך להיות שם כדי שביבי לא יחשוב שאולי כדאי להתקשר בשעה סבירה יותר?

אין לי מושג מה קרה שם ואני אפילו מקבל את זה שאכן הייתה שיחה כזו.
זה רק הופך את מקרה למוזר יותר.

נ.ב.
אני גם תוהה האם מנכ״ל פייזר מכבה את הטלפון בלילה מאז.
רל״ב 735151
תמיד ייתכן שבגלל הפרשי השעות שלוש בלילה בבלפור זה שש בערב אצל מנכ''ל פייזר.
רל״ב 735164
אתה צודק, נשמע הרבה יותר הגיוני (כלומר גם שהמנכ״ל יענה וגם בהתנהגות של ביבי).
רל״ב 735187
לא חושב. הרי מנכ״ל פייזר אמר שאמר לנתניהו ״אדוני רוה״מ... עכשיו שלוש בלילה״ לא נשמע הגיוני שהוא התכוון ״אצלך״. נשמע שהוא מתכוון ״יא משוגע מה אתה מתקשר אליי בשעה כזאת״. או שבעצם לא?

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים