בתשובה לkozmo, 25/07/23 21:26
סרבני מצפון חרדים וצביעות שמאלנית 760025
דוגמאות אחרונות בשרשרת ארוכת דמים - לבטן הרכה. החרדים שאינם מתגייסים לצבא, מותקפים בידי גזענים ערבים אכזריים, והשמאל שמטיף: שהבעיה היא ב"כיבוש."
__

התעללו והשפילו צעיר חרדי 'תשוש נפש' בשידור חי - ונעצרו.
מספר צעירים ערביים תושבי מזרח ירושלים שהו הלילה בבית החולים הדסה עין כרם בבירה | במהלך שהותם פגשו בצעיר חרדי תשוש נפש והתעללו בו | את מעשיהם שידרו בלייב ברשת החברתית תוך שהם משפילים ומבזים את הצעיר | בפעילות מהירה של המשטרה הם נעצרו.
יאיר לוי , י"ח תמוז תשפ"ג - 07/07/2023 .
ערבים הכו באכזריות תלמידי הישיבה במהלך שיט
קבוצת חברים שבילו בקיאקים בצפון הותקפו באלימות על ידי בני מיעוטים | כתוצאה מכך נפצע אחד מהחברים ונשברה אחת משניו | עו"ד שטיינר מארגון חוננו: "נוודא שימצו את הדין עם התוקפים האלימים"

צביקה סגל, ז' אב תשפ"ג 25/07/2023
מקרה תקיפה חמור באחד מאתרי הקייקים בצפון: מספר חברים, בחורי ישיבה, שהגיעו לנפוש בשבוע שעבר, נקלעו לאירוע אלימות קשה מצד בני מיעוטים. כתוצאה מהאלימות הקשה נפצע אחד מהחברים, שפתו נפתחה ואחת משיניו נשברו. לטענתו, כאשר הגיע לתחנת המשטרה על-מנת להגיש תלונה נגד התוקף, הוא נחקר תחת אזהרה...
"מדובר במקרה חמור של תקיפה אלימה, על רקע גזעני, ויש למצות את הדין עם החשודים", נכתב בפנייתו של עו"ד אופיר שטיינר, המייצג את הפצוע מטעם ארגון חוננו, למשטרת ישראל. בפנייתו, ביקש עו"ד שטיינר לקבל מידע אודות הנעשה בעניין בני המיעוטים החשודים. "לצערנו, אנו שומעים לעיתים תכופות יותר ויותר על תקיפות של צעירים יהודים באתרי קייקים בצפון הארץ. במקרה זה, מדובר בתקיפה אלימה במיוחד, ע"י מספר בני מיעוטים, שהגיעה לאחר התגרות ממושכת מצד בני המיעוטים. סופה של התקיפה בפציעה חמורה של בחור ישיבה שרק ביקש לנפוש בשלווה. נוודא שימצו את הדין עם התוקפים האלימים", מסר עו"ד שטיינר בתגובה.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים