בתשובה לרק לדקה, 09/10/23 4:14
מורה נבוכים 762556
תוסיף כמה סעיפים, תוך התמקדות לוגית ולא פאתוסית, בשנה האחרונה שבה נתניהו בשלטון.
סדרי העדיפויות שלו, ההתרעות שקיבל מכולם על החלשת צה''ל וקריסת ההרתעה, וכן הלאה.
תתחיל משם ונראה.
מורה נבוכים 762559
ההתרעות הן בעקבות חוק הגיוס והמחאה בקרב חיילים ומילואימניקים, או תוצאות של תהליכים אחרים מטעם הממשלה?

לא בטוח למה התכוונת ב"תתחיל משם". אני מבין שלא בהכרח יאכילו אותי בכפית, ואף אחד לא חייב לי שיעור באזרחות מאז התיכון, אבל קיוויתי לשמוע טיעונים מאחרים ולא לפרוש את המשנה שאין לי (הסעיפים שהעליתי הם בחזקת show your work כדי שיהיה אפשר לדעת מה אני לא מבין).

ועוד בנושא האכלה בכפית, יש פתרון קריאה לנטולי מנוי הארץ?
מורה נבוכים 762561
לשאלתך האחרונה, כן, יש.
קיימים תוספים לדפדפנים שונים שמאפשרי לעקוף חומות תשלום (לא משהו אישי נגד הארץ, זה עובד על מגוון רחב ביותר של אתרים). חפש Bypass Paywall extension ותמצא מבחר של כאלה. לא כל אחד עוקף כל חומת תשלום, אבל אני מעריך שלכל חומת תשלום יש תוסף שעוקף אותה.
מורה נבוכים 762562
"בימים ובשבועות האחרונים, בשיחות ודיונים מאחורי הקלעים, הצגתי את תמנות המצב הביטחונית. ביקשתי, נימקתי והבהרתי. בעת הזו חייבים לעצור את התהליך כדי שנוכל לשבת ולדבר."
"אני פוגש את המפקדים והלוחמים לקראת מבצעים, בסיורים, בשטחי האימונים וחדרי תדריכים. שומע את הקולות העולים מהשטח ואני מודאג".
"האירועים המתרחשים בחברה הישראלית אינם פוסחים על צה"ל. מכל עבר עולות תחושות של כעס, כאב ואכזבה בעוצמה בה לא נתלקתי מעולם. אני רואה כיצד מקור עוצמתנו הולך ונשחק. כשר הביטחון של מידינת ישראל אני אומר בצורה הברורה ביותר, השסע ההולך ונפער בחברה חודר לצה"ל וגופי הביטחון. זו סכנה ברורה, מיידית ומוחשית לביטחון המדינה."
שר הבטחון יואב גלנט, מרץ 2023
מורה נבוכים 762563
תודה, ובמקביל ל-easy ויהונתן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים