ביי ביי ברני 714354
חברים. קליפורניה סופסוף סיימה לספור את קולות הדמוקרטים ובינתיים מישיגן הכריעה בעד ביידן. ברני סנדרס ידוע כעקשן גדול אך בסופו של דבר הוא יאלץ להשליך את הכפפות לזירה (אחרי או לפני ניו-יורק) מפני שפער הדלגטים בין ביידן לבינו כבר הגיע לכמעט 150 וזאת ללא הדלגטים המחוייבים למועמדים שפרשו.
נראה שיש קונצנזוס המסכים שאלו חדשות רעות לטראמפ. אני פחות משוכנע. נראה לי שביידן הוא עוד קצת מאותה תרופה בשם הילרי קלינטון. הוא מסוג המועמדים המאופקים ומכובדים שטראמפ התמחה בלעשות מהם קציצות. סנדרס הוא גלולה קשה לעיכול להרבה אמריקנים אבל איש לא חושד בו שהוא חלק מן הממסד הפוליטי שהכזיב. יש לי הרגשה שהטריקים והשטיקים של טראמפ היו מתנפצים כחיצי נייר על שריונו הפרולטארי של סנדרס והמירוץ היה יכול לקבוע שיא אבסורד חדש בפוליטיקה האמריקנית.
ביי ביי ברני 714355
גם לי נראה שביידן הוא קצת אובמה זקן יותר ולבן יותר. שזה בערך מוריד שתיים מחמש התכונות הכי אטרקטיביות של השני.
בצורה קצת אירונית מילולית הוא הנציג הכי שמרן שהדמוקרטים יכולים היו לגייס.
ביי ביי ברני 714358
בסיס הבוחרים של סנדרס מוגבל קשה עד לא ניתן להרחבה. למשל, אוכלוסיית האפרו-אמריקאים, מעמד הפועלים, מרכז ארה"ב, מבוגרים, נשים.
מהלב, אני רציתי (עוד מ-‏2016) באליזבת וורן, אבל מהשכל בביידן. אני איכשהו מעודד את עצמי שעימות הטלויזיוני - אם טראמפ יסכים לו - בד"כ השפעתו מוגבלת.
ביי ביי ברני 714535
אולי גם הלב וגם הראש יקבלו מה שרצו? דיבורים בסביבתו של ביידן שייתכן ויבחר בוורן לרוץ איתו.
ביי ביי ברני 714536
ביידן כבר התחייב (בעימות עם סנדרס) לבחור באישה כסגניתו. אליזבט וורן יכולה לבוא בחשבון כנציגת הפרוגרסיבים. הבעיה היא שכולם (סנדרס, ביידן, וורן) מגיעים מאותו אזור ולכן לא יוסיפו אלקטורלית איש לרעהו. המועמדת המדוברת כעת היא קאמלה האריס שהיא מקליפורניה וגם פרוגרסיבית, גם אשה של צבע וגם עויינת לישראל (דבר חשוב במפלגה הדמוקרטית כדי לצרף תמיכה של שחורים ומוסלמים).
אם להיות אובייקטיבי, קאמלה האריס היא כוח אלקטורלי עוד יותר קטן מאליזבת וורן. גם היא היתה מועמדת לנשיאות, אלא שהיא פרשה בשלב מוקדם מאוד (והביעה תמיכה בסנדרס אאל"ט). כך שהביצועים האלקטורליים המזעריים שלה פחות נטבעו בזכרון.
העימות בין סנדרס לביידן ב-CNN היה רציני, ענייני ומרדים. הפרשנים בארה"ב אומרים שביידן נראה כמי שהנשיאות בכיסו. הוא הציע לסנדרס זר של עלי זית מתוך כוונה לרכז כוחות נגד טראמפ, אלא שטראמפ עדיין לא מיצה את המערכה ואין בכוונתו לוותר על הויכוח והאסרטיביות עד לרגע האחרון.
שני המועמדים דברו על הקורונה והדגימו יפה את ההבחנה שיש בין לדעת את העובדות לבין להבין אותם. יש הבדל בין מגיפה אקזוטית שתעזור לאנשי התקשורת למלא את המכסות שלהם ותפטור את החברה האנושית מכמה קשישים שכיבים מרע המכבידים על מערכות הסעד והבריאות לבין מגיפה עולמית שמעמידה בסכנה חצי מן המשרות במשק האמריקאי וסוף סוף עושה משהו משמעותי נגד ההתחממות הגלובלית.
ביי ביי ברני 714540
הקאמלה הזו נשמעת כמו האורלי לוי של האמריקאים. רק אומר.
ביי ביי ברני 714545
למה? היא עלולה לגנוב קולות של דמוקרטים ולתת אותם במתנה לטראמפ?
ביי ביי ברני 714547
אני בטוח שיש הרבה דרכים לפגוע באלקטורט של ראש הגוש ''שלך'' גם בשיטה האמריקאית.
ביי ביי ברני 714561
ארז בחייך. take it easy
בשמאל לקחו את אורלי לוי הישר מישראל ביתנו. את מי ציפו לקבל משם, את רוזה האדומה?
לדבר על גניבת קולות זה מונח ממש לא מתאים. באותה מידה אפשר לדבר על גניבת קולותיהם של מצביעי כ"ל. הרי הצבענו רל"ב וכעת עושה רושם שבחסות הקורונה גנץ ואשכנזי רצים לכסאות המיניסטרים בצילו של ביבי. מה הם מתכוונים להיות? שרי הבריאות?
ב-‏1939 הלייבור הבריטי הסכים להכנס לממשלת איחוד לאומי, אבל רק אם רוה"מ השמרני (צ'מברלין) יוחלף (בצ'רצ'יל). גנץ יכל להציע ממשלה ללא רוטציה בראשות ניר ברקת. הליכוד היה נאלץ לבחור. אם היה מסכים, גנץ יכל לשבת בכסא שרה"בט 4 שנים, שגם זה נחמד. אם לא, אפשר לשבת באופוזיציה ולא לעמוס על כתפיך את העול הפרומתאי של קימום הריסות הקורונה והביבי.
ביי ביי ברני 714592
זו באמת טעות חמורה של עמיר פרץ אבל לאחר שהוא והיא התחייבו שהיא לא תערוק בשום מצב ותהיה מוכנה לקבל גם את מרצ כשותפיה ואת הרשימה המשותפת כבעלת בריתה, היא מעלה באמון הבוחר והעבירה מנדט שלם למחנה שנגדו הצביע. זה מאוד לא תקין מצידה ומאוד מטופש מצד פרץ.
כחול לבן זה סיפור אחר. מפלגה שמלכתחילה לא שייכת לשום צד וכוללת בתוכה ימנים מובהקים שנמצאים שם רק בגלל שחוו את טיבו של נתניהו על בשרם. האשמה היא בבוחריהם שבמשך שלוש מערכות בחירות לא השכילו להבין את חשיבותו של הגוש במשחק הפוליטי הישראלי והצביעו עבור דמויות כגון גדי יברקן, צבי האוזר ויועז הנדל במקום אישים ראויים כעומר בר-לב, רויטל סויד, אילן גילאון, עיסאווי פריג' ומוסי רז.
ביי ביי ברני 714601
היתרון היחיד שאני מוצא בכל העניין הוא העלמותו הצפויה של פרץ מהחיים הפוליטיים.
ביי ביי ברני 714604
לי זה דווקא חבל.
ביי ביי ברני 714608
מזמן חשדתי שאתה ימני שתול.
ביי ביי ברני 714654
כמו שאמרו חז"לינו: אין מביאין ראיות מן הליצנין.
ביי ביי ברני 714673
קרי: ליצמנים
ביי ביי ברני 714557
נתת רעיון.
ביידן ימנה אותה לסגניתו ואז היא תודיע שהיא עדיין תומכת בברני.
ביי ביי ברני 714546
החשיבות של ישראל שולית, ולא ברור למה בכלל אתה מזכיר את זה. כל מקרה, ישנם קולות שאומרים שקו"ח של האריס מתאימים לתפקיד התובעת הראשית של ארה"ב (זה מה שהיא עשתה בקליפורניה), או אולי לביהמ"ש העליון.

לעניין הקורונה וההבדל בין ממשל רציני לממשל נבוב ושרלטן. תקרא את מה שכתב כריס לו שהיה חבר קבינט בממשל אובמה. הוא כותב שבמסגרת החפיפה בין הממשלים, הוא השתתף בתרגיל יבש שהסגל של אובמה ערך ל-‏30 אנשי טראמפ בנושא "משברים לאומיים חמורים". התרחשים כללו סופת הוריקן, התקפת סייבר, ומגיפה. רוב רובם של 30 האנשים האלה כבר לא משרתים בממשל טראמפ (ואתה מכיר את הסיבות השונות לכך).

תרחיש המגיפה כלל שלבים של
-שפעת מסוג חדש שמתפשטת באסיה ואירופה
-הדבקה בין אנשים
-משאבי מעבדה חסרים
-איסור נסיעות
-פער זמן עד שהמגיפה מגיעה לארה"ב
-צורך בחיסון
-חוסר במנשמים

נאמר לאנשי טראפ שבהתפרצות, המגיפה לא עוצרת בגבול, הידע המדעי צריך להנחות, שיתוף המדינות (של ארה"ב) חיוני, צריך שיהיו מסרים אחידים, להנחות על בידוד חברתי, ושהשינויים יכולים להיות בקצב יומי או שעתי.

ממשל אובמה הזהיר את ממשל טראמפ הנכנס והציג בפניו תרחישים - מוכרים עכשיו לכולם, לא? - אבל ממשל טראמפ אומר היום "הופתענו".
ביי ביי ברני 714558
שנינו כנראה לא שייכים למועדון המעריצים של טראמפ.
נדמה לי אבל שטיעונים מסוג זה לא עובדים על ה-base.
לכן צריך לחשוב על סוג חדש של טענות, למשל:
ה-CNN טוען שרק בפברואר האחרון הממשל של טראמפ הציע קיצוצים דראסטיים בתקציב של ה-CDC. הווה אומר הנידון הוא לא רק טיפש, הוא גם שלימזל.
בעצם גם זה לא יעבוד. אין שום דבר העומד בפני שקר טוב. אפשר להגיד שהליברלים פתחו את הקורונה כדי לדפוק את טראמפ.
ביי ביי ברני 714562
כבר עכשיו תומכי טראמפ אומרים שג'ורג' סורוס עומד מאחרי הקורונה.

לעניין היכולת של טראמפ, ולמעשה של חבורת התומכים הסובבים אותו, לסחרר את המציאות לטובתם, אני חושש שכשנתגבר בצורה מסוימת על המשבר, וסביר להניח שזה יהיה לפני הבחירות בנובמבר, לא תהייה להם בעייה לכרכר בתופים ומחולות שהנה הם הדבירו את המגפה. ובעצם, כל הזמן אמרנו שזה כלום, רמאות, והנה הם צדקנו כי תיראו שהכל הסתדר. למעשה קולות כאלה כבר מתחילים להישמע.

האם זה יספיק לקבל את אותה כמות קטנה של קולות שתיתן לו יתרון באלקטורים?
ביי ביי ברני 714563
יכול להיות שאני אופטימי אבל לדעתי טראמפ הולך לקראת תבוסה שלא היתה כמוה.
יפעלו כאן כוחות הרבה יותר חזקים מהיגיון, שפיות וליברליזם.
יש שני אופציות לנובמבר. האופציה האופטימית היא שבנובמבר נפגש כולנו (למעט אלו שלא) במצב פחות או יותר שהיינו בינואר. במצב זה טראמפ יהיה מזכרת עוון ואנשים ירצו לשכוח אותו יחד עם התקופה הקשה שעברה. האופציה הפסימית (למעט הנ"ל שלהם כבר לא אכפת) היא שהמצב בנובמבר יהיה די מחורבן (ע"ע כמה זמן לקח לצאת מהמכה של 2008) ואז אנשים יעדיפו לשנות את העומדים ליד ההגה כי מדוע לסמוך על אלו שכבר נכשלו.
ביי ביי ברני 714566
עוד זה מדבר והנה זה בא. טראמפ היום, "הרגשתי שזו מגפה לפני שקראו לזה מגפה. רק הייתי צריך להיסתכל בארצות אחרות. תמיד חשבתי שזה רציני". כמה קולות מתנדנדים שישארו אצלו זה שווה להערכתך הפסימית?
ביי ביי ברני 714573
האריס תמכה בבידן - כמובן.

וורן מבוגרת כמעט כמו ביידן ולא תביא לביידן אף בוחר, לכן הבחירה בה לא נשמעת סבירה. אתרי ההימורים שמים אותה כרגע במקום הרביעי עם 12:1 (ז"א אם תהמר על 10 שקל והיא תמונה להיות מועמדת תקבל 130 שקל). לשם השוואה, במקום החמישי נמצאת הילרי קלינטון (!) עם 16:1. את המירוץ מובילות נשים צעירות מהאגף המרכזי של המפלגה (סטייסי אברמס, בת 46, עם סיכויים של 4:1, איימי קלובשר בת 59 עם סיכויים של 3:1 וקמלה האריס, בת 55, עם סיכויים של 2:1).
ביי ביי ברני 714600
גם מדברים על גרטשן וויטמר (48), מושלת מישיגן.
אישית אני מעדיף את וורן בתפקיד ביצועי.
ביי ביי ברני 714538
במחשבה שנייה, העובדה שאליזבת וורן עדיין לא הודיעה במי היא תומכת (ברני או ביידן), מרמזת שיתכן שאתה צודק ווורן היא מועמדת רצינית במירוץ לסגנות.
ביי ביי ברני 714359
טראמפ ניצח את קלינטון בפער לא גדול, בסופו של דבר, וזה עם לא מעט מזל (לדוגמה: ההתערבות של ראש ה־FBI לקראת הסוף).

אני מקווה שסוג המועמדים הזה הבין במהלך השנים איך מתמודדים עם טראמפים. ע״ע גנץ שהצליח לא לעשות טעויות עיקריות ולשמור על תיקו נאה מול נתניהו, עם תנאי פתיחה לא מוצלחים.
ביי ביי ברני 714360
המעניין הוא שמי שהעביר את טראמפ היו כ- 70,000 בוחרים בשלושה מחוזות במישיגן, פנסילווניה ובוויסקונסין. ג'יל סטיין, מהירוקים, קיבלה במדינות האלה בערך 140000 קולות.
ביי ביי ברני 714393
בפער הקולות קלינטון קיבלה יותר קולות מטראמפ, רק שבשיטה האמריקאית זה לא רלוונטי.
ביי ביי ברני 714394
למה אתה מקווה שטראמפ יפסיד?
ביי ביי ברני 714395
כי הוא לא בריא לעולם.
ביי ביי ברני 714397
כי לא כולם תומכים במטורללים שמסוכנים לארצם, לעולם וגם לנו.
ביי ביי ברני 714367
הייתי רוצה להגיד שאחרי הטיפול הכושל של טראמפ בוירוס הקורונה אין לו צ'אנס להיבחר שוב גם אם מולו ירוץ ברני מיידוף, לא סנדרס, אבל אמרתי משהו דומה לפני שהאיש נבחר בפעם הראשונה, בעקבות הפרסומים על יחסיו עם נשים או ליתר דיוק עם אברי מין נשיים, כך שאני שותק.
זו הכלכלה, טמבל 714371
אני בכלל לא בטוח לגבי השפעת טיפולו על הבחירות, אבל ייתכן שהקלף המנצח (או המפסיד* יגיע מכיוון אחר - המשבר הכלכלי.
אני סבור שכבר במצב היום, מספר האמריקאים שיחלו וימותו בגלל שהפנסיה שלהם ירדה בשלושים אחוז ואין להם כסף לתרופות או אוכל, יהיה גדול בהרבה מאלה שיחלו בקורונה.
וזה לפני שדיברנו על כל אלה שסתם ייזרקו לרחוב אחרי שפוטרו מעבודתם.
אם יש דבר שהציבור האמריקאי מבין, זה כשפגעו לו בכיס. ואיך שהמצב בשווקים נראה עכשיו, להרבה אנשים זה יותר כאילו הורידו להם את המכנסיים, לא רק את הכיס.
זו הכלכלה, טמבל 714372
זה חלק מאותו דבר, לא?
זו הכלכלה, טמבל 714373
דן דיאמונד מפוליטיקו מדווח שטראמפ חסם בדיקות קורונה כדי לשמור על מספר נמוך של מודבקים וחולים, כדי לעזור לו בבחירות.

השאלה אם זה הרגע שבוחן את ההתרברבות שלו על חסינות מרצח בשדרה החמישית?
זו הכלכלה, טמבל 714378
ממשל טראמפ לא חוזר בו מקיצוצי התקציב ל CDC

אין מילים.
זו הכלכלה, טמבל 714382
אני הסתכלתי והסכמתי עם הכתב שנראה שמדובר בנסיון התאבדות פוליטי.
לא הבנתי למה טראמפ עושה את זה בשביל מה שהערכתי ככסף קטן אבל מסתבר שמדובר על תקציב של כשבעה מיליארד דולר.
אני חשבתי המרכזים_לבקרת_מחלות_ומניעתן [ויקיפדיה] הוא מעין מכון מחקר אבל נראה שהאחריות שלהם כוללת את תפעול המניעה.

בוודאי שבימים כאלו נראה שכדאי להעלות להם את התקציב אבל זה לא כסף קטן.
זו הכלכלה, טמבל 714386
anything He could do
i can wreck better
ביי ביי ברני 714602
עכשיו, אחרי פלורידה, אריזונה ואילינוי, הכותרת של הפתיל מתאימה וחיונית מאין כמוה.

טוב יעשה סנדרס אם יקפיא את מועמדותו ויפנה האנרגיות החיוביות שלו - והכספים אם אפשר, לשיכנוע תומכיו ובמיוחד ה-bernie bro (חלקם מתנהגים בניבזות שלא תבייש את הצד השני של המפה) לעבוד למען ההצלחה הדמוקרטית, בהובלתו של ביידן.
ביי ביי ברני 714623
אל תעלב ואל תתרגז, אבל נדמה לי שאתה עדיין בשלב ההכחשה. הפריימריז של הדמוקרטים יופסקו בימים הקרובים והמשכם ידחה למאי יוני אם בכלל. באוהיו אאל''ט המושל כבר אסר את ההתכנסויות לצורך הבחירות. ארה''ב גולשת אל מגיפת הקורונה ויש שם כבר מאה מתים. אני מעריך שבעוד כשבוע אזורים גדולים בארה''ב יכנסו לסגר. כל עניין אחר הוא החדשות של אתמול.
רוב בני האדם מנסים ''להתעלם'' מן המצב מתוך המחשבה שהם לא יפגעו רפואית באופן קריטי מן המחלה. אני חושב שהביטחון הזה מופרז מדי. אני מנחש שהסטטיסטיקות על התמותה בקרב הזקנים והלוקים בבריאותם מוטות במעט. מובן שהזקנים והחולים הם הקרבנות הראשונים, אלא שככל שיחלוף הזמן תתברר הפגיעה גם באנשים ''בריאים'' יותר. גם אנשים שיחלימו מן המחלה עשויים לגלות מאוחר יותר נזקים מתמשכים של הוירוס. (זכרו את הנדיבות בה חסנו כנגד השפעות הרגילות). כל השורדים גם יחד יצטרכו לשאת בעול הנזקים הכלכליים שיגרמו בחודשי המגיפה וזאת בהנחה שהמגיפה לא תחזור בקרוב בצורה כזו או אחרת.
העולם ישוב למהלכו, אבל האתמול כבר חלף ואיננו.
מערכת הבחירות בארה''ב תמה לגווע. אפשר להעביר את הנשיאות לביידן ולחסוך את הכסף ובלבול המוח.
ביי ביי ברני 714627
לא הבנתי מה אני אמור להכחיש. הרי כתבתי במפורש שסנדרס צריך להפסיק לרוץ ולעזור כמה שאפשר לביידן.
בניגוד לך, אני לא רואה שהבחירות הכלליות לגמרי בכיס הדמוקרטי. בבחירות בארה''ב, בניגוד לישראל, המספרים הקטנים חזקים - מקומיים - יותר מהגדולים -ארציים.
ביי ביי ברני 714786
חלפו רק כמה ימים. ניו יורק, קליפורניה, אילינוי וקונטיקט במצב shelter in place שזה סגר באמריקנית. מערכת הבריאות האמריקאית קרסה. ניתנה הוראה רשמית לאנשי צוותים רפואיים שבאו במגע עם נשאים להמשיך לטפל בחולים. הצוותים ואזרחים הנדרשים להמשיך בתפקידם הונחו להשתמש במסכות ואם אין להשתמש בצעיפים או בנדנות.
יותר ויותר חודרת לתודעה ההבנה שאנו בימים היסטוריים. מה שהיה לא יהיה עוד.
שום קונץ-פטנט לא ינצח את הקורונה. אפילו ערכה לזיהוי נוגדנים לא מצליחים לפתח ועדיין לא ממש ברור אם מושג העמידות רלאבנטי לקורונה. בארה"ב להבדיל מסין עדיין מתכוננים נפשית לסנוקרת שכבר מתרחשת ולא חושבים אפילו על הגל השני והשלישי.
רוב האמריקנים יודעים שהם מינו אידיוט ביריון ושיכור לראש המדינה שלהם והוא שעומד כעת ומנהיג אותה בעיצומו של מגה-הוריקן שלא היה כמוהו. אתה באמת חושב שהאמריקני מתעניין כרגע במערכת הבחירות? טראמפ לא יהיה הנשיא הבא. אני יכול לחשוב רק על תסריט אחד בו הוא נשאר: רוב גדול של האמריקאים יתחברו לשאט הנפש שיש להם (כמו לכולנו) אל ההנהגה הפוליטית וישארו בבית. הבחירות יוכרעו ע"י הקנאים והאידיוטים. באיזה צד יש יותר קנאים ואידיוטים? מי יודע.
בכל מקרה מערכת הבחירות האמריקאית חדלה. היא אולי תחודש בעוד כמה חודשים כאשר המגפה תכנס להפוגה. לענ"ד זו תהיה המערכה המשעממת וחסרת-העניין ביותר שניתן לתאר. הכלכלה ירדה להילוך נייטרלי ואפאחד לא יודע אם היא תצא ממנו ומתי. הפוליטיקאים אפילו לא יודעים זאת ובטח שאין להם שום תוכניות רלאבנטיות למצב הזה. ביידן וסנדרס ממשיכים לעסוק בפטפוטי הבל בנוסח גן העדן הסוציאליסטי, בזמן שמה שנדרש הוא מחשבה איך מניעים את הכלכלה שהוכתה ואיך נמנעים מגלישה למלחמות שהן ברירת המחדל של אנושות מיואשת.
ביי ביי ברני 714788
האמנם מערכת הבריאות האמריקאית קרסה?
אני באמת שואל כי אין לי מושג - אבל הנתון היחידי שיש לי הוא טבלת מעקב הקורונה העולמית.
ובדיוק לפני שקראתי את התגובה שלך, הבטתי בטבלאות ושמתי לב לנתון מעניין: למרות שארה"ב מטפסת במעלה הטבלה במספר החולים - מעל עשרים אלף, יותר מגרמניה ואירן וקצת פחות מספרד - מספר הנפטרים עדיין נמוך יחסית - 282. אמנם לא נמוך כמו אצל הגרמנים, אבל הרבה יותר נמוך משל הספרדים למשל, בפקטור 5.
יחסית לאיטלקים, אגב, עדיין ארה"ב עם כמחצית מספר הנדבקים, אבל פי 14 פחות נפטרים.
בעצם יחס הנדבקים נפטרים מאד דומה לזה של דרום קוריאה דוקא.

עכשיו - אני לא יודע על מה זה מראה, ולמה דוקא האמריקאים 'מתמודדים' עם המחלה טוב מהאירופאים. אנחנו יודעים (?) שזה לא בגלל שהם התחילו מוקדם עם המון בדיקות ועשו סגר, אולי להיפך. אבל חלק מהאיום ברוב המודלים שמספרים לנו הוא אכן קריסת מערכת הבריאות, שמגדילה מאד את התמותה.
אם אכן המערכת האמריקאית בקריסה, למה הנתונים האלה לא מראים את זה? וזה כבר אחרי סטטיסטיקה של עשרים אלף נדבקים, לא מעט.
ביי ביי ברני 714791
זה לא הנתון היחיד בו ארה''ב שונה. יש הרבה תירוצים מדוע המצב כך (אני לא יכול להתאפק ולומר שגם בפיליפינים מס' המתים נמוך וגם החולים מעטים וזה לא בגלל האקלים. זה קשור יותר להעדר מערכת בריאות ממלכתית).
לדעתי חבל להתווכח, להתנבא ולהתבדות. כדאי לחכות כמה שבועות ואז מן הסתם הנתונים מכל המקומות יתכנסו בכפוף להבדלים שיש בין מקום אחד למשנהו.
ביי ביי ברני 714792
לא מתווכח בכלל (הפעם), רק רציתי להסב את תשומת הלב לנתון הזה, שנראה לי חריג ולא מובן/צפוי.
ביי ביי ברני 714796
לפעמים צריך לומר "אל תבלבל אותי עם העובדות". אנו לפעמים נגררים לויכוחים עם אנשים שמפברקים עובדות. אחד הנזקים בויכוח כזה הוא שאנו שוכחים שפרשנות העובדות חשובה יותר מן העובדות עצמן. אף אחד בארה"ב (אני מדבר על אנשים הגונים) לא טוען שהמצב שם טוב יותר מאשר באירופה. האירועים שם פשוט בפיגור זמן. מצד אחד האוכלוסיה בארה"ב צעירה יותר. מצד שני יש שם מערכת בריאות קפיטליסטית שנעולה בפני רבים ומצד שלישי יש כיסוי מלא למבוגרים. צריך לחכות שהמצב בארה"ב ידביק את הארועים באיטליה וצרפת ויגיעו למאות נפטרים. בגלל שטראמפ לא הצליח לקצץ את תקציבי ה-CDC, יש להם מעקב מאד מפורט על הנתונים. נחיה ונראה (בדגש על נחיה).
ביי ביי ברני 714798
שים לב לא רק למספר הנדבקים המוחלט אלא גם למספר הנדבקים יחסית לאוכלוסיה. מערכת בריאות מגיעה לקריסה כאשר הנדבקים מרווים את היכולת שלה להתמודד. עשרים אלף נדבקים בארה"ב לא מרווים את המערכת, בספרד כן. אבל אני חושב שאם תבדוק מה היה מספר המתים בספרד כשאצלם היו רק 72 נדבקים למיליון תגיע למספרים לא גבוהים בהרבה מאשר בארה"ב. באותו זמן (12/3 פחות או יותר) היו שם 86 מתים. יחסית לגודל האוכלוסיה זה עדיין משמעותית יותר מארה"ב אבל בפער של אולי פי 1.5 ולא פי 5.
ביי ביי ברני 714805
היחס לאוכלוסיה הוא אכן פקטור חשוב.
אבל קצת בהפוך על התעלול שעשיתי כאן בחישוב אחוזי הנפגעים בסין כולה, ארה"ב היא מדינה מאד גדולה, ובעצם אוסף של תתי מדינות. הקורונה-מטר בטובו מספק לנו התפלגות לפי מדינות בארה"ב, ומראה שכמעט 50% מכלל הנדבקים נמצאים במדינת ניו-יורק לבדה, והשאר מפוזרים בדלילות על שאר המדינות. אז אם האוכלוסיה הרלבנטית לנרמול שלך היא ניו-יורק, עם כ-‏20 מיליון תושבים בלבד, זה מאד משנה את התמונה. הרבה יותר קרוב לספרד, והרבה פחות נפטרים.

ואם הזכרנו יכולת להתמודד - בYnet פורסמה אתמול כתבה שמנסה להבין למה בגרמניה כל כך מעט מתים.
הנתון הכמותי שהרשים אותי - בגרמניה 25,000 מיטות אשפוז עם מכונות הנשמה, באיטליה וספרד 5,000 ו-‏4,000 בהתאמה.
ביי ביי ברני 714806
את ynet אני מבין (עיתונות גרועה), אותך פחות. אתה הרי יודע שהתשובה לשאלה "למה בגרמניה כל כך מעט מתים?" היא "לא כל כך מעט מתים בגרמניה" (וזה נכון גם לניו-יורק).
ביי ביי ברני 714810
כל כך מעט יחסית לאיטליה, ספרד וחברותיהן.
עם זה שהבנתי את הטיעון שלך ואני יכול לקבל שאולי הוא אמיתי - שבשתי האחרונות פשוט יש הרבה (הרבה) יותר נדבקים מהמדווח, ולכן בגרמניה מתים באותו אחוז כמו בכולם - עדיין בשיח הציבורי, התקשורתי והפוליטי, המספרים שכולם מדברים עליהם הם אחוזי התמותה הישירים של איטליה וספרד. כי אחרת, היה לך הרבה יותר קשה להפחיד את האזרחים עם אחוזי תמותה של 0.3% - אמנם יותר משפעת רגילה, אבל לא בהיסטריה של 4% שזורקים עלינו לצערי לא רק פוליטיקאים, אלא גם 'מומחי בריאות' כאלה או אחרים.
ביי ביי ברני 714813
מאיפה המספר 0.3%? עד עכשיו הקצה התחתון של הערכות שראיתי הוא בסביבות 1%, והרוב הן בטווח של 2%-3% (יש גם גבוהות יותר). שיעור תמותה של 4% במקרה של התפרצות רחבה זו הערכה ריאלית ואפילו שמרנית, לא היסטרית. והיא לגמרי עיקבית עם הנתונים מגרמניה שכרגע מצביעים על שיעורי תמותה של 4%-10% מבין המאובחנים.
ביי ביי ברני 714815
אתה מגזים. הסיבה למספרים השונים היא במספר החולים הקלים (לא האסימפטומטים). ברוב המדינות מערכת הבריאות בהלם (שסימנו העדר אמצעי מיגון וטיפול של אנשי צוות רפואי נגועים בחולים) ולא בודקים/סופרים/מתיחסים לחולים הקלים. ההשערה היא שכאשר יתייצב המצב (בעוד כמה שבועות צריך לקוות) התמותה תתייצב על בערך 1% ממספר החולים.
במדינה כמו גרמניה שיש לה מערכת בריאות עשירה, היא בינתיים מתפקדת בקלות, החולים הקשים מקבלים טיפול טוב והחולים הקלים רגועים ואפילו לא מגיעים למערכת ולכן נרשמים המספרים המאוד נמוכים של 0.3%. לדעתי לישראלים כדאי ל"התנבא" לפי ארה"ב בגלל שבסין/איטליה/ספרד האוכלוסיה מבוגרת יותר. מצד שני מערכת הבריאות שלנו רזה במיוחד (וזה לא טוב).
ביי ביי ברני 714819
אני מקפיד להבחין בין "תמותה מתוך חולים מאובחנים" לבין "תמותה מתוך כלל החולים". בכלים המאד פרימיטיביים בהם אני משתמש לצורך הדיונים כאן, אני יכול לדבר רק על המספר הראשון (ולכן המספרים שלי גבוהים מן הסתם מהמספרים האמיתיים שיתבהרו לבסוף). אבל אפדימיולוגים עוסקים (ומפרסמים) את הערכותיהם גם לגבי המספר השני.

כאשר אתה כותב "ההשערה היא ... התמותה תתייצב על בערך 1% ממספר החולים" - להשערה של מי אתה מתייחס? יש הרבה הערכות, ושוררת כרגע אי-וודאות גדולה. אי-אפשר עדיין להעריך בביטחון את המספר הזה. מבין כל ההערכות והמודלים עליהם שמעתי, 1% הוא ההערכה הנמוכה ביותר. הקצה התחתון של הערכות האופטימיות.

הסיפורים על מערכת הבריאות הגרמנית באמת מחממי לב, אבל המספרים לגבי שיעורי התמותה בגרמניה כרגע (לא תוצאות של מודלים מתוחכמים, אלא פשוט הערכות ישירות ונאביות) הם לא 0.3% , אלא גבוהים מ-‏4%. המספרים באמת מעודדים בהרבה מהמספרים שרואים באיטליה או ספרד - אבל הם בכל זאת גבוהים מ-‏4%.
ביי ביי ברני 714822
איך 84 מתים מתוך 22364 מקרים נותן יותר מ-‏4%? במחשבון שלי זה יוצא 0.3%.
ביי ביי ברני 714823
תגובה 714821.
ביי ביי ברני 714824
סליחה. עכשיו ראיתי למטה.
ביי ביי ברני 714831
סבכת אותי. נאלצתי לקחת נייר ועיפרון וראה זה פלא יצא לי 1%.
(לקחתי 5 ימי דגירה במקום 10)
בסימן טוב 714833
איזה יופי שגם דיון לרומה של פוליטיקה מפלגתית מדרדר לענייני הכתר.
בסימן טוב 714846
אל תסמוך על זה.
ההתנהגות והביצועים של ראשי כ"ל מצליחה לאכזב אותי למרות שהחשדות על עצמתו וחכמתו של צה"ל אינן חדשות אצלי.
איך המלך נתניהו הראשון מצליח להפוך גם את החלפתו של יו"ר הכנסת לבגידה בלאום נפלא מבינתי.
אני מפקפק מאד בתועלת שעם ישראל מפיק מיכולותיו וקשריו הבינלאומיים של י"ה, אבל מקבל בלית ברירה את ההנחה שהחלפת הסוס באמצע העלייה (חפיפה, העברת סמכויות, קודים מפתחות ומכוניות שרד ואישורי חניה) זה הדבר האחרון הנחוץ כרגע. אבל למי לעזאזל אכפת עכשיו מיהו יו"ר הכנסת?
אין לי טענות מיוחדות כלפי מהלכיו של נתניהו במשבר הקורונה. נראה לי שכל מהלכיו היו סבירים. אנו כנראה במרחק של ימים בודדים מן המפולת ואני מאחל לו בהצלחה עם התירוצים.
הצעד היחיד שלו שאני שולל בחריפות הוא המהלך הצבוע והמטומטם של מחיאות כפיים לצוותי הבריאות. (הרי עד עכשיו הם לא עשו שום דבר מיוחד ושעת המשבר עדיין לפנינו). זהו מהלך אופייני להוד מעלתו לקחת מהלך נוגע ללב של האיטלקים המודים לאנשי הרפואה שלהם על ההקרבה ומלאכת הקודש שהם עושים במלחמה נגד המגיפה ולהפוך אותו למעשה צבוע וחלול ושלא בעיתו. יתר על כן, אין לי דרך אחרת לתאר את הופעותיה של אשת י"ה בכל הזדמנות אלא כביזוי והתעללות ברגשות חצי העם.
בסימן טוב 714847
שמת לב שזו כבר פעם שניה שבסוף השבוע מופצים בתקשורת מסרים על כך שאו־טו־טו יש ממשלת אחדות והנה ביום ראשון מתברר שהעמדה של גנץ שונה לחלוטין? אז או שגם לגנץ יש בבית משפחה שמשפיעה עליו, או שהליכוד מאוד מוצלח בהעברת מסריו לכתבים מדיניים.
בסימן טוב 714855
אכן. אני גם שם לב להסתה נגד יאיר לפיד. לא נראה לי שגנץ מתעב את נתניהו פחות מלפיד. אני גם לא מבין איזה אינטרס יש לגנץ ואשכנזי לפרק את המפלגה שלהם רק בשביל לכהן כשר הדואר אצל הביבי ואח"כ אולי חודש במקסימום כרוה"מ שיאלץ להתמודד עם הקטסטרופה שתשאיר פה הקורונה.
כל הידיעות על פירוק הכ"ל מגיעות אלי מעמית סגל שהחזקתי ממנו איש חדשות מקצועי שמפריד בין עובדות לבין עמדותיו הפוליטיות. לך דע מה קורה שם באמת?
לו אני גנץ, הייתי מגיע להסכם עם הביבי. תמורת מינוי האוזר או הנדל לשר המשפטים, כחול לבן תתחייב לא להפיל את הממשלה במשך חצי השנה הקרובה. המינוי לשר משפטים ימנע מביבי לארגן לעצמו חנינה וכדומה (וגם יפטור את עם ישראל משר נאלח במיוחד. ביבי כמובן רשאי לפצות אותו ולמנותו שרב"ט או שר הבריאות). צריך סופסוף לקבע את רל"ב כעמדה פוליטית לגיטימית בישראל. אחרי הכל זה המצע של כחול לבן.
בסימן טוב 714857
סגל? הכתבלב? אתה בטח לא רציני.
בסימן טוב 714864
סגל? ממש לא. עקבתי אחריו בזמנו בעניין, בגלל הרושם הקונקרטי ורב החן. בפועל הציוצים שלו נראים כמו שילוב של דף תעמולה, מסרים מגמתיים של "מקורות" ומשאלות לב. הוא כמו תמונת מראה מעט יותר קיצונית של יוסי ורטר.
בסימן טוב 714866
יתכן שאתם צודקים. אני לא מנדב את עצמי לתפקיד יועץ לאמצעי התקשורת את מי להעסיק. אני סולד מבורים ומכתבי חצר. התרשמתי שסגל ידען ולא שמתי לב לידיעות שפירסם והתבררו כלא נכונות.
מניסיון עבר יש לי גם התנגדות למשרתיהם של שני אדונים. יש כתבים רבים המציגים עצמם במקביל גם כפעילים חברתיים. דרישת מינימום בעיני היא שכתב בתקשורת יהיה מחוייב אקסקלוסיבית לאמצעי התקשורת שלו ולא לאף ארגון אחר. מנקודת מבט זו לוסי אהריש בעייתית יותר מעמית סגל.
בסימן טוב 714872
אין לי קישור, אבל השבוע הוא פירסם מאמר בידיעות שבו הוא טען שיש פגיעה חמורה בדמוקרטיה כי 61 חברי כנסת של האופוזיציה רוצים למנוע משני מליון אזרחים לבחור במועמד שלהם.
בסימן טוב 714874
אולי לא מלמדים אזרחות בחינוך הדתי? או שהוא פשוט לא היה בשיעור?
ואלה עוד האופציות הפחות גרועות.
בסימן טוב 714875
הקטע הממש מרגיז עם עמית סגל, הוא שבשבוע האחרון הוא חזר כמו תוכי על המנטרה שכחול לבן רוצים להדיח את יו”ר הכנסת. לא משנה כמה פעמים רינה מצליח או אמנון אברמוביץ’ תיקנו אותו שבחירת יו”ר כנסת חדש זו לא הדחה, הוא המשיך פעם אחר פעם לטעון שרוצים להדיח את אדלשטיין.
בסימן טוב 714880
זה אלף בית של תעמולה - לחזור על השקר שוב ושוב עד שכולם יחשבו שהוא אמת, לא?
בסימן טוב 714888
נכוון!

ראה ערך - ערוץ 2,ידיעות אחרונות,דוקטור יאיר לפיד,ובעצם כל מי שהוא 'מרכז' .

כי כשאתה מרכז אתה חייב לשקר מהבוקר עד הערב,זה חלק אינטגרלי ממהות המירכוז של הפוליטיקה הישראלית. גם וגם.

גם זועביז וגם יזבק. גם לדחוף את הראש במרכז האשכוליות כמו חולה מין וגם לשחק אותה איש אשכולות. מרכז.שקר.
בסימן טוב 715894
א. אני חושב שהשמירה על ראש פתוח בנוגע לעמית סגל הצדיקה עצמה. לי היה קשה מאד להאמין שגנץ יכרות את הענף הפוליטי עליו הוא יושב. זה נשמע יותר מדי כמו מסר תעמולה הישר מלשכתו של נתניהו. והנה התברר שדיווחיו של סגל היו נכונים.
ב. גם אותי סגל מצליח להרגיז פה ושם. ציטוט: "מי זה האדמו"ר של החילוניים? אביב גפן?". תארו לעצמכם שדנה וייס היתה אומרת "מי זה האדמו"ר של אנשי הימין? אייל גולן?". אבל ההתבטאויות המזלזלות והחצופות הללו נפוצות כמו קורונה במגזרים של סגל. אם היו מנפים אנשי תקשורת בגלל התבטאויות כאלו, מן הסתם היו מטהרים את התקשורת ה-broadcast מכל המגזר שלו.
ג. אני לא חושב שהאובייקטיביות של סגל היא ענייני או אפילו אם הוא מרגיז אותי או לא. לי חשוב שהידיעות שהוא מביא נכונות ומדוייקות. מעבר לכך כל אחד צריך לבחור את אנשי ואמצעי התקשורת שהוא בוחר להאזין להם. אם עמית סגל לא יקפיד שלא להרגיז את מאזיניו מחוץ למגזר, יתר על המידה, הללו מן הסתם יעשו לו mute.
בסימן טוב 715900
הידיעות שלו ובעיקר הפרשנויות שלו הן לגמרי מהפוזיציה.
בערב הבחירות הוא כמעט רקד על גג האולפן משמחה על נצחון הליכוד המפואר (שהתברר אחרי שלושה ימים כתיקו במקרה הטוב (וגם זה לא החזיק מים הרבה זמן, אבל קורונה)).
הוא הכי כתב חצר שיש, ואני לא אתפלא אגב לגלות שיש לו הדלפות ישירות מפי החוכמה (שלא לומר הנחיות במסווה הדלפות).
ביי ביי ברני 714835
את העיכוב בין האבחון למוות לא המצאתי, אלא אמדתי (אם כי בדרך מאד פרימטיבית). המספר שיצא בגרמניה הוא 15, אבל בכל זאת השתמשתי ב-‏10 מתוך שמרנות.

בכל מקרה, על סמך כל הפרסומים והנתונים - 5 ימים בין אבחון למוות זו הערכה מאד לא ריאלית (וככל שהמדינה משקיעה יותר באבחון מוקדם, כמו גרמניה, כך ההערכה הזו ריאלית פחות). הסינים העריכו את הזמן בין הדבקה למוות ב-‏18 יום, והאיטלקים מעריכים את הזמן החציוני בין הופעת הסימפטומים למוות בכ-‏8 ימים (וסימפוטמים מופיעים 5-14 ימים אחרי ההדבקה).
ביי ביי ברני 714840
הנתונים של WHO הם ממוצע של 5 ימים, כאשר בביטחון של 95% הממוצע הוא בין 3 ל-‏7.
ביי ביי ברני 714843
זה הזמן בין הדבקה להופעת סימפטומים, לא בין ההדבקה למוות.
ביי ביי ברני 714849
אתה צודק. אבל גם 10 ימים בין אבחון למוות נראה לי מפוקפק. לא נראה לי שאפילו בגרמניה אנשים ממהרים למערכת הבריאות עם הופעת הסימנים הראשונים הקלים. נדמה לי שהנפטר הראשון בישראל נפטר תוך יומיים-שלושה.
ממילא הויכוח מיותר. המספר הוא בין 1-4% מהחולים המאושפזים, כאשר לגבי 30-40% מן המאובחנים לא ידוע אפילו סטאטוס האשפוז שלהם (המספרים מארה"ב). זה כנראה טווח הטעות בכל מקרה.
ביי ביי ברני 714850
אי-אפשר לדעת מה בדיוק אריה אבן נדבק, רק שזה היה כנראה (אני חושב) בין ה-‏9.3 לבין ה-‏12.3. גרמניה, ספציפית, עורכת בדיקות בהיקף גדול במיוחד (קראתי שיותר מ-‏160,000 לשבוע), וסביר שהם לעיתים קרובות מאבחנים נשאים לפני שהם מגלים סימפטומים.

עם הסיפא אני בסה"כ מסכים.
ביי ביי ברני 714818
הבנתי לשיטתך שאתה מאמין לנתונים של הגרמנים. שם זה 0.3%
ביי ביי ברני 714821
המספרים בגרמניה הם לא 0.3%.

שים לב שיש כרגע בגרמניה 22,213 מאובחנים, מתוכם מעל 90% (20,135) אובחנו בעשרת הימים האחרונים. יש בגרמניה כרגע 84 הרוגים, בדיוק 4% ממספר המאובחנים לפני עשרה ימים (2078). אני טוען שעוד עשרה ימים (ב-‏31.3.2020), מספר המתים יהיה לא נמוך מ-‏220 (שיעור תמותה של 1% מבין החולים עד היום) ואולי אפילו גבוה מ-‏880 (שיעור תמותה של 4% חולים מבין החולים עד היום).

מה אתה טוען? שהוא ישאר על 84 (0.3% מהחולים המאובחנים היום?)?
ביי ביי ברני 714825
אני מבין בערך את השיטה שלך, אבל יותר קל לי להשוות תפוחים לתפוחים, ועדיף תפוחים פשוטים לתפוחים פשוטים.
לכן, לכל המדינות אני מסתכל על מאובחנים כרגע חלקי מתים כרגע. הרי גם אצלך, הפרמטרים הנוספים כמו עשרה ימים צריכים צידוק.
ובתפוחים הפשוטים שלי, גרמניה נמוכה הרבה יותר מאיטליה, ספרד וצרפת.

אבל טוב שיש חיזוי - עם זה שחיזוי בפקטור 4 כמו שלך קצת רחב מדי, קשה לטעות בזה.
מאחר ואתה דבק ב-‏4%, הבה נאמר שהחיזוי שלך הוא 880 ב-‏31.3.

אז אני צופה פחות מ-‏1% מכמות הנדבקים עד אז.
הבה נראה.
ביי ביי ברני 714828
לא לא לא.

עוד עשרה ימים יהיו בגרמניה לפחות 40,000 מאובחנים חדשים (ואולי אפילו יותר מ-‏150,000, תלוי באפקטיביות הצעדים האחרונים שלהם). וכמעט אף אחד מהם לא יספיק למות: כל המתים יהיו מתוך 22,213 המאובחנים היום.

גם אם שיעור התמותה הוא 4%, אז אם תחלק עוד עשרה ימים את מספר המאובחנים במספר המתים תקבל משהו שבין 1.4% לבין 0.5%. זה מה אני שצופה, עם שיעור תמותה של 4%. לא עם שיעור תמותה של 0.3%.
ביי ביי ברני 714836
אתה מבין שאם תשנה את העשרה ימים שלך ל-‏7 כל החישובים שלך ייראו אחרת? זו אקסטרפולציה קצת רגישה מדי.

ושוב, בהשוואה הישירה עם ארצות אחרות, עדיין גרמניה הרחק מאחור, לא משנה איך תספור את זה.
ביי ביי ברני 714839
כמובן שאני מבין, ואני לרגע לא טוען שאני יודע להעריך את שיעור התמותה (אפילו לא מתוך המאובחנים).

אבל אני יודע איך אתה הגעת למספר 0.3%, ואני יודע שהוא הרבה פחות קשור למציאות מכל המספרים שאני זרקתי. אין שום סיכוי שבגרמניה שיעור התמותה כיום קרוב ל-‏0.3% משיעור המאובחנים. אני לא יודע לומר בביטחון מה הוא בדיוק, אבל אני יודע לומר בביטחון שהוא גבוה הרבה יותר.
ביי ביי ברני 714845
אוקי.
צריך רק להזכיר אולי, ששיעור המאובחנים הוא לבטח קטן משיעור החולים באמת. זה מקטין את היחס שאנחנו מודדים.
ביי ביי ברני 714848
נכון. נראה כרגע שהטווח הריאלי של שיעורי התמותה האמיתיים הוא בין 1% לבין 5%, והמספרים מגרמניה עיקביים לחלוטין עם ההערכות האלה. יש בסיס לתקווה זהירה שבסופו של דבר המספרים יתייצבו קרוב יותר לצד הנמוך (אני מנחש שהם יהיו בערך באמצע). אבל יש כרגע הרבה אי-וודאות, וקשה (גם למומחים) בשלב הזה לבצע הערכות אמינות. הנחת העבודה של הרשויות צריכה להיות שיעורי מוות גבוהים.
ביי ביי ברני 715655
עברו עשרה ימים. ומספר המתים בגרמניה הוא 650, לפי שיטת ההערכה הנאיבית לעיל ("10 ימים קודם"), הנתונים שם משקפים שיעור תמותה של 2.9%. אין אנומליה בגרמניה.

לגבי המספר "10": זו כנראה הערכה שמרנית (אבל יש סיבות אחרות בגללן השיטה הזו לא מאד אמינה). ה-CDC מעריכים שרק מספר הימים החציוני בין אבחון דלקת ריאות לבין מוות הוא 13, ואפשר להניח שבגרמניה האבחון נעשה לרוב כבר עם הופעת הסימפטומים הראשונים (או אפילו לפני כן). זה נכון אגב גם לישראל: שיעור התמותה בה עיקבי לגמרי גם עם הערכות של 3% או יותר.

ואם יש מישהו שכל זה לא הספיק כדי לעודד את מצב רוחו, אולי זה יעזור: יש אינידקציות לכך שהוירוס אולי מדבק יותר מאשר ההערכות המוקדמות - כולל נישאות באוויר.
ביי ביי ברני 715664
אין לי שום ספק שהמספר 2.2 שניתן בתחילה היה אופטימי מאד. אפילו הבידוד החברתי הראשוני שהוטל כאן הקטין את מס' ההזדמנויות להדבקה בפקטור 2 לפחות כשחושבים על האוכלוסיה בכללותה, כך שהיינו אמורים להיות כבר באפס גידול. זה שאפילו בצפון איטליה עוד לא הגיעו למצב הזה מלמד, לדעתי, על R0 גדול בהרבה.

(וכך גם 25%-30% גידול יומי באוכלוסיה לא מבודדת שמתאר את המצב בהרבה מדינות. בהנחה שתקופת ההדבקה היא בסביבות 10 ימים מתקבל R0 אי שם בין 3 ל-‏4 אם לא עשיתי איזו שגיאה מטופשת בחישוב).
ביי ביי ברני 715669
חיפשתי את התגובה שלך ולא הצלחתי, טוב שמצאת.
אכן, המספרים בהחלט התגברו, שהם בין ההערכה שלי לגבוהה שלך, ויותר לכיוונך.
מה שקצת מוזר לי בגרפים שלהם זה שהם די רועשים, בעיקר מספר החולים היומי.
אז אתה חוזה שאם מספר הנדבקים בה יהיה ~100K, יהיו כ-‏3000 נפטרים?
ביי ביי ברני 715673
3000 הנפטרים כבר נקבעו לפני כמה אלפי שנים כפי שהוסבר ב תגובה 714300 זאת, אגב, הסיבה שאני לא מאמין לליצמן בעניין ביאת משיח צדקנו עוד לפני חג הפסח השתא. אגב, הידעת שלמשיח יש חיית מחמד שמערימה קשיים על בואו? טוב, בטח גם חטאינו מוסיפים משהו.
ביי ביי ברני 715674
אז חטא העגל מדבר על הגויים בגרמניה? עכשיו הכל ברור, מי שנושא ידיו לעגל הזהב, ירים ידו במועל גם ל... לא חשוב.
ביי ביי ברני 715675
ובכל זאת, אני מודה שהסגר המתמשך ייתן השנה טעם מיוחד לכיסופים ליציאה מעבדות לחירות.
אם תשאל אותי, אני מוכן עכשיו לאיזה יום יומיים במדבר הפתוח. עם צידנית מלאה כמובן.
ביי ביי ברני 715691
אני לא יודע כרגע להעריך שום מספר שאין בו טווח שגיאה גדול. סביר שבקרב החולים המאובחנים (לפחות במדינות בהן נראה שרוב הנשאים גם מאובחנים) שיעורי התמותה הם איפשהו בין 1% ל-‏5% מבין המאובחנים. אבל יש הרבה אי וודאות (דו צדדית) בהערכות האלה.
ביי ביי ברני 714873
עדכון לגבי ארה"ב: זינוק מטורף של 14 אלף חולים ביום, אבל קיצוני מזה: 85% מהם רק(!) בניו יורק.
בקצב הזה מחר ניו יורק לבדה תהיה עם יותר נדבקים מכל מדינות העולם, חוץ מסין ואיטליה.
ביי ביי ברני 714881
החדשות הטובות: אישור מחקרי ראשון של ה-MIT להשפעה החיובית של חום ולחות: חום יולי אוגוסט
החדשות הרעות: נצטרך להמתין ליולי אוגוסט.
ביי ביי ברני 714882
קטן עלינו, יולי אוגוסט של אמריקה זה כמו מאי יוני בישראל.
ובתקווה מהפוזיציה שסוף סוף יימצא משהו חיובי בלחות הידועה של גוש דן.
ביי ביי ברני 714884
ארה"ב נכנסת לשלב האסון של המגפה
אוהיו, ניו ג'רסי ולואיזיאנה בסגר.
במדינת ושינגטון מעריכים שמיטות ה-ICU יאזלו באפריל. מושל ניו יורק חוזר ומודיע שיש לו שליש ממכונות ההנשמה הנדרשות (אזהרה המקבלת תוקף מכך שהעיר ניו-יורק היא המוקד של סופת הרורונה בארה"ב.
ביי ביי ברני 714885
אכן, אבל הקישור חסום ללא מנויים.
ביי ביי ברני 714887
הם נותנים גישה חינם לכתבות בנושא.
ביי ביי ברני 714889
נכון. נרשמתי ושכחתי.
עוד חדשות טובות:
פרוטוקול לבדיקת נוגדנים
ביי ביי ברני 714923
תגובה 713746
לקח להם חודש לעשות את זה מדעי.
מי יחיה ומי ימות 714949
ב-worldmeter הגרף האחרון מציג החלמה ומוות כפונקציה של מקרים סגורים. מישהו מבין מה בדיוק נמדד כאן? המספרים איומים ונוראים. באיטליה 45% נפטרים. בגרמניה שהיא עד עכשיו מופת לכולנו 25%. אני מבין שלהחלים לוקח זמן רב וכן הלאה, אבל איך מגיעים מתמותה הנמדדת באחוזים לעשרות אחוזים?
מי יחיה ומי ימות 714950
נניח שזמן ההחלמה (שזה אגב שתי בדיקות קפדניות שליליות ברצף, אני תוהה יחסית לזה מה היו אומרים אם היו בודקים מה זמן ההחלמה משפעת 'רגילה') הוא 4 שבועות, אבל זמן התמותה הוא שבוע אחד למקרים הקשים.
בתסריט הקיצוני שכולם נדבקים ביחד, השיטה הזו היתה מראה ש-‏100% מתים במשך שלושה שבועות, ורק אחר כך זה היה מתחיל לרדת. וזה אפילו אם התמותה האמיתי היתה שבריר של אחוז.
זה הקיצון. משם, כמה שתרווח את זמן ההדבקה על פני יותר ימים (כהתפלגות), ותשנה את הפרמטרים של 4 שבועות ושבוע אחד, תתחיל לרדת מה-‏100%, אבל תישאר במספרים גבוהים למשך תקופה לא קצרה. אבל אם נגדיר את המספר ה'נכון' כזה שיימדד אחרי שכולם יחלימו (או לא למרבה הצער), אז הוא הרבה יותר נמוך ממה שאתה מודד עכשיו.
תסתכל שם על קוריאה וסין, שהן כבר לקראת השלב הזה.
  מי יחיה ומי ימות • עומר
  מי יחיה ומי ימות • הפונז
  מי יחיה ומי ימות • שוקי שמאל
  מי יחיה ומי ימות • תשע נשמות
  מי יחיה ומי ימות • עומר
  ביי ביי ברני • ירדן ניר-בוכבינדר
  ביי ביי ברני • יוסי
  ביי ביי ברני • הפונז
  ביי ביי ברני • יוסי
  ביי ביי ברני • שוטה הכפר הגלובלי
  ביי ביי ברני • הפונז
  ביי ביי ברני • שוטה הכפר הגלובלי
  ביי ביי ברני • צפריר כהן
  ביי ביי ברני • שוקי שמאל
  ביי ביי ברני • easy
  ביי ביי ברני • ירדן ניר-בוכבינדר
  חכמה שבדיעבד • דב אנשלוביץ
  חכמה שבדיעבד • רון בן-יעקב
  חכמה שבדיעבד • שוקי שמאל
  חכמה שבדיעבד • תשע נשמות
  חכמה שבדיעבד • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • רון בן-יעקב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • רון בן-יעקב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  אין חדש תחת השמש • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • עומר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  תורת השדות לנצח • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  חדדו את הסגר • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברקת
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יוסי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  נס גדול היה שם • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • עומר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • עומר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הקשה המקשה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  אחד מי יודע • שוטה הכפר הגלובלי
  אחד מי יודע • אריק
  אחד מי יודע • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברקת
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אח של אייל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הקשה המקשה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הקשה המקשה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הקשה המקשה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • עע
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברקת
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  :-) • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יוסי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יוסי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברק יגדין
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברק יגדין
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  והימים ימי ראשית קורונה • אריק
  והימים ימי ראשית קורונה • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • גרש
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברק יגדין
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ארז לנדוור
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • בחיים לא תנחשו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברק יגדין
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יהונתן בר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יהונתן בר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יהונתן בר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יהונתן בר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יהונתן בר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • נביא הזעם
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • נביא הזעם
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האלמון האיילי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • נביא הזעם
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • רודי וגנר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • רודי וגנר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האלמון האיילי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל המסוים
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שחר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • רודי וגנר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל המסוים
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  על טעם ועל ריח • שוטה הכפר הגלובלי
  על טעם ועל ריח • ירדן ניר-בוכבינדר
  על טעם ועל ריח • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  כל מילה בסלע • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האלמון האיילי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ארז לנדוור
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • קוזמו
  אלקין וגב הגמל • שוקי שמאל
  אלקין וגב הגמל • אריק
  אלקין וגב הגמל • נביא הזעם
  אלקין וגב הגמל • אריק
  אלקין וגב הגמל • ארז לנדוור
  אלקין וגב הגמל • אריק
  אלקין וגב הגמל • דב אנשלוביץ
  אלקין וגב הגמל • ארז לנדוור
  אלקין וגב הגמל • אריק
  אלקין וגב הגמל • שוקי שמאל
  אלקין וגב הגמל • שוקי שמאל
  אלקין וגב הגמל • ירדן ניר-בוכבינדר
  אלקין וגב הגמל • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שחר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל המסוים
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ידידיה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • kozmo5449@gmail.com
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  ביקורת על הביקורת • ירדן ניר-בוכבינדר
  ביקורת על הביקורת • הפונז
  ביקורת על הביקורת • ירדן ניר-בוכבינדר
  ביקורת על הביקורת • ידידיה
  ביקורת על הביקורת • צפריר כהן
  ביקורת על הביקורת • שוטה הכפר הגלובלי
  ביקורת על הביקורת • שוטה הכפר הגלובלי
  ביקורת על הביקורת • הפונז
  ביקורת על הביקורת • תשע נשמות
  ביקורת על הביקורת • הפונז
  ביקורת על הביקורת • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • תשע נשמות
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מיומנו של עוקב • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • טולו
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  וגר זאב עם כבש ושוטה עם דב ירבץ • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברקת
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברקת
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • שוקי שמאל
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • הפונז
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • שוקי שמאל
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • ירדן ניר-בוכבינדר
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • שוקי שמאל
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • ירדן ניר-בוכבינדר
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • ירדן ניר-בוכבינדר
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • שוקי שמאל
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • ירדן ניר-בוכבינדר
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • ab
  החידה היומית לקשיש שעדיין לא אומת • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  תוספת היתולית • הפונז
  תוספת היתולית • דב אנשלוביץ
  תוספת היתולית • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  זה עתה הגיעה ההברה • דב אנשלוביץ
  ההבהרה • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • יובל נוב
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ברקת
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האלמון האיילי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אלמוני אחר
  פשיזם אהובתי • הפונז
  פשיזם אהובתי • האייל האלמוני
  פשיזם אהובתי • אריק
  פשיזם אהובתי • הפונז
  פשיזם אהובתי • דב אנשלוביץ
  פשיזם אהובתי • הפונז
  פשיזם אהובתי • דב אנשלוביץ
  פשיזם אהובתי • הפונז
  פשיזם אהובתי • דב אנשלוביץ
  פשיזם אהובתי • הפונז
  פשיזם אהובתי • דב אנשלוביץ
  פשיזם אהובתי • דב אנשלוביץ
  פשיזם אהובתי • הפונז
  פשיזם אהובתי • דב אנשלוביץ
  פשיזם אהובתי • האלמון האיילי
  פשיזם אהובתי • האלמון האיילי
  פשיזם אהובתי 2 • הפונז
  פשיזם אהובתי 2 • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • רק לדקה
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • צפריר כהן
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • צפריר כהן
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • easy
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • ירדן ניר-בוכבינדר
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • צפריר כהן
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • צפריר כהן
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • ירדן ניר-בוכבינדר
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • צפריר כהן
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • ירדן ניר-בוכבינדר
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • צפריר כהן
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • ab
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • שוטה הכפר הגלובלי
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • האייל האלמוני
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • ab
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • ab
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • הפונז
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • אריק
  סיבות למוות בחודשים האחרונים • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץl
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץl
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  נביא השקר • דב אנשלוביץ
  גרגר סמסה • שמוצניק ותיק
  גרגר סמסה • דב אנשלוביץ
  גרגר סמסה • ירדן ניר-בוכבינדר
  גרגר סמסה • יובל נוב
  גרגר סמסה • אנטילופה
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אריק
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אלמוני אחר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אלמוני אחר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אח של אייל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אלמוני אחר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ירדן ניר-בוכבינדר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • צפריר כהן
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האנגלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • ab
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • האייל האלמוני
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוטה הכפר הגלובלי
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הנס ברינקר
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • הפונז
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • דב אנשלוביץ
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • שוקי שמאל
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • easy
  מענטש טראַכט און גאָט לאַכט • אורי גוראל גורביץ'
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  חכמה שבדיעבד • דב אנשלוביץ
  חכמה שבדיעבד • אריק
  חכמה שבדיעבד • שוקי שמאל
  חכמה שבדיעבד • ab
  מוטב מאוחר • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • ירדן ניר-בוכבינדר
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אריק
  אד-הוק • הפונז
  אד-הוק • צפריר כהן
  אד-הוק • הפונז
  אד-הוק • צפריר כהן
  אד-הוק • הפונז
  אד-הוק • easy
  אד-הוק • easy
  אד-הוק • אריק
  אד-הוק • ירדן ניר-בוכבינדר
  אד-הוק • easy
  אד-הוק • הפונז
  אד-הוק • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • נביא הזעם
  זאב זאב • אח של אייל
  דדו, דדו • שוטה הכפר הגלובלי
  דדו, דדו • ab
  זאב זאב • תשע נשמות
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • אנטילופה
  זאב זאב • ירדן ניר-בוכבינדר
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • אורי גוראל גורביץ'
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • אנטילופה
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • תשע נשמות
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • אלמוני אחר בהחלט
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אלמוני אחר בהחלט
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • ירדן ניר-בוכבינדר
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • ירדן ניר-בוכבינדר
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • אורי גוראל גורביץ'
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • אח של אייל
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • easy
  זאב זאב • אורי גוראל גורביץ'
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • האלמון האיילי
  זאב זאב • האלמון האיילי
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • האלמון האיילי
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • האלמון האיילי
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • האייל האלמוני
  זאב זאב • אח של אייל
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • ירדן ניר-בוכבינדר
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • ירדן ניר-בוכבינדר
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • האייל האלמוני
  זאב זאב • שוקי שמאל
  בנימין זאב • צפריר כהן
  בנימין זאב • שוקי שמאל
  בנימין זאב • צפריר כהן
  בנימין זאב • שוקי שמאל
  בנימין זאב • הפונז
  בנימין זאב • צפריר כהן
  בנימין זאב • הפונז
  בנימין זאב • הפונז
  בנימין זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  בנימין זאב • הפונז
  בנימין זאב • שוקי שמאל
  בנימין זאב • קונספירטור הכפר הגלובלי
  בנימין זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  בנימין זאב • הפונז
  בנימין זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  בנימין זאב • שוקי שמאל
  בנימין זאב • הפונז
  בנימין זאב • שוקי שמאל
  בנימין זאב • הפונז
  קומבינה • האייל האלמוני
  קומבינה • kozmo5449@gmail.com
  קומבינה • האייל האלמוני
  קומבינה • צפריר כהן
  קומבינה • האייל האלמוני
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • צפריר כהן
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • אלמוני אחר
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • ab
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אורי גוראל גורביץ'
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • הפונז
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • שוטה הכפר הגלובלי
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • שוקי שמאל
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ
  זאב זאב • אריק
  זאב זאב • דב אנשלוביץ