בתשובה לאלון עמית, 13/05/04 8:41
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227230
הערה טיוגרפית: דיונים שנזכרים בהודעה זאת ללא סוגריים - ההתיחסות היא לכותרת בלבד

דיון 978

הפעם, כמדומני, שיחקנו אותה.

הועדה המארגנת החליטה שנושא הכנס יהיה "האייל לדורותיו", אבל במקום להסתפק בחידון טריויה או זוטות דומות, מאחר ועז היה רצוננו לגבור על דיון 894 נטלנו על עצמנו משימה הרקוליאנית של ממש: לעבור, זה אחר זה, על כל הדיונים והמאמרים שפורסמו באייל מ (דיון 1) ועד ימינו אנו. הוחלט להקציב עשר שניות לכל דיון, מתוכן חמש שניות לרעיון המרכזי של המאמר עצמו ועוד חמש לסיכום התגובות המעניינות ביותר, עם הדגשת אלו של המגיבים האלמונים. הקצבת הזמן הנדיבה הותירה גם מקום בשפע לשאלות ותשובות מהקהל הרחב, כי אם יש משהו שלמדנו כאן הרי הוא שהאייל ללא תגובות הוא כמו אייל בלי קרניים: אולי הוא יכול, איכשהוא, לשרוד, אבל חייו יהיו דיון 1560 כי מהו האייל בלי הסיסמה דיון 1793 ? מאחר ופורסמו עד כה כאלפיים דיונים, כל המעמד היה אמור להסתיים תוך קצת פחות משש שעות, מה שעומד בהתאמה לכמות השינה השכיחה באייל עפ"י (דיון 1955) ומבטיח את השתתפותם הערה של הנוכחים בחלק הקולינארי שייפתח מיד לאחר מכן.

העסק עבד מצויין, עד שהגענו ל(דיון 748) . מישהו החליט שעוגיה אחת טובה מאלף מלים (חלק העדיפו דיון 681 , עם תוצאות דומות), לאף אחד לא היה דיון 913 ולא פלא, איפוא, ש דיון 726 של איילים מזוגגי מבט שהתנהגו כמו דיון 676 . היה מי שניסה להמשיך עפ"י סדר היום, אבל היה ברור ש דיון 970 . כל השאר די מעורפל אצלי, כאילו נבלע באיזה דיון 181 והפך להיות דיון 827 . נדמה לי שחלק גדול מהזמן פשוט חייכתי כמו אידיוט ותמהתי דיון 84 , תוך שאני מיייחל ל דיון 205 (ימח שמה של דיון 610 שהוטלה עלי בתוקף תפקידי הרשמי). הו דיון 1331 מדי פעם היה נדמה לי ש דיון 265 או אפילו דיון 624 ודי ברור למה אחזו בי דיון 417 קלות וניסיתי דיון 1358 . ככלל, אפשר להגיד שהיינו דוגמא טובה ליישום דיון 792 בבני אדם (אם כי צריך להעיר ש דיון 398 היא).

מה שנותר בבירור היא תמונת המחזור המסורתית, שלזכותה ייאמר שאף היא טובה מאלף מלים. כנראה שהיה כיף.

אזהרה: התמונה מכילה דיון 18 (ולמי שאינו מבין רמזים: אני מתכוון שיש שם איילות דיון 644) ועלולה לפגוע בשומרי אמוני ובילדים מתחת לגיל 18. ילדים מתחת לגיל שנה עלולים להיתקף רעב נוראי, מה שקרוי מאנצ'יס.

אם אתם רוצים לדעת דיון 1397ניתן לקבל את התמונה הלא מצונזרת תמורת סכום פעוט לכיסוי הוצאות הטיפול והמשלוח. http://teramips.com/almonim2004.jpg
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227236
אין ספק, להבא אקפיד לבקר במפגשי האלמונים.

(דב אלמוני)
פאבל? ולאדיסלב? 227247
מה זה teramips ומה הקשר ל http://knaan.com/products/
פאבל? ולאדיסלב? 227249
אתה מתעניין בקנקן במקום מה שיש בו, וחבל.
צודק. 227257
והקנקנית שהכי מעניינת אותי נמצאת שלישית מימין בשורה התחתונה. פעם הבאה אני אבוא לכנס.
צודק. 227695
מחניין מחוד איפה פיטמה שניה של קנקנית, מה, חם שכחו לתפור אותה בחזרה לציצי כשחם גמרו ניתוח של סיליקון? חתה לא תגיד לי לא סיליקון! חני יש לי עין לזה במיוחד! חני רואה סיליקון ממרחק מאה מטר! אם חני אומרת יש סיליקון חז יש סיליקון!
פאבל? ולאדיסלב? 227250
mips זה million instructions per second, יחידה לציון מהירות של מעבדים. teramips זה המון כאלה.
פאבל? ולאדיסלב? 227253
אני לא יודע, אבל אולי זה קשור להתמצאותו של שכ''ג באוליפיאדות למדעים למיניהם.
פאבל? ולאדיסלב? 227273
אם אתם מנסים ללמד אותי לקח, אתם עשויים להצליח.
פאבל רדזיבילובסקי... 227315
ניהל בצעירותו BBS שהיה שותף ברשת אולטינט?
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227251
אתה ממשיך להתעלות על עצמך, ואני קצת מצטער שאסרתי עליכם להיפגש - אחרת בטח היו באים עוד המון והיה בכלל משהו.

(אתה בטוח שהתכוונת לדיון 398 שם בסוף?)
אסרת עליהם להיפגש? מה הכוונה? 227256
אסרת עליהם להיפגש? מה הכוונה? 227260
תגובה 215452.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227266
39. שגיאה שלי שבכוונתי לטעון שנעשתה במתכוון, כדי לבדוק אם מישהו טרח ללכת לאורך כל הדרך.

הענק לעצמך 2 נקודות ומשאאושה אחד.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227255
סוף סוף אני מבין מי זאת הבלונדינית עם השדיים הגדולים!
למה (ולמי) אתה מתכוון? 227784
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227422
אהבתי.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227481
איך זה שלכולם כיסית את העיניים ורק לגברת ב-ג1 סתמת את הפה?

אותך למשעא"ז!

(אלא אם מדובר באיילה המוסלמית מתגובה 216012, או שזה אתה מחופש "לבלונדינית מהממת וכולי" (שם))
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227649
עכשיו אנחנו מצפים לסיכום של ברקת על כנס האלמונים של הפלג המתחרה.
בסיכום זה, יש לקוות, יובאו הדברים שהשוטה צינזר מסיכום זה, כגון הדיווח על מתקפת שקיות המים שציפתה ליוצאים מכנס האלמונים המסוכם כאן ומלחמת הפיצות שפרצה בין שני הפלגים, שהסתיימה בנצחונו של הפלג של יוצאי הסמטה האלמונית, מחוזק במספר עריקים מכנס האיילים המזוייפים של יום ששי.
נסיונותיו של הפלג בראשות השוטה לנצח את פלג הסמטאיים בדרך דומה לדרך הסיכום כאן התנפץ אל קרקע המציאות בה הוכיחו הסמטאיים את שליטתם בחומריה הקשים של הנ''ל ועליונותם במציאות האכזרית על שיטת הלינקים הבלתי כואבת. בשלב זה נמצאים המנצחים עם המנוצחים במשא ומתן על תנאי הכניעה, והם מוכנים לא לפרסם את התמונה בה נראות תוצאות הקרב בהרחבה על גופם של המנוצחים, בתנאי שהפלג השוטי יכיר בעליונותו של הפרק הסמטאי ויארגן מפגש אלמונים מיוחד בו יודיע על הכרה זו ושני הפלגים לשעבר יבחרו פה אחד במלכת האלמונים מטעם הפלג הסמטאי, דבר שהשוטה מוכן להסכים לו בתנאי שגם במפגשים העתידיים ישא בתפקיד הרשמי שהוטל עליו במפגש האלמונים האחרון, אולם בשלב זה התעוררה חמתם של חבריו לפלג הטוענים שהוא מכר אותם תמורת בשר איילים, והם לא יסכימו לכניעה המחפירה.
צפו להתפתחויות נוספות.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227811
לאור התמונה שחשף כאן שכ''ג, אני חושב שאפשר לכנות את הפלג המתחרה כ''פלג התחתון''.

תמונות תתקבלנה בברכה.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227907
סליחה, אין לנו שום דין ודברים עם הפלג שאתה מכנה "שוטי". ודאי לא לאחר השימוש הנלוז שעשו הפסאודו-אלמונים בעירום פומבי ככלי לקידום המפגש שלהם, שיטה שנראית כפונה לקהל הרחב, אך בעצם מכוונת לשאת חן בעיני אדם אחד - אויב האלמונימים ד. קננגיסר.

ברצוני רק לציין שלמפגש של הפלג שלנו (עם בורקס, בלי שקיות על הראש, ובסמטה הנכונה), הגיעו אלמונים רבים יותר, וזאת לאחר שהשקנו תרגיל שיווקי משלנו, לא פחות מבריק - תלוי שי בערך של 50 שקלים שהוענק לכל משתתף ("מה שלא הולך בסקס הולך בכסף", אמר אייל אחד). התלוש זיכה את המשתתפים באפשרות לקנות ברשת הבגדים הנודעת No Name.

למותר לציין שהמפגש עצמו עבר בנעימים, העשיר את הפעילות התרבותית בלב העיר, הרחיב את אופקי האלמונים, ואף השאיר תיאבון לעוד (אולי מפני שלא היה מספיק אוכל). בשנה הבאה נכה שנית, והפעם עם סמים ורוקנ'רול. הצטרפו אלינו! גם אתם מחקתם לא פעם את שורת הדואל מן התגובה!
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227914
אויב האלמונימים ד. קננגיסר? ואני חשבתי שכל הקונספציה באייל היא שהצ'יף הוא בסך הכל ה Front man של יוזם ומפעיל מלכודת האלמונים, הלא הוא הטל בעור הדב.
תאוריית הקונספירציה 227918
וליובל נוב בכלל קוראים יובו נוב
סליחה? 227959
לא הבנתי :-(
בשקט, שאף אחד לא ישמע 227969
קרא מהסוף להתחלה
(אנא לעס ובלע הודעה זו מיד לאחר קריאתה)
:-) 227991
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227919
אם זכור לך, הצ'יף מעולם לא נתפס כ"אייל אלמוני", אלא בכינוי אחר בתכלית (והשאר לארכיבאי).

ובאשר לטל - הכל פלברות. בחייו האמיתיים הוא יושב ראש הוועדה המייעצת של המפגש שלנו, ואף עמד על כך שיאפשרו לו להביא קינלי ("איך הם יורידו את הבורקס?"). הסכמנו מפאת כבודו.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227949
נו, זה שהוא מעולם לא נתפס לא אומר.
וגם טל, מה שהוא עשה אצלכם לא מונע ממנו להיות סוכן כפול (ובהזדמנות זו תודה על שמות כל משתפי המפגש שקיבלנו. חה חה חה)
נסיון יפה, חביבתי 227915
את חושבת שבהודעה כזאת תצליחי לחמוק מזיהוייך בתור אחת מבעלות המלבן השחור על הפנים? חוששני שהמתוחכמים שבאיילים לא יפלו בפח הזה.
נסיון יפה, חביבתי 227916
ואללה, רק עכשיו שמתי לב למלבנים השחורים.
צב''ר 227920
נסיון יפה, חביבתי 227922
להד"מ. וההוכחה: אין לי נעליים כאלה.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227934
לאור הצהרתך על הצפוי בשנה הבאה, אנחנו נדע מה לעשות ונחכה לכם שם.
אל תשכחו להצטייד ברמקולים מחוברים לחשמל, כי ניתוק חוטים זה מה שעושה לחבר'ה שלנו את זה, בהיעדר שאר הסיפוקים שהוזכרו פה.
גם אי תשלום אגרה יתקבל בברכה, כך שתהיה לנו סיבה להזמין את חברינו מן הרשות המבצעת שמסרו שלצורך מפגשכם, יסדרו עם הרשויות מתן כניסה לערבים עם רכב ממזרח ירושלים לשטח המפגש.

יש לציין שעם הבטחה לשאכטות טובות ועוד כמה דברים בתנאים דיסקרטיים, נשנה את מטרת ביקורינו ונוותר על הבדלנות לטובת השתלבות בקהל החוגגים האלמוני, וכך סוף סוף יזכו גם חברינו האלמונים העובדים יומם ולילה על שמירת החוק והסדר, ביום הגאווה משלהם.
שוטי הנבועה 227943
סליחה, איך את מסוגלת להכחיש גם קיום קשר עם הפלג השוטי וגם את השימוש בשקיות ניילון, כאשר את הנ"ל ניצלתם לשימוש חוזר במארב המים הנפשע שעשיתם לפלג שאיתו "אין לך דין ודברים". באמת, חוסר הבושה זועק לשמים אולם השמים, כמקובל בעולם האלמונים האכזרי, מחזירים את הזעקה חזרה לארץ.
הציבור, אלמונים ומזוייפים, חייב לדעת שמתקפת המים וכל מה שבעקבותיה נעשו עקב תסכולכם מכשלון הנסיון להעלות את הרייטינג של מפגשכם באמצעות חלוקת תלושים, ואין להתפלא על עובדה זו, שכן רשת No Name הכריזה באוזני שני האנשים שצבאו על דלפקיה שהיא אינה מכבדת תלושים שהונפקו ע"י אלמונים ("אנשים שהיא לא מכירה" כלשון הקופאית ז.), כמו כן המוצרים השווים באמת עלו יותר מ50 ש"ח, וציבור האלמונים בחר להצביע ברגליו (מושג איזורי, כמאמר המשוררת "לא בדיוק אבל בערך בים בם בום אמר חברו") בעד האפשרות החמה והרטובה יותר (תרתי משמע, כפי שהתברר מאוחר יותר) שהציע מפגשנו. הפלג הסמטאי לא היה יכול לראות בכשלונו ובמקום להפיק את הלקחים הנכונים (ועיין למשל ברמזיו של ד.ק. בפתיל זה) בחר להעניש אותנו במתקפה של מוגי לב שלמרות שכאמור לעיל נמצאו במיעוט, ניצלו את תשישות הדעת הפורקנית שבה היו רוב משתתפינו האמיצים מצויים בתום שש שעות של כנס מפרה וכיו"ב.
אך מטה הרוב של הציבור האלמוני מודיע כי אל דאגה, אנחנו לא נישאר חייבים וגם לא נשעה לנסיונות למכור אותנו תמורת הסכם שלום מחפיר שיקדם על גבינו אלמונים אינטרסנטים שאינם ראויים לשם זה, ואנחנו נגיב בשעה ובמקום שנמצא לנכון ונשיב את קרן האייל האלמוני ליושנה! ! !
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 227963
אנחנו נאמין להבטחה באשר למפגש הבא, רק אם אגם רודברג תגיע.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 228007
כולכם מקנאים.

אין אגם רודברג - אבל אל תיפול רוחך. אנחנו במגעים עם חני נחמיאס.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 228046
חני נחמיאס? איזה סמים היא עישנה?
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 228142
חני נחמיאס? בשבילה אני מוכן להתאלמן (כלומר להפוך לאלמוני)!
מה זה טיוגרפית? ("הערה טיוגרפית") 331958
מה זה טיוגרפית? ("הערה טיוגרפית") 331985
צ"ל "טיפוגרפית".

ואם אתה כבר מעיין בהודעה הותיקה ההיא, שים לב לתיקון בעקבות תגובה 227251
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 521350
יש לציין שהקישור לתמונתי לא זמינה, שכ"ג האר את עינינו שנית! האלמונים הם דיון 1596 ולמרות שהאייל האלמוני דעתו קלה ודיון 1720 ידיעותיו בנושאים מגוונים היא מרחיקת לכת
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 521356
האייל לא אוהב קישורים מהסוג הזה (הארכיבאי המקומי פוחד מהארכיבאי של האינטרנט?), לכן תדרש כאן השלמה ידנית.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 522231
אז מאיפה התמונה הזו?

סיכום מקוצר של כנס האלמונים 522269
נראה שהם גנבו את התמונה של האלמונים ושינו אותה לצרכיהם.
סיכום מקוצר של כנס האלמונים 541005
לתווים בעייתיים ניתן להיעזר בטבלה: http://i-technica.com/whitestuff/urlencodechart.html

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים