בתשובה לab, 01/04/21 7:40
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 734970
הפוך גוטה. גנץ בפנים כבר, הוא כבר היום מואשם על ידי גוש השינוי ‏1 שהוא ה ; הבוגד הנוכל,הרמאי,הגנב. והיו חברים 'נשמות' שהציעו לו הצעות מגונות. דמותו,אופיו ותודעתו הושחתו ונרמסו כאילו היה אחיו של יהודה איש קריות.

לו היה שואל את דעתי, הייתי ממליץ לנקוט בגישת 'שב ואל תעשה', אתה רק תרוויח מזה. אתה אומר לביבי ; קח את שמונת זוזי ותן לי מה שהיה , פחות או פחות יותר.גנץ טעם - טעם ערוות השלטון, רק אימפוטנטים יוותרו וכמדומני שגנץ 'הטירון' למד משהו בצבא.

ולכבוד החג ולגוש המוזיקה והאהבה :

הזמיר השחום - אני אוהב אותך

מילים :

I love you

תרגום לעברית

________

1 לא היה חכם לדעתי לקמפיינרים להשתמש בשם ' גוש שינוי' ‏2, עוד יהיו שיטענו -כמוני למשל - שזה בעצם אותה גברת בשינוי אדרת ולא משהו 'ספונטני' לצורך העניין,היו צריכים להתייעץ איתי לפני, משהו כמו 'גוש החופש' זה היה משדר בול בפוני לרצון לחופש מהקורונה,מהחגים,מהבית והבלגן והפקקים וכו'

2 או שבכל זאת 'יאיר הנוקם' חוזר למסך לעונה 2 ?
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 734972
לא נראה לי שגאנץ למד משהו משמעותי. על כל טריק של ביבי שגאנץ למד יש לביבי עוד 5 טריקים חדשים.

לדעתי הטריק הנוכחי של ביבי הוא בנט שהוא סוס טרויאני של ביבי במחנה "לא ביבי". בנט יקים עבור ביבי ממשלת ביבי חדשה. גאנץ הכושל לא מבין זאת, או משתף פעולה, לכן גאנץ נוטה לתמוך בבנט בתור זה שהנשיא ריבלין יטיל עליו הקמת הממשלה בסיבוב ראשון של הרכבת הממשלה.

כל איש כשיר שכלית ממחנה "רק לא ביבי" חייב למנוע בכל מחיר מבנט להרכיב ממשלה. שהרי — בנט ינצל תפקיד זה כדי לחבור לביבי ביתר קלות.
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 734985
אם זה ברור שבנט לא מסוגל לחבור ל'גוש השינוי' מכל הסיבות שבעולם,אז למה לפיד וכל השמאל מוכנים לתת לו את המלוכה ?

יתכן ויאיר מפתה את בנט שיהיה
שאול המלך ?
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 735005
לפיד לא מוכן לתמוך בבנט (גם לא בסער) וכנראה רוב גוש אנטי ביבי לא מוכן לתמוך בבנט.

הבעיה היא עם גאנץ שיש לו חשבונות שטותיים או רצון להיות ראש ממשלה לכן לא מוכן לתמוך בלפיד באופן גלוי ולא מותנה. הגישה של גאנץ לא ראוי כי גם כך המשא והמתן של לפיד, אם ירכיב את הממשלה, הוא משא ומתן קשה, אם גאנץ תוקע מקלות בגלגלים
של לפיד, לפיד עלול להכשל

לפי זכרוני מי שמרכיב את הממשלה לא חייב להיות ראש הממשלה שהוא מרכיב, לפיד עדיף כי הוא מנוסה ואין לו אינטרסים לרצות את הליכוד.(לבנט וסער יש רצון לרצות את הליכוד כי הם חלק ממנו ושם עתידם).
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 735011
לכנות במילה ״גוש״ את האוסף הרדיקלים החופשיים הללו, שנעים במרחב הפוליטי לכל כיוון אפשרי (כל עוד הוא לא חופף אף פעם לכיוון של מישהו אחר), זה כמו השלטים הירוקים עם העצים והפרחים ששמים תמיד על גדרות של מפעלים בתעשיות מזהמות.
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 735065
לדעת מר אלון , היה עדיף להשאיר את השם 'רק לא ביבי' , במקום 'גוש השינוי'
גנץ הטירון, יאיר הנוקם וביבי הזועם - 2020 בקרוב. 735225
לידיעתך הקורא גנץ

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים