שידור חוזר, מוגבר? 365082
דיון 1194.
שידור חוזר, מוגבר? 365358
אחרי שהמשטרה והתשקורת נתנו יד אחד לקונספירציית החומצה (כלומר,המים הכחולים שהותזו על המתבצרים בגגות לשם זיהויים ונשפכו חזרה על השוטרים (בטלוויזיה עצמה הראו כיצד נערים ממלאים דליים במים הכחולים שבהם עצמם הם ניצבים-מה שלא 'כ''כ' אפשרי במידה ומדובר בחומצה) ,ואחרי שמפגין מול ביתו של שמש המושחתים אריאל שרון נהרג ממכת אלה בראשו (מה שלא פורסם ככל הידוע לי) -ועוד אי אלו מעשים ברבריים של משטרנו ,הדבר האחרון שישראל יכולה להלחם בשמו -היא הדמוקרטיה.

מדינה מושחתת וגזענית כלפי כל מה ומי שאינו חילוני,מזרח אירופי, שמאלני ומבוסס.
שידור חוזר, מוגבר? 365362
א. מי אמר שהסודה הקאוסטית (ולא חומצה) היא דווקא מה שששפכו בדליים? אולי זה היה לפני, אולי אחרי, ולמה דווקא בדליים?
ב. זה לא נגמר עדיין: http://www.haaretz.co.il/hasite/pages/ShArtPE.jhtml?...
שידור חוזר, מוגבר? 365386
ערן,זאת לא הייתה סודה קאוסטית-בדיקת המשטרה,הראשונה ,הוכיחה זאת-חרף העובדה שלמערכות השחיתות של המדינה הכי שנואה בעולם ,ובצדק, יש אינטרס ברור לשקר בעניין.
שידור חוזר, מוגבר? 365388
אם כבר, הבדיקה השניה היא זו שלא מצאה ממצאים חד משמעיים, ולכך הפרקליטות טוענת שיש הסבר. נחכה ונראה מה יצא מכתבי האישום.
שידור חוזר, מוגבר? 365419
גם הראשונה לא מצאה-סתם ברווז עיתונאי שחור.וחוץ מזה עם תשקורת כל כך 'חופשית' (כלומר:רשת א של קול ישראל,רשת ב של כל ישראל......רשת n-1 של כל ישראל ..רשת n של כל ישראל:או ערוצי הטלוויזיה המגוונים שבכולם מופיעים פחות או יותר אותם האנשים :לונדון וקרישנבאום =ערוץ1,ערוץ2,ערוץ 10,ערוץ8-זה הכלל או שאתה יכול להיכנס לכולם או שלאף אחד)שאין כמותה או קרובה לכמותה בכל מדינה דמוקרטית אחרת.ועם עיתונאי פוליטרוק כמו סובייט השנה-אברמוביץ' מגדל האתרוגים (ומכסה השחיתות) מחר גם ייתכן שיודיעו שהמתיישבים תכננו לעשות שימוש באקדח שיורה פצצות אטום על כוחות הביטחון-והראיה לכך היא אקדח שנמצא ליד צילום עצמו מוזר שבבדיקה מעבדתית התגלה כי הוא רווי קרינת X ברמה של צילום רנטגן לכל הפחות!
שידור חוזר, מוגבר? 365420
קול ישראל...
שידור חוזר, מוגבר? 365422
שידור חוזר, מוגבר? 365553
היה שם על הגג מתקן של שירותים כימיים. האם לא ייתכן שהשתמשו בסודה הקאוסטית כדי לנטרל את החומרים שהצטברו שם, ולכן מצאו מיכלים ריקים? יש מישהו שיודע איך הדבר הזה עובד?
שידור חוזר, מוגבר? 365555
הרסת את כל הקונספירציה של השמאלנים.
שידור חוזר, מוגבר? 365557
כמו שנאמר, מחרבייך ומהרסייך ממך יצאו..
מהריסייך ומחריביך 367926
אגב הפסוק הזה, השימוש בו מעוות לחלוטין:
משתמשים בו בד"כ כדי לומר שדווקא מתוככם יצאו האנשים שהורסים אתכם. כוונת הפסוק שונה לחלוטין: זוהי נבואת נחמה- מי שהורס את ירושלים ומחריב אותה, כלומר האויב- יצא משם.
מהריסייך ומחריביך 367933
אבל גם הפירוש הראשון קיים.
ולטעמי - הפירוש שאת נתת צריך להיות נכון גם ל''כי מציון תצא תורה ודבר ה' מירושלים''...
מהריסייך ומחריביך 367936
השתמשתי בשימוש חופשי בפסוק (אני מבקש סליחה על חילול הקודש).
מהריסייך ומחריביך 367939
למיטב ידיעתי, גם הפירוש שהשתמשת בו מקובל על הדתיים.
שידור חוזר, מוגבר? 365601
המיכלים שנמצאו היו אטומים ולא ריקים ככל הידוע לי-בכל מקרה סודה קאוסטית היא חומר מאכל (שהיום מתחילים להשתמש בקרובה השונים גם כדי לבודד שיירי דנא עתיקים-טכניקה גאונית ,פשוטה ולא צפויה בכלל-)-בעיקרון מדובר בסולבנט המשמש כבסיס גם בסבונים שאיתם אתה משתמש מדי יום .היא משמשת להסרת שומן-כולל כזה שמצטבר לך על העור מהבלוטות האיקרניות והאפוקריניות שיש לך תחת פני העור מעצם היותך אדם.נוסחת הסודה הקאוסטית היא: NaOh ,כלומר ממשפחת הנתרנים ולכן קרובה לאקונומיקה הביתית-היא משמשת כמסיר שומנים קר ,עם זאת בריכוז גבוה היא מסוכנת ורעילה מאוד -בליעה שלה תשפיע באופן כמעט מיידי על מערכת העצבים שעושה שימוש נרחב ביון הנתרן בעת ירי פוטנציאלי פעולה.
שידור חוזר, מוגבר? 365612
דווח על שני מיכלים מלאים ושניים ריקים.

אין ספק שהמתנחלים התכוונו למהול כראוי את הסודה הקאוסטית ולהאכיל בה את השוטרים למען יהיו למשטרת ישראל שוטרים בריאים וחזקים. המשך התכנית היה כי לאחר שיאכלו השוטרים, ייהנו וגם ישבעו ויותירו - יתקלחו בסודה וגם יכבסו בה את בגדיהם, ע''מ שאשרם יהיה שלם ולא יהא בעולמנו זה אושר גדול הימנו.
סודה של הסודה 365850
מה שאנחנו באמת צריכים כדי לרדת לעומקה של הסוגיה היא תורה קאו[ס]טית חדשה.

אבל מאחר ובסודה עסקינן, הרי לכם בעיה אמיתית שמטרידה אותי לא יום ולא יומיים: למה בקבוקי הסודה שמוכרים במסעדות קטנים באחוזים ניכרים מבקבוקי המשקאות הקלים האחרים? למה אני צריך לשלם עבור שניים כאלה בשעה שהסועד ממול יכול להסתפק בבקבוק קולה אחד?
סודה של הסודה 365865
היד הנעלמה בפעולה:
קולה שותים בעיקר בני־עשרה תפרנים.
סודה שותים רק שוטים זקנים ואמידים.
סודה של הסודה 365884
בכלל לא קשור-פשוט יש את הסינדרום ע"ש סינדפסקיוס -אותו מדען ארמני דגול שגילה כי צריכת 3 בקבוקוני אקטימל ליום בשילוב עם סודה קאוסטית עלולה לגרום לסינדרום מבטא זר (נניח מאירופאי לאמהרי)היות וכך,וכאמצעי זהירות מפני תביעות,חברות הסודה מוכרים את הסודה בריכוז נמוך ובתהליך ייצור שלא מאפשר להזריק אותה לוריד לאחר מכן,אם תנסה להזריק סודה לוריד ,מה שמיליוני אנשים מנסים לעשות,לשווא,כל יום,תגלה לתדהמתך כי היא הופכת לדבק שלוש שניות ונתקעת במזרק-החסרון של השיטה הוא שאת דבק ה3 שניות ניתן להסניף .
שידור חוזר, מוגבר? 365615
קרא כאן.
1. נמצאו בקבוקים ריקים.
2. זה חומר שגורם כוויות קשות במגע בעור.
שידור חוזר, מוגבר? 365648
לא שאני מאמין למשטרה הישראלית שעל שיטות ההפללה שלה שמענו לא מכבר.אבל בכל מקרה-אם כבר השתמשו אז למה לא בכל המיכלים (מן הסתם שהשתמשו בקודמים לניקוי השירותים-שצורכים לא מעט מהחומר כדי לפרק את...). ה'פציעות' של השוטרים לא תואמות בכלל מקרה של מגע עם סודה אקוסטית-לגבי מר ''אין ספק'' אין לי מה להגיב יותר מכך.

לגביך רודי-סודה אקוסטית ,כמו כל תרכובת כימית וגם במגע עם האוויר ,מתפרקת למרכיבים ידועים מראש וייחודיים-כך שהטענה המופרכת (בדוק את העניין עם כל כימאי תעשייתי בהקשר של סודה אקוסטית) כי ''הסודה התפרקה ולכן לא ניתן להוכיח'',כמו גם העובדה שבכלל נערכה בדיקה שניה (לאור השחיתות מקיר לקיר במערכת המשפט ובמשטרה (לא רק בהקשר של ימין או שמאל) זה צעד די חריג לטובה) מריחים לא טוב בכלל.
שידור חוזר, מוגבר? 365694
אני מניחה ש"סודה *אקוסטית*" משמשת בעיקר לקירות של אולמות קונצרטים?
שידור חוזר, מוגבר? 365710
רק באולמות שנבנים מחוץ לקו הירוק.
שידור חוזר, מוגבר? 365843
אוי נו לא שמתי לב לטעות ונגררתי אחריה-אקוסטית קאוסטית,קורה.
לרודי 365848
קראתי את המופיע בלינק ששלחת לי .דמגוגיה בשקל,במקרה הטוב,הסתה פרועה של משטרה מגוייסת פוליטית (שרבים ו'טובים' מבין חבריה ,ככל הנראה,גם מגוייסים לכנופיות הפשע על פי מה שמופיע בתקשורת עד כה -ואם נתייחס לחוסר הממצאים בכל הנוגע עבריינים בכירים לעומת פיצוחים והרשעות מהירות בכל הנוגע לאינטרסים אישיים (למשל חיסול איש מערכת המשפט של מדינת ישראל עדי אזר ,או פעילות עקירה נגד המתיישבים)אז אולי יש דברים בגו) -אין כאן שום ממצאים ,רק השערות שהופכות לעובדות.מעניין שדווקא את זה ,מכל הסיפורים הרבים שיש למשטרה לספר,בחרו לשים באתר.
שרותים כימיים 385223
תגובה 35553
משתמשים שם בחומר שנקרא אירגל-אניה, שלא מזיק בכמות גדולה
לערן ובכלל 365690
אני לא זוכר אם השתתפת בדיון שבו טענתי שרק הדת יכולה לתווךל בנינו לבין הערבים,בכל אופן הנה עוד דוגמא:

לערן ובכלל 365762
הדת?! הדת??!!

זה לא מה שהביא אותנו למצב הזה מלחתחילה?
לערן ובכלל 365777
לא.די עם הסיסמאות הנבובות.
לערן ובכלל 365780
פרפר נחמד, אתה איש מוזר.
לערן ובכלל 365791
ואתה איש חכם.
שידור חוזר, מוגבר? 365705
שמת לב שהוא פנה אליך בשימך, ערן? התרגלנו כבר לתגובה זועפת במקרים אלה, אל תאכזב אותנו.
שידור חוזר, מוגבר? 365708
לא, שוטה, לא שמתי לב. הייתי עסוק בלזעוף על דברים אחרים.
שידור חוזר, מוגבר? 365718
אין דבר, לעולם לא מאוחר מדי.
שידור חוזר, מוגבר? 365467
התגובה הזאת כמו אחרות מראה שחלק מהאזרחים הוציאו עצמם מהכלל, הפכו עצמם לשופר כנגד מדינתם
ובכך הם כאויבי המדינה האחרים,
אבל לא מתיחסים אליהם כאויב מר אלא כאח בצרה ובצדק

השאלה היא מתי הם יזכרו שאחים אנחנו?
אוי נו-הרוצה לשקר ירחיק עדותו 365390
התפרקה...א.יודעים לאלו מרכיבים היא מתפרקת-שלא יקשקשו -וגם אתה ,מומלץ שתהיה קצת ישר.

מקור השקר ,לגבי הסודה הקאוסטית,הוא מיכל אטום של סודה קאוסטית שנמצא על הגג ושימש לניקוי השירותים (היו שם עוד חומרי ניקוי אחרים שאיש לא נגע בהם,בתוך מחסן-אלא שהם לא היו מסוכנים מספיק).סודה קאוסטית היא חומר מאכל -ובהתחשב ב'פגיעות' השוטרים הכל עלילת דם.

וחוץ מזה שטענו שזה החומר שנשפך בדליים+צילומים.אם בא לך להמשיך להשמיץ סתם -טיעונים הגיוניים לא יעזרו נכון?

חוץ מזה ,אנשי שמאל -שגורמים מלכתחילה לכל הבלאגן בכל חזית אפשרית (לא פלא שסילקו אותם-כ"יהודים קוסמופוליטיים" מכל מקום אפשרי) מבינים ערבים שמתפרעים כי הם מדוכאים ע"י המדינה-אותו הדבר כאן.

ישראל אינה דמוקרטיה -דו"ח האגודה לזכויות האזרח חשף את העובדה שישראל פגעה קשות בזכויות ההפגנה של מתנגדי ההתנתקות וערכה שיפוטים המוניים ללא זכות טיעון-כיאה למשטר של מדינת עולם שלישי.

השעון של המדינה הזאת מתקתק ,מתקתק מהר.
אוי נו-הרוצה לשקר ירחיק עדותו 365399
נעצרתי בערך ב"חוץ מזה ,אנשי שמאל -שגורמים מלכתחילה לכל הבלאגן בכל חזית אפשרית", שכן מול ביקורת מנומקת כזו נסתתמו טענותי. בכל מקרה, כימאי אני לא, וכאמור, ניפגש בשביעיות, או בהרשעות/זיכויים.
אוי נו-הרוצה לשקר ירחיק עדותו 365423
טוב נו-אני מתנצל על העניין הזה -לא מכיוון שאין לי ביקורת אלא מכיוון שאין טעם או צורך להפנות אותה כלפיך-ולמען האמת דווקא עם השמאל הרדיקלי אני מוצא דברים משותפים-יש שם אנשים שבאמת מנסים להאמין במשהו.
אוי נו-הרוצה לשקר ירחיק עדותו 365424
ולגבי הרשעות זיכויים-אין לי זמן ,באמת שאין לי,להתחיל לכתוב על שחיתותו של האתרוג הגדול מכולם-מערכת ה'צדק' ובג''ץ.שחיתות הן ברמה האישית אבל הרבה יותר מכך ברמה החברתית.כמו שאמרתי,וזה רק טיפה בים-מערכת משפט שמאשרת מעצרים באופן המוני-אינה מערכת צדק אלא מערכת פושעת.
נפלאות הרדיקליות 366647
אני פשוט מתמוגג בכל פעם שאני שומע או קורא טענה כזו מפיו של ימני קיצוני. הימין המתון לא מוצא חן בעיניו, המרכז מתסכל אותו, את השמאל המתון הוא שונא - אבל את השמאל הרדיקלי? לא! מה פתאום! ברור שיש בינינו מחלוקות אידיאולוגיות, אבל בסך הכל אלה אנשים כארז!

זה כל כך טיפשי, מפני שמתחבאת מאחורי זה הנחה, שיותר משהיא אווילית, היא מסוכנת: כאילו אדם שיש לו אידיאולוגיה, שיש לו עקרונות עבורם הוא מוכן להילחם ואף להרוג (לבנה הנופלת על ראשך מגובה, כידוע, יכולה להרוג בקלות), הוא אדם טוב יותר. הוא אדם מוסרי יותר. הוא אדם שקיומו מוצדק ושעימו יש על מה לדבר.

מה עם המתינות! זה כל כך מגוחך, שאדם אשר מרשה לעצמו להתלבט, שאדם שלא יילך אחרי אידיאל בצורה עיוורת ובוודאי שלא ייפר את החוק ויילחם בדמוקרטיה, נחשב לנכלה ולבלתי מוסרי. זה מדאיג אותי שכדי להיחשב מוסרי היום, אני צריך ללכת ולעצור בגופי דחפור שבא להרוס מאחז או טרקטור המנסה להקים את גדר ההפרדה.

והרי הקיצוניות היא הדבר המסוכן ביותר לחברה דמוקרטית. ככל שהשוליים הקיצוניים יהיו צרים יותר, כן ייטב. מפני שבשביל לקיים דמוקרטיה, ולאפשר לעם לשלוט, חשוב שתהיה הסכמיות על העניין הבא: במדינה יש חוק, ובמדינה יש כללים, וזו חובתו של האזרח לכבד אותם בכל מחיר. מותר לערער על החלטות ממשלה, מותר למחות כנגד חוקים, אבל אסור להתנגד להם בצורה בלתי חוקית, ובוודאי שאסור באופן אלים. אם מה שקורה לא מוצא חן בעיני פלוני, בקרוב תהיה לו הזדמנות לבחור. אבל עד אז, הגבולות חייבים להיות ברורים.

איזה מן הגיון מעוות הוא זה, לפיו רק לעמדות רדיקליות יש מקום, רק אותן מותר להעריך. הרי אם כולם יהיו קיצוניים עד כדי כך שיסכימו להילחם בשם דיעותיהם - זו לא תהיה דמוקרטיה, זה יהיה מרחץ דמים אנרכיסטי, שייגמר בעריצות של אחד מהצדדים.
נפלאות הרדיקליות 366650
''זו לא תהיה דמוקרטיה, זה יהיה מרחץ דמים אנרכיסטי, שייגמר בעריצות של אחד מהצדדים''

ובמקרים רבים - עריצות של שלטון זר.
שידור חוזר, מוגבר? 367831
שים לב לפיסקה הבאה מתוך הקישור שהבאת:

"אף אם בסופו של דבר לא יוכח בבית המשפט שנעשה באירוע זה שימוש בסודה קאוסטית, עדיין מדובר באירוע חמור ביותר ובוודאי שאין מקום להיענות לדרישות לבטל את כל כתבי האישום שהוגשו בגין הפרשה הזו".

איך זה שבכלל קיימת אפשרות ש"לא יוכח" ?
הרי מעבדות המשטרה מצאו כביכול בבדיקות הראשונות סימנים לחומר הזה. אם זה נכון, בודאי יש תיעוד לבדיקות אלה שיוכל להיות מובא לבית המשפט כשהוא מלווה עדות של החוקר עובד המעבדה שזיהה את החומר. בדברים כה ברורים ופשוטים לא יכול להיות שום ספק.
ראיתי גם פעם הסבר של המשטרה לפיו בבדיקות המאוחרות לא נמצא החומר, משום שהבגדים נשטפו במים. מדוע מחקה המשטרה ראיות שהיו בידיה ?
השקר כאן כל כך בולט שאני מתפלא שעדיין מישהו מתלבט בעניין.
שידור חוזר, מוגבר? 368097
אולי הבגדים נשטפו במים יחד עם האנשים שהיו בתוכם, שנכנסו למקלחות כדי להפסיק את הצריבה.
שידור חוזר, מוגבר? 365367
שוטרים הרגו מפגין מול בית ראש הממשלה?
מתי? מה שמו? מאין שמעת על זה?
שידור חוזר, מוגבר? 365371
לא קראת על זה באינטרנט? הנה לינק: תגובה 365358
שידור חוזר, מוגבר? 365384
מצחיק מאוד...
אני לא חושב שהאנס ממציא מהרהורי לבו. אין בארץ כל כך הרבה אנשים - אם אדע איך קוראים להרוג־לכאורה, ומאין הוא בארץ, אוכל לברר עוד לשלומו.
שידור חוזר, מוגבר? 365395
מצחיקים שניכם.אין מקור כי זה לא פורסם-אני הייתי שם,אולי תפנו למד''א י-ם .אבל עזבו נו-אתם צודקים.ישראל נאורה מתקדמת ודמוקרטית-ממש כמו השלטון הסובייטי תחת שמש העמים.מה לעשות,מדינה שנשלטה ע''י תרבות מזרח אירופית חילונית-לא יכולה להיות פחות מטובה ביותר.
שידור חוזר, מוגבר? 365400
אם תכתוב כאן את שמו של ההרוג זו יכולה להיות התחלה של מהלך שבו הקביעה שלך עשויה להתקבל כנכונה.
שידור חוזר, מוגבר? 365425
זה מה שאני מנסה לברר עם מכר שייתכן כי הוא בקיא בפרטים הטכניים.
שידור חוזר, מוגבר? 365421
ושוב: טענתך בדבר מפגין הרוג חמורה מאוד, וחשוב לי לרדת לעומקה. הטענה לא נשמעת לי מופרכת מעיקרה; אני זוכר קולנוען שהוכה עד לשבירת עצמות (לדבריו, ללא פרובוקציה) בידי ש"ג בקרייה.
שידור חוזר, מוגבר? 365462
לדעתי הדבר הכי חמור הוא שלא פרסמו זאת-אני מנסה באמת להשיג פרטים כרגע .אני זוכר שבאחת ההפגנות נגד אחד מראשי הממשלה אדם מבוגר שהתקרב מדי לרכב נדחף בעוצמה ע''י המאבטח ,נפל ונחבט בקרקע ונפטר כמעט מיד מהתקף לב- זה פורסם בידיעה סמלית בידיעות אחרונות-זה היה בתקופת רבין ,וזה לא קשור לרצח שלו אח''כ.

אבל לפחות פרסמו-כאן גם לא מדובר במישהו שאיים לכאורה על רוה''מ או התקרב אליו (גם המבוגר ז''ל לא איים על רבין סתם צעק) אלא במישהו שרק הפגין במרחק מביתו של רוה''מ-מה גם שלא היה זה מאבטח אלא יסמנ''יק ככל הידוע לי.
שידור חוזר, מוגבר? 365475
רגע רגע רגע...
בתגובה 365358 סיפרת ש"מפגין מול ביתו של שמש המושחתים אריאל שרון נהרג ממכת אלה בראשו". משום־מה הבנתי שהאירוע התרחש לאחרונה, באחת מ־5 השנים האחרונות.

אבל נניח לחריקה הזו. הריגתו החשאית של מפגין, גם אם הייתה לפני 10 שנים, היא סיבה לדאגה. אודה אם תפרסם כאן את המידע הרלוונטי: מתי זה קרה, מי ההרוג, וכיצד אתה יודע עליו.

ובאשר להסתרת הפרסום: האם לדעתך הייתה צנזורה רשמית? צנזורה מרצון? האם דווח האירוע ב"נקודה", או בבטאון הליכוד, או בתחנות הרדיו של ש"ס, או בדפי בתיה"כ?

זהו אירוע מפחיד מאוד, ואני רוצה לרדת לעומקו.
שידור חוזר, מוגבר? 365486
זה פורסם בידיעות -אם לדבר על רבין.לגבי היותר קרוב-אני יחזיר לך תשובה בקרוב.
שידור חוזר, מוגבר? 365523
חוששני שלא הבנת אותי :

לפני יותר מעשר שנים נהרג מפגין-שהיה אדם מבוגר בלי כוונות אלימות (אף אחד לא ייחס לו כאלו) שהתקדם לכיוון המכונית שרבין ז"ל ישב בה בעודה מתחילה בנסיעה,מאבטח שב"כ שהיה קרוב למכונית דחף את המפגן-והוא נפל ,נחבט ונהרג-זה כן פורסם בעיתון "ידיעות אחרונות" -זה בטח לא בסדר אבל זה שונה לגמרי מהסיפור שאני רוצה לספר:

בהפגנה לפני פחות מחצי שנה,לפני ההתנתקות ,מפגין מבוגר (בסביבות גיל 60) שהפגין במרחק גדול מבית רוה"מ (מעל מרחק מסויים אי אפשר להתקרב) קיבל מכת אלה חזקה בראשו מיסמנ"יק וכתוצאה מכך נהרג -אף אחד לא פרסם זאת בעיתון או בכלי תקשורת רשמי.
שידור חוזר, מוגבר? 365597
כאמור, אני מחכה לשמו של ההרוג כדי שאתייחס לכך כיותר משמועה לא מבוססת.
שידור חוזר, מוגבר? 365715
בפעם האחרונה שעוד הבנתי עברית, מכת אלה בראש ומוות מהתקף לב לא היו אותו דבר, אפילו אם ההתקף ארע מיד לאחר דחיפה. מי שינה את חוקי השפה ולא סיפר לי?

לגבי מוות מהתקף לב הרשה לי לסבר את אזנך: מתרחשים הרבה כאלה מדי יום, והתישקורת אינה מדווחת על אף אחד מהם אלא אם כן הנפטר הוא אישיות מפורסמת! אין לי מושג איך זה ייתכן, אבל עובדה היא.
שידור חוזר, מוגבר? 365732
אל תגזים, רוב אלא שמתים מתפרסמים בתקשורת (מודעות אבל). את שמו של הבחור הזה, שנרצח על ידי קלגסי השמאל הנאצים, ושאריות גופתו נגרסו ונשלחו לחו''ל במעטפות סודיות (תמורת נשק למחבלים), אסור לפרסם אפילו במודעת אבל. שים לב, אפילו מהתגובה הזאת הם מחקו את שמו....
שידור חוזר, מוגבר? 365739
אני חושב שהציניות שלכם רחוקה מלהיות במקום-אם האתר סגור לימנים רק תודיעו לי ואני אתחפף לי מפה.התקף לב שנגרם מיד לאחר מכת אלה בראש הוא לא התקף לב שנגרם באופן ספונטאני.יתרה מכך,במוח יש כמה וכמה אזורים שקשורים לתיווך הפעילות הלבבית -אתה אמור לדעת זאת,מכת אלה בראש בהחלט יכולה לגרום להתקף לב גם באדם צעיר בריא וחזק.
שידור חוזר, מוגבר? 365761
האתר פתוח לימנים. וגם, רואות עיניך, לשמאלנים.
שידור חוזר, מוגבר? 365778
באתר בו דנים בכובד ראש בסיכוייו של פיל לעבור דרך קוף המחט, אינני רואה סיבה לא להאמין לך שמכת אלה "בהחלט יכולה לגרום להתקף לב", גם אם מימי לא שמעתי על התופעה הזאת‏1. כל מה שנותר לך הוא להראות שזה באמת מה שקרה שם, או להתלונן על היחס שאתה מקבל כאן.
_______________
1- אולי מפני שכדי להרוס את גזע המוח האלה צריכה לעבור דרך אי אילו אזורים חיוניים בדרך, כך שאני בספק רב אם סיבת המוות שתיקבע במקרה זה תהיה "התקף לב" ולא "שבר בגולגולת מלווה במריחת המוח על האספלט". אבל אני לא רופא.
שידור חוזר, מוגבר? 365458
נו בטעות נתקעתי עם הכינוי האייל האלמונימי.
שידור חוזר, מוגבר? 365464
מה זה שם? היית בקבורה של ההרוג?
שידור חוזר, מוגבר? 365534
לא,הייתי בהפגנה-אבל הנושא קצת מורכב יותר.בכל מקרה אני מברר כרגע פרטים -כי באמת לא המצאתי סיפור שכזה ,בכל אופן מספיק המצב הקיים כדי להוכיח שישראל היא מדינה חשוכה מאוד.
שידור חוזר, מוגבר? 365598
תגובה 365597
שידור חוזר, מוגבר? 365608
From: Fogel30
To: elizorrsegal@013.net
Sent: Wednesday, February 01, 2006 6:45 PM
Subject: לאליצור

שלום אליצור,
ישר כוח על פרסום מודעת האבל לרב
כדורי.אני פונה אליך בשאלה ,לפני ההתנתקות
השתתפתי בהפגנה ליד בית רוה"מ -עד כמה שאני זוכר גם
אתה היית בה .במהלך ההפגנה התמוטט אדם מבוגר שאת שמו איני
יודע כתוצאה ממכת אלה משוטר יס"מ ,מואחר יותר סיפםר לי אחד
המשתתפים (בחור רציני שלומד בישיבה של הרב שמואל אליהו שליט"א בצפת) כי האדם נפטר -עד כמה שידוע לי העניין לא פורסם
ואיני יודע גם את שמו של האדם -לאור האירועים בעמונה אני חושב שצריך לברר את הנושא ואת שמו-אודה לך אם תברר את הנושא ותחזור אלי.

לק"י
דייויד
בחור אחד פצוע קשה מונשם
יש עוד ארבעה חברה מחוסרי הכרה וכן בחורה אחת
שלוש מאות בחורים הוכו באלות חלק גדול מהם סתם כדי לספק את היצרים הסאדיסטים של יחידת הסאדיסטים המופרעת הקרויה יס"מ ומאושפזים בבתי חולים שונים
אני מסכים עם אבנר לא יתכן לשלוח אותם מול הקלגסים ולא להגיד להם לפעול כמתבקש
הגנרל פטון היה אומר לפני פיקודיו
תפקידי להבטיח שאתם תמותו למען ארצכם אלא הם ימותו למען ארצם
אנחנו לא הגענו למדרגת הבנתו
אליצור
שידור חוזר, מוגבר? 365611
מה שאומר שאני צריך לשלוח לו עוד אימייל ולברר את העניין.
שידור חוזר, מוגבר? 365614
הכוונה ב''למות'' היא בהחלט לא תרתי משמע למי שיש לו ספקות.
אוקסימורון? 365619
"בחור רציני שלומד בישיבה של הרב שמואל אליהו שליט"א בצפת"???
אוקסימורון? 365633
כן כן -וזה לא אוקסימורון ,אני לא מבין מה הבעיה עם זה-כך היה ,לא הגיוני-שיהיה.

בהקשר של עמונה

אוקסימורון? 365644
למה זה אוקסימורון? משום שמקובל לחשוב שבחור רציני יבחר ללמוד אצל מורה רציני.

הרב שמואל אליהו הוא אותו רב מ:
תגובה 154179
תגובה 155663
תגובה 154172
דיון 1174
תגובה 98032
תגובה 98727
רציני הוא לא.
אוקסימורון? 365663
הוא רציני מאוד-תכתבו מה שתכתבו ,לא טענתי שהוא אחד משלכם.
אוקסימורון? 365671
כשאתה אומר "משלכם", אתה מתכוון לקבוצת האנשים שמשתמשים בראשם?

אם כן, אז, אני מסכים, הוא באמת לא שייך לקבוצה הזאת. מה לעשות שאני חושב ששימוש במוח הוא תנאי הכרחי לרצינות. (אגב, שאתה אומר "משלכם", ולא משלנו אתה מוציא גם את עצמך מכלל האנשים החושבים?)

אם לא, אז לא הבנתי למה אתה מתכוון שאתה אומר "משלכם", ואיך זה הופך אדם שטוען שכינים נוצרו פעם מזיעה (והיום כבר לא) להיות "רציני".
אוקסימורון? 367382
למה אתה כל כך בטוח שיש לך מונופול על החכמה?אתם המאסתם את עצמכם על כולם.

שאני אומר "משלכם" אני מתכוון לפרומיליון הנאור-שבטוח שהוא סמל השלמות המנטלית והאינטלקטואלית-והוא לא.
אוקסימורון? 367388
אני בטוח שאין לי (מצד שני, ככל שאני קורא אותך יותר, אני הולך ומשתכנע שיש בעולם לפחות אדם אחד פחות חכם ממני). מי זה "אתם"? מי זה "כולם" (ואיך יכול להיות שהאתם הוא לא חלק מכולם).

"פרומיליון הנאור-שבטוח שהוא סמל השלמות המנטלית והאינטלקטואלית-והוא לא." לא פחות ולא יותר?
אוקסימורון? 367564
לא טענתי שתהיה מסוגל להבין.אתה מאוד בטוח שיש לך.המאמר "אלו\הים ככשל לוגי" מוכיח את טענתי ,כמו גם מאמרים ותגובות אחרות.

אם אתה מאמין שאני פחות חכם ממך,בכנות-אתה טיפש.
שאלה: 367565
אתה, במקרה, פרופסור ליאור ממכון וויצמן?
שאלה: 367567
כן ודאי,בטח,יפה שעלית על זה.אתה מוזמן להתקשר בכל שעה למשרדי.
שאלה: 367568
פרופסור ליאור מפסק לא נכון ומתנגד לריווח?
שאלה: 367570
1. פרופסור ליאור מתעקש להגיד לאנשים מה הם חושבים.

2. פרופסור ליאור בטוח שאם יש אדם שלא חושב כמו שהוא אמר לו שהוא חושב, זה נובע בגלל שאותו אדם חושב שהוא חכם מפרופסור ליאור.

3. פרופסור ליאור חושב שאין טעם לקרוא מה אנשים כתבו, בגלל שהוא כבר יודע מה הם חושבים.

4. פרופסור ליאור חושב שזה מאד חשוב להגיד לאחרים כמה הם טפשים וכמה הוא חכם.
שאלה: 367573
וואו, ועדיין יש אנשים שמוכנים ללמוד אצלו? אז אולי כל זה מגיע להם, צאו לרחובות! תפגינו, למען השם! :-)
שאלה: 367574
אנשים מוכנים ללמוד אצל אנשים נאלחים הרבה יתר. עדיף מורה אנטיפט ממורה אוויל תגובה 365644.

אני לא יודע אם הוא באמת פרופסור, איך ואם בכלל הוא מלמד, אני מכיר אותו רק מהאייל תגובה 360666.
שאלה: 367601
ומיהו, במטותא, פרופ' ליאור?
שאלה: 367606
תגובה 360666
שאלה: 367609
אה, ליאור הידוע מוויצמן! טוב, זה כבר ממחלקת הגאונים (לפחות)...
אוקסימורון? 367566
אתה באמת גם רוצה שאני אנקד לך?! חכמולוגיות וחכמה ,למרות השורש הדומה,אינן תכונות זהות.
אוקסימורון? 367569
אני באמת רוצה שתקרא, תחשוב, תנסה להבין, ורק אז, אם עברת את כל השלבים האלה, ורק אם יש לך מה להוסיף, תוסיף.
אוקסימורון? 367584
אני מקוה שאלו הגבלות ספציפיות לעובר האורח.
אוקסימורון? 367586
הוא עוד יחשוב שאתה רציני.
אוקסימורון? 365697
רק להרגיע אותך - יחיעם אייל כבר התעורר ודיבר עם אביו.
אוקסימורון? 365711
אה,אז המשטרה והמדינה בסדר-סתם קפצתי בראש.
אוקסימורון? 365812
השבח לאל, אפי איתם שהיה עד אתמול פצוע בינוני כבר שוחרר היום לביתו.
אוקסימורון? 365819
תודה. גם מצבי השתפר במידה מסוימת.:)
אוקסימורון? 367383
האם ניתן לצפות להגינות,ברמה כלשהיא,משמאלנים במיטב המסורת המזרח אירופית?

אני לא ארחיב על כך -אבל אתם כל כך הפוכים מהאופן שבו אתם,כנראה,תופסים את עצמכם ובטח שמהאופן שבו אתם מציגים את עצמכם.

צריך לשלוח חלק לא מבוטל ממכם ללמוד מחדש מהי דמוקרטיה,כי נראה שאין לכם מושג.
אני רק שאלה 367392
איפה נמצאים המקומות האלה לחינוך מחדש מהי דמוקרטיה?
אני רק שאלה 367402
באיראן, אלא מה?
אני רק שאלה 367474
בסבסטיה, בחסות השב''כ (שיעורים בדמוקרטיה כללית). המקום המדויק חסוי. נגיע אליך, אל דאגה.
אוקסימורון? 367503
טוב, אם זה כה לא הוגן שמצבי השתפר, אז אני באמת מתנצלת. אני יכולה לדווח שפעלתי רבות בימים האחרונים למען הצדק, ומצבי הדרדר פלאים. אני מקווה למחילה.
אוקסימורון? 367504
קיבלת
אוקסימורון? 367513
אהמ... תודה. סליחה על השאלה, אבל הזהירות מחייבת: האם המחילה הזאת רשומה על שמך בטאבו? האם אוכל להשיג היתר בנייה עליה?
  אוקסימורון? • איציק ש.
  אוקסימורון? • האנס שמטרלינג
  אוקסימורון? • גדי אלכסנדרוביץ'
  אוקסימורון? • יונתן לזר
  אוקסימורון? • האייל האלמוני
  אוקסימורון? • האייל האלמוני
  אוקסימורון? • איציק ש.
  אוקסימורון? • האייל האלמוני
  אוקסימורון? • האייל האלמוני
  לק''י מכה שנית • ערן בילינסקי
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • ערן בילינסקי
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • ערן בילינסקי
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • רון בן-יעקב
  לק''י מכה שנית • ערן בילינסקי
  לק''י מכה שנית • האייל האלמוני
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • איציק ש.
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • האייל האלמוני
  לק''י מכה שנית • רודי וגנר
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • רודי וגנר
  לק''י מכה שנית • האנס שמטרלינג
  לק''י מכה שנית • גדי אלכסנדרוביץ'
  אלימות משטרה • יעקב
  אלימות משטרה • גדי אלכסנדרוביץ'
  אלימות משטרה • יעקב
  אלימות משטרה • גדי אלכסנדרוביץ'
  אלימות משטרה • יעקב
  אלימות משטרה • גדי אלכסנדרוביץ'
  אלימות משטרה • יעקב
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • רודי וגנר
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • משה דורון
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • רודי וגנר
  אלימות משטרה • יונה העתניאלי
  אלימות משטרה • המסביר לצרכן
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • הירנוט
  אלימות משטרה • ראובן
  אלימות משטרה • idan
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • יעקב
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • idan
  אלימות משטרה • יעקב
  (מיעקב וidan לא תקבל תשובה עניינית) • האייל האלמוני
  (מיעקב וidan לא תקבל תשובה עניינית) • idan
  (מיעקב וidan לא תקבל תשובה עניינית) • האייל האלמוני
  (מיעקב וidan לא תקבל תשובה עניינית) • האייל האלמוני
  (מיעקב וidan לא תקבל תשובה עניינית) • האייל האלמוני
  (מיעקב וidan לא תקבל תשובה עניינית) • ערן בילינסקי
  הדהרת סוסים לתוך המון • יעקב
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • יעקב
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • יעקב
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • יעקב
  הדהרת סוסים לתוך המון • שוקי שמאל
  הדהרת סוסים לתוך המון • יעקב
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • משה דורון
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • ראובן
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • שוטה הכפר הגלובלי
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • ראובן
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  בתור אחד שמבין בלמפות • ערן בילינסקי
  בתור אחד שמבין בלמפות • משה דורון
  קשיים בעברית • יעקב
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • רודי וגנר
  קשיים בעברית • יעקב
  קשיים בעברית • רודי וגנר
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • משה דורון
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • משה דורון
  קשיים בעברית • שוטה הכפר הגלובלי
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • עומר
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • משה דורון
  קשיים בעברית • הירנוט
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • משה דורון
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • שוטה הכפר הגלובלי
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • משה דורון
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • idan
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • משה דורון
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • שוטה הכפר הגלובלי
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • משה דורון
  מדינה אלסטית • רון בן-יעקב
  מדינה אלסטית • ברקת
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • רודי וגנר
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • רודי וגנר
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • האייל האלמוני
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • איציק ש.
  קשיים בעברית • המסביר לצרכן
  קשיים בעברית • ברקת
  קשיים בעברית • ברקת
  קשיים בעברית • איציק ש.
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • idan
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  הדהרת סוסים לתוך המון • איציק ש.
  הדהרת סוסים לתוך המון • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • ה.ש
  אלימות משטרה • גדי אלכסנדרוביץ'
  אין טעם בדמוקרטיה • עבד השם
  אלימות משטרה • ידידיה
  אלימות משטרה • גדי אלכסנדרוביץ'
  אלימות משטרה • ערן בילינסקי
  אלימות משטרה • גדי אלכסנדרוביץ'
  אלימות משטרה • ערן בילינסקי
  אלימות משטרה • סמיילי
  אלימות משטרה • סמיילי
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  למה להגיע לדו קיום? • מתנחל
  אלימות משטרה • idan
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  עליתי עליך! • idan
  עליתי עליך! • האייל האלמוני
  עליתי עליך! • idan
  עליתי עליך! • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • idan
  אלימות משטרה • דב אנשלוביץ
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • דב אנשלוביץ
  אלימות משטרה • יעקב
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • idan
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • idan
  אלימות משטרה • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • שוטה הכפר הגלובלי
  שוטה הכפר הגלוקאי • האייל האלמוני
  אלימות משטרה • מתקנת משקלים
  אלימות משטרה • איציק ש.
  אלימות משטרה • דב אנשלוביץ
  אלימות משטרה • שוטה הכפר הגלובלי
  אלימות משטרה • יעקב
  לק''י מכה שנית • איציק ש.
  לק''י מכה שנית • האייל האלמוני
  לק''י מכה שנית • ערן בילינסקי
  לק''י מכה שנית • האייל האלמוני
  רצף אכילה • תשע נשמות
  רצף אכילה • האייל האלמוני
  רצף אכילה • ברקת
  שידור חוזר, מוגבר? • שוטה הכפר הגלובלי
  שידור חוזר, מוגבר? • האנס שמטרלינג
  שידור חוזר, מוגבר? • האנס שמטרלינג
  שידור חוזר, מוגבר? • ראובן
  שידור חוזר, מוגבר? • ראובן
  שידור חוזר, מוגבר? • האנס שמטרלינג
  שידור חוזר, מוגבר? • שוטה הכפר הגלובלי
  שידור חוזר, מוגבר? • האנס שמטרלינג
  שידור חוזר, מוגבר? • שוטה הכפר הגלובלי
  שידור חוזר, מוגבר? • שוטה הכפר הגלובלי
  שידור חוזר, מוגבר? • האנס שמטרלינג
  שידור חוזר, מוגבר? • האייל האלמוני
  שידור חוזר, מוגבר? • שוטה הכפר הגלובלי
  שידור חוזר, מוגבר? • האנס שמטרלינג
  רצח בעיניים • ה.ש

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים