המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685198
הציבור מתבקש למצוא היכן היא נימצאת ולמסור לתחנת המשטרה הקרובה מידע זה.

הגברת הילארי קלינטון נראתה לאחרונה בדיון הנשיאותי השלישי ומאז נעלמו עקבותיה. ביוטיוב רואים מופעים של ברק אובמה בעדה, רואים הופעות של מישל אובמה בעדה (אתמול מישל אובמה הופיעה בתספורת חדשה, תלתלים). אבל המועמדת לנשיאות עצמה איננה, אולי ספונה בביתה, אולי מגיחה מדי פעם לכינוס סגור קטן, מי יודע.

נוכחותה-הנעדרת של הילארי קלינטון רומזת על כך שבריאותה ירודה מאוד. והיא הרי אמורה, כאילו, לנהל את העולם.

התישקורת כהרגלה מדלגת באלגנטיות על הנוכחות ההיעדרותית בציבור של הילארי קלינטון. כאילו נוכחות היעדרותית של מי שמועמדת לנשיאות העולם זה דבר של מה בכך. נו טוב, אנו כבר התרגלנו לכך שהתיקשורת המימסדית היא רק תישקורת; על כן - כל התעלמות ממצבה הבריאותי של הילארי לא מוזכר ולא יוזכר עד הבחירות. מי אמר שהעתון הסובייטי פראוודה מת ? הוא לא מת, הוא נולד מחדש בארצות הברית 2016.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685199
אם זה באמת מעניין אותך, אתמול היא הופיע בניו יורק, היום באוהיו, מחר בפנסילבניה, יום אחרי זה בקליפורניה (פעמיים), יום אחרי זה בניו המפשיר, יום אחרי זה בפלורידה...
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685203
הילארי וטראמפ נאמו בארוע הצדקה המסורתי הקתולי לזכרו של אל סמית. המסורת של הארוע היא של נאומי בדיחות ועקיצות של המשתתפים. הילארי דיברה על הבריאות שלה ואמרה שבדיווח הרפואי שהיא פירסמה קצב הלב שלה הוא 72 ובדיווח של טראמפ כתוב שקצה הלב שלו הוא הכי גבוה שיש. בכלל, טראמפ בריא כמו סוס, הסוס שפוטין רוכב עליו.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685206
קצב הלב בלבד של הילרי קלינטון (אם לא שיקרה) הוא "ליקוט דובדבנים" ולא מעיד על מצבה הבריאותי.

לגבי טראמפ: איני יודע מה מצבו הגופני המלא, אני זוכר שהוא הסכים למסור חוות דעת רפואית מלאה על מצבו הגופני אם הילרי קלינטון תסכים גם כן לחוות דעת מקיפה. הילרי קלינטון לא הגיבה להצעתו (ככל שזכור לי).

בנוסף לגבי טראמפ:
מראיה ברור שטראמפ סובל מעודף משקל ניכר (הערכה גסה שלי 30 אחוז לפחות) לכן כל בדיקת לב במאמץ שלו תניב דופק מואץ
(הלב צריך להתמודד עם מסת גוף גדולה מדי). לא אתפלא אם טראמפ יחטוף התקף לב או שבץ במהלך כהונתו, בן 70 ושמן למדי זו בעיה בריאותית לא חביבה. אבל בינתיים לא נראה שמצבו הגופני של טראמפ גרוע (בהבדל מהילרי קלינטון שעברה שורה של אירועים לא פשוטים וגם במצבה "הבריא" היא ניזקקת לתמיכה לבל תיפול, יש סרטי עדות באינטרנט, לפי התרשמותי יש לה לפחות בעיית שיווי משקל תמידית).

הסיפור שטראמפ הוא "חבר של פוטין" הוא קישקוש ותעמולת שקר של הילרי קלינטון (הילארי היא רמאית מוכחת). אני הייתי מתבייש להביא את ההאשמה ש"טראמפ הוא חבר של פוטין", אולי ניגמרו לך הטיעונים הטובים. כפי שאמר הפרשן הגיק STYX, קלינטון עלולה לגרור את אמריקה לסיכסוך מסוכן עם רוסיה כדי לשפר את התדמית שלה, מסוכן כי רוסיה אינה כלבלב חלש כפי שנדמה להילארי אלא רוסיה היא נמר טורף. צפה בפרשנות המבריקה של STYX ביוטיוב כדי להבין עד כמה מסוכנת ההיתגרות של הילארי קלינטון נגד רוסיה.

הדברים שאמרתי בפיסקה האחרונה נאמרו מכיוון שאתה רומז שפוטין עוזר לטראמפ בבחירות (כנראה דבר שקר!). אעזוב את הקטע הרוסי ואמשיך לענייני הכספים של הקלינטונים. זה מה שאפשר לאמר על הילרי קלינטון (ועל ביל קלינטון). אילו שממנים את הכפשות התישקורת רוצים גם כן לקחת אתנן עבור התמיכה.

לגבי הילארי קלינטון, ככל הנראה היא שפוטה של טייקונים שמממנים באופן _ישיר_ את מסע הבחירות (תמורת אתנן עתידי).

למשל (שני מימונים ידועים):

1) הטייקון סורוס מממן גלוי של הילארי קלינטון. סורוס ידוע כסוחר פיננסי מלוכלך. הילרי היא מבחינתו השקעה כספית.

2) "קרן קלינטון" של 2 מיליארד דולר משמשת מכבסת כספים של תורמים אנונימיים (עד כמה שאני מבין).
קרן קלינטון מטילה איפול על תנועת הכספים שלה ולכן לפי הערכתי קרן קלינטון היא צינור תרומות שעוקף את החוק האמריקאי של גילוי נאות. מזכיר את הסיפור של "עמותות ברק" שעשו תרגיל תרומות מלוכלך בזמנו.

זה באשר למימון ישיר למסע הבחירות של קלינטון. קיים גם מימון עקיף שמתבטא בהטיה גסה של רשתות התישורת שתומכות בהילארי על ידי התעלמות מפשעיה שניגלו בוויקיליקס והדלפות פובאל (בחסות גילויי מקיף MKEEFE האחראי על "פרוייקט פעולת גילוי האמת" PVA ). אילו שממנים את ההכפשות בתישקורת נגד טראמפ מצפים גם כן לקבל אתנן לאחר הבחירות.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685208
בניגוד לדונאלד טראמפ שהראה בארוע הצדקה הקתולי שהוא יכול לשלב בגסות הנרקסיסטית שלו גם הצחקות, נראה שאצלך הרצינות איננה רק מטרה אלא גם דרך.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685204
אני נוהג לנסח דברי בדיוק. ואילו אתה, הדקדקן, ניטפל לזוטות. באתה _לברך_ ויצאת _מקלל_:

זה מה שניסחתי בדיוק:

... אולי ספונה בביתה, אולי מגיחה מדי פעם לכינוס סגור קטן, מי יודע.

========================================================

ואכן שלושת הלינקים מבין השלושה שמסרת תואמים היטב מה שאמרתי

===> "... מגיחה מדי פעם לכינוס קטן סגור.". <===

(יותר בולט לא יכול להביא את הציטוט של דברי)

==================================================================

ובכן.

יש בדבריך 3 לינקים (ועוד איזכורים נטולי לינק שאיני יכול לבדוק').

לגבי שלושת הלינקים זה מה שהיה: לינק אחד לכינוס ב"קולג", לינק שני ל"בית ספר להתעמלות" או משהו כזה, לינק שלישי לכנס שמוגדר "ארוחה". דהיינו שלושה כינוסים קטנים וסגורים.

מספר התגובות בשניים מהלינקים כמה מאות בסך הכל, כלומר אירוע זניח לחלוטין. מדובר בקהל של כמה מאות בכל אחד מהשניים (בולט מספר הדיסלייקים לעומת לייקים בשנים שבהם היו היו מאות תגובות).

באירוע שבו היו 44 אלף תגובות היו בערך 60 אחוז תגובות לייק ובערך 40 אחוז דיסלייק (חישוב גס שלי, לא טעיתי בהרבה). יש לי הערכה מניין הגיעו 44 אלף תגובות (אבל לא אביא אותה כי זו ספקולציה) בכל אופן ברור שמדובר שוב בכינוס קטן סגור וזניח.

שים לב:
אמרתי לך בעבר שאיני מעוניין כלל להגיב לדבריך ואיני מעוניין שתגיב לדברי (כל זאת, מכיוון שאתה תפגין שוב כיצד באמצעות דקדקנות אתה גורר את הויכוח להיות אינסופי עד שאפסיק מרוב עייפות). הפעם הגבתי לדבריך באופן חד פעמי כי תפסתי אותך על חם _בשקר_. מה שאמרתי על _הגיחות לכנסים קטנים וסגורים_ שריר וקיים, זה ניתן לבדיקה עיל פי הלינקים שאתה עצמך מסרת, מי שירצה לבדוק יעקוב אחר הלינקים שמסרת ויראה שאני צודק.

לא אמשיך בדיון איתך.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685213
למה אתה כל הזמן (כבר שנים) מבטיח להפסיק את הדיון, אבל אף פעם לא מקיים?
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685200
אם היא באמת לא בקו הבריאות, אז בוודאי שאצביע עבורה. טים קיין נראה הרבה פחות מזיק מהמועמדים הנוכחיים.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685207
אתה תיבחר בטים קיין ? אתה בוחר בחתול בשק ? מה אתה יודע על קיין שעושה אותו דמות ראויה בעיניך ?

יצא לראות מספר דקות את קיין הנ"ל בוויכוח בין סגני המועמדים. (הוויכות בעקבות הוויכוח בין המועמדים עצמם.). ממה שראיתי קיין הוא אדם שמתפרץ לדברי אחרים. קיין התפרץ ללא הרף לדברי מועמד הסגן של טראמפ (אקרא לו "צחור השיער" כי איני זוכר את שמו). קיין לא איפשר לצחור השיער לסיים אף משפט: לאחר חצי משפט הוא היה מתפרץ לדבריו. לא בכדי - רוב הצופים נתנו לקיין ציון נמוך בוויכוח הסגנים.
דבר המתפרץ הסדרתי 685209
Wrong
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685201
בדיון ששמעתי במקרה ברדיו (רשת ב’ או גלי צה״ל) הזכירו חופשה בת חמיש ימים שהיא לקחה לפני העימות.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685210
הבעיה של הילרי קלינטון אינה שהיא לקחה ימי חופשה לפני העימותים הטלוויזיונים: הבעיה החשובה שהיא נימצאת בחופשת התאוששות _כל הזמן_, לפני העימות השלישי ולאחריו (וכן בשאר התקופה של מסע הבחירות). בימים אילו הילרי קלינטון נוכחת-ניפקדת. מי שמנדבר במקומה הם עוזריה : ברק אובמה, מישל אובמה (דווקא נחמדה בהופעות), טים קיין, ועוד כאילו שאיני זוכר.

ההודעה שלי "המשטרה מחפשת את עקבות קלינטון שנעלמה..." נועדה להפנות את תשומת הלב שהילארי קלינטון, לכאורה, היא במצב גופני גרוע. הילארי, לכאוראה, אינה מסוגלת לעמוד בעומס הפיזי של מסע הבחירות. ועניין הבריאות הזה חל לגבי מי שאמורה להיות מנהיגת העולם המערבי.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685211
טוב. אפרוש כעת מהדיונים על מצבה הבריאותי של הילארי קלינטון, אמרתי מספיק ואין לי כוח לאמר יותר.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685316
בהמשך להודעתי למעלה - הילרי קלינטון עדיין מגלה נוכחות דלה ביותר באסיפות פומביות גדולות. נראה שהיא ספונה בביתה חוץ מגיחות קצרות לאסיפות קטנות של "תומכים מושבעים". עכשיו הילארי לא יכולה לתרץ את העדרותה בשטח ב"הכנות לדיונים נשיאותיים". הדיון הנשיאותי השלישי היה ב- 19 אוקטובר בערך. הדיונים הנשיאותים הסתיימו לפני מספר ימים לכן אינם הסיבה להעדרויות (או נוכחות דלה מאוד שלה בשטח).

מחזק את הרושם שהילארי במצב בריאותי ירוד מאוד, היא לא מסוגלת פיזית לעמוד בעומס. היא עוד מתפארת שהיא בכושר ללחוץ על הכפתור האדום (אישור למיתקפה גרעינית); יתכן שבלי _הפרמדיק השחור השמן עם המזרק_ שיעמוד לצידה בזמן הלחיצה על הכפתור האדום היא לא תוכל להרים את היד ללחיצה על הכפתור האדום. ומה באשר לחשיבה שלה תחת לחץ ? המצב הבריאותי שלה הוא סכנה לבטחון העולם.

אינני חושש ללחצים על ישראל במקרה שהילארי תיבחר. היא חלשה מכדי שתוכל להפעיל לחצים אפקטיבים. אני חושש להשחתה עמוקה בארצות הברית שאמורה להיות סלע יציבות לעולם כולו, וכן אני חושש מהרפתקאות צבאיות כושלות של ארצות הברית שגם הן תערערנה את היציבות בעולם (ההרפתקאות הצבאיות: ההיסתבכות בעירק, בסוריה, במצריים, בלוב). כמו כן אני חושש ל- FLY ZONE מטורף בסוריה שבה רוסיה טסה ללא הרף, למיתקפה קיברנטית שהיא יוזמת נגד רוסיה. . הילארי קלינטון פועלת בצורה נימהרת ופרובוקטיבית באופן שיטתי (בניגוד לתדמית המזוייפת שהיא עוטה על עצמה כמי ששומרת על שיקול דעת). לעניין אופיה הגרוע של הילארי וחוסר שיקול הדעת השיטתי שלה -ראו את הניתוחים ביוטיוב של העתונאי החובב STYX (הגיק).

טראמפ מופיע בימים אילו בפני קהל גדול פעמיים-שלוש ביום. זה מעמס גופני קשה ולדעתי הוא חייב השגחת רופא, במצבו הבריאותי הכללי זה מעמס מסוכן.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685332
אתה מתאר חיסרון בולט של המועמד המכובד טראמפ כיתרון. הסיבה היחידה שטראמפ מתרוצץ כרגע בארה״ב (כמו תרנגולת שערפו את ראשה) היא שאין לו ברירה. זו תגובה ריפלקסיבית אחרונה של גסיסה לפני מותו של הקמפיין. בכנסים הללו הוא לא מצליח לגייס שום קול. לטראמפ, בעיקר בגלל התנהגותו של טראמפ, יש מעט מאוד ידידים כרגע במפלגה הרפובליקנית. מנהיגי המפלגה יודעים טוב מאוד שהוא הולך להפסיד את המירוץ והם עסוקים בלנסות לשמור את כוחם בסנאט ואין להם פנאי לבזבז (או רצון להתאבד פוליטית) למען הברנד הרעיל שהוא הדונלד. המינוח שמשתמשים היום לגבי הברנד Trump, גם מהבחינה הפוליטית וגם מהבחינה העסקית, הוא TOXIC. אנשים שאוהבים את כספם ו/או את שמם הטוב, מתרחקים ממנו והוא נשאר לבד.

אז כן, הילארי קלינטון מנהלת את המשאבים שלה בצורה קצת יותר מסודרת ויעילה (תוך כדי ניסיון להרחיב את ה-base ולא למשיך לשכנע את המשוכנעים בכנסים), משום שהיא יכולה להרשות זאת לעצמה. יש לה ידידים ומכונת קמפיין משומנת היטב עם אנשים טובים שיודעים איך לעשות למענה ובשבילה. היא הצליחה אפילו לגייס אנשים שהיו יריבים מרים שלה במהלך הקמפיין של המוקדמות (כמו סנדרס) כדי לדבר עם הבוחרים למענה ובשמה.

דונאלד חייב לרוץ כמו משוגע מכנס אחד למישנהו ולהמשיך לשכנע את המשוכנעים כדי שלא יצטמצם ה-base שלו וכדי למנוע ניצחון של הכחולים במדינות מתנדנדות שהילארי היתה מעדיפה לנצח בהן (אבל לא ממש צריכה). אם הוא לא יעשה את זה בשביל עצמו, אף אחד אחר לא יעשה את זה בשבילו.

רק בעולם האלטרנטיבי של מעריצי טראמפ, אפשר לפרש חולשה בולטת כל כך של מועמד מפסיד כיתרון.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685333
מסתבר שיש לו תומכים. אדלסון כנראה תומך בו. ע''ע ישראל היום (מה שאומר שידיעות אחרונות נגדו ובעד קלינטון).
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685347
כל מי שקורא את הכתבות של הצהובון הנחות ynet יודע שהם נגדו. כולן כתובות בצורה שאינה מנסה להסתיר תמיכה עיוורת בקלינטון ושנאה גואה לטראמפ.
אתה, בטעות, מפאר את צליעתו של הסוס 685334
הוא מתאר מציאות מדומיינת.

לעצלנים, לוח הזמנים מאז שאמ המציא את המחלה שלא היתה עד מחר כאן, אחרי פלורידה (מחר) היא מופיעה בפלורידה יום נוסף, אחרי זה בצפון קרולינה, אחרי זה באיווה... לוח הזמנים שלה מתעדכן מידי יום, ותמיד אפשר למצוא שם איפה היא תהיה בארבעת הימים הקרובים.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 685418
לענין הניתוחים של מי שאתה מכנה "הגיק" שכינויו ביוטיוב Styxhexenhammer666
צפיתי בשני סרטונים שקישרת אליהם. הבחור אינטליגנטי בעליל, ומנתח היטב בדיעבד את כשלונות ההתערבויות הצבאיות האמריקאיות השונות באסיה.
אבל זה לא אומר שלתחזיות שלו לגבי העתיד יש איזשהו בסיס במציאות.
למשל הוא לא משוכנע שבמדינתו (ורמונט) הילארי תנצח, בגלל מועמדים עצמאיים שעלולים לנגוס בכוחה. אבל אצל החזאי בעל המוניטין נייט סילבר ורמונט היא אחת המדינות הבטוחות ביותר לנצחון של קלינטון
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686114
השעה 4 וכמה דקות בבוקר, וזה נראה מאוד צמוד. בפלורידה ספרו 92% מהקולות וטראמפ מוביל ב 130-140 אלף קולות, כנראה לקח אותה. נראה שהוא גם גנב את וירג'יניה, אחרי שנספרו 60% מהקולות. יתכן שקלינטון תיקח את אוהיו האדמדמה, אבל צפון קרולינה צמודה.
שיעור ההצבעה של הלבנים לטראמפ בחגורת החלודה עצום, וזו טעות של הסקרים שהיו לטובת קלינטון ותחזית מדויקת של היוטיובר Styxhexenhammer666. כרגע נראה שפנסילבניה תהיה המפתח, גם כן כפי שהוא חזה.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686115
כעת 4:30 - מה נראה לך ? מי תהיה הגב' הראשונה : ביל או מלניה?
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686119
טראמפ לקח את פלורידה, כנראה את צפון קרולינה, ואת אוהיו, שזה שלוש מארבע שהוא צריך. את וירג'יניה הוא כנראה לא גנב, אפילו שהיה קרוב, ובפנסילבניה קלינטון מובילה בבטחה, אבל טראמפ מוביל במישיגן ואפילו ויסקונסין (עם ספירה בינונית של הקולות) שהיו אמורות להיות כחולות לגמרי.
לי זה נראה כרגע מאוד צמוד- 55%-45% טראמפ לדעתי
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686122
עדיין צמוד, אבל ההובלה היא בעליל של טראמפ.
איווה חזרה להיות אדומה, ועם 74% ספירת קולות היתרון של קלינטון בפנסילבניה הצטמצם, כך שנראה לי סביר שהוא יקח את מישיגן או ויסקונסין, או שתיהן.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686123
לקח את ויסקונסין. כנראה שגם ניו המפשייר. נבדה כנראה של קלינטון אבל זה לא מספיק. עם ניו המפשייר הנשיא הוא טראמפ, אפילו בלי מישיגן, שההובלה שלו בה עדיין קטנה מכדי להכריז עליה.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686126
מתסכל להיות נביא תגובה 684839 ולא לעשות עם זה כסף.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686127
דווקא במישיגן ההובלה עכשיו נראית יותר מוצקה. 48.3 ל 46.6% עם ספירה של 64% מהקולות. עדיין לא סגור, אבל כל הכבוד לתחזיות של היוטיובר שמדינות חגורת החלודה ייטו לטראמפ ויכריעו. בסוף ויסקונסין ומישיגן עשו את ההבדל.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686128
עוד לא סגור- במישיגן עם 71% מהקולות 47.7-47.1% טראמפ ובניו המפשייר עם 77% מהקולות 47.9%-47.0% לטראמפ. לפי הספירה שלי אחת משתיהן מספיקה לו.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686129
עכשיו כנראה כן סגור- 0.5% יתרון בפנסילבניה כשספרו 94% מהקולות
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686211
לא כדאי להגרר אחר הפרשנויות המטורללות של חסידי השלטון בישראל. לפיהם, אנו עוד עלולים לחשוב שהבחירות בארה"ב נערכו כדי לחבוט בתקשורת, בסוקרים ולהחזיר את חה"כ פייגל'ה לחדשות. מי שהסתכל בימים שלפני הבחירות במפת האלקטורים של ה-CNN ראה אמנם שההסתברות נוטה לקלינטון (203 לעומת 164 אלקטורים צבועים), אבל שיש רצועת אי ודאות גדולה שתוצאת האמת לגמרי נמצאת בליבו.
אין צורך אם כן לכתוב את תורת ההסתברות מחדש והחדשה המרעישה שמדינת החלב והגבינה עברה לטראמפ אינה יותר מאיזוטריה היסטורית ופוליטית.
מה אם כן, כן מהותי?
א. טראמפ ניצח את שיטת הבחירות האמריקאית שכל כולה נועדה למנוע ניצחון של טראמפים.
ב. מאחורי ניצחונו של טראמפ עומד ציבור תומכים משמעותי ובעל עמדה. ממקומי פה, אני לא רוצה לשער ולתאר קוים לדמותה של קבוצת המצביעים האנטי-ממסדית הזו. רק אציין ואומר שנראה לי שיש בסיס לעמדת גארדיאן הבריטי: קבוצה גדולה בתוך מעמד העובדים (צוארון כחול) מאמינה שהממסד בגד בה (המהגרים, הפשיעה, הטרור האיסלמי, המשכנתאות, הפנסיות, האמרת מחירי השירות הרפואי). זוהי הקבוצה שמצביעה לכל מועמד אנטי-ממסדי בין אם שמו לה-פן, ברקסיט או טראמפ.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686213
מסכים, כתבתי דברים ברוח דומה בתגובה 686196

עלתה בי מחשבה: אם כבר האמריקאים השתדרגו משחקן שנבחר לנשיא, למיליונר כוכב ריאליטי שנבחר, אז מיליונרית כוכבת ריאליטי תוכל להיות הנשיאה הראשונה.
כל שנותר לי הוא להתלבט בין פאריס הילטון לקים קרדשיאן.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686215
השחקן שאתה (ורבים) מזכיר כאן עם צליל זלזול, היה פעמיים מושל קליפורניה והתמודד לנשיאות כשמאחוריו שני עשורים של עשייה פוליטית מרובה ורבת הישגים.
אפשר לומר שכשהתמודד, היה פוליטיקאי מקצועי הרבה יותר מאשר יצחק רבין בכהונתו הראשונה. אז לדעתי הזלזול הכה נפוץ במקצועיות והנסיון שלו לא במקומו.
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686216
מסכים. היה צליל זלזול.
אתקן- האמריקאים שדרגו משחקן בינוני שעשה הסבה לקריירה פוליטית ענפה, למיליונר שהתמחה בפשיטת רגל לחברותיו שעשה הסבה לשחקן ריאליטי, ושהקשר הגלוי היחיד שלו לפוליטיקה הוא חברות עם המשפחה נגדה התמודד.
מי אתה מעדיף לשלב הבא?
קים קרדשיאן או פאריס הילטון?
המשטרה מבקשת את עזרת הציבור. הילרי קלינטון נעלמה 686226
בוב דילן.

חזרה לעמוד הראשי המאמר המלא

מערכת האייל הקורא אינה אחראית לתוכן תגובות שנכתבו בידי קוראים